PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وام

AHF-victory
June 24th, 2015, 23:17
سلام.دوستان برای زدن شرکت هاستینگ و طراحی(کلا خدمات کامپیوتر بیشتر در کنارش به صورت متفرقه این کارا) چه قدر وام میدن؟

hamra
June 24th, 2015, 23:20
وام ....
کلا از فکر وام بیایید بیرون . مگر اینکه پارتی داشته باشید .
کلا به افرادی که شرکت میزنند خیلی وقت هست که به این آسونی ها وام داده نمیشه حالا اون شرکت میخواد در هر زمینه ای باشه !!!
-
بهترین وامی که میشه توی این عصر کشورمون گرفت همون وام خود اشتغالی هست که با یکی از مدارک فنی حرفه ای اگر داشته باشید 10 تومان فکر کنم میدن البته اینم بعد از دوندگی های خودش و...

iranian-portal
June 24th, 2015, 23:22
درود بر شما

والا تا جایی که بنده اطلاع دارم، حتی به طرح های توجیهی بسیار قوی هم خیلی خیلی سخت وام میدن!
چه بسا که موضوع درخواست وام شما طرح توجیهی نیست!!!

اما به صورت کلی برای اخذ وام کافیه در یکی از شعب بانک بند پ داشته باشید ، به نحوی بهتون وام میدن که اگر ورشکسته هم شدین نگرانی بابت بازپرداخت نداشته باشید :دی

Yas-Host
June 24th, 2015, 23:25
الان برای احداث مرغداری وام میدن برای شرکت طراحی و ... نمیدن!

از مرغداری هم ارزشش کمتره اینکار (برای اونا) :109:

riping
June 24th, 2015, 23:27
الان برای احداث مرغداری وام میدن برای شرکت طراحی و ... نمیدن!

از مرغداری هم ارزشش کمتره اینکار (برای اونا) :109:
قطعا جناب اگر مرغ نخوری انرژی نداری در نتیجه نمیتونی فکر کنی و کد نویسی انجام بدی خخخ

hamra
June 24th, 2015, 23:30
خب چون ایران به مرغ خیل نیاز داره ! قطعا کشوری هست که مردمش گوشت خوارند ! کشور های دیگه سبزیجات بیشتر مصرف میکنند گوشت کجا بود !!!
به همین دلیل باید هم به مرغداری ها وام بدن و از اون طرف کلی درآمد و از اون طرف کلی صادرات و از اون طرف کلی سود از طریق همین وام ها نصیب خود بانک و ... هم میشه !!!!
اما در کل توی دنیای ما هیچی به تساوی تقسیم نشده ! اینم یک موردش هست !

AHF-victory
June 24th, 2015, 23:42
برای لباس فروشی 15تومان خیلی راحت میدن !دوستم گرفتش ،برای این کارم سوال کرد برام گفت مشکلی نیست بیان راه میندازیم،آشنا و.. هم اوکی هست مجوز هم دارم
فقط نیاز دارم برای پول که برم یجا+وسایل بگیرم همین