PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وردپرس بهتر است يا جوملا براي سايت خبري؟ وچند هاست وي اي پي ارزان ولي مطمن هم معرفي كنيد؟

iab
June 24th, 2015, 22:55
سلام خدمت دوستان عزيز
ببخشيد دوستان به نظرتون وردپرس بهتر هست براي يه سايت خبري دانشگاهي يا جوملا؟ با وردپرس كار كردم وسايت دارم از نظر سرعت وامكانات خوب بوئد ولي خيلي جا ها خوندم جوملا براي سايت خبري خوبه .
سيستم محتواي ميخوام كه امكان پيشرفت در ان وجود دشته باشه و وامنيت و سرعت ان بيشتر باشه ؟
دوستان لطفا با دليل نظرشون لطفا كنند
وهمچنين هاست وي ايپي هم مممنون ميشم معرفي كنيد
با تشكر

hamra
June 24th, 2015, 22:59
کلا وردپرس انعطاف بالاتری داره .
خودم وردپرس رو ترجیح میدم به دیگر مدیریت محتواها
-----
برای دریافت آفر هاست لطفا در بخش درخواست ها تاپیک ایجاد کنید طبق قوانین فروم تا بشه پیشنهاد داد .

riping
June 24th, 2015, 23:04
بله بیش از 90 درصد افرادی که بیش از 5 سال در نت حضور دارن مطئنا همه ی سیستم هارو کار کردن

من به شخصه وردپرس رو برتر از جوملا میبینم .

از نظر تجربه ایی که توی این چند سال به دست اوردم مدیریت محتوا هارو به این شکل براتون تقسیم میکنم.
1- وردپرس
2- جوملا
3- دیتالایف
4- نیوک

4 مدیریت محتوا برتر ایرانی به ترتیب یک تاپیک انگلیسی هم هست مقایسه کرده مزایا و معایت اگر پیدا کردم حتما براتون قرار میدم.

سوال دیگه ای بود در خدمتتون هستم

ارادتمند:53:

openz
June 24th, 2015, 23:08
وردپرس از نظر سرعت و سئو بهترینه.
همچنین امنیت وردپرس به مراتب از جوملا بهتره

iab
June 24th, 2015, 23:13
بله بیش از 90 درصد افرادی که بیش از 5 سال در نت حضور دارن مطئنا همه ی سیستم هارو کار کردن

من به شخصه وردپرس رو برتر از جوملا میبینم .

از نظر تجربه ایی که توی این چند سال به دست اوردم مدیریت محتوا هارو به این شکل براتون تقسیم میکنم.
1- وردپرس
2- جوملا
3- دیتالایف
4- نیوک

4 مدیریت محتوا برتر ایرانی به ترتیب یک تاپیک انگلیسی هم هست مقایسه کرده مزایا و معایت اگر پیدا کردم حتما براتون قرار میدم.

سوال دیگه ای بود در خدمتتون هستم

ارادتمند:53:

ممنون از پاسختون وهمچنين از
hamra (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=100255) .. بله كاملا درسته
از نظر هك شدن وردپرس يا جوملا امنيتي بالا تري داره؟ وهمچنين اينكه بتوني هر بخش از سايت را به طور جداگانه صفحع را مرتبط كني مثل سايت اكاايران .. فكر كنم از قالبشون هست يا از سيستم مديرت محتوا در اين زمينه ممنون ميشم هم راهنماي كنيد ..

hamra
June 24th, 2015, 23:18
اگر موارد امنیتی رو رعایت کنید و همیشه از نسخه به روز رسانی استفاده کنید مشکلی پیش نخواهد آمد . بیش از 6 سال از وردپرس استفاده میکنیم که تاکنون 1 بار هم مشکلی وجود نداشت ! همیشه همه چیز خوب بوده .
برای صفحه های متنوع هم باید به طراح بگیرد قالب جدا بزنه برای هر قسمت و مشکلی نیست و قابل پیاده سازی در وردپرس می باشد .

riping
June 24th, 2015, 23:18
بله قطعا نمیشه گفت که کدوم بهتره اما تجربه ثابت کرده سایت های جوملایی بیشتر از سایت های وردپرسی هک شدن ! اخیراا هم هیچ گزارشی از هک شدن سایت های وردپرسی گزارش نشده ! چرا افزونه ها شاید باگ داشته باشن اما خود کد نویسی وردپرس بسیار حرفه هست.
در مورد دوم مثال بزنید و لینک بدید در خدمتتون هستم

zarat
June 24th, 2015, 23:22
به نظرم وردپرس برای سایت خبری مناسب تره . از نظر امنیتی هم اگر باگ یا حفره ای مشاهده بشه ، بلافاصله با انتشار نسخه های جدید و به روز ، رفعش میکنن .

iraniscript
June 24th, 2015, 23:37
سلام

من خودم وردپرس دارم از نظر امنیت و سئو راضیم قبلا برای سایت خبری از وردپرس استفاده کردم و مشکلی نداشتم :)

iab
June 25th, 2015, 00:10
ممنون از پاسختون n,sjhk
. ايا سايت خبري پر بازيد ميشناسيد از وردپرس استفاده كنند؟ وهمچنين روي سرور با زياد شدن مطالب فشاري زيادي نمياد چون خوندم مطلبي كه اگر مطالبتون زياد بشه وافزونه هاي زياد نصب كنيد فشار بسيار زيادي روي سرور مياد ايا روي سايت خبري اينن فشار هم مياد ديگه يا نه؟
اين رو تو يه انجمني خوندم اما براي دروپال بود وكار باهش هم سخته :(
که به ازای هر نوع محتوایی که ساخته میشه یک صفحه در سایت ایجاد بشه که حاوی بلوک های آخرین نظرات اون محتوا و آخرین افراد بازدید کننده از اون محتوا باشه. .. ايا در وردپرس هم ميشه وكدنويسي كمي يا زياد نميخواد؟ وسايت بيتوته نمي دونم ر وي جوملا هستش فكر كنم امار هر بخشش را جداگانه دارد و ايا در وردپرس هم ميشه يا جوملا ؟

hamra
June 25th, 2015, 00:42
وقتی سرور بهش فشار میاد که به مراتب هم میزان ای پی های ورودی به سایتتون بالا بره و یا از افزونه های زیادی که اصلا ضروری نیست روی هاست استفاده کنید .
به زیاد بودن مطالب کاری نداریم / اما در صورت عادی اگر فعالیت کنید مشکلی پیش نخواهد آمد و حداقل تا زمانی که منابع هاست کم نیارید با سرویس دهنده به مشکل نمیخورید و سایتتون میزبانی میشه .
در صورتیکه منابع کم بیارید هم بعد از اون سرویس دهنده کارش رو بلد هست و پیشنهاداتی به شما ارائه خواهد داد حالا مثل اینکه به پلان دیگری انتقال بدن یا سرور مجازی براتون ارائه بدن یا ... با توجه به نیاز سایتتون .
در وردپرس میشه هر کاری کرد و هر نوع کد نویسی انجام داد .
هر سایتی رو با هر مدیریت محتوایی میشه بالا آورد مشکلی ندارد !
لینکی هم که قرار دادید باید گفت اگر قالب به اون صورت مد نظرتون هست باید گفت بله کد نویس و طراح برای شما به این صورت هم میتواند قالب را طراحی کند . در واقع هر طرحی ارائه بدید انجام خواهد شد .

iab
June 25th, 2015, 01:11
ممنون از پاسختون دوست عزيز چون چند سايتي خوندم وردپرس براي سايت كوچك و متوسط خوبه و سايت هاي وبلاگي بحث هاي گوتاگوني اصلا هست يكي از دوستان ميگه وردپرس وديگر ي جوملا واقعا بين اين دو مونده بودم .. هر چند خودم سايت وردپرسي دارم و الان براي سايت خبري ميخواستم بدونم چطوره كه گفتن بيشتر دوستان وردپرس و بعضي جوملا براي همين دو دولم با تشكر

hamra
June 25th, 2015, 01:14
ممنون از پاسختون دوست عزيز چون چند سايتي خوندم وردپرس براي سايت كوچك و متوسط خوبه و سايت هاي وبلاگي بحث هاي گوتاگوني اصلا هست يكي از دوستان ميگه وردپرس وديگر ي جوملا واقعا بين اين دو مونده بودم .. هر چند خودم سايت وردپرسي دارم و الان براي سايت خبري ميخواستم بدونم چطوره كه گفتن بيشتر دوستان وردپرس و بعضي جوملا براي همين دو دولم با تشكر

بسیاری از وبسایت های بزرگ و پر بازدید از وردپرس استفاده میکنند .
باز هم همون موردی که میپسندید رو انتخاب کنید !
به هر حال موفق باشید .

NarvanData
June 25th, 2015, 08:38
بدلیل انعطاف پذیری بیشتر به نظر من وردپرس بهتر هست و در صورت رعایت موارد امنیتی مشکلی برای مدیریت محتوا پیش نخواهد آمد.