PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اسپم شدن آی پی عاغااااااایون کمک ...

mimshin
June 24th, 2015, 19:41
:-b با سلام
دوستان این مشکل رو خیلی وقته دارم و تقریبا همه ی راه هارو امتحان کردم
خواهشا یه را بذارید پیش پام.....
مشکل : آی پی سرورم (اختصاصی هست) سه سوته میره تو بلک لیست.
به جی میل میره ولی تو اسپم ;;);;);;)
به یاهوووو کلا نمی ره...X-(X-(X-(
خواهشا کمک.............

openz
June 24th, 2015, 19:45
چک کنید ببینید رو سرورتون email spammer وجود نداشته باشه.
امکان داره روزانه هزاران ایمیل اسپم از طرف سرور شما به یاهو و جیمیل و ... ارسال بشه که تمام اینها باعث بلاک شدن ایپی سرور شما از طرف سرویس دهنده ها میشه

mohammadali3517
June 24th, 2015, 19:49
ادرس ایمیل ارسالی از سایت هست یا یاهو و جیمیل؟
چند تا ایمیل در ساعت ارسال میکنین؟

yastheme
June 24th, 2015, 20:12
ببینید مواظب باشید اشتباه نکنید؛ یاهو و گوگل معیار های زیادی برای اسپم یا کلا در یافت نکردن یک ایمیل دارند؛ یکی از اونها آی پی هست که آخرین راه برای این سرویس دهنده ها هست و تا جایی که ممکنه آی پی رو اسپم نمی کنند.
محتوای ایمیل - لینک های ایمیل - ایمیل فرستنده؛ دامین ایمیل فرستنده؛ همه و همه می تونن اسپم تشخیص داده بشن که موجب نرسیدن ایمیل شما به مقصد بشه !

OmidX
June 24th, 2015, 20:20
:-b با سلامدوستان این مشکل رو خیلی وقته دارم و تقریبا همه ی راه هارو امتحان کردمخواهشا یه را بذارید پیش پام.....مشکل : آی پی سرورم (اختصاصی هست) سه سوته میره تو بلک لیست.به جی میل میره ولی تو اسپم ;;);;);;)به یاهوووو کلا نمی ره...X-(X-(X-(خواهشا کمک.............

آي پی رو قرار بدید ، یا برای من بصورت پ.خ ارسال کنید ... تا بررسی شه در چه لیست هایی است .

mimshin
June 25th, 2015, 02:51
چک کنید ببینید رو سرورتون email spammer وجود نداشته باشه.
امکان داره روزانه هزاران ایمیل اسپم از طرف سرور شما به یاهو و جیمیل و ... ارسال بشه که تمام اینها باعث بلاک شدن ایپی سرور شما از طرف سرویس دهنده ها میشه

خیر نصب نیست. همون ایمیل های معمولی در روز هست کلا شایت 500 تا نشه برای 300 تا یوزر....

- - - Updated - - -

ادرس ایمیل ارسالی از سایت هست یا یاهو و جیمیل؟
چند تا ایمیل در ساعت ارسال میکنین؟

از سایت و شاید 20 تا

- - - Updated - - -

ببینید مواظب باشید اشتباه نکنید؛ یاهو و گوگل معیار های زیادی برای اسپم یا کلا در یافت نکردن یک ایمیل دارند؛ یکی از اونها آی پی هست که آخرین راه برای این سرویس دهنده ها هست و تا جایی که ممکنه آی پی رو اسپم نمی کنند.
محتوای ایمیل - لینک های ایمیل - ایمیل فرستنده؛ دامین ایمیل فرستنده؛ همه و همه می تونن اسپم تشخیص داده بشن که موجب نرسیدن ایمیل شما به مقصد بشه !

خیر دوست عزیز ایمیل ها معمولی و حاوی مطالب اسپم نیست.
ایمیل های روزمره شرکتی هست

- - - Updated - - -

آي پی رو قرار بدید ، یا برای من بصورت پ.خ ارسال کنید ... تا بررسی شه در چه لیست هایی است .

176.9.186.37
ممنون
هزینه ای هم داشت رو چشم

taha_2011
June 25th, 2015, 10:57
آی پیتون در 7 بلک لیسته !
http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/4684430d-031b-e511-80c3-0003ff733473

به نظرم آی پی میل سرور رو تغییر بدید زود تر به نتیجه میریسید.

mimshin
June 26th, 2015, 02:32
آی پیتون در 7 بلک لیسته !
http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/4684430d-031b-e511-80c3-0003ff733473

به نظرم آی پی میل سرور رو تغییر بدید زود تر به نتیجه میریسید.

2 روزه آی پی رو عوض کردم.....

کسی نبود مشک رو حل کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

ینی اینجا کسی بلد نیست آی گی رو از بلک لیست در بیاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه میشه؟
مگه داریم؟