PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در رابطه با ثبت دامنه های com net org info

alisc
August 31st, 2010, 11:11
سلام ، خسته نباشید

طاعات و عباداتتون مورد درگاه احدیت :)

من از زمانی که کار هاست رو شروع کردم ، فقط دامین ir. ثبت میکردم ، اگر هم شخصی com میخواست ، میدادم یکی از همکارها براش ثبت میکرد .

الان تصمیم گرفتم com هم خودم کار کنم ، یک سری سوال دارم ممنون میشم جواب بدید .

برای دامنه com میشه پنل ساخت دیگه ؟ ( مثل nic.ir ) آیا رایگان هست یا $$$$ ( من داخل Resell Domain Names | Domain Reseller | Resell.biz (http://www.resell.biz/) پنل ساختم ، اما اصلا کد فعال سازی برام ارسال نشد !!! گفتم شاید رایگان نباشه !

برای شارژ اکانت در اون سایت ( حالا هر کدوم ) ها باید چگونه عمل کرد ؟ میشه با مستر کارت مستقیما از سایت خرید کرد ؟ یا باید از نماینده ها گرفت ؟ ( مثل دامین آی آر که یونیت میگیریم )

آیا میشه به مشتری پنل داد ؟ یعنی خودش وارد پنل بشه و DNS هاش رو تغییر بده و ...

دوستان لطف میکنن یه آموزش کوچولو در رابطه با ساخت اکانت داخل یکی از سایت های خوب رو بگن ؟

mohsen1
August 31st, 2010, 11:15
یه تاپیک بزن با عنوان نیاز به نمایندگی دامنه های بین المللی.
دوستانی که تو این زمینه هستند بهتون پیشنهاد می دن.

1Mizban
August 31st, 2010, 11:17
سلام
هم میتونید مسقیم عضو بشید هم هم از نماینده ها بگیرید .
اگه مسقیم عضو بشید میتونید با پی پال ، ویزا و یا مستر و ... شارژ کنید
غیرمسقیم هم که ریال میریزید به حساب نماینده و اونم اکانت شما رو شارژ میکنه .
یه پنل دارید که مسقل دامنه رو ثبت میکنید ، به مشتری هم پنل کامل میده ، که همه کاری میتونه بکنه.

alisc
August 31st, 2010, 11:22
ممنون از پاسخ سریع !

دوستان لطف میکنن یه آموزش کوچولو در رابطه با ساخت اکانت داخل یکی از سایت های خوب رو بگن ؟

mohsen1
August 31st, 2010, 11:29
از اسکریپت هایی مثل whmcs , سما استفاده کن که آنلاین و خودکار واست این کار رو انجام میده!

Rezash
August 31st, 2010, 11:32
مثلا مي توني از DirectI مستقيم بگيري هزينش حدودا 200$ دلار در مياد
يا اينكه از ريسلر هاش بگيري و به تعداد مورد نيازت خريد كني و هر دومين ممكنه برات از 8500 تا مبالغ ديگه بسته به slab نماينده اصلي و سودي كه براي خودش رو هر دومين بر مي داره در بياد.
رجيسترر هاي ديگه هم همينطوريه تقريبا.

webdata
August 31st, 2010, 11:51
سلام ، خسته نباشید

طاعات و عباداتتون مورد درگاه احدیت :)

من از زمانی که کار هاست رو شروع کردم ، فقط دامین ir. ثبت میکردم ، اگر هم شخصی com میخواست ، میدادم یکی از همکارها براش ثبت میکرد .

الان تصمیم گرفتم com هم خودم کار کنم ، یک سری سوال دارم ممنون میشم جواب بدید .

برای دامنه com میشه پنل ساخت دیگه ؟ ( مثل nic.ir ) آیا رایگان هست یا $$$$ ( من داخل Resell Domain Names | Domain Reseller | Resell.biz (http://www.resell.biz/) پنل ساختم ، اما اصلا کد فعال سازی برام ارسال نشد !!! گفتم شاید رایگان نباشه !

برای شارژ اکانت در اون سایت ( حالا هر کدوم ) ها باید چگونه عمل کرد ؟ میشه با مستر کارت مستقیما از سایت خرید کرد ؟ یا باید از نماینده ها گرفت ؟ ( مثل دامین آی آر که یونیت میگیریم )

آیا میشه به مشتری پنل داد ؟ یعنی خودش وارد پنل بشه و DNS هاش رو تغییر بده و ...

به شما توصيه ميكنم اگه ميخوايد سرويس دومين ريسلر بگيريد از resellerclub.com تهيه كنيد.
بلی، امكان دادن ساب ريسلر هم وجود داره.و برای‌ اكانت دومين ريسلر حداقل هزينه ايجاد يك حساب تقريباً 200 دلار هست كه بعد از اون به نسبت شارژ ميتونيد دومين ثبت كنيد.
برای نمونه ما به مشتريان سرويسهای ريسلریمون يك دومين ريسلری رايگان ديركت آی ميديم كه ديگه فقط لازم هست به ازای دومين هاشون شارژ كنن و هزينه‌ی اوليه نداره.

alisc
August 31st, 2010, 13:47
پس الان یعنی اگر من داخل ریسلر کلاب اکانت بسازم باید 200 دلار بدم ؟!؟!؟!؟؟

یعنی هیچ سایتی نیست که مثل nic.ir باشه ؟ ساخت اکانت رایگان باشه فقط پول ثبت دامین رو بدیم ؟

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

الان من میخوام یک اکانت بسازم که بتونم دامین com , net , . . . داخلش ثبت کنم ( منتها Free . یعنی اکانت رایگان باشه ) همچین چیزی امکان داره یا نه ؟ کدوم سایت ؟

1Mizban
August 31st, 2010, 13:49
Resell Domain Names | Domain Reseller | Resell.biz (http://www.resell.biz)

alisc
August 31st, 2010, 14:12
Resell Domain Names | Domain Reseller | Resell.biz (http://www.resell.biz)

با تشکر از 1Mizban عزیز . میتونم خودم هم ساب ریسلر داشته باشم .

در تاپیک اول خدمتتون عرض کرم ، من تو این سایت اکانت ساختم اما نه ایمیل فعال سازی برام ارسال شد و نه اکانتم فعال شد !؟!

1Mizban
August 31st, 2010, 14:36
با تشکر از 1Mizban عزیز . میتونم خودم هم ساب ریسلر داشته باشم .

در تاپیک اول خدمتتون عرض کرم ، من تو این سایت اکانت ساختم اما نه ایمیل فعال سازی برام ارسال شد و نه اکانتم فعال شد !؟!

خواهش میکنم.
من مشکلی نداشتم ،
بدون پیش پرداخت باید فعال کنه .

alisc
August 31st, 2010, 14:47
پس از ساخت کامل اکانت در Resell.biz و فعال سازی اکانت ، هنگام ورود با پیغام :

[r5] Error Message: Invalid Password/Username, or your User account maybe Inactive or Suspended

روبه رو می شوم !

بعد از فعال کردن اکانت پیغامی میده مبنی بر اینکه طی یک روز کاری با شکا تماس خواهیم گرفت از طریق ایمیل .
مگه نباید بعدش وارد بشه ؟
اما نمیشه !؟!؟

1Mizban
August 31st, 2010, 14:53
صبر کنید ، حتما باید تایید کنند.

alisc
August 31st, 2010, 17:35
با تشکر از 1Mizban عزیز ، که گام به گام با صبر و شکیبایی این تاپیک رو دنبال کرد و به آن پاسخ داد .

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

فقط یک سوال دیگه :

در Resell.biz میشه به مشتری پنل داد ؟

1Mizban
August 31st, 2010, 18:08
با تشکر از 1Mizban عزیز ، که گام به گام با صبر و شکیبایی این تاپیک رو دنبال کرد و به آن پاسخ داد .

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

فقط یک سوال دیگه :

در Resell.biz میشه به مشتری پنل داد ؟

کاری نکردم :d
بله ، هم میشه ساب ریسلر داد ، همه برای مشتری کنترل پنل ... کلا مثل بقیه پنل ها میشه همه کاری کرد .

alisc
September 1st, 2010, 15:30
با عرض سلام مجدد .

خوب 1 روز گذشت و اکانت من فعال نشد . ( یعنی همون مشکل قبلی ) . الان من نمیتونم داخل Resell.biz لاگین کنم . هنگام لاگین با پیغام :

[r5] Error Message: Invalid Password/Username, or your User account maybe Inactive or Suspended

روبه رو می شوم . حتی اکانت رو هم Verification کردم ، بعدش یه ایمیل اومد که طی یک روز کاری با شما تماس خواهیم گرفت اما . . . . یک روز هم گذشت !

کسی نمیدونه مشکل کجاست !

alisc
September 2nd, 2010, 09:42
کسی نمیدونه چرا من نمیتونم وارد Resell.biz بشم ؟
مشکل کجاست ؟
چرا Resell.biz به من ایمیل نزد ؟

1Mizban
September 2nd, 2010, 09:58
مثل اینکه SSL رو بستند کلا هر سایت که SSl داره باز نمیکنه .

alisc
September 3rd, 2010, 12:40
مثل اینکه SSL رو بستند کلا هر سایت که SSl داره باز نمیکنه .
یعنی چی ؟

خوب یعنی من بی خیال ریسلر دامین از Resell.biz بشم ! دیگه نمیشه از Resell.biz ریسلر گرفت ؟

Resell.biz = پَر ؟

1Mizban
September 3rd, 2010, 12:42
فعلا فکر کنم همه جا همین مشکل باشه ، ان شاالله تا فردا اگه باز کنن ...

alisc
September 4th, 2010, 11:07
سلام ، این هم ایمیلی که Resell.biz بعد از 4 روز برام ارسال کرد ( مشخصات ثبت نام هم ایرانی نبود ، که بگیم به خاطره اون هست ) :

Ali,

I am sorry you are not able to log in, could you send me a domain name you have registered with us. I can then give you access to the account.
--
If you have any questions, please let me know.

Best regards,

Sheree Ostler
Representative
Resell.biz

یعنی ریسلر پر !

دوستان راهنمایی کنند من چی کار کنم ؟
من میخوام از UK2 ریسلر بگیرم . سایتش که اینجوریه !

کسی هست بدون شارژ اولیه ریسلر بده ؟

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

یا کسی لطف کنه کمک کنه از Resell.biz اکانت ریسلر بسازم .

با تشکر فراوان

alisc
September 4th, 2010, 13:59
کسی نیست کمک کنه داخل سایت Resell.biz اکانت ریسلر بسازم ؟؟؟

1Mizban
September 4th, 2010, 14:08
میتونید ایمیل و سایر مشخصات رو بدید تا من انجام بدم
اکه هم نه که می تونید از سایت خودمون پنل رایگان بگیرید .
Supersite (http://domain.1mizban.com/)

alisc
September 4th, 2010, 14:27
میتونید ایمیل و سایر مشخصات رو بدید تا من انجام بدم
اکه هم نه که می تونید از سایت خودمون پنل رایگان بگیرید .
Supersite (http://domain.1mizban.com/)

ممنون ، فکر کنم از شما پنل بگیرم بهتر باشه .

فقط یک چیز : قیمت هر دامین برای من چقدر میشه ؟ ( فعلا 1 عدد میخوام )

---------- Post added at 02:27 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

مشخصات در ثبت نام ایرانی باشه مشکل نداره ؟ ( یا باید مشخصات غیر واقعی وارد کرد )

1Mizban
September 4th, 2010, 15:23
سلام
یک دامنه = 9000 تومان
5 عدد = 8800

از نظر مشخصات مشکلی نیست ، مشخصات ایران هم میتونید بدید.

alisc
September 6th, 2010, 10:46
با عرض پوزش فراوان ، اکانت بنده داخل Resell.biz فعال شد .

یک سوال : داخل پنل ( supersite )نوشته com. = 14.95 USD . این یعنی 15000 تومان .

یعنی دامنه دات کام برای من 15000 تومان در میاد ؟؟؟ یا این قیمتی هست که برای مشتری نمایش داده میشه ؟ ( اگر برای مشتری هست ، برای من چند درمیاد ؟ )

یک سوال دیگه : آیا امکانش هست از طریق شما این اکانتم رو شارژ کنم ؟

با تشکر فراوان . ( ببخشید این چند روز خیلی اذیتتون کردم ، مخصوصا کاربر 1Mizban.com رو )

1Mizban
September 6th, 2010, 11:00
سلام
قیمتی هست که برای مشتری میزنه ،
برای اطلاع از قیمت های که برای خودتون می افته و یا تغییر قیمت می تونید از این ادرس برید :Seting => Manage Products And Pricing و بقیه مراحل
برای خودتون نسبت به اون درجه کاربری هزینه کم میکنه ، بدون توجه به قیمت گذاری خودتون ، مثلا الان که زدید 15 $ ، دامنه که ثبت کنید فکر کنم 8.5 ازتون کم میکنه.

برای شارژ پنل ، اگه از طریق پی پال میخوایند شارژ کنید خیلی باید دقت کنید ، چون ایمل پرداخت با عضویت باید برابر باشه ، وگرنه برگشت میزنه و ... بهتره با ویزا کارت های مجازی پنل رو شارژ کنید .
یا اگه با پی پال شارژ میکنید طرف باید مدارک حسابش رو براتون بفرسته که شما برای اونا بفرستید . از من می شنوید با ویزا کارت شارژ کنید .

webdata
September 6th, 2010, 11:41
با عرض پوزش فراوان ، اکانت بنده داخل Resell.biz فعال شد .

یک سوال : داخل پنل ( supersite )نوشته com. = 14.95 USD . این یعنی 15000 تومان .

یعنی دامنه دات کام برای من 15000 تومان در میاد ؟؟؟ یا این قیمتی هست که برای مشتری نمایش داده میشه ؟ ( اگر برای مشتری هست ، برای من چند درمیاد ؟ )

یک سوال دیگه : آیا امکانش هست از طریق شما این اکانتم رو شارژ کنم ؟

با تشکر فراوان . ( ببخشید این چند روز خیلی اذیتتون کردم ، مخصوصا کاربر 1Mizban.com رو )
برای شارژ اکانتتون هزینه هر دلار معمولا 100 تومان بالاتر از نرخ روز دلار است و مبلغی هم به عنوان کارمزد گرفته میشه.

alisc
September 6th, 2010, 14:30
ممنون ، پس میشه بدون پی پال و ویزا کارت شارژ کنم ، یعنی از طریق یکی از همکاران اکانتم را شارژ کنم .

کارمزد فقط یک بار گرفته میشه یا هر بار کارمزد گرفته میشه ؟ ( الان کسی بخواد برای من شارژ کنه ( 1 دامنه ) چقدر کارمزد میگیره و چند دلار باید بگیرم ؟ )

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

یک سواله دیگه :

چند روزه دنبال ویزا کارت هستم ، قیمت های تو وب خیلی بالاست ! اکثر وب ها فقط40 هزار تومان هزینه صدور ویزا کارت میگیرند !
به نظر شما از کجا ویزا کارت بگیرم که :
1. مطمئن باشه
2. ارزون باشه
3.شارژ کم رو هم قبول کنه

1Mizban
September 6th, 2010, 14:49
وقتی مسقیم پنل میگرید دیگه کسی نمی شه از طریق همکار شارژ کرد ، اون برای وقته که ساب ریساری دارید .
بده به یکی که ویزا داره برات پرداخت کنه ، هر دلاری رو فکر کنم 1150 - 1200 بگیرند.

alisc
September 6th, 2010, 16:52
وقتی مسقیم پنل میگرید دیگه کسی نمی شه از طریق همکار شارژ کرد ، اون برای وقته که ساب ریساری دارید .
بده به یکی که ویزا داره برات پرداخت کنه ، هر دلاری رو فکر کنم 1150 - 1200 بگیرند.

با تشکر فراوان از پیگیریتون .

ببخشید چی رو بدم برام شارژ کنن ؟!؟! ( یوزرنیم و پسوورد اکانت رو بدم طرف وارد بشه شارژ کنه یا طوره دیگه ای میشه شارژ کرد ؟ )

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

خوب اینجوری فکر کنم دامین برام گرون تموم بشه !

اگر کسی 1200 بده ، 10200=12000*8.5

یعنی دامین برام 10200 در میاد !

1Mizban
September 6th, 2010, 16:55
با تشکر فراوان از پیگیریتون .

ببخشید چی رو بدم برام شارژ کنن ؟!؟! ( یوزرنیم و پسوورد اکانت رو بدم طرف وارد بشه شارژ کنه یا طوره دیگه ای میشه شارژ کرد ؟ )

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

بله

خوب اینجوری فکر کنم دامین برام گرون تموم بشه !

اگر کسی 1200 بده ، 10200=12000*8.5

یعنی دامین برام 10200 در میاد !

با پی پال هم می تونید ، ولی گفتم که یه دفعه گیر میدند که مدرک بدید که پی پال برای خودتونه ...
سطح بالاتر که برسید ارزونتر میشه .

alisc
September 6th, 2010, 17:14
الان من برای شارژ اکانتم باید یوزرنیم و پسورد رو به یکی از دوستان که ویزا کارت داره بدم ؟

1Mizban
September 6th, 2010, 18:40
الان من برای شارژ اکانتم باید یوزرنیم و پسورد رو به یکی از دوستان که ویزا کارت داره بدم ؟

بله

webdata
September 7th, 2010, 09:46
ممنون ، پس میشه بدون پی پال و ویزا کارت شارژ کنم ، یعنی از طریق یکی از همکاران اکانتم را شارژ کنم .

کارمزد فقط یک بار گرفته میشه یا هر بار کارمزد گرفته میشه ؟ ( الان کسی بخواد برای من شارژ کنه ( 1 دامنه ) چقدر کارمزد میگیره و چند دلار باید بگیرم ؟ )

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

یک سواله دیگه :

چند روزه دنبال ویزا کارت هستم ، قیمت های تو وب خیلی بالاست ! اکثر وب ها فقط40 هزار تومان هزینه صدور ویزا کارت میگیرند !
به نظر شما از کجا ویزا کارت بگیرم که :
1. مطمئن باشه
2. ارزون باشه
3.شارژ کم رو هم قبول کنه
کارمزد به ازای هر بار پرداخت گرفته میشه که بسته به خرید شما است.کارمزد برای ثبت دومین 5000 تومان است.
در مورد ویزا کارت باید ببینید چه نوع ویزا کارتی میخواید. قابل شارژ یا غیر قابل شارژ. که در صورت نیاز میتونم هر کدوم رو بر حسب نیازتون براتون صادر کنم.
برای اطلاعات بیشتر هم میتونید با من تماس بگیرید.