PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست vps پر سرعت

arameshsoft
August 31st, 2010, 10:16
سلام.
من مدیر یه هاستینگم که بعد از 1 سال ریسلری 310 تا اکانت دارم و با وجود اینکه مشکلی ندارم از بابت حجم اکانت ریسسلریم و همچنین منابع سرور و ... بیشتر به خاطر دسترسی کامل به امکانات WHM می خوام VPS بگیرم.
دیگه نمیخوام برای یه فول بکاپ رو برگردوندن به مدیر سرور ایمیل بزنم و بعد از 10 ساعت یه فول بکاپ برگردونه.
پس دلیلش اینه و من نه علم مدیریت سرور رو دارم نه وقتشو. میخوام از لحاظ نرم افزار های مورد نیاز مثل نرم افزار های امنیتی و ... نصب شده باشه پیشفرض.
چندتا چیز مهمه:
1- سرعت بالا و آپتایم. من خودم تو کار هاستینگم و انتظار دارم آپتایم واقعا بالا باشه
2- از لحاظ تحریم مشکل وجود نداشته باشه (سرور مهم نیش کجا باشه اما آمریکا یا کانادا باشه به شرط عدم تحریم خوبه)
3- لینوکس باشه و Cpanel/whm
4- هاردش 30 گیگ باشه و پهنای باند حدود 200 گیگ به بالا.
و لطفا بگید برای 310 اکانت چقدر رم نیازهو البته بگم در کل 100 تاشون فعال هستند از لحاظ بازدید روزانه و کلا 100 گیگ پهنای باند معمولا ماهانه مصرف میشه. پس خیلی از این 100 اکانت فعال هم بازدید روزانشون 10-20 تا هم نیست! نگید برو سرور اختصاصی بگیر!
در ضمن بکاپ حتما نیاز دارم که تضمینی باشه اما روزانه باشه بهتر.

ShahreServer
August 31st, 2010, 10:29
در خدمتیم
پلان های ما داخل سایت ببینید

---------- Post added at 09:29 AM ---------- Previous post was at 09:24 AM ----------

سلام.
من مدیر یه هاستینگم که بعد از 1 سال ریسلری 310 تا اکانت دارم و با وجود اینکه مشکلی ندارم از بابت حجم اکانت ریسسلریم و همچنین منابع سرور و ... بیشتر به خاطر دسترسی کامل به امکانات WHM می خوام VPS بگیرم.
دیگه نمیخوام برای یه فول بکاپ رو برگردوندن به مدیر سرور ایمیل بزنم و بعد از 10 ساعت یه فول بکاپ برگردونه.
پس دلیلش اینه و من نه علم مدیریت سرور رو دارم نه وقتشو. میخوام از لحاظ نرم افزار های مورد نیاز مثل نرم افزار های امنیتی و ... نصب شده باشه پیشفرض.
چندتا چیز مهمه:
1- سرعت بالا و آپتایم. من خودم تو کار هاستینگم و انتظار دارم آپتایم واقعا بالا باشه
2- از لحاظ تحریم مشکل وجود نداشته باشه (سرور مهم نیش کجا باشه اما آمریکا یا کانادا باشه به شرط عدم تحریم خوبه)
3- لینوکس باشه و Cpanel/whm
4- هاردش 30 گیگ باشه و پهنای باند حدود 200 گیگ به بالا.
و لطفا بگید برای 310 اکانت چقدر رم نیازهو البته بگم در کل 100 تاشون فعال هستند از لحاظ بازدید روزانه و کلا 100 گیگ پهنای باند معمولا ماهانه مصرف میشه. پس خیلی از این 100 اکانت فعال هم بازدید روزانشون 10-20 تا هم نیست! نگید برو سرور اختصاصی بگیر!
در ضمن بکاپ حتما نیاز دارم که تضمینی باشه اما روزانه باشه بهتر.
کانفیگ اولیه انجام خواهد شد.
سرور در امریکا دیتاسنتر SingleHop
3- هزینه لایسنس سی پنل ماهانه 10.000 تومان
4- میتونید پلان های سایت ما ببینید هر کدوم خواستید انتخاب کنید
بک آپ هزینه جدا دریافت خواهیم کرد که Remote FTP Backup روی یک سرور دیگر و در کشور دیگری در اختیارتون قرار خواهیم داد.

mohsen1
August 31st, 2010, 10:41
انتقال 310 تا اکانت پدر در میاره!
ایکاش زودتر بفکر اساس کشی می افتادید.

1- درباره آپتایم به حرف کسی اعتماد نکن و لینک بخواه!
2- واسه خاطر جمع شدن خودت بابت تحریم از کانادا یا کشورهای اروپایی سرویس بگیر ( کانادا بهتره ;) )
3- شما که حرف از تحریم می زنی چرا دنبال سی پنل می ری!!!؟
4- درباره هارد و پهنای باند هم مقدارش رو ببر بالاتر چون شما از این به بعد قادر هستید رسیلر هم بفروشید و ...

5- چون سی پنل می خوای + فایروال و آنتی ویروس و ... بنظر من حداقل یک گیگ رم بگیر.
6- درباره مدیریت سرور در واقع هزینه جداگانه داره اما معمولا تنظیمات اولیه رو همه انجام می دن.
7- اگه به لحاظ مالی مشکل ندارید در ابتدای کار یه هزینه برای سکیور کردن وی پی اس بدید.
8- بک آپ روی سروری که ازش وی پی اس می گیرید معمولا هفتگی یا ماهانه هست بهمین خاطر خودتون سرور بک آپ جداگانه بخرید.

اگه بهانه شما فقط ریستور بک آپ هست بی خیال بشید .مطمئن باشید وقت و زمانی که باید از این به بعد بزارید حداقل 2 برابر سابق میشه یا باید یه هزینه ثابت ماهیانه بپردازید به کس دیگه تا سرورتون رو مدیریت کنه.

arameshsoft
August 31st, 2010, 11:19
انتقال 310 تا اکانت پدر در میاره!

خوب واسه همین میخوام VPS بگیرم.

3- شما که حرف از تحریم می زنی چرا دنبال سی پنل می ری!!!؟

چون 310 تا اکانت cpanel دارم!

اگه بهانه شما فقط ریستور بک آپ هست بی خیال بشید

خوب ارزش داره بیشتر وقت بذاریم، آخه اینطوری که نمیشه مشتری ها یه بکاپ میخوان 10 ساعت معطل میشن.
مدیریت سرور چقدر طول میکشه مگه؟ مگه چیه که هر رزو باید انجام داد؟ مگه تنظیمات سرور هر روز reset میشه که دائم باید مدیریت بشه؟ میشه توضیح بدین؟

mohsen1
August 31st, 2010, 11:34
خوب واسه همین میخوام VPS بگیرم.
زحمت انتقال 310 تا رو خودت باید بکشی.

چون 310 تا اکانت cpanel دارم!
میشه خیلی راحت به دایرکت ادمین تغییرش داد!

مدیریت سرور چقدر طول میکشه مگه؟ مگه چیه که هر رزو باید انجام داد؟ مگه تنظیمات سرور هر روز reset میشه که دائم باید مدیریت بشه؟ میشه توضیح بدین؟
دوستان تو فروم همه از من وارد تر هستند ازشون بپرسید...

arameshsoft
August 31st, 2010, 11:40
خوب کاری نداره زیاد یه 10 ساعت وقت می ذاری یکی تو whm بکاپ را ریستور می کنی. (فول بکاپ رو سرور قبلی)
اما اگه بعدا بخوام برم یه ریسلر دیگه اون 10 روزه این کارو هم انجام نمیده

vPsPersia.COM
August 31st, 2010, 14:17
سلام . لیست پلان های زیر رو نگاه کنید . یکی از این پلان ها رو انتخاب کنید

Value -
40 GB Web Space
600 GB MonthlyTraffic
1024 MB RAM
Intel Xeon Quad-Core 5630
1 IP

30 هزار تومان
-----------------------------------------

Business -
50 GB Web Space
800 GB MonthlyTraffic
1500 MB RAM
1 IP

40 هزار تومان

Enterprise -
100 GB Web Space
1000 GB MonthlyTraffic
2048 MB RAM
1 IP

55 هزار تومان

1- لاین ما که 1 گیگ هست و آپتایم هم 99.5 در دیتاسنتر تضمین شده .
2- تحریمی در کار نیست چون سرور در آلمان هست . ، برای cPanel هم اگه مواردی که ما میگیم انجام بشه جای تحریمی برای cPAnel نیست .
3- cPanel هم 16 هزار تومان هست .

باید بگم که ما برای شما Full Config می کنیم . یعنی از نصب cPanel و کامپایل Apache گرفته ، تا تنظیمات امنیتی و Tweak کردن cPanel .

هر زمانی هم مشکلی پیش بیاد ما برای شما حل می کنیم .

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

در ضمن انتقال اکانت های شما هم به عهده ما هست .

MagicVps.Com
August 31st, 2010, 14:30
اگر مایل بودین میتونم بهتون vps بدم با تضمین اپ تایم 100% در صورت دان شدن میتوانید ادعادی خسارت کنید

و یک نکته اینکه من vps بهت تحویل میدم بدون هیچ گونه منج
نصب برنامه جهت سیکور کردن و هر گونه نقل و انتقال با خودته
ولی میتونم بهت تضمین اپ تایم 100% بدم

رم 1 گیگ
هارد 130 گیگ
پورت 1 گیگ شیر

قیمت 40 تومن