PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد سرور مجازی و سایت دانلود

00mostafa00
June 24th, 2015, 04:19
سلام و به دوستان عزیز
اول از همه عذر میخوام چون حدس میزنم مکان تاپیک درست نیست و از مدیران عزیز درخواست دارم که به مکان درستش منتقل کنن (ممنون میشم از دوستی که این لطف رو بکنه)
چندتایی سوال در مورد سرور مجازی و سایت دانلود (فیلم و نرم افزار و...) داشتم بهتر از اینجا جایی پیدا نکردم
دوستان نگا کنید میخوام یک سایت دانلود بزنم خوب خودتون میدونید سایت های دانلود مخصوصا فیلم حجم زیادی برای فایل ها اشغال میکنند و با خوندن راهنمایی هایی که بزرگواران توی بقیه تاپیک ها کردند فهمیدم که بهترین گزینه برای فایل های دانلود همون سرور مجازی هست
خوب نگا کنید من یک سایت دانلود میخوام بزنم که داخلش فیلم و نرم افزار و... بذارم میخوام سایت طوری باشه که :

فایلی توی رسانه وردپرس آپلود میکنم منتقل بشن به سرور مجازی امکان پذیره؟
چطوری میتونم فایلا رو توی سرور مجازی آپلود کنم (یک چیزایی بلدم ولی خوب کامل نیست)؟
بهترین مشخصات یک سرور مجازی برای چنین سایتی چی هست؟(مثلا شما فرض کنید 200 گیگ هارد میخوام)
من ممکنه نویسنده هم برای سایت بگیرم خوب چطوری میتونم کاری کنم که نویسنده هم بتونه فایلا رو توی سرور مجازی آپلود کنه؟
هزینه سرور مجازی که به کار من بیاد چقدره؟
کانفینگ سرور مجازی رو هم برام انجام میدید؟با هزینه هست یا رایگان؟اگر با هزینه چقدره هزینش؟
امکان این وجود داره که کاری کنیم برای دانلود مثلا یک صفحه ای باشه و 30 ثانیه صبر کنیم تا لینک دانلود نمایش داده بشه؟(لینک دانلود مخصوص آی پی)البته این نشد هم نشد فقط جهت کنجکاوی پرسیدم
بهترین و پر سرعت ترین هاستی که پیشنهاد میدید چیه؟از کدوم کشور؟کدوم شرکت؟
امکان این وجود داره که مثلا من روی هاست خودم یک آپلودسنتر بزنم و با استفاده از (ftp هست اگر اشتباه نکنم) منتقل کنم فایلا رو به سرور مجازی؟

شرمندم دوستان که سوالاتم زیاد شد
ممنونم که وقت گذاشتید و متنم رو خوندید و همچنین عذر میخوام که سوالاتم زیاد شد

hamra
June 24th, 2015, 04:32
1 - سرور مجازی با پنل ویندوز به شما پیشنهاد میشه . محیط عینا مثل همان ویندوز رایانه شماست و کار هم دقیقا به همان صورت می باشد ، اینترنت دانلود منیجر نصب میکنید و اقدام به دانلود میکنید . منتهی فرقش با رایانه شخصی شما این است که سرعت اینترنت شما بالاست و دانلود و آپلود با سرعت بالا میتوانید انجام دهید و سایتی هم برای شما ***** نخوواهد بود .
2 - برای اینکار حداقل رم به شما رم 2 گیگ پیشنهاد میشه و فضای هارد هم با توجه به نظر خودتون که چقدر نیاز دارید .
3 - برای نویسنده ها نیز میتوانید کاربری جدا در وی پی اس خود ایجاد نمایید و به هر یک از آنها یک یوزر و پسورد جدا بدید.
4 - هزینه سرور مجازی رو باید اول مشخصاتی که مد نظر دارید با هاردتون ، اعلام کنید تا قیمت دقیق خدمت شما اعلام شود .
5 - کانفیگ هم انجام میشود توسط فروشنده بصورت رایگان !
6 - از هر کشوری میشه گرفت و سرعتتون به عوامل مختلفی بستگی داره از جمله کانفیگ سرور از جمله منابع سرور و..... که نگران این مورد نباشید سرویس های خوبی پیدا میشود از نظر سرعت .

00mostafa00
June 24th, 2015, 04:37
1 - سرور مجازی با پنل ویندوز به شما پیشنهاد میشه . محیط عینا مثل همان ویندوز رایانه شماست و کار هم دقیقا به همان صورت می باشد ، اینترنت دانلود منیجر نصب میکنید و اقدام به دانلود میکنید . منتهی فرقش با رایانه شخصی شما این است که سرعت اینترنت شما بالاست و دانلود و آپلود با سرعت بالا میتوانید انجام دهید و سایتی هم برای شما ***** نخوواهد بود .
2 - برای اینکار حداقل رم به شما رم 2 گیگ پیشنهاد میشه و فضای هارد هم با توجه به نظر خودتون که چقدر نیاز دارید .
3 - برای نویسنده ها نیز میتوانید کاربری جدا در وی پی اس خود ایجاد نمایید و به هر یک از آنها یک یوزر و پسورد جدا بدید.
4 - هزینه سرور مجازی رو باید اول مشخصاتی که مد نظر دارید با هاردتون ، اعلام کنید تا قیمت دقیق خدمت شما اعلام شود .
5 - کانفیگ هم انجام میشود توسط فروشنده بصورت رایگان !
6 - از هر کشوری میشه گرفت و سرعتتون به عوامل مختلفی بستگی داره از جمله کانفیگ سرور از جمله منابع سرور و..... که نگران این مورد نباشید سرویس های خوبی پیدا میشود از نظر سرعت .
خیلی ممنون دوست عزیز بابت اینکه وقتت رو گذاشتی و کمک کردی:X
مثلا یک سرور مجازی با هارد حدود 200 گیگ و رم دو هزینش چقدر میشه؟(بقیش مشخصاتشم نسبت به همینا بالا و پایین بشه)
فقط یک سوال امکان اینکه فایل های رسانه وردپرس رو به سرور مجازی منتقل کرد هست؟یا میشه با ftp فایل های آپودسنتر رو منتقل کرد به سرور مجازی؟

007
June 24th, 2015, 04:42
مثلا یک سرور مجازی با هارد حدود 200 گیگ و رم دو هزینش چقدر میشه؟(بقیش مشخصاتشم نسبت به همینا بالا و پایین بشه)
فقط یک سوال امکان اینکه فایل های رسانه وردپرس رو به سرور مجازی منتقل کرد هست؟یا میشه با ftp فایل های آپودسنتر رو منتقل کرد به سرور مجازی؟

س برای سوال اول شرکت تا شرکت فرق میکنه از لحاظ قیمتی.
برای سوال دومتون بله این امکان هست.
برای سوال سومتون هم بله شدنی هست و میتونین با اف تی پی منتقل کنین
ارادت

sadmusic
June 24th, 2015, 04:42

اگر راهی ساده تر از انتقال دستی توسط برنامه فایل زیلا برای اینکار پیدا کردی لطفا به من هم اطلاع بده حجم هاستم زیاد شده :(

hamra
June 24th, 2015, 04:45
هزینه سرور با کیفیت بالا هارد 200 و رم 2 رو ما با هزینه 40 الی 45 تومان ارائه میدیم .
از طریق ftp هم میشود
اما در خصوص فایل های رسانه وردپرس بنده تا به حال برسی نکردم . اما احتمالا میشه با تغییر ادرس فایل ذخیره سازی روی وردپرس
کار نشد ندارد !!

00mostafa00
June 24th, 2015, 04:46
س برای سوال اول شرکت تا شرکت فرق میکنه از لحاظ قیمتی.
برای سوال دومتون بله این امکان هست.
برای سوال سومتون هم بله شدنی هست و میتونین با اف تی پی منتقل کنین
ارادت
===================

هزینه سرور با کیفیت بالا هارد 200 و رم 2 رو ما با هزینه 40 الی 45 تومان ارائه میدیم .
از طریق ftp هم میشود
اما در خصوص فایل های رسانه وردپرس بنده تا به حال برسی نکردم . اما احتمالا میشه با تغییر ادرس فایل ذخیره سازی روی وردپرس
کار نشد ندارد !!

واقعا ممنون بابت اینکه کمکم کردید:x
ممنون میشم بقیه دوستان هم پیشنهادشون رو بگن:X

besthosti.com
June 24th, 2015, 11:38
برای خرید هاست و یا سرور مجازی با سرعت مناسب هم مشخصات سرور اصلی و هم مقدار رمی که در اختیاز شما قرار می دهند مهم هست ( برای هاست) و مقدار پردازشگر، هارد، رم که در اختیاز شما قرار می گیره در سرور مجازی مهم هست و هر چه بیشتر سرعت بهتر.
همچنین اورسل یا فروش بیش از حد رو هم باید در نظر داشت که همکاران برای جبراهن قیمت دلار تعداد بیشتری برای کسب سود می فروشند.
همچنین شما باید به اعتبار شرکت توچه کنید.
در زمینه هاست سعی کنید که هاستی تهیه کنید که وب سرور لایت اسپید داشته باشه و برای سرور مجازی هارد اس اس دی داشته باشه.
من هزینه یک سرور با رم 2 گیگ و هارد 200 رو حداقل 55 تومان در نظر می گرفتم حالا ممکن هست بقیه دوستان کم یا زیاد در نظر بگیرن.
شما می تونید بخش مدیای سی ام اس وردپرس رو به سرور مچازی متصل کنید تا بتونید از اون طریق آپلود کنید فقط کافی هست یه سرچ به زبان اصلی بکنید اطلاعات زیادی دستتون میاد.
اگر میخواید هاست و سرور مجازی شما سرعت قابل قبولی داشته باشه نیاز هست که از داخل ایران تهیه کنید بدلیل مسافت کم دارای پینگ بمراتب کمتری هست ولی اگر سرور و هاست های داخلی هزینه بالایی رو دارند شما سعی کنید از کشورهایی مانند هلند و یا آلمان تهیه کنید که سرعت خوبی دارند.

00mostafa00
June 24th, 2015, 11:51
برای خرید هاست و یا سرور مجازی با سرعت مناسب هم مشخصات سرور اصلی و هم مقدار رمی که در اختیاز شما قرار می دهند مهم هست ( برای هاست) و مقدار پردازشگر، هارد، رم که در اختیاز شما قرار می گیره در سرور مجازی مهم هست و هر چه بیشتر سرعت بهتر.
همچنین اورسل یا فروش بیش از حد رو هم باید در نظر داشت که همکاران برای جبراهن قیمت دلار تعداد بیشتری برای کسب سود می فروشند.
همچنین شما باید به اعتبار شرکت توچه کنید.
در زمینه هاست سعی کنید که هاستی تهیه کنید که وب سرور لایت اسپید داشته باشه و برای سرور مجازی هارد اس اس دی داشته باشه.
من هزینه یک سرور با رم 2 گیگ و هارد 200 رو حداقل 55 تومان در نظر می گرفتم حالا ممکن هست بقیه دوستان کم یا زیاد در نظر بگیرن.
شما می تونید بخش مدیای سی ام اس وردپرس رو به سرور مچازی متصل کنید تا بتونید از اون طریق آپلود کنید فقط کافی هست یه سرچ به زبان اصلی بکنید اطلاعات زیادی دستتون میاد.
اگر میخواید هاست و سرور مجازی شما سرعت قابل قبولی داشته باشه نیاز هست که از داخل ایران تهیه کنید بدلیل مسافت کم دارای پینگ بمراتب کمتری هست ولی اگر سرور و هاست های داخلی هزینه بالایی رو دارند شما سعی کنید از کشورهایی مانند هلند و یا آلمان تهیه کنید که سرعت خوبی دارند.
ممنون بابت راهنمایی
ببخشید یک سوال داشتم
اگر بنده بیام و یک هاست مثلا حدود 500 تا 1 گیگ ایران بخرم و تمام تصاویر و فایلا رو که حجم گیر هستن با همون روشی که گفتید بفرستم سرور مجازی باز هم روی سرعت تاثیر مثبت داره؟
چون واقعا هزینه هاست های داخل ایران بالا هست و منم نمیتونم اونقدر هزینه بپردازم و برای سایت های بزرگ خوبه بنظرم

besthosti.com
June 24th, 2015, 11:55
بله شما می تونید سرور رو که برای بخش مدیای وردپرس هست کانفیگ کنید و متن های سایت و پست ها رو بر روی یک هاست دخل ایران میزبانی کنید.

00mostafa00
June 24th, 2015, 11:57
بله شما می تونید سرور رو که برای بخش مدیای وردپرس هست کانفیگ کنید و متن های سایت و پست ها رو بر روی یک هاست دخل ایران میزبانی کنید.
لطف کردید و وقت گذاشتید برام:xممنون