PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وریفای کردن ایمیل یاهو

Kifer
June 24th, 2015, 01:38
باسلام

همکاران گرامی یک ایمیل یاهو داریم که مدتی استفاده نشده، الان برای ورود به اون وریفای توسط موبایل یا ایمیل پشتیبان درخواست میکند که متاسفانه هیچکدوم در دسترس نیست :| ( سیم کارت گم شده، پسورد ایمیل قبلی هم در خاطرم نیست... )

راهی برای ورود به ایمیل نیست؟

zarat
June 24th, 2015, 01:49
سلام سوال امنیتی‌تون یادتونه ؟
در بعضی موارد مثل دی اکتیو شدن یا همین مشکل شما ، با زنگ زدن به پشتیبانی و گفتن اطلاعات و پاسخ سوالی امنیتی که موقع ثبت نام وارد کردین ، اکانت رو براتون باز میکنن .
اگه مهمه اطلاعات داخل ایمیل که سیم کارت رو بسوزونین و یه سیم کارت جدید بگیرین بعدش وریفای کنین .
وگرنه راهی دیگه ای نداره

Kifer
June 24th, 2015, 01:54
سلام سوال امنیتی‌تون یادتونه ؟
در بعضی موارد مثل دی اکتیو شدن یا همین مشکل شما ، با زنگ زدن به پشتیبانی و گفتن اطلاعات و پاسخ سوالی امنیتی که موقع ثبت نام وارد کردین ، اکانت رو براتون باز میکنن .
اگه مهمه اطلاعات داخل ایمیل که سیم کارت رو بسوزونین و یه سیم کارت جدید بگیرین بعدش وریفای کنین .
وگرنه راهی دیگه ای نداره

متاسفانه هیچ کدام امکان پذیر نیست... :(

besthosti.com
June 24th, 2015, 11:30
اگر سوال های امنیتی یادتون نیست دیگه راهی نیست که بتونید به ایمیبل دسترسی داشته باشید.

openz
June 24th, 2015, 11:42
نمیتونید ایمیل پشتیبان رو forget pass بزنید؟

Sir.M
June 24th, 2015, 12:16
سلام
اگر با اخرین ای پی که لاگین کردید یادتون باشه و توی همون رنج یا کشور لاگین بشید اینا رو نمیپرسه
سوالی داشتید در خدمتم
با تشکر

مینا-صیفی
June 24th, 2015, 12:34
متاسفانه هیچ کدام امکان پذیر نیست... :(

وقتی هیچ مدرکی از ایدی مورد نظر ندارید و برای شما هیچ کدام امکان پذیر نیست برای یاهو هم امکان پذیر نیست باز کنه اکانت شما را کلا از فکرش بیاید بیرون

pellmell
October 14th, 2016, 02:06
با سلام
ممنون میشم کمکم کنید
دوستان من قصد وری فاری کردن ایمیل یاهو رو دارم ولی جواب سوال امنیتی یادم نیست
در عوض ایمیل پشتیبان رو دارم
با استفاده از این ایمیل چطور میتونم ایمیلم رو دوباره فعال کنم؟