PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نماد اعتماد؟!!!

Kifer
June 23rd, 2015, 21:51
باسلام
دوستان چند روزی هست که درخواست نماد دادیم ولی پیگیری نمیکنند.
حتما باید مبلغ 34ت رو پرداخت کنیم بعد فرایند شروع میشه ؟

hamra
June 23rd, 2015, 21:57
خیلی کند رسیدگی میکنند.
در خصوص مبلغ هم بالاخره باید واریز به
به هر حال اونام هدفشون فقط همون مبلغ هست .

openz
June 23rd, 2015, 21:57
دوست عزیز کدوم ارگانی تو ایران مجانی کار میکنه؟

Kifer
June 23rd, 2015, 22:02
خوب قبلا حداقل یک روز یک بار اعلام اشکال در چک لیست میکردن :|
میخوام بدونم اول باید پول رو بدیم بعد بررسی میکن یا...؟

hamra
June 23rd, 2015, 22:05
اگر اعلام کردند که مبلغ رو واریز کنید و بعد مراحل بعدی رو انجام بدید پس واریز کنید .
اگرم نه که به هر حال اینها کلا مکند عمل میکنند مثل شرکت nic که از کند بودن هیچی کم و کسر ندارد !
بقول معروف دیر و زود داره اما ...:101:

Kifer
June 23rd, 2015, 23:02
چیزی والا نگفتن :|
کسی یعنی نگرفته جدیدا؟

hegza
June 23rd, 2015, 23:46
چیزی والا نگفتن :|
کسی یعنی نگرفته جدیدا؟

تا واریز نکنی کار شروع نمیشه
اولین مرحله تائید ادرسه که پست میکنن و اونم پولیه!!
پس برو پول رو بده یک هفته ای نماد گرفتی

dayapay.com
June 24th, 2015, 00:03
سوال اینجا هست.
اگر پول واریز شد و به دلایلی تماد دریافت نشد
تکلیف چی هست؟

hamra
June 24th, 2015, 00:24
سوال اینجا هست.
اگر پول واریز شد و به دلایلی تماد دریافت نشد
تکلیف چی هست؟

اون موقع همه چی واضح هست !
پولی پس داده نمیشود !

hotler
June 24th, 2015, 00:37
اون موقع همه چی واضح هست !
پولی پس داده نمیشود !

لایک :)):)):))

Kifer
June 24th, 2015, 00:42
با جناب رشنو صحبت کردم، فرمودند ابتدا مبلغ را واریز کردیم و الان ثبت سایت به جریان افتاده است.

+ جالب است که گفتند مبلغ 34 هزار تومان برای حقیقتا هیچ چیز است:

تایید تلفن توسط خودمان انجام میشود.
تایید تلفن همراه توسط خودمان است.
و فقط هزینه فوق برای ارسال یک ورق کاغذ احتمالا a4 می باشد.

hamra
June 24th, 2015, 00:51
با جناب رشنو صحبت کردم، فرمودند ابتدا مبلغ را واریز کردیم و الان ثبت سایت به جریان افتاده است.

و فقط هزینه فوق برای ارسال یک ورق کاغذ احتمالا a4 می باشد.

- - - Updated - - -

و فقط هزینه فوق برای ارسال یک ورق کاغذ احتمالا A4 می باشد.
آره واقعا .
اوایل که نماد در اومده بود فکر کنم رایگان بود دریافتش .

متاسفانه الان همین نماد که دریافت میشه هیچ کاربردی نداره .
حتی بارها شده از کلاهبردار ها شکایت شده اما حتی نماد اونها لغو نشده چه برسه به ... !!!! تعجب میکنم چرا باز هم به نماد اعتماد میشه با وجود اینهمه کلاهبردار نماد داری که وجود دارد !

hegza
June 24th, 2015, 01:07
آره واقعا .
اوایل که نماد در اومده بود فکر کنم رایگان بود دریافتش .

متاسفانه الان همین نماد که دریافت میشه هیچ کاربردی نداره .
حتی بارها شده از کلاهبردار ها شکایت شده اما حتی نماد اونها لغو نشده چه برسه به ... !!!! تعجب میکنم چرا باز هم به نماد اعتماد میشه با وجود اینهمه کلاهبردار نماد داری که وجود دارد !

هیچوقت رایگان نبود. اوایل 100 از ما گرفتند

در مورد این پول کاری ندارم حالا نماد خوبه بده یا ... اما همون لود نماد در سایت شما برای هر بار ری لود چنان فشاری رو سرورش میاره که همین 35 تومن هم کم میگیره
ضمنا در شهرهای بزرگ گاها دیدم اومدن سرکشی. حالا بگذریم که بودجه دولتی میگیرند . ولی به این نکته توجه کنید صنف 450 میگیره برای جواز کسب مسخره

ضمنا نمادهم بهتون میدن اینطور نیست پولتون بپره جز اینکه شما کوتاهی کنید وگرنه تائید آدرس و موبایل و.. کار خاصی نیست دوست گرامی . و یک سیستم اوردرینگ در سایتتون باشه دیگه بهتون راحت نماد رو میدن.
هزینه پست پیشتازشون 9800 هست بتنهائی

Kifer
June 24th, 2015, 01:13

در مورد این پول کاری ندارم حالا نماد خوبه بده یا ... اما همون لود نماد در سایت شما برای هر بار ری لود چنان فشاری رو سرورش میاره که همین 35 تومن هم کم میگیره
ضمنا در شهرهای بزرگ گاها دیدم اومدن سرکشی. حالا بگذریم که بودجه دولتی میگیرند . ولی به این نکته توجه کنید صنف 450 میگیره برای جواز کسب مسخره

ضمنا نمادهم بهتون میدن اینطور نیست پولتون بپره جز اینکه شما کوتاهی کنید وگرنه تائید آدرس و موبایل و.. کار خاصی نیست دوست گرامی . و یک سیستم اوردرینگ در سایتتون باشه دیگه بهتون راحت نماد رو میدن.

اولایل حدود سال 91-92 رایگان بود جناب. و حدود 32 آیتم داشت... :|

hamra
June 24th, 2015, 01:58

100 هزار تومان !! اوایل رایگان بود !! زمانی که متولد شده بود تا یک مدتی .
به هر حال برای اینجور موارد نباید هزینه ای گرفته بشه وقتی به جهت اعتماد سازی مردم هست و از طرفی خودشون از طریق دیگه ای داره پول وارد حسابشون میشه .
بگذریم بحث پولش هیچ .
اما
وقتی نماد میدن رسیدگی کنند و کلاهبردار ها رو حداقل باطل کنند نه اینکه نمادشون رو تازه به 2 ستاره و .. هم ارتقاء بدن !!!

kiarash-khatib
June 24th, 2015, 04:50
سلام عزیز این هزینه ای که میگیرن برای اینه که 10 تومانش برای پست هست
و مابقی برای دریافت کد تایید ادرس محل کار هست که هر سال به زمان تمدید میرسه پیکم پول میخواد مجانی برای شما چیزی جابه جا نمیکند

Kifer
June 24th, 2015, 13:57
سلام عزیز این هزینه ای که میگیرن برای اینه که 10 تومانش برای پست هست
و مابقی برای دریافت کد تایید ادرس محل کار هست که هر سال به زمان تمدید میرسه پیکم پول میخواد مجانی برای شما چیزی جابه جا نمیکند

10 هزار تومان برای یک پست یک برگه a4 ؟ :o

kiarash-khatib
June 24th, 2015, 18:44
عزیزم یک برگه فقط نیست پست مجانی چیزی ارسال نمیکنه بنده خودم پست کاغذی کردم بابتش 10 تومان از من گرفتن حالا نماد اعتمادم پول پستو میگیره