PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هشدار به پرداخت کننده های ارزی

hegza
June 23rd, 2015, 21:11
سلام
تا اونجا که ممکنه از طریق تلفن ثابت کسیکه ریال میده دلار میگیره رو تائید کنید.
یکی از راه های نقد کردن حسابهای د.ز.د.ی و رمزهای لو رفته و پولشوئی و پاک کردن رد خرید دلار هست بخصوص کسانیکه درگاه آنلاین درخواست میکنن و شماره ثابت نمیدن
حق نگهدارتون

OmidX
June 23rd, 2015, 21:15
سلام
یکی از راه های نقد کردن حسابهای د.ز.د.ی و رمزهای لو رفته و پولشوئی و پاک کردن رد خرید دلار هست بخصوص کسانیکه درگاه آنلاین درخواست میکنن و شماره ثابت نمیدن
حق نگهدارتون

معمولا از افرادی بعنوان واسطه برای خرید ارز استفاده میکنیم ک یا بشناسیم و یا کاملا شناخته شده باشند ... مثل پی منت ۲۴ ...

openz
June 23rd, 2015, 21:21
سلام
حق نگهدارتون

دوست عزیز چی شده که این مطلب رو گفتید؟ مگه سر خودتون کلاه رفته؟
تلفن ثابت هم انچنان کارساز نیست.
کلا دلار دادن و ریال گرفتن کار ریسکی و خطریی هست...

hegza
June 23rd, 2015, 22:04
نه منظور بنده رو متوجه نشدید
سر بنده هم کلاه نرفته
جدیدا باب شده کارت بانکی افراد رو هک میکنن میان در فرومی میزنن فروش دلار بعد پول از طرف میگیرند و بعد میان پول رو میریزند بحساب یکی مثل پیمنت 24 و پیمنت 24 از کجا بدونه اون حساب پی پال مال کیه اینطوری فققط پی منت 24 متضرر میشه
بحث ضرر پرداخت کننده دلار نیست چون پرداخت نکنه شماره حساب دارید ازش شکایت میکنید ولی به شکلی که گفتم نه
مثلا شما دلار میفروشید من از کارت همکارم پول میریزم حسابتون و اکانت نیم منو شارژ میکنید و همکار من شکایت میکنه پول از حسابش کم شده پای شما میاد وسط ولی شما نمیتونید ثابت کنید بازای این پول دلار دادین و اگر هم بتونید نمیتونید اون فردی که دلار رو گرفته رو درست رصد کرد
قدیم گوشی میخریدند یا سخت افزار اما جدیدا اینطور کلاه برداری میشه
ربطی به مباحث دیگه نداره

- - - Updated - - -

معمولا از افرادی بعنوان واسطه برای خرید ارز استفاده میکنیم ک یا بشناسیم و یا کاملا شناخته شده باشند ... مثل پی منت ۲۴ ...

این ربطی به پی من 24 نداره و طرف صحبتم فروشنده های دلار بود نه خریدار های دلار

007
June 23rd, 2015, 22:14
س این مورد مشخص هست و توسط اغلب اکسچنچرهها این موارد امنیتی لحاظ می شود وصورت میگیرد.
مگر اینکه طرف کاملا تازه کار باشد و تاکنون با مواردی که ممکنه برای خودش دردسرایجاد کنه اونم شدیدش اگاهی لازم رو نداشته باشه
ارادت

Kifer
June 23rd, 2015, 23:28
بهترین کار برای انجام خدمات، ایجاد حساب وریفای شده می باشد.
به شخصه و باتوجه به اینکه بنده مسئول مالی شرکت هستم، از پرداخت های سایرین استفاده نخواهم کرد و از حساب شخصی پرداخت انجام می دهم.