PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره اپلود با vps

farbodsteps
June 23rd, 2015, 19:54
سلام

یه وی پی اس گرفتم که سرعت دانلودش خوبه ولی سرعت اپلود فایلش 10 کیلوبایت هست پشتیبانی میگه به خاطر این که سرعت اپلود خود سیستمتون پایین سرعت وی پی اس هم امده پایین درست میگه؟ راه حلی نداره؟

morgoet
June 23rd, 2015, 20:10
سلام وقت بخیر
اگر منظور شما هنگامی هست که میخواهید فایل را از وی پی اس به رایانه شخصی خود انتقال دهید بله حق با پشتیبانی است و چاره ای نیست بجز استفاده از راهکار های مختلف از جمله انتقال فایل توسط اف تی پی و یا دانلود از طریق iis
مو فق باشید

farbodsteps
June 23rd, 2015, 20:12
سلام وقت بخیر
اگر منظور شما هنگامی هست که میخواهید فایل را از وی پی اس به رایانه شخصی خود انتقال دهید بله حق با پشتیبانی است و چاره ای نیست بجز استفاده از راهکار های مختلف از جمله انتقال فایل توسط اف تی پی و یا دانلود از طریق iis
مو فق باشید

فایل مورد نظر رو با vps دانلود می کنم و با همون تو هاست دانلود اپلود می کنم که سرعت اپلودش 10 کیلیوبایت هست

PersianSkyTeam
June 23rd, 2015, 20:22
فایل مورد نظر رو با vps دانلود می کنم و با همون تو هاست دانلود اپلود می کنم که سرعت اپلودش 10 کیلیوبایت هست

سلام.

شما فایلاتون رو با نرم افزار FileZilla اپلود کنید.مشکل حل میشه.

farbodsteps
June 23rd, 2015, 20:23
سلام.

شما فایلاتون رو با نرم افزار FileZilla اپلود کنید.مشکل حل میشه.

با فایل زیلا اپلود می کنم ...

zarat
June 23rd, 2015, 20:28
سلام
وقتی شما بخواین از سیستم شخصی خودتون به vps فایل آپلود کنین ، سرعت آپلود اینترنت شما شاخص و مهم هست . وقتی بخواین از vps به سیستم خودتون فایل منتقل کنین ، سرعت دانلود اینترنت شما شاخص و مهم هست . شاید سرعت آپلود خود سرور مثل سرعت دانلودش بالا باشه اما اینترنت شما محدودش میکنه .

farbodsteps
June 23rd, 2015, 20:39
سلام
وقتی شما بخواین از سیستم شخصی خودتون به vps فایل آپلود کنین ، سرعت آپلود اینترنت شما شاخص و مهم هست . وقتی بخواین از vps به سیستم خودتون فایل منتقل کنین ، سرعت دانلود اینترنت شما شاخص و مهم هست . شاید سرعت آپلود خود سرور مثل سرعت دانلودش بالا باشه اما اینترنت شما محدودش میکنه .

اصلا من با سیستم خودم کاری ندارم. با vps دانلود می کنم و با vps هم اپلود می کنم تو هاست دانلود ...

hossein64
June 23rd, 2015, 20:52
وی پی اس از چه کشوریه ؟؟ هاست از چه کشوری ؟؟

xphost
June 23rd, 2015, 20:54
اگر شما دانلود از سایتی میکنید داخل وی پی اس و همونو داخل هاست دانلود اپلود میخواید بکنید
احتمال داره مشکل هاست دانلود یا هر هاست دیگه ای باشه که اپلود میکنید

farbodsteps
June 23rd, 2015, 20:59
وی پی اس از چه کشوریه ؟؟ هاست از چه کشوری ؟؟

المان به ایران ...

- - - Updated - - -

اگر شما دانلود از سایتی میکنید داخل وی پی اس و همونو داخل هاست دانلود اپلود میخواید بکنید
احتمال داره مشکل هاست دانلود یا هر هاست دیگه ای باشه که اپلود میکنید

اخه با سیستم خودم با 100 کیلوبایت اپلود می کنم ...
توی اپلودبوی هم تست کردم همین جور بود ...

hossein64
June 23rd, 2015, 21:01
المان به ایران ...

مشکل از هاست دانلودتون هست تیکت بزنید که وی پی اس گرفتم از آلمان و سرعتم خیلی پایینه راهنمایی تون کنه صاحب هاست

- - - Updated - - -

اخه با سیستم خودم با 100 کیلوبایت اپلود می کنم ...
توی اپلودبوی هم تست کردم همین جور بود ...

ممکنه هاست دانلودتون محدودیت گذاشته روی ای پی های خارجی

hegza
June 23rd, 2015, 21:05

این طبیعی نیست
فکر کنم شما فایل رو دانلود میکنید اکسترکت میکنید شخصی سازی میکنید و پسوورد میزارید بعد میزارید در سرور دانلود سایت خودتون؟ و سرعت 10 هست که مشکل از مبدا یا مقصده

- - - Updated - - -

البته ایران همیشه دریافت رو میبنده و خیلی خیلی کم میده (منظور آپلود به سرور)

Kifer
June 23rd, 2015, 21:08
اگر مایل هستید دسترسی بدید چک کنم. ( اف تی پی برای آپلود. )

zarat
June 23rd, 2015, 21:11
اصلا من با سیستم خودم کاری ندارم. با vps دانلود می کنم و با vps هم اپلود می کنم تو هاست دانلود ...
والا شما توی پست اول که اصن حرفی از هاست دانلود نزدین . در ضمن گفتین که پیشتیبان وی پی اس هم به سرعت اینترنت شما اشاره کرده گفتم شاید خواستن دانلود کنین از سرور یا دانلود کنین .
اگه بین vps و هاست دانلود هست ، احتمالا مشکل از هاست دانلود هست .

farbodsteps
June 23rd, 2015, 21:19
پشتیبانی هاست دانلود میگه به خاطر اختلال نت که به صورت بین الملی هست اینجور میشه و هاست دانلود هیچ مشکلی نداره.
پس مشکل از وی پی اس هست؟

zarat
June 23rd, 2015, 21:27
اختلال نت به صورت بین المللی ؟ خب اگه بین المللی هست ( که نیست ) باید هاست دانلود هم مشکل داشته باشه .
شما با سرور یه جا دیگه آپلود کنین ببینید سرعتش چطوره . اگه سرعتش خوب بود ، مشکل از هاست دانلوده .

xphost
June 23rd, 2015, 22:13
یه مدت هستش اختلال در نت مملکت داریم ولی نه به این صورت که شما میگید
به نظر من یا مشکل از سرور مجازی یا هاست دانلود
که بیشتر نظرم هاست دانلود
شما یه لطفی کن با همون سرور بیا روی یک آپلود سنتر تست کن ببین روی کدوم یکی سریع تر اپلود میشه اگر سرعت اپلود تو اپلود سنتر ها راضی بودی بدون مشکل از هاست طرفه

hegza
June 23rd, 2015, 23:25
از دستور گت از یک جای دیگه فایلی رو بریز روی سرور دانلود ببین سرعت چند بهت میده؟