PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر قالب وب سایت

nooshzad
June 23rd, 2015, 16:20
سلام بر دوستان گرامی سئو کار

راستش سوالی داشتم و اون این که من وب سایتی دارم که در یک سری کلمه پر رقابت در صفحه اول گوگل و حتی لینک اول گوگل هستش ، بنابر شرایطی مجبورم قالب فعلی وب سایت را تغییر دهم و از طرفی خیلی برام مهم هستش سئو وب سایت خراب نشود لطفا راهنمایی کنید چه کاری می توانم انجام دهم؟

لازم به ذکر است مدام وب مستر گوگل چک می کنم که مبادا Crawl error نداشته باشم

hassan_shahi
June 23rd, 2015, 17:26
سلام دوست عزیز.
تجربه ای که تو زمینه سئو دارم باید بگم قالب رو عوض نکنید چون تاثیر منفی میزاره روی سئو سایتتون.اینم بگم امکان داره تاثیر + هم بزاره چون امکانش هست قالب جدید از لحاظ بهینه سازی و سئو خیلی بهتر از قالب فعلی سایتتون باشه باید بررسی بشه دوست عزیز.

nooshzad
June 25th, 2015, 10:06
سلام دوست عزیز.
تجربه ای که تو زمینه سئو دارم باید بگم قالب رو عوض نکنید چون تاثیر منفی میزاره روی سئو سایتتون.اینم بگم امکان داره تاثیر + هم بزاره چون امکانش هست قالب جدید از لحاظ بهینه سازی و سئو خیلی بهتر از قالب فعلی سایتتون باشه باید بررسی بشه دوست عزیز.

قالبی که می خواهم بگذارم قبلا روی یکی دیگه از وب سایت هام کار کردم و در حال حاضر رنک گوگل اون وب سایت یک هستش، از چه نظر تاثیر منفی روی سئو می گذارد؟ ممکن است چند پله رنک گوگل کاهش پیدا کنه؟

- - - Updated - - -

کسی پیدا نمی شه در این مورد اطلاعات داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mask-online
June 25th, 2015, 17:47
با سلام خدمت شما
اگر قالب سایت بهینه سازی شده باشه و سرعت مناسب نسبت به قالب قبلی
همچنین واکنش گرا برای گوشی تبلت و کامپیوتر قطعا پیشرفت خواهد داشت
خطای وب مستر برای از دست رفتن مطالب سایت عدم دسترسی به سرور از این قبیل خطا ها میباشد
قبل از هرگونه تغییر از آخرین قالب ها از نظر تکنولوژی کدنویسی بهره ببرید تا در آینده نزدیک ناچار به تعویض نشید
موفق باشید

sitetheme
June 25th, 2015, 17:53
قالبی که می خواهم بگذارم قبلا روی یکی دیگه از وب سایت هام کار کردم و در حال حاضر رنک گوگل اون وب سایت یک هستش، از چه نظر تاثیر منفی روی سئو می گذارد؟ ممکن است چند پله رنک گوگل کاهش پیدا کنه؟

- - - Updated - - -

کسی پیدا نمی شه در این مورد اطلاعات داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود بر شما
اگر قالب جدید از لحاظ کد نویسی و سئو بهتر باشد که تاثیر منفی که ندارد هیچ! تاثیر مثبت هم دارد اما اگر ضعیف تر از قالب قبلی باشد مسلما تاثیر منفی خواهد داشت,اما خود مبحث تغییر قالب تاثیری در رتبه نخواهد گذاشت