PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در انتقال هاست دانلود ( لطفا راهنمایی بفرمایید )

akisar
June 23rd, 2015, 15:43
با سلام و احترام
دوستان بنده سایتی دارم که به علت بالا رفتن بازدید و استفاده بالا از پهنای باند هاست اصلی مجبور به انتقال فایل ها به هاست دانلود شدم .
کار انتقال و تغییر آدرس ها انجام شد و مشکلی نبود .
اما متاسفانه برای درج فایل ها در مطالب جدید در هاست دانلود به مشکل خوردم .
از افزونه Hacklog Remote Attachment استفاده کردم و تنظیماتش انجام دادم اما یا عکس های شاخص قدیمی رو اجازه انتشار نمیده یا اصلا درست کار نمیکنه و قاطی میکنه .
بدجور گیر افتادم .
خواهش میکنم اگر کسی میتونه کمک کنه راهنماییم بکنه و اگر کسی میتونه مشکل رو رفع کنه هزینه درخواستیش رو ارسال بکنه تا باهاشون ارتباط برقرار کنم .
ممنون میشم هر چه سریعتر راهنمایی بفرمایید .

- - - Updated - - -

راه حل پیدا شد :

با نصب افزونه upload to ftp مسئله حل شد .
البته در مورد این افزونه باید چند نکته رو متذکر بشم .
1 . این افزونه فقط توانایی اتصال به پوشه داخل روت ( public-html ) رو نداره و فقط به اصل روت میتونه وصل بشه . ( من میخواستم فایل ها را در پوشه ای در روت بریزه که ارور میداد .
2 . اینطور که معلومه فقط توانایی آپلود عکس و متن رو داره و توانایی آپلود آهنگ و کلیپ رو نداره .
از دوستانی که همراهی کردند تشکر میکنم .

jahromweb
June 23rd, 2015, 15:45
سلام یک راه دارم که خوب نیست اما اگر هیچ راهی پیدا نکردید استفاده کنید.
مثلا اگر فایل هاتون توی site.com/file بوده و ادرس هاست دانلود dl.site.com هست کل پوشه site.com/file رو به dl.site.com/file ریدایرکت کنید.
البته از نظر سئو و سرعت لود سایت به مشکل میخورید

hamid53214
June 23rd, 2015, 15:48
سلام
چنتا پست دارید؟
از داخل دیتابیس میشه جایگزین کرد

akisar
June 23rd, 2015, 23:44
با سلام و احترام
ببینید کار انتقال انجام شده به هاست دانلود .
الان مشکلم ارسال فایل ها از این به بعد به هاست دانلود هست .
اخه هر کاری میکنم یه جاش میلنگه .
هیچ جا هم درست حسابی روشی معرفی نشده که نتیجه بده .

Kifer
June 23rd, 2015, 23:45
جناب سیستم مدیریت محتوا شما چی هست؟ + آدرس سایت لطفا.

akisar
June 23rd, 2015, 23:47
با سلام و احترام
سایت در امضام موجوده .
منظورتون از جایگزین کردن در دیتابیس نگرفتم .
من مشکلم اینه که برای مطالب جدید فایلها مستقیما در هاست دانلود ، اپلود بشن البته بدون مشکل برای تصویر شاخص .

- - - Updated - - -

با سلام و احترام
وردپرس
http://avaliha.ir

Kifer
June 23rd, 2015, 23:51
با سلام و احترام
سایت در امضام موجوده .
منظورتون از جایگزین کردن در دیتابیس نگرفتم .
من مشکلم اینه که برای مطالب جدید فایلها مستقیما در هاست دانلود ، اپلود بشن البته بدون مشکل برای تصویر شاخص .

- - - Updated - - -

با سلام و احترام
وردپرس
http://avaliha.ir

منظورتون رو متوجه نشدم.
میخواید به جای آپلود در وردپرس، در هاست دانلود فایل ها از اپلودر وردپرس آپلود بشوند؟

akisar
June 24th, 2015, 00:01
ببینید میخوام وقتی مطلب جدید میخوام بذارم پس از زدن افزودن پرونده چند رسانه ای و انتخاب فایل برای اپلود فایل ها در هاست دانلود اپلود بشن نه هاست اصلی خودم . این توضیح رو بدم هاست دانلود رو سرور یک شرکت جدا از هاست اصلی هست .

akisar
June 24th, 2015, 00:05
بله درسته

akisar
June 24th, 2015, 00:24
گشتم همه راه ها رفتم اما به مشکل میخورد .
البته اکثریت فقط افزونه ای که در اول تاپیک معرفی کردم اسم اوردند که همین افزونه هم با مشکل روبرو میشه .

Kifer
June 24th, 2015, 00:29
از افزونه upload to ftp میتوانید استفاده نمایید.

- - - Updated - - -

گشتم همه راه ها رفتم اما به مشکل میخورد .
البته اکثریت فقط افزونه ای که در اول تاپیک معرفی کردم اسم اوردند که همین افزونه هم با مشکل روبرو میشه .

چه مشکلی ؟

akisar
June 24th, 2015, 12:22
از افزونه upload to ftp میتوانید استفاده نمایید.

- - - Updated - - -

چه مشکلی ؟

ببینید همین الان وارد سایت بشید تو قسمت مطالب جدید مشاهده میکنید که عکس های شاخص نشان داده نمیشه
در ضمن همین الان هر چی آپلود میکنم آدرسشو میزنه dl.avaliha.ir/... اما تو هاست اصلی آپلود میشه نه اون آدرسی که میده .
افزونه رو دستکاری کردم آپلود درست شد تصاویر شاخصم درست شد اما تصاویر شاخص مطالب قدیمی هیچ کدوم نمایش داده نمیشد البته عکس های مطالب قدیمی مشکل نداشت فقط تصاویر شاخص نشون نمیداد .

افزونه upload to ftp رو هم تست کردم بازم مشکل داشت .

- - - Updated - - -

راه حل پیدا شد :

با نصب افزونه upload to ftp مسئله حل شد .
البته در مورد این افزونه باید چند نکته رو متذکر بشم .
1 . این افزونه فقط توانایی اتصال به پوشه داخل روت ( public-html ) رو نداره و فقط به اصل روت میتونه وصل بشه . ( من میخواستم فایل ها را در پوشه ای در روت بریزه که ارور میداد .
2 . اینطور که معلومه فقط توانایی آپلود عکس و متن رو داره و توانایی آپلود آهنگ و کلیپ رو نداره .
از دوستانی که همراهی کردند تشکر میکنم .