PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت برای دیداس

TheEnnd
June 22nd, 2015, 20:19
سلام دوستان برای شکایت دیداس چقدر طول میکشه فردا میخوام برم فتا میخوام ببینم سودی داره اصلا برام؟

hamra
June 22nd, 2015, 20:23
فکر نمیکنم سودی داشته باشه جز ضرر و وقت تلف کردن .
اینهمه تاپیک شکایت در زمینه های مختلف هست که دوستان زحمت کشیدند رفتند فتا و پرونده بازکردند ، کدوم مورد به نتیجه رسید !!! فکر نمیکنم جز اندکی از دوستان مابقی نتیجه گرفته باشند البته شاید هم هیچ کس نتیجه نگرفته باشه .

TN Projects
June 22nd, 2015, 20:29
با درود و احترام.
درصورتی که مستنداتی در مورد هـکر باشه معمولا نتیجه بسیار مطلوبه
هم تا حدودی از مزاحمات راحت میشید و هم میتونید اگر خسارتی وارد شده جریمتون رو بگیرید.
درصورت تمایل اگر موردتون جدی هست میتونم در فتا جهت پیگیری کارتون کمک کنم.

mizban97
June 22nd, 2015, 20:34
سلام دوستان برای شکایت دیداس چقدر طول میکشه فردا میخوام برم فتا میخوام ببینم سودی داره اصلا برام؟

دیداس یه چیز عادی هست ... برای هر سایتی رخ میده... سایت ما هم دیداس میشه ایا باید بریم شکایت کنیم؟
اینترنت ایران خودش داغون هست چه برسه به اینکه به اینجور شکایت ها رسیدگی کنند.

TN Projects
June 22nd, 2015, 20:39
دیداس یه چیز عادی هست ... برای هر سایتی رخ میده... سایت ما هم دیداس میشه ایا باید بریم شکایت کنیم؟
اینترنت ایران خودش داغون هست چه برسه به اینکه به اینجور شکایت ها رسیدگی کنند.
اولویت نخست امنیت هست اما در گاهی موارد تیم های هکر دست به اقدام میزنن و اگر قابل پیگیری باشه بهتره پیگیری بشه چون علاوه بر امنیت شما وظیفتون رو در قبال مشتریهاتون کامل انجام دادین و یک پیشگیری برای یکسری مشکلات هم میتونه باشه. بهتره اگر مستنداتی هست از تمام منابع برای جلوگیری از مشکلات احتمالی برای امنیت مشتریها انجام بشه.

mizban97
June 22nd, 2015, 20:45
اولویت نخست امنیت هست اما در گاهی موارد تیم های هکر دست به اقدام میزنن و اگر قابل پیگیری باشه بهتره پیگیری بشه چون علاوه بر امنیت شما وظیفتون رو در قبال مشتریهاتون کامل انجام دادین و یک پیشگیری برای یکسری مشکلات هم میتونه باشه. بهتره اگر مستنداتی هست از تمام منابع برای جلوگیری از مشکلات احتمالی برای امنیت مشتریها انجام بشه.

دوست عزیز اولویت اول برای ایرانی ها اینترنت پرسرعت هست بعد امنیت!
امنیت به درد خارجی ها میخوره چون اونا همیشه یک گام جلوتر هستند.
کاری که ایران انجام میده چیزی جز سقوط در دره نیست و باید این حرف رو قبول کرد.
بیشتر پیگیری ها به خاطر مسایل امنیتی و سیاسی هست نه مسایلی که برای کاربر پیش میاد. در همین انجمن خیلی های دیگه هستند و به این مشکلات برخوردن ولی مشکلشون حل نشد.

TheEnnd
June 22nd, 2015, 20:49
دوستان سایت نیست مشکل اینه سرور 10.201.120 از آسیا تک گرفتم یه بچه 15 ساله با یه سرور از پارس آنلاین دیداس زده آساتک چندتا از سروراشون پرید الانم سرور مارو بستن لوگ ایپی قرار شده بدن بهم

mizban97
June 22nd, 2015, 20:51
دوستان سایت نیست مشکل اینه سرور 10.201.120 از آسیا تک گرفتم یه بچه 15 ساله با یه سرور از پارس آنلاین دیداس زده آساتک چندتا از سروراشون پرید الانم سرور مارو بستن لوگ ایپی قرار شده بدن بهم

اگر ایپی طرف رو دارید بهترین کار اینه به خود پارس انلاین تماس بگیرید و بگید از این ایپی شما دیداس کردند و اونا خودشون پیگیری کنند.

TheEnnd
June 22nd, 2015, 21:04
جواب درستی ندادن به ما میخواد چیکار کنه میخواد نهایت سرور رو ببنده ولی من سرورم کلا بسته شده کاربرانم دچار مشکل شدن این وسط ما هم بشینیم نگاه کینم؟

xphost
June 22nd, 2015, 21:09
به جا اینکه وقتت رو پولتو بزاری برای پیدا کردن این بابا
بده یک کانفیگر خوب سرورت و فایروالت رو کانفیگ کنه
متد های جدیدی اومده برای مقابله با حملات
ماها وقت گذاشتیم هیچی نشد شما هم نزار
هر وقت سایتت مثل بلاگفا یا دانلودها شد اون موقع برو شکایت یکم خرج کنی صد در صد هکرتو پیدا میکنند

zarat
June 22nd, 2015, 21:12
هر وقت سایتت مثل بلاگفا یا دانلودها شد اون موقع برو شکایت یکم خرج کنی صد در صد هکرتو پیدا میکنند

باعرض پوزش از استارتر
دوست عزیز اگه متد یا کانفیگر خوب سراغ دارین در این مورد ، معرفی کنین .
ممنون

TheEnnd
June 22nd, 2015, 21:13

ویندوزه سرورم نه سایت عزیز گیم سرور دارم

مینا-صیفی
June 22nd, 2015, 22:46
نمیدونم جریان چیه از وقتی این سرور های گیم امده اکثرا دیداس میزنند بهشون چیکار دارند بزارند بچه ها بازی کنند حمله زدن به این سرور ها اصلا لزومی نداره و هیچ سودی نداره حالا بگیم یک هاستینگ یا یک سایتی ادم Down کنه یک لذتی داشته باشه اما گیم سرور اصلا بچه بازی هست . اما استارتر عزیز الان انتی دیداس ها فایروال ها سر حملات کم اوردن چه برسه به سرور ایران اونم بدونه کانفیگ حرفه ای و بدونه انتی دیداس پروتکشن و بدون فایروال سخت افزاری و نرم افزاری . برفرض همه ی این ها را هم داشته باشید باز هم ddos زن حرفه ای باشه بدونه لایه 4 بزنه حمله درست حسابی همه میریزه پایین چه برسه به سرور ایران اونم بدونه این عواملات خودتان هم درگیر شکیت نکن اگر مدرک اسناد محکمی نداری . به فکر امنیت حرفه ای بودن سرور خوب و گرون خودتون باشید شاخیتون را در سرور پر قدرت نشان بدید نه با شکایت ( همیشه سعی کنید دشمن را کیش و مات کنید وقتی حمله زد با 10گیگ یا 15 گیگ بر ثانیه Down نشدید اون ارزش داره و اون هکر یا دیداس زن متوجه میشه تا وقتی وزیر داره واسه هر سروری با سرباز کیش نده ) با تشکر.

TheEnnd
June 22nd, 2015, 22:52
نمیدونم جریان چیه از وقتی این سرور های گیم امده اکثرا دیداس میزنند بهشون چیکار دارند بزارند بچه ها بازی کنند حمله زدن به این سرور ها اصلا لزومی نداره و هیچ سودی نداره حالا بگیم یک هاستینگ یا یک سایتی ادم Down کنه یک لذتی داشته باشه اما گیم سرور اصلا بچه بازی هست . اما استارتر عزیز الان انتی دیداس ها فایروال ها سر حملات کم اوردن چه برسه به سرور ایران اونم بدونه کانفیگ حرفه ای و بدونه انتی دیداس پروتکشن و بدون فایروال سخت افزاری و نرم افزاری . برفرض همه ی این ها را هم داشته باشید باز هم ddos زن حرفه ای باشه بدونه لایه 4 بزنه حمله درست حسابی همه میریزه پایین چه برسه به سرور ایران اونم بدونه این عواملات خودتان هم درگیر شکیت نکن اگر مدرک اسناد محکمی نداری . به فکر امنیت حرفه ای بودن سرور خوب و گرون خودتون باشید شاخیتون را در سرور پر قدرت نشان بدید نه با شکایت ( همیشه سعی کنید دشمن را کیش و مات کنید وقتی حمله زد با 10گیگ یا 15 گیگ بر ثانیه Down نشدید اون ارزش داره و اون هکر یا دیداس زن متوجه میشه تا وقتی وزیر داره واسه هر سروری با سرباز کیش نده ) با تشکر.
حرف شما درست ولی شما کسی میشناسی کانفیک انجام بده جایی توی ایران میشناسی سرور بگیریم کم نیاره والا به آسیا تک زنگ زدم میگه طرف با پورت 700 مگابایت زده بعد جالبیش اینه با 700 مگابایت چند تا از سرور های آسیا تک دان شدن

مینا-صیفی
June 22nd, 2015, 23:04
حرف شما درست ولی شما کسی میشناسی کانفیک انجام بده جایی توی ایران میشناسی سرور بگیریم کم نیاره والا به آسیا تک زنگ زدم میگه طرف با پورت 700 مگابایت زده بعد جالبیش اینه با 700 مگابایت چند تا از سرور های آسیا تک دان شدن
با 700 مگابیت بر ثانیه زده دان کرده چند تارو :O وای ....
اما راجبه این موردی که سوال کردید همانطور که کل دنیا میدونند همه ما میدونیم راه کار 100% برای دفع حملات نیست حتا اون دیتاسنتر بلک لوتوس امریکا که اسطوره در این مسائل هست این نکته اول .
راجبه کانفیگ این مسائل من کار نکردم در این مورد اما هستند کسانی که این کاره هستند ولی به نظر من شما اول از یک دیتاسنتر خوب ایران که سرور مورد نظر بگیرید قدرت در پورت این مسائل خوب باشه کلا کیفیت قدرت خوبی داشته باشه در این ضمینه چون سواد ندارم وارد نمیشم بعد کانفیگ فایروال و کارای امنیتی را دست تیم امنیتی iranhack.org یا fullsecurity.org بدید این کاره هستند اما باز هم فکر نکنید دیگه دیداس نمیشیدا ممکن هست یکی بیاد با 2گیگ سرور شما دان کنه این 2 سایت را من در امنیت سازی اسکریپت سایت باهاشون کار کردم خوب بوده با تشکر .

spsgorgan
June 22nd, 2015, 23:24
من جا شده بودم طرف پیدا میکردم چوب به همه جاش میکردم (مثل مورد تقریبا مشابهی که داشتیم). فکر نکنید الان بگذرید کار خوبی می کنید.

TheEnnd
June 22nd, 2015, 23:28
من جا شده بودم طرف پیدا میکردم چوب به همه جاش میکردم (مثل مورد تقریبا مشابهی که داشتیم). فکر نکنید الان بگذرید کار خوبی می کنید.

15 سالشه بخواطر بچهگیش این کارو نکردیم :|

spsgorgan
June 22nd, 2015, 23:32
انفاقا باید می کردید.تا یادش بمونه. فتا دستبند بزنه خیس کنه خودشو دیگه ازین کارا نمیکنه. تخم مرغ *** شتر *** میشه.

wenhost
June 22nd, 2015, 23:36
یکی از سرور های دوستان که از آلمان بود با سرعت 10 گیگ خورد
ضرر ان چنان نخورد
سرور ایران با 700 مگ میزنن چند سرور میخوابه
با 10 گیگ بزنم فکر کنم دیتاسنتر برقش قطع بشه.......

novinvps.com
June 22nd, 2015, 23:37

با سلام
اختیار دارید دوستان بسیار سود هم داره جواب میده

پیش اومده که به خاطر حملات دیداس برخی مشترکین ما نامه دادگاه بیاد برای ما و ما هم همکاری میکنیم پیگیر هم میشن
توصیه میکنم دریغ نکنید و شک نکنید رسیدگی میشه

wenhost
June 22nd, 2015, 23:38
حملات دیداس از نظر بین المللی خلاف هستش
در ایران هم کم و بیش پیگیری میشه اگر شما خودت خوب پیگیرش بشی......

openz
June 22nd, 2015, 23:44
شما اول باید دلایل قانع کننده داشته باشی که بتونی دقیقا دست بذاری رو شخص هکر. صرفا با داشتن یه ایپی و حدس و گمان زدن که این ایپی هکر است نمیشه فتا رو راضی کرد.
مورد دوم اینکه شما باید از قبل تدابیر امنیتی برای اینکار در نظر میگرفتید که به این روز نمیرسید...