PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Cms مناسب راه اندازی فروشگاه

mostafa74
June 22nd, 2015, 01:11
ببخشید من برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی یکی از مشتریانم که شرکت بازرگانی داره با یه مشکل بر خوردممشتری بنده نو کار پخش سخت افزاره و قصد داره یک فروشگاه مثل دیجی راه بندازهمن بین ووکا مرس و اپن کارت موندم !هم ظاهرش برام مهمه و هم راحتی کار باهاش و هم امکاناتش !پس خواهشا کمکم کنید و یکسری از تفاوت های این دو CMS رو بگید و یه قالب خوب بجز mega shop معرفی کنیدبا تشکر فراوان از دوستان

Mr-MAMAD
June 22nd, 2015, 01:18
درود

فقط اوپن کارت چون ساخته شده برای اینکار ولی باید از قالب ها پولی استفاده کنید با رایگان کارتون راه نمیوفته.

وردپرس (وکامرسی) کارش یک چیز دیگه هست و استفاده ازش برای اینکار برای من سخت بوده دیگه برای بقیه رو نمیدونم و ترجیح میدم بین این دوتا از اوپن کارت استفاده کنم

fanous_m
June 22nd, 2015, 01:20
خواستید عین دیجیکالا رو میتونم براتون راه بندازیم
اگر cms آماده هم خواستید به نظر بنده tomato shop و presta جالب بودند

MOJTABA005
June 22nd, 2015, 03:21
سلام اگر نظر بنده رو بخواید از اپن کارت استفاده کنید ، عالیه برای این کار

Parti_Baz
June 22nd, 2015, 05:07
اپن کارت عالیه فقط یکیمی باید براش پول خرج کنید برای قالب و یه سری افزونه ها که ممکنه لازمتون بشه

mostafa74
June 22nd, 2015, 11:05
مرسی بابت تمام راهنمایی هاتون
بنده نمیخوام دقیقا مثل دیجی کالا راه بندازم ولی میخوام یکسری شباهت ها توی بیس کار وجود داشته باشه
با تشکر
اپن کارت تصویب شد !

godalonline
June 22nd, 2015, 12:25
open cart is best for this job