PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه : انجمن های گفتگو آزاد + بازارچه به صورت کامل حذف شدند .

Vahid
August 30th, 2010, 21:29
با سلام خدمت تمامی بچه های wht
انجمن های گفتگو آزاد + بازارچه به صورت کامل حذف شدند .
با تشکر .

mohsen1
August 30th, 2010, 22:04
دلیل خاصی داشت؟
چون همه می دونن یا می فهمن که حذف شده ولی دلیلش ... !

Vahid
August 30th, 2010, 22:06
دلیل خاصی داشت؟
چون همه می دونن یا می فهمن که حذف شده ولی دلیلش ... !
یکی از دلایل ***** شدن سایت بود .

mohsen1
August 30th, 2010, 22:14
یه زیر شاخه اضافه بشه راجع به مسایل متفرقه ی مربوط به هاستینگ فکز می کنم بد نباشه.
با این کار شما صورت مسله پاک میشه و دردی دوا نمیشه در حالی که اونبخش لازمه.

Rezash
August 30th, 2010, 22:16
با حذف شدن بازارچه فعاليت تجاري من تو اين سايت از صفر هم صفر تر شد :دي
ولي حذف شدن گفتگوي آزاد خيلي مناسب بود!درسته كه خودم يكي از افرادي بودم كه تو نظر سنجي خواستم گفتگوي آزاد باشه ولي الان بعد حذف فعاليت اعضاي فروم تو بخش آموزشي پر رنگ تر شده.
پ.ن : به احتمال زياد بازم شاهد 7-8-10 تاپيك از نوع " انتقاد - چرا تشكر ها من كم شده " و از اين قبيل باشيم ! :دي

mohsen1
August 30th, 2010, 22:20
گفتگوی آزاد اگه مدیریت درستی روش بشه بخش مناسبی برای اطلاعیه ها ، همفکری ، مشورت ، اخبار و تحلیل های دوستان از وضعیت هاستینگ و ... می تونه باشه.

Vahid
August 30th, 2010, 22:25
گفتگوی آزاد اگه مدیریت درستی روش بشه بخش مناسبی برای اطلاعیه ها ، همفکری ، مشورت ، اخبار و ... می تونه باشه.

توی فروم افراد زیادی هستند
هر کسی یه عقیده یه طرز فکر یه دین یه مذهب داره
این میشد که کار رو خراب میکرد و دیگه بحث در مورد برگشت این انجمن اصلا وجود نداره
قوانینی که توی انجمن مدیران داره مطرح میشه فروم رو خیلی تخصصی میکنه که این هدف همه ما هست

parsvps
August 30th, 2010, 22:59
فروم هر چی تخصصی تر باشه بهتره .

delta
August 30th, 2010, 23:21
فروم هر چی تخصصی تر باشه بهتره .

مثلا حالا خیلی تخصصی هست؟ یک تاپیک صبح زدم کمک خواستم راجب وی p زدند پاک کردند.. با پاک کردن بخش گفتگوی آزاد موافق هستم اما بازارچه چرا؟ فرومهای دیگر هم این بخش رو دارند اما شما دیگه چرا برش داشتی؟

Vahid
August 30th, 2010, 23:53
یک تاپیک صبح زدم کمک خواستم راجب وی p زدند پاک کردند..خوبه خودتون دارید میگید v p n شما میشه قوانین سایت رو مطالعه کنید؟ شما که 454 تا پست دارید هنوز نمیدونید تو چه فرومی با چه قوانینی کار میکنید؟

اما بازارچه چرا؟در آینده تمام بازارچه های تمام فروم ها بسته میشه با سیاست جدید فی/لترینگ:)

iranoptic
August 31st, 2010, 00:02
حلا که ما نبودیم بچه ها بگن تقصیر شماست!
فکر کنم این ممد بالاخره تخم دو زرده ایش رو گذاشت! نه؟!!

Xfise
August 31st, 2010, 00:13
سلاح مملکت خویش خسروان بهتر دانند :دی

1eng.ir
August 31st, 2010, 00:18
خرید و فروش دلار
خرید و فروش اکانتهای اینترنتی
خرید و فروش دی وی دی های آموزشی مربوط به کامپیوتر
...

حیف نیست این موارد حذف بشه ؟! ...

Vahid
August 31st, 2010, 00:29
خرید و فروش دلار
...

حیف نیست فروم فیل/تر بشه؟

delta
August 31st, 2010, 00:44
خوبه خودتون دارید میگید v p n شما میشه قوانین سایت رو مطالعه کنید؟ شما که 454 تا پست دارید هنوز نمیدونید تو چه فرومی با چه قوانینی کار میکنید؟

سرمو پایین ننداختم که همینطوری تاپیک بزنم برادرجان..

اکانتینگ Accounting (http://www.webhostingtalk.ir/f116/)

دیدم تو این بخش راجب وی پی هست من هم ایجادش کردم.!

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

خرید و فروش دلار
...

تازه ممد آمده بود تو این کارا؟ دیگه با بستن بازارچه کار ما هم کساد شده!! :d فردا پس فردا اگر از کار سی دی فروشی زدیم تو کار فروش اتوموبیل همش تقصیر مدیران هست :d

Talahost.Com
August 31st, 2010, 01:14
سلام
بنده فعالیت زیادی در این بخش ها نداشتم ولی راه حلش این بود که برای کاربر مهمان مخفی باشه. یعنی فقط کاربران عضو ببینند.

Vahid
August 31st, 2010, 01:19
بنده فعالیت زیادی در این بخش ها نداشتم ولی راه حلش این بود که برای کاربر مهمان مخفی باشه. یعنی فقط کاربران عضو ببینند.
درسته ما هم همین کار رو کرده بودیم
ولی وقتی با لینک تک تک پست های خلاف قوانین جمهوری اسلامی روبرو شدیم جا خوردیم
به این نتیجه رسیدیم دوستان حتی در سایت فعالیت دارند 8-|

1eng.ir
August 31st, 2010, 01:24
حیف نیست فروم فیل/تر بشه؟
فروش اکانت رپید شیر - فروش دلار - ...
به این چیزا هم گیر دادن ؟! #-o

راه حل این مشکلات تشکیل گروه vipـه! به شرطی که از من پول نگیری :دی

delta
August 31st, 2010, 01:27
درکت میکنم وحید جان.. واقعا میدونم چی کشیدی.. ایمیلهای tic به زودی کلافت میکنه... :d . من خودم شخصا روانی شدم آخر بخش فیلم و موزیک و کلیپ رو از انجمنم پاک کردم خلاص.. دقیقا کاری که شما کردید.. نبودنش بهتر از بودنش هست. پاک کردی خلاص....

---------- Post added at 01:27 AM ---------- Previous post was at 01:25 AM ----------

فروش اکانت رپید شیر - فروش دلار - ...
به این چیزا هم گیر دادن ؟! #-o

راه حل این مشکلات تشکیل گروه vipـه! به شرطی که از من پول نگیری :دی

ممدجان واقعا هنوز گیر نیفتادی..حق داره به خدا. فقط کسی که کشیده میدونه چی میگه وحید. باورت میشه به آهنگ احسان خواجه امیری و رضا صادقی و لهراسبی گیر داده بودند... 4 بار نامه دادم گفتند یا برش میداری یا... کل تاپیک رو پاک کردم..

1eng.ir
August 31st, 2010, 01:33
البته زیاد هم نباید تعحب نداره که به بازارچه گیر بدن! سایت فروش سرور منو فیلـتر کردن چه برسه به ...

خدا با ماست b-)

Desperados
August 31st, 2010, 01:34
این فروم بزنیم به تخته الکسای خوبی داره و می دونیم که چنین وب سایت ها و فروم های پر بازدید حساسیت روش بیشتر هست حالا غلط هست یا نه کاری نداریم ولی هست دیگه تو انجمن های دیگه هم دیدید به صورت های مختلف گیر هست.
اگر قراره انجمن گوش شیطان کر چیز بشه و بخش گفتگوی آزاد داشته باشه یا اینکه اوکی باشه و بخش گفتگوی آزاد نداشته باشه انتخاب من دومی هست چون هدف اصلی همان انجمن های تخصصی هست.
حمایت میکنیم وحید :دی

Kambiz
August 31st, 2010, 01:47
وحید کار خوبی کردی که حذف کردی ( البته ممد خوشحال نشد :دی )
ولی در راستای این قوانین امضا رو هم تغییراتی بده
از فردا تو امضا هاشون 2 صفحه آفر با سایز فونت 72 می زنن :دی

1eng.ir
August 31st, 2010, 01:58
وحید کار خوبی کردی که حذف کردی ( البته ممد خوشحال نشد :دی )
ربطش به من چیه ؟! ؟! ؟!

داستان امضات چیه ؟! :71:

دیگه تو فروم نیستم کاری دارین ایمیل بزنید

Rezash
August 31st, 2010, 02:04
چقدر اسپم ميدين ! :دي
حذف شد ، برم نميگرده ديگه !حالا كي تقصير كار بود / كي خوشحال شد / كي ناراحت مهم نيست !
طفلكي يك دونه تاپيك فروش منم پاك شد ! :64:

pardishosting
August 31st, 2010, 10:16
اقا من چند مورد دیدم اینها سایت های دینی و قرانی هم ***** کردند .... معلوم نیست اینها با کی هستند.

bestvps
August 31st, 2010, 11:18
درسته ما هم همین کار رو کرده بودیم
ولی وقتی با لینک تک تک پست های خلاف قوانین جمهوری اسلامی روبرو شدیم جا خوردیم
به این نتیجه رسیدیم دوستان حتی در سایت فعالیت دارند 8-|
دوستان مراقب باشید :) گویا روبات های انسانی فعال ترند :)) :)) اینجا نیومدن ؟ :)) ولی جدا گویا گروه vip لازمه ها :d البته هزینشم باید یه جوری باشه که ارزششو نداشته باشه بیان تو :) حالا من یه فکرایی تو کلمه برا پیچوندن این قضایا:) تستش کنم ببینم خدا با ما یار است یا نه :))

---------- Post added at 10:18 AM ---------- Previous post was at 10:16 AM ----------

اقا من چند مورد دیدم اینها سایت های دینی و قرانی هم ***** کردند .... معلوم نیست اینها با کی هستند.
:)):)):))

Veria
August 31st, 2010, 12:41
لطفا اینجارو هم گفتگوی آزاد نکنید. اینطور بحث هارو ادامه بدید برخورد میشه!

AmirHosein
August 31st, 2010, 20:35
این مصیبت وارده رو به جامعه مجازی اسپمر های انجمن تسلیت میگم
من کلا چند وقتی هست فعالیتی ندارم تو انجمن به دلیل مشکلات خانوادگی :-d
ولی با توجه به سیاست جدید انجمن کار درستی بود!

Doublex
September 1st, 2010, 01:54
چند روز سر نزدیم گرد و خاکی شده