PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ip

Dr.Alex21
June 21st, 2015, 20:40
سلام
شرکتی که سایتم رو میزبانی میکنه سرورش رو انتقال داده و سایت رو بروی سرور جدید قرار داده. دوتا سوال داشتم:

1.هاست یک گیگ پربازدید دارم و سرور اولم سی پنل لایت اسپید برای کشور آلمان بود و بعد از انتقال سرور با همین مشخصات اما مکانش, کشور بریتانیا شده. بنظرتون هاست جدید بهتر از قبلی {یعنی آلمانه}؟

2.متاسفانه در اثر همین انتقال ip خانگی من طوری شده که نمیتونم سایتم رو بروی هاست جدید ببینه و فقط مسیر دایرکتوری در صفحه سایت میبینه!از طرفی سایتهایی که شرکت موردنظر داره پشتیبانی میکنه هم با همین شکل برای من به نمایش در می آن,وقتی از قند شکن استفاده میکنم سایت رو کامل و بروی هاست جدید به خوبی نشون میده.بنظرتون بعد از 24ساعت مشکل ip من حل میشه و میتونم سایتم رو ببینم یا باید کار خاصی انجام بدم؟
آدرس سایتم : zaxgame.com
درضمن رمضانتان پربار

hamra
June 21st, 2015, 20:43
1 - بستگی به کانفیگ های انجام شده روی سرور دارد / همچنین مشخصات سرور که از قبلی بهتر و قدرتمند تر باشد .
2 -این بعلت کش هست / کش مرورگرتون رو پاک کنید / یا به وی پی ان متصل بشید تا سایتتون رو موفق به دیدن بشید . / بله بعد از 24 ساعت مشکل رفع میشه / معمولا

OmidX
June 21st, 2015, 20:46
.متاسفانه در اثر همین انتقال ip خانگی من طوری شده که نمیتونم سایتم رو بروی هاست جدید ببینه و فقط مسیر دایرکتوری در صفحه سایت میبینه!از طرفی سایتهایی که شرکت موردنظر داره پشتیبانی میکنه هم با همین شکل برای من به نمایش در می آن,وقتی از قند شکن استفاده میکنم سایت رو کامل و بروی هاست جدید به خوبی نشون میده.بنظرتون بعد از 24ساعت مشکل ip من حل میشه و میتونم سایتم رو ببینم یا باید کار خاصی انجام بدم؟
آدرس سایتم : zaxgame.com
درضمن رمضانتان پربار

DNS Cache سیستم تون رو پاک کنید ، برای این منظور باید دستور زیر را در Command Promp اجرا نمایید:

ipconfig /flushdns

اگر درست نشد ، از کش ISP هست یک ۱۲ ساعت صبر کنید ، درست میشه .

Dr.Alex21
June 21st, 2015, 21:34
دستور موردنظر رو در cmd اجرا کردم مشکلم حل شد
یه دنیا ممنون
از یوزر hamra هم ممنونم

مینا-صیفی
June 21st, 2015, 21:42
در RUN هم %temp% تایپ کنید و بعد اوکی بزنید همه فایل ها پوشه را پاک کنید درست میشه کش سیستم خالی میشه و نت و مرورگر هم خالی بشه خوبه البته دوستان دیگر نظر دادن ماله ان ها هم درست هست .

mobinhost.in
June 21st, 2015, 23:28
دوست عزیز بستگی به سروری که خریداری کردن دارد
ممکن هست بهتر شده باشد ممکن هم هست بدتر شده باشد

این رو باید شما به عنوان کسی که سایتتون رو روی این سرور میزبانی می کنید تشخیص دهید

هم لوکیشن المان و هم انگلستان مناسب میزبانی هستنید و به هر دو می توان نمره خوبی داد

شما باید تنظیمات و شراط رو خودتون مقایسه کنید و کیفیت رو بسنجید