PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسپراسکای+VPS+ddos+چندتا نرم افزار آنتی اتک یا فایروالها

live
June 21st, 2015, 20:37
سلام
دوستان اگر به VPS اتک بدن کسپراسکای میتونه جلوشو بگیره یا باید در کنار فایروالهای دیگه باشه ؟
نرم افزار سایتهای معروف زیر رو میپسندید در کنار کسپر
http://www.fortguard.com/
http://www.beethink.com/

hamedmj
June 21st, 2015, 20:42
بهترین کار استفاده از فایروال سخت افزاری در سرور اصلی هست.

OmidX
June 21st, 2015, 20:44
سلام
دوستان اگر به VPS اتک بدن کسپراسکای میتونه جلوشو بگیره یا باید در کنار فایروالهای دیگه باشه ؟
نرم افزار سایتهای معروف زیر رو میپسندید در کنار کسپر
http://www.fortguard.com/
http://www.beethink.com/

خیر دوست عزیز ، البته بسنگی داره رو چه لایه ای ب شما اتک بدن و حجم حملات چقدر باشه .

live
June 22nd, 2015, 00:12
خیر دوست عزیز ، البته بسنگی داره رو چه لایه ای ب شما اتک بدن و حجم حملات چقدر باشه .

بهترین کار استفاده از فایروال سخت افزاری در سرور اصلی هست.
ممنون از عزیزان
ار کجا بفهمیم داره از چه لایه ای به ما حمله میکنه ( خوب ممکنه هم از UDP حمله کنه و هم TCP + پورتهای باز و باگها + باگهای نرم افزاری و ... )
ما فرض میکنیم فایروال سخت افزاری موجوده اما از لایه UDP یا TCP مخافظت میشه در اینصورت بهتره از چه فایروال نرم افزاری در کنارش استفاده بشه و اینکه شما استفاده از یک آنتی ویروس سکیوریتی دارای آنتی ddos و فایروال دارای آنتی ddos رو در کنار هم صحیح میدونید ؟ نام این آنتی ویروس و فایروال چیست ؟

zarat
June 22nd, 2015, 00:23
سلام دوست عزیز
در کنار فایروال سخت افزاری ، اون سایت هایی که خودتون توی پست اول معرفی کردین به نظرم خوب هست ( ممنون چون تا به حال اون برنامه هارو ندیده بودم )
سایت اولیه توی اسکرین شات هاش نشون داده بود که تشخیص میده از چه پورتی داره حمله میشه .
امیدوارم اینطور تاپیک ها به نتیجه برسه و استفاده ببریم .

Zimaserver
June 22nd, 2015, 00:32
با سلام و خسته نباشید
هیچ راه جلوگیری 100% نیست
حتی امکان دان کردن سرور ایران اکسس با آی پی خارج هم هست !!!!
اگر مورد مصرفتون سرور گیم هست با بنده تماس بگیرید
میتونم قول بدم 99.99% اتک ها رو جلوگیری می تونید بکنید

live
June 22nd, 2015, 17:32
با سلام و خسته نباشید
هیچ راه جلوگیری 100% نیست
حتی امکان دان کردن سرور ایران اکسس با آی پی خارج هم هست !!!!
اگر مورد مصرفتون سرور گیم هست با بنده تماس بگیرید
میتونم قول بدم 99.99% اتک ها رو جلوگیری می تونید بکنید
ببخشید میشه یه راه ارتباطی بدید یا با ketabdaran22 | at | gmail تماس بگیرید چون من بعضی از دسترسیهام گرفته شده مثل اینکه فقط اینطوری میتونم ارتباط برقرار کنم

سلام دوست عزیز
در کنار فایروال سخت افزاری ، اون سایت هایی که خودتون توی پست اول معرفی کردین به نظرم خوب هست ( ممنون چون تا به حال اون برنامه هارو ندیده بودم )
سایت اولیه توی اسکرین شات هاش نشون داده بود که تشخیص میده از چه پورتی داره حمله میشه .
امیدوارم اینطور تاپیک ها به نتیجه برسه و استفاده ببریم .
شما فکر میکنید کودومش بهتره ؟
والا اینجا اساتیدی هستن که فکر میکنم نزدیک به 10 ساله کارشون سرور هست اگر کمک کنن ممنونشون هستیم
الان شاید ادمینهای اینجا منو بشناسن الان مدتهاست که این مشکل رو دارم
و فقط امیدوارم که به من کمک کنن

zarat
June 22nd, 2015, 17:40
شما فکر میکنید کودومش بهتره ؟
والا اینجا اساتیدی هستن که فکر میکنم نزدیک به 10 ساله کارشون سرور هست اگر کمک کنن ممنونشون هستیم
الان شاید ادمینهای اینجا منو بشناسن الان مدتهاست که این مشکل رو دارم
و فقط امیدوارم که به من کمک کنن
برنامه fortguard رو که دیدم خوب بود اما بدیش اینه که روی ویندوز 2000 و 2003 نصب میشه ( تست کردم بالاتر جواب نداد ) و یه ذره قیمتش بالاس .
برنامه دوم هم به صورت عملی تست نکردم . ( چند وقت پیش توی یک تاپیک مشابه گفته بودن زیاد کارساز نیست )
استفاده از نرم افزار به تنهایی فکر نمیکنم زیاد کارساز باشه و باید از سخت افزار هم کمک گرفت .

live
June 22nd, 2015, 22:30
برنامه fortguard رو که دیدم خوب بود اما بدیش اینه که روی ویندوز 2000 و 2003 نصب میشه ( تست کردم بالاتر جواب نداد ) و یه ذره قیمتش بالاس .
برنامه دوم هم به صورت عملی تست نکردم . ( چند وقت پیش توی یک تاپیک مشابه گفته بودن زیاد کارساز نیست )
استفاده از نرم افزار به تنهایی فکر نمیکنم زیاد کارساز باشه و باید از سخت افزار هم کمک گرفت .
البته برنامه های لینک دوم 4 مورد هست
دیگه متقائد شدم که کسپر نصب کنم
االبته سنگین هست ولی دیگه چاره چیه ؟

InterServer.ir
June 22nd, 2015, 22:50
سلام
2 سال پیش فایروالی رو تست کردم که جلوی 98 % اتک (350 مگابیتی ) رو روی سرور مجازی براحتی گرفت البته روی ویندوز سرور قابل نصب نیست .
این فایروال نسبت به نوع حمله کانفیگ شد و دیداس رو دفع کرد . csf لینوکس با 150 مگابیت از همون حمله کلا از کار افتاد هرچند نسبت به نوع حمله کانفیگ شده بود ولی کم اورد.

این مربوط به دانش فنی خودتون هست با امکانات فایروال ها چه مقدار از اتک رو دفع کنید.
هیچ فایروالی برای همه اتک ها تنظیم نشده و در صورت کانفیگ نشدن نمی تونه جلوی دیداس های ضعیف هم وایسه دانش فنی خودتون مهمتر از نوع نرم افزار هست که این هم جز با تجربه انواع اتک ها به دست نمیاد.

live
June 22nd, 2015, 23:55
سلام
2 سال پیش فایروالی رو تست کردم که جلوی 98 % اتک (350 مگابیتی ) رو روی سرور مجازی براحتی گرفت البته روی ویندوز سرور قابل نصب نیست .
این فایروال نسبت به نوع حمله کانفیگ شد و دیداس رو دفع کرد . csf لینوکس با 150 مگابیت از همون حمله کلا از کار افتاد هرچند نسبت به نوع حمله کانفیگ شده بود ولی کم اورد.

این مربوط به دانش فنی خودتون هست با امکانات فایروال ها چه مقدار از اتک رو دفع کنید.
هیچ فایروالی برای همه اتک ها تنظیم نشده و در صورت کانفیگ نشدن نمی تونه جلوی دیداس های ضعیف هم وایسه دانش فنی خودتون مهمتر از نوع نرم افزار هست که این هم جز با تجربه انواع اتک ها به دست نمیاد.

درسته قبول دارم مثلاً در کومودو میشه قانون نوشت که هم tcp و udp یا پورتهای دیگه و نرم افزارها رو توسط این فایروال کنترل کرد اما توانایی ایستادگی در برابر ddos رو نداره همچنین فکر میکنم سیمانتک هم این قدرت رو نداره الان 4 هفته هست که در فرومهای مربوط و از جمله همین فروم مطالبی رو خوندم با این حساب من فکر میکنم کسپر اسکای سکیوریتی میتونه در برابر این حملات مقاومت کنه و ip های حمله کننده رو تا زمانی مشخص بلاک میکنه اما نمیدونم چطور بطور کامل کانفیگ میشه