PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از کندو هاست سرویس داره؟

saeedgoogle
June 20th, 2015, 16:15
سلام
کسی از کندو هاست سرویس داره؟
من یه سرویس تهیه کردم ولی نمیتونم وصل بشم... نه با vnc میتونم و نه با remote desktop.کسی میتونه راهنمایی کنه؟

dakkeh20
June 20th, 2015, 16:17
سلام

سیستم عامل سرورتون چی هست ؟

سرورتون پینگ میده ؟

saeedgoogle
June 20th, 2015, 16:22
من ویندوز سرور 2012 انتخاب کردم. بله پینگ میده. من در ابتدا مشخصات سایت خودم رو دادم ns1 و ns2. آیا باید تغیراتی هم در پنل دامنه بدم؟

007
June 20th, 2015, 16:39
سلام
من یه سرویس تهیه کردم ولی نمیتونم وصل بشم... نه با vnc میتونم و نه با remote desktop.کسی میتونه راهنمایی کنه؟

س اگر مشکل اتصال به سرور دارین باید به فروشنده مراجعه کنین
بعدشم درصورتی وی ان سی روی سرور نصب نشده باشه نمیتونین با وی ان سی کلاینت بهش متصل شین
و فقط فعلا از طریق ریموت باید بتونین وصل شین.درضمن بعداز گرفتن سرور باید وب سرور +دی ان اس نصب کنین و کانفیگ تا بتونین دامنتون رو بهش اضافه کنین.
ارادت

dakkeh20
June 20th, 2015, 16:42
باید از مدیر سایتی که خریداری کردید پیگیر بشید ببینید چ مشکلی داره ک متصل نمیشه .

saeedgoogle
June 21st, 2015, 01:00
از سرویس و پشتیبانی این شرکت اصلا راضی نیستم...:62:
آی پی هم پینگ نمیده... پشتیبانی به ایمیل و تیکت پاسخ نمیده...:110:
نه سیستم عامل تغییر میکنه. نه پنلش درست کار میکنه...
اگه کسی سرویسی سراغ داره که قیمتش مناسب باشه و خودمون بتونیم هر زمان سیستم عامل رو تغییر بدیم ممنون میشم معرفی کنه.

Sohan Roh
June 21st, 2015, 01:58
سلام

با سلام.

اقا من موندم شما و بعضي از دوستان اينجور هاستينگ هايي رو با وجود هزاران هاستينگ معتبر از كجا و با چه معياري پيدا مي كنيد ؟!

مثل يك دوست ديگر كه از ليمو هاست شكايت داشت !

ميشه براي من و ديگر دوستان يك توضيحي در مورد علت انتخاب اين هاستينگ بدين ؟

ممنونم.

kiarash-khatib
June 21st, 2015, 02:03
با سلام.

اقا من موندم شما و بعضي از دوستان اينجور هاستينگ هايي رو با وجود هزاران هاستينگ معتبر از كجا و با چه معياري پيدا مي كنيد ؟!

مثل يك دوست ديگر كه از ليمو هاست شكايت داشت !

ميشه براي من و ديگر دوستان يك توضيحي در مورد علت انتخاب اين هاستينگ بدين ؟

ممنونم.

حق با شماست اما عزیز کندو هاست چنان ناشناس نیست سابقه کاری خوبی دارند

saeedgoogle
June 21st, 2015, 12:41
موفق شدم دسترسی پیدا کنم به قسمت نصب سیستم عامل!
خودم به خودم کمک کردم! گشتم و برنامه
TightVNC رو دانلود کردم تا تونستم!
خدا وکیلی این برنامه رو تو سایتتون بزارید که ملت مثل من به مشکل برنخورن!