PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت سایت ساز 290 عدد اسکریپت آنلاین همراه با سی پنل

artuore
June 20th, 2015, 15:14
بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران وب هاستینگ تالک

با عنایت به لطف پروردگار برای اولین بار در هاستینگ ایران موفق به راه اندازی سرویس جی 5 یا طراحی وب سایت فقط با یک کلیک شده ایم که در زیر به شرح این سیستم خواهیم پرداخت دوستان گرامی و همکاران محترم پس از بررسی طرح اینجانب با نظرات خود ما را در پیشرفت این سیستم یاری دهند همکاران گرامی جهت راه اندازی این سرویس پس از تست آن با ما در تماس باشید

امکانات این سیستم به شرح زیر می باشد

1. ثب نام کاملا رایگان سیستم !
2 . سیستم مدیریت فایل به صورت سی پنل
3. تمامی امکانات اعم از هاست و دامنه و پهنای باند و ... به صورت نامحدود
4. نصب 290 عدد اسکریپت نال و غیرنال تنها با یک کلیک
5. ارتقای پنل کاربری به پنل اختصاصی
6. فعال سازی از طریق ایمیل آدرس تنها برای 1 بار
7. انتخاب سرور کشور های مختلف به سلیقه کاربر
8. سئو سازی کاملا رایگان تنها با یک کلیک
9. نصب راحت 99 درصد از اسکریپت های موجود
10. آدرس اختصاصی بانک اطلاعاتی جهت ارتقای امنیت
11. ورود به سیستم مدیرتی و کنترل پنل از طریق دامنه کاربر
12. اختصاص زیر دامنه های مختلف رایگان به کاربر
13. ایمیل مارکتینگ و حساس نبودن به لیچر فایل

و ... شما می توانید هم اکنون بدون هزینه صاحب وب سایت شوید توجه فرمایید این سیستم کاملا انحصاری بوده و سرور های قدرتمند آن از کشور انگلستان می باشد.
هزینه نصب و راه اندازی این سرویس جهت استفاده همکاران 150.000 هزار تومان می باشد.
از طریق شماره 09304206468 یا پیغام خصوصی انجمن با ما در تماس باشید

IranDark . Free Website Builder Cpanel 11 (http://irandark.com)

saeed1988m
June 20th, 2015, 15:21
بسم الله الرحمن الرحیم

با عنایت به لطف پروردگار برای اولین بار در هاستینگ ایران موفق به راه اندازی سرویس جی 5 یا طراحی وب سایت فقط با یک کلیک شده ایم که در زیر به شرح این سیستم خواهیم پرداخت دوستان گرامی و همکاران محترم پس از بررسی طرح اینجانب با نظرات خود ما را در پیشرفت این سیستم یاری دهند همکاران گرامی جهت راه اندازی این سرویس پس از تست آن با ما در تماس باشید

و ... شما می توانید هم اکنون بدون هزینه صاحب وب سایت شوید توجه فرمایید این سیستم کاملا انحصاری بوده و سرور های قدرتمند آن از کشور انگلستان می باشد.
هزینه نصب و راه اندازی این سرویس جهت استفاده همکاران 150.000 هزار تومان می باشد.

شما اول پول مردم رو نخور بعد بیایید اینجا آفر بدید دوستان مراقب باشید این آقا 60 هزار تومان از بنده گرفتند هیچ تحویل ندادند(برنامه ارسال بازدید یادتونه دیگه) و گوشی رو رو خط بنده مشغول میزدند با خط دیگر تماس میگرفتیم جالب بود مشغول نبود و جواب میداد بلافاصله این خط جدید نیست میرفت لیست سیاه
لازم دونستید تا مدرک واریزی رو بزارم با پیامک هایی که دادیم اگر باز حرفی دارید

rezaserver
June 20th, 2015, 15:24
سلام

قصد اسپم ندارم.

فقط یک سوال:

جدیدا هاست رایگان bytehost از ویستا پنل شده سی پنل؟

artuore
June 20th, 2015, 15:28
شما اول پول مردم رو نخور بعد بیایید اینجا آفر بدید دوستان مراقب باشید این آقا 60 هزار تومان از بنده گرفتند هیچ تحویل ندادند(برنامه ارسال بازدید یادتونه دیگه) و گوشی رو رو خط بنده مشغول میزدند با خط دیگر تماس میگرفتیم جالب بود مشغول نبود و جواب میداد بلافاصله این خط جدید نیست میرفت لیست سیاه
لازم دونستید تا مدرک واریزی رو بزارم با پیامک هایی که دادیم اگر باز حرفی دارید

بله دوست عزیز خدمت شما عرض کردیم چندین بار که با تایید هوییت و ارسال شماره به خط 5000500016468 با ما در تماس باشید دوست گرامی سرویس شما هم مدت زیادی هست که فعال و دردسترس می باشد . لطفا پس از اهراز هوییت سیستم خود را دریافت کنید .. و از ارسال مطالب کذب خودداری فرمایید

با تشکر

محمد جواد جباری

- - - Updated - - -

سلام

قصد اسپم ندارم.

فقط یک سوال:

جدیدا هاست رایگان bytehost از ویستا پنل شده سی پنل؟

بله دوست عزیز شما اگر سایت رو باز کنید و به صورت کامل مطالعه فرمایید متوجه خواهید شد .

موفق و پیروز باشید

- - - Updated - - -

سیستم جالبی باید باشه ...

ممنونم دوست عزیز . نظر لطف شماست

saeed1988m
June 20th, 2015, 15:29
بله دوست عزیز خدمت شما عرض کردیم چندین بار که با تایید هوییت و ارسال شماره به خط 5000500016468 با ما در تماس باشید دوست گرامی سرویس شما هم مدت زیادی هست که فعال و دردسترس می باشد . لطفا پس از اهراز هوییت سیستم خود را دریافت کنید .. و از ارسال مطالب کذب خودداری فرمایید

با تشکر

محمد جواد جباری

ببین جناب جباری
تو این ماه دیگه سعی کنید دروغ نگید یادتون باشه ارسال کردم و گفتم نوشته تیکت شما در حال بررسی هست برنامه قرار بود 1هفته ای نهایتا تحویل بدید اینقدر طول کشید که دیگه گفتم آقا پولو پس بده نخواستیم فرمودید بسیار خوب تراکنش و ... ارسال کنید بعد ارسال باز یک هفته گذشت واریز نکردید حرف دیگه ای دارید

GREAT
June 20th, 2015, 15:34
جناب دمو هم قرار بدید بد نیست... یا یک فیلم

artuore
June 20th, 2015, 15:35
ببین جناب جباری
تو این ماه دیگه سعی کنید دروغ نگید یادتون باشه ارسال کردم و گفتم نوشته تیکت شما در حال بررسی هست برنامه قرار بود 1هفته ای نهایتا تحویل بدید اینقدر طول کشید که دیگه گفتم آقا پولو پس بده نخواستیم فرمودید بسیار خوب تراکنش و ... ارسال کنید بعد ارسال باز یک هفته گذشت واریز نکردید حرف دیگه ای دارید

دوست عزیز ما اینجا بقالی نزدیم . شرکت داریم آدرس داریم شماره ثبت و برند داریم لطفا زیر پست پنده اسپم نفرمایید و مراتب را از شماره سامانه پیگیری فرمایید . موفق باشید

w-h-t
June 20th, 2015, 15:38
دمو؟ غکس؟

artuore
June 20th, 2015, 15:46
دمو؟ غکس؟

دوست عزیز ثبت نام در این سیستم فقط 1 دقیقه زمان نیاز داره این هم لینک

Siginup IranDark (http://irandark.com/signup.php)

- - - Updated - - -

جناب دمو هم قرار بدید بد نیست... یا یک فیلم

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26771&stc=1

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26772&stc=1

saeed1988m
June 20th, 2015, 15:51
دوست عزیز ما اینجا بقالی نزدیم . شرکت داریم آدرس داریم شماره ثبت و برند داریم لطفا زیر پست پنده اسپم نفرمایید و مراتب را از شماره سامانه پیگیری فرمایید . موفق باشید

خلاصه تو یاهو هم به شما برای چندمین بار به شما گفتم موارد رو دیگه تصمیم با خود شماست
روز خوش

GREAT
June 20th, 2015, 15:54
این یک چیز کاملا عمومی هست و از اینجا قابل دانلود هست

http://www.softaculous.com/softaculous/downloads

سایت اصلی هم اینه

http://www.softaculous.com

اموزش نصبشم اینه

http://www.softaculous.com/docs/Installing_Softaculous_in_cPanel

artuore
June 20th, 2015, 15:56
خلاصه تو یاهو هم به شما برای چندمین بار به شما گفتم موارد رو دیگه تصمیم با خود شماست
روز خوش

برادر عزیز دوست محترم و گرامی چند بار خدمت شما عرض کنم باید از سامانه اهراز هویت بشید ؟ واسه من جالبه که حتی مدیران وب هاستینگ تالک هم نگاهی به این اسپم ها نمیندارن

شماره سامانه 500050016468 تایید هوییت رو انجام بدید و از ارسال اسپم و مطالب کذب خودارری فرمایید

- - - Updated - - -

این یک چیز کاملا عمومی هست و از اینجا قابل دانلود هست

http://www.softaculous.com/softaculous/downloads

سایت اصلی هم اینه

http://www.softaculous.com

اموزش نصبشم اینه

http://www.softaculous.com/docs/Installing_Softaculous_in_cPanel

بله دوست عزیز ما هم اعلام نکردیم که ما طراحیش کردیم منتهی امر نمیدونم چرا تمامی دوستان وقتی از ماهیت سیستم اطلاعی ندارن مطالب رو فقط صرف زدن یه حرف ارسال میکنند !!

دقیقا همین روند ضربه بزرگی به هاستینگ کشور زده

rezaserver
June 20th, 2015, 16:00
بله دوست عزیز ما هم اعلام نگفتم ما طراحیش کردیم منتهی امر نمیدونم چرا تمامی دوستان وقتی از ماهیت سیستم اطلاعی ندارن مطالب رو فقط صرف زدن یه حرف ارسال میکنند !!

دقیقا همین روند ضربه بزرگی به هاستینگ کشور زده

مجدد پوزش میخوام.

من متوجه نشدم الان داشتید آفر میدادید , هاستینگ جدید معرفی میکردید , مطلب آموزشی بود... :-?

artuore
June 20th, 2015, 16:03
مجدد پوزش میخوام.

من متوجه نشدم الان داشتید آفر میدادید , هاستینگ جدید معرفی میکردید , مطلب آموزشی بود... :-?

دوست عزیز مطلبی که شما عرض کردید جهت هاست رایگان صحیح بود اما شرایط دریافت نمایندگی این سیستم رایگان نیست !! مطلب رو هم اگر دقت کنید بنده جهت فروش هاست ارسال نکردم فقط جهت راه اندازی سیستم برای همکاران و دوستانی که بضاعت مالی زیادی برای طراحی وب سایت ندارند ارسال شده که ظاهرا رایگان بودن سیستم باعث ناراحتی خیلی از دوستان شده ...

GREAT
June 20th, 2015, 16:13
اقایون محترم
قطعا کسی با بدگویی و یا سعی بر تخریب هر شرکت و یا سایت های خدماتی از قبیل هاستینگ و طراحی و... نمیتونه روزی افراد و وابستگان این شرکت رو ببره
و سعی کنید بجای تخریب حمایت کنید این عزیزان رو و اگر هم موضوع جدیدی رو میبینید و یا چیزی که دوستان پیدا کردند و برای استفاده عموم قرار میدند تخریب نکنید و سعی کنید
معرفی کنید اون محصول و خدمات رو و هدف من هم از پاسخ قبلی این بود که این سیستم رو خیلی از دوستان میتونن راه اندازی کنن و لینک های دانلود و اموزش رو قرار دادم
بحرحال دوستان اول در حرفاشون خدا رو در نظر بگیرن و اگر مسئله شخصی ای هست قطعا یک پل ارتباطی با شرکت این دوست عزیز و یا خودشون پیدا میشه و یا حتی یک راه قانونی !!
و نیازی نیست در تاپیک ایشون بدگویی بشه وتخریب بشن

و برادر عزیزم اگر هم از بنده بابت پاسخ قبلیم ناراحت شدید عذر خواهی میکنم و حلالیت میطلبم
و دوستان حتما توجه داشته باشید که کسی و یا چیزی رو که خدا نخاد خراب بشه و از پا دربیاد با صحبتای من و شما هم این اتفاق نمیفته

k-h
June 20th, 2015, 16:15
منظورتون اینه که شما کرک کردینش ؟
دیگه هزینه ماهانه نمیخواد پرداخت کرد ؟

artuore
June 20th, 2015, 16:20
منظورتون اینه که شما کرک کردینش ؟
دیگه هزینه ماهانه نمیخواد پرداخت کرد ؟

خیر دوست عزیز کرک نیست این سیستم به صورت اورجینال خریداری شده . و هزینه ای که جهت را اندازی همکاران اعلام شده تقریبا معادل هزینه ای هست که بنده جهت راه اندازی هزینه کردم . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید بنده از یاهو و پیغام خصوصی در خدمت هستم

- - - Updated - - -

اقایون محترم
قطعا کسی با بدگویی و یا سعی بر تخریب هر شرکت و یا سایت های خدماتی از قبیل هاستینگ و طراحی و... نمیتونه روزی افراد و وابستگان این شرکت رو ببره
و سعی کنید بجای تخریب حمایت کنید این عزیزان رو و اگر هم موضوع جدیدی رو میبینید و یا چیزی که دوستان پیدا کردند و برای استفاده عموم قرار میدند تخریب نکنید و سعی کنید
معرفی کنید اون محصول و خدمات رو و هدف من هم از پاسخ قبلی این بود که این سیستم رو خیلی از دوستان میتونن راه اندازی کنن و لینک های دانلود و اموزش رو قرار دادم
بحرحال دوستان اول در حرفاشون خدا رو در نظر بگیرن و اگر مسئله شخصی ای هست قطعا یک پل ارتباطی با شرکت این دوست عزیز و یا خودشون پیدا میشه و یا حتی یک راه قانونی !!
و نیازی نیست در تاپیک ایشون بدگویی بشه وتخریب بشن

و برادر عزیزم اگر هم از بنده بابت پاسخ قبلیم ناراحت شدید عذر خواهی میکنم و حلالیت میطلبم
و دوستان حتما توجه داشته باشید که کسی و یا چیزی رو که خدا نخاد خراب بشه و از پا دربیاد با صحبتای من و شما هم این اتفاق نمیفته

بله دوست عزیز فرمایش شما کاملا صحیح می باشد و از همکاری صمیمانه شما کمال تشکر رو دارم ..

downloaddl
June 20th, 2015, 17:27
با سلام خدمت شما جناب جباری عزیز .

با آرزوی موفقیت برای شما.

چند نکته هست که بهشون رسیدگی کنید .

1. یکم قالبتون حرفه ای تر باشه :دی الان خیلی گٌنگه

2 . در قسمت ثبت نام بهم ریخته گی هست و قالبی نداره :دی

3. یک دمو از کنترل پنل در پست اول قرار بدین

4. روی سرعت لودتون کار کنید .

artuore
June 20th, 2015, 17:31
با سلام خدمت شما جناب جباری عزیز .

با آرزوی موفقیت برای شما.

چند نکته هست که بهشون رسیدگی کنید .

1. یکم قالبتون حرفه ای تر باشه :دی الان خیلی گٌنگه

2 . در قسمت ثبت نام بهم ریخته گی هست و قالبی نداره :دی

3. یک دمو از کنترل پنل در پست اول قرار بدین

4. روی سرعت لودتون کار کنید .

ممنونم دوست عزیز در مورد قالب باید عرض کنم که فقط صرف راه اندازی از این قالب استفاده شد که با آزمون و خطا مشکلات رو در ورژن بعدی حل کنیم و در مورد قالب ثبت نام هم سعی کردیم ساده ترین شکل کاربری رو انتخاب کنیم تا با مبتدی بودن کاربر هم مشکلی پیش نیاد ولی در اسرع وقت تمامی موارد بررسی شده اعمال خواهد شد . از پیشنهاد و انتقاد شما کامل تشکر رو دارم دوست گرامی

k-h
June 20th, 2015, 17:42
خیر دوست عزیز کرک نیست این سیستم به صورت اورجینال خریداری شده . و هزینه ای که جهت را اندازی همکاران اعلام شده تقریبا معادل هزینه ای هست که بنده جهت راه اندازی هزینه کردم . اگر نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید بنده از یاهو و پیغام خصوصی در خدمت هستم

من والا نفهمیدم منظورتون چندین بار هم هم خوندم
یعنی چی هزینه نصب ؟
این اسکریپت که درسایتش هست و هرکسی خواست میتونه نصب کنه
شما دقیقا این وصل میخواین چیکار کنید ؟
میشه توضیح بدین ؟

artuore
June 20th, 2015, 17:44
من والا نفهمیدم منظورتون چندین بار هم هم خوندم
یعنی چی هزینه نصب ؟
این اسکریپت که درسایتش هست و هرکسی خواست میتونه نصب کنه
شما دقیقا این وصل میخواین چیکار کنید ؟
میشه توضیح بدین ؟

بله دوست عزیز با یه تحقیق متوجه میشید اونی که شما دارید میبینید بیشتر از 10 عدد دامنه روی ریسلر و 10 گیگ حجم ارائه نمیده

جواب سوالتون رو گرفتین ؟!

fanous_m
June 20th, 2015, 18:16
دوستان از این اسکریپت میتونید در سایت www.softaculous.com استفاده کنید
آموزش نصب هم داره

artuore
June 20th, 2015, 18:32
دوستان از این اسکریپت میتونید در سایت www.softaculous.com (http://www.softaculous.com) استفاده کنید
آموزش نصب هم داره

خب آره بنده هم اینو گذاشتم هر کی پیدا میشه یه ایرادی ازش میگیره چون رایگان هست منابع نامحدود هم داره فکر کنم یه جور خطر احساسش کردن !!!!!

Yas-Host
June 20th, 2015, 18:49
سلام

لطفا همانند دیگر پست هایتان با بنده اینجور صحبت نکنید.

شما در اول تاپیک اعلام کردید :

هزینه لایسنس کامل این پلاگین برای WHM/cPanel (سرور اختصاصی) سالیانه 24 دلار 87 هزار تومان می باشد

آن وقت شما برای این پلاگین 150 هزار تومان دریافت می کنید ؟

لطفا دقیقا بفرمایید چه سرویسی ارائه می کنید و دقیقا اعلام کنید که این هزینه در چه رابطه ای دریافت میگردد.

kiarash-khatib
June 20th, 2015, 18:55
شما منظورتون اینه نمایندگی این soft رو میخواید با هزینه ارزان به فروشید؟

k-h
June 20th, 2015, 19:05
انشا.. فروش خوبی داشته باشید:65:

fanous_m
June 20th, 2015, 19:52
دوستان این پلاگین رایگام هست
بنده خودم به شخصه چون ioncub میخواست برای نصبش از نصب اون منصزف شدم
ولی اسکریپت جالبی بود
لازم به ذگره لود زیادی هم از سرور میگیره

w-h-t
June 20th, 2015, 20:00
این کجاش رایگان است ؟ در ضمن این قدیمی است
سافت کلوذز قبلا به اسم فانتاسیکو بوده است هزینه اش ماهانه 3-6 دلار است

farnoud
June 21st, 2015, 12:10
دوستان این همه اسکریپت بدرد نخور تست نکنید! بیاید از کاموا برای طراحی سایت (http://camva.ir) استفاده کنید. نیازهای خودتون به ما بگین

fanous_m
June 21st, 2015, 12:46
دوستان این همه اسکریپت بدرد نخور تست نکنید! بیاید از کاموا برای طراحی سایت (http://camva.ir) استفاده کنید. نیازهای خودتون به ما بگین
دوست عزیز از نظر اخلاقی کار درستی نیست بیاید در قسمت فروش فرد دیگر آفر خودتون رو بدیدا
خواهشا دیگر تکرار نکنید

artuore
June 22nd, 2015, 12:32
دوست عزیز از نظر اخلاقی کار درستی نیست بیاید در قسمت فروش فرد دیگر آفر خودتون رو بدیدا
خواهشا دیگر تکرار نکنید

واقعا بعضی از دوستان حتی قدیمی های این انجمن کاری انجام دادن که از ارسال این تاپیک پشیمان شدم ...

دوستان این سرویس ماهی 19 دلار هزینه داره که 6 دلار آن واسه اسکریپت ها و تقریبا 13 دلار هم هزینه سرور و سایت و ... می باشد راه اندازی این سرویس به هیچ وجه رایگان نیست ... و نظیر این سیستم هم تقریبا تو ایران ندیدم

فضا و منابع نامحدود می باشد . در کل به نظر بهتر از هاستینگ های ایرانیه !!! حداقلش اینه که اطمینان بکاپ میده و سرورش هم Down نمیشه !!!!

- - - Updated - - -

سلام

لطفا همانند دیگر پست هایتان با بنده اینجور صحبت نکنید.

شما در اول تاپیک اعلام کردید :

هزینه لایسنس کامل این پلاگین برای WHM/cPanel (سرور اختصاصی) سالیانه 24 دلار 87 هزار تومان می باشد

آن وقت شما برای این پلاگین 150 هزار تومان دریافت می کنید ؟

لطفا دقیقا بفرمایید چه سرویسی ارائه می کنید و دقیقا اعلام کنید که این هزینه در چه رابطه ای دریافت میگردد.

بله دوست عزیز دقیقا پرمیوم این سیستم ماهی 19 دلار هزینه و دقیقا رایگان بودن این سیستم دوستانی امثال شما رو عصبی و ناراحت میکنه و در ضمن در مورد سیستمی که ازش اطلاعی ندارید سوال و قیمت روی تاپیک بنده ارسال نکنید لطفا ابتدا سرویس رو تست و سپس سوال کنید ...

موفق و پیروز باشید

- - - Updated - - -

شما منظورتون اینه نمایندگی این soft رو میخواید با هزینه ارزان به فروشید؟

خیر دوست عزیز بنده نه نماینده هستم و نه چیزی رو ارزان میفروشم . این سرویس دو مورد رایگان ( فقط 10 عدد دامین و 10 گیگ فضا ) و یک مورد پرمیوم با منابع نامحدود داره که مورد پرمیوم این سیستم ماهی 19 دلار برای همکاران هزینه داره . امیدوارم متوجه صحبت بنده شده باشید .

با تشکر

- - - Updated - - -

دوستان این پلاگین رایگام هست
بنده خودم به شخصه چون ioncub میخواست برای نصبش از نصب اون منصزف شدم
ولی اسکریپت جالبی بود
لازم به ذگره لود زیادی هم از سرور میگیره

بله دوست عزیز سرور این سیستم باید تقریبا در انحصار همین سیستم باشه که وب سایت ارائه دهنده هم نیز همین کار رو میکنه و نسبت به هزینه ای که پرداخت میشه به نظر خوب میاد تا الان که قطعی از این سیستم ندیدم در ضمن رایگان این سیستم بیشتر از 10 عدد دامین رو پشتیبانی نمیکنه

موفق و پیروز باشید

- - - Updated - - -

سیستم جالبی باید باشه ...

باید امتحان بشه دیگه !! فعلا که خیلی از دوستان قیمت دادن به بنده !!!!!! کار دنیا برعکس شده !! رو پست من افر قیمت میدن !! مدیران هم هیچی اصلا انگار نیستن تو انجمن !

k-h
June 22nd, 2015, 15:59
دوستان این سرویس ماهی 19 دلار هزینه داره که 6 دلار آن واسه اسکریپت ها و تقریبا 13 دلار هم هزینه سرور و سایت و ... می باشد راه اندازی این سرویس به هیچ وجه رایگان نیست ... و نظیر این سیستم هم تقریبا تو ایران ندیدم

لطفا لینک 19 دلاری این لایسنس بدین
با تشکر

artuore
June 22nd, 2015, 19:50
لطفا لینک 19 دلاری این لایسنس بدین
با تشکر

از طریق یاهو مسنجر ارسال شد

artuore
July 4th, 2015, 23:39
امکانات سیستم نامحدود شد دوستان
با عرض پوزش از آپدیت تاپیک

Yas-Host
July 4th, 2015, 23:52
بله دوست عزیز دقیقا پرمیوم این سیستم ماهی 19 دلار هزینه و دقیقا رایگان بودن این سیستم دوستانی امثال شما رو عصبی و ناراحت میکنه و در ضمن در مورد سیستمی که ازش اطلاعی ندارید سوال و قیمت روی تاپیک بنده ارسال نکنید لطفا ابتدا سرویس رو تست و سپس سوال کنید ...

موفق و پیروز باشید

بنده از تاپیک شما عصبانی و ناراحت شدم ؟ فکر نمیکنم اصلا ارزشی داشته باشید که ناراحت یا عصبانی شوم. چون دوستان اطلاع دارند عصبانیت بنده طوری هست که اجازه ارسال پست هم از شما گرفته خواهد شد!

http://www.softaculous.com/softaculous/pricing

در لیست بالا بنده 19دلار ماهیانه نمیبینم!!!!

بیشترین هزینه برای سرور اختصاصی سالیانه 24 دلار می باشد!

designeru.ir
July 5th, 2015, 12:03
:104:

crowlink
July 6th, 2015, 10:49
بسم الله الرحمن الرحیم

با درود
حواستون به این کاربر باشید
آدم نادرست *** و دغلکاری هستن
تا حالا سر چند نفر را در زمینه های مختلف کلاه گذاشته طراحی برنامه نویسی پرداخت فاکتور و سایر موارد

artuore
July 6th, 2015, 13:10
با درود
حواستون به این کاربر باشید
آدم نادرست *** و دغلکاری هستن
تا حالا سر چند نفر را در زمینه های مختلف کلاه گذاشته طراحی برنامه نویسی پرداخت فاکتور و سایر موارد

دوست عزیز و محترم لطفا احترام خودتون رو حفظ کنید ..
مراقب صحبتتون هم باشید

- - - Updated - - -

بنده از تاپیک شما عصبانی و ناراحت شدم ؟ فکر نمیکنم اصلا ارزشی داشته باشید که ناراحت یا عصبانی شوم. چون دوستان اطلاع دارند عصبانیت بنده طوری هست که اجازه ارسال پست هم از شما گرفته خواهد شد!

http://www.softaculous.com/softaculous/pricing

در لیست بالا بنده 19دلار ماهیانه نمیبینم!!!!

بیشترین هزینه برای سرور اختصاصی سالیانه 24 دلار می باشد!

چشم آقای مدیر عامل !!! تو رو خدا پست از من نگیرید !! (:|

crowlink
July 6th, 2015, 13:21
احترام ما حفظه داداش
شما به عناوین مختلف کلاه مردم ور نردار و مردم را سر کار نزار
شما قرار بود 5 ساعته کار ما را انجام بدین
بیش از یک هفته هست نه جواب موبایل میدی نه کار را انجام میدی نه پول را پس میدی
315 هزار ما را بالا کشیدی طلبکار هم هستی
این مدرک

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=27092&stc=1

tizparvaz
July 6th, 2015, 15:06
فک نمیکنید سیستمی که دارید ازش حرف میزنید همون softacoluse باشه !!؟ بعد شما برای اولین بار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بالای دو ساله این سیستم رو هساتینگ ما رایگان قرار داده شده و فک کنم عمر خود این پلاگین و پلاگین های مشابه دیگر از این دست بیش از 10 سال باشه
قصد توهین یا کوچیک کردن شما نیستا اما بعضی حرفارو نمیشه بی جواب گذاشت شرمنده