PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوکیشن ایران با 1 ترابایت ترافیک و آیپی رایگان - آفر ماه رمضان روبینا سرور

RoobinaServer
June 20th, 2015, 00:10
لینک اصلی آفر : http://www.roobinaserver.ir/offer

با سلام و احترام

باتوجه به ماه مبارک رمضان ضمن قبول تاعات و عبادات کاربران گرامی آفر کلوکیشن زیر ارائه میگردد :

کلوکیشن مرکز ITC :

1 یونیت
ماهانه 1 ترابایت ترافیک

ست آپ : 100 هزار تومان

قیمت ماهانه : 200 هزار تومان

کلوکیشن مرکز اصلی روبینا سرور - لینک آسیاتک :

1 یونیت
ماهانه 200 گیگ ترافیک
16 آیپی به صورت سابنتی

ست آپ : 100 هزار تومان

قیمت ماهانه 150 هزار تومان

جهت خرید بعد از سفارش کلوکیشن از لینک : http://www.roobinaserver.ir/colocation-iran.php به واحد فروش جهت فعال شدن آفر تیکت نمائید.

نکته : این آفر به تعداد محدود بوده و حتما قبل از خرید و برنامه ریزی خود استعلام موجودی از واحد فروش دریافت فرمائید.

باتشکر

aminzadeh
July 13th, 2015, 00:58
سلام

سایت شما چند ساعتی هست که بالا نمیاد

سرور من هم قطع شده

zigorex
July 13th, 2015, 17:43
اگر از آسیاتک باشه من صبحت کردم و گفتند که فقط از داخل کشور میشه بخوبی سایت ها و یا سرویس های روی دیتاسنترشون رو دید و از خارج از کشور بسیار کند هست

RoobinaServer
July 14th, 2015, 14:49
منم چندبار قصد خرید داشتم
یا سایتشون قطع بوده یا میگه دسترسی به سایت فقط داخل ایران امکان پذیره در حالیکه من با ای پی ایران وارد میشم دیگه اینجوریش را هیج جا ندیده بودیم
کلا منصرف شدم

با سلام و احترام

اگر واقعا قصد خرید هست آیپیتون را ذکر کنید رنجتون باز میشود این مورد برای امنیت پنل مشترکین هست و امنیت و موارد سیاسی یک شرکت طبیعتا حتما نباید در شرکت های دیگر دیده شود این دید شما اشتباه هست.
راه های ارتباطی با ما بسیار زیاد هست چه تلفن های دفتر چه تلفن های موارد ضروری 24 ساعته چه آدرس دفتر تهران و ...

اگر از آسیاتک باشه من صبحت کردم و گفتند که فقط از داخل کشور میشه بخوبی سایت ها و یا سرویس های روی دیتاسنترشون رو دید و از خارج از کشور بسیار کند هست

بله سایت اصلی ما بر روی پهنای باند آسیاتک هست و مشکلات قطعی کلی هم مربوط به زیرساخت بوده که ظاهرا برطرف شده و این مورد دست ما نیست ممنون که اطلاع رسانی کردید و پاسخ دادید.

باتشکر