PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئوال در مورد اتصال سایت به PayPal

-farzin-
June 19th, 2015, 10:57
با سلام ...

یه سایت دارم که میخوام بهش درگاه PayPal وصل کنم که بشه تو سایت با paypal خرید کرد ! چند تا سئوال در این مورد دارم :

حتما باید صاحب حساب PayPal با صاحب دامنه ، اسمش یکی باشه ؟

و اینکه میگند پی پال به خاطر تحریم با ایران مشکل داره ! درسته ؟

البته من سایتم رو سرور خارجی هست و دامنه هم توش اسمی از ایران نیست ! فکر میکنید باز هم مشکل ایجاد بشه ؟

ممنون از همگی ...

spsgorgan
June 19th, 2015, 11:38
paypal لحظه ای شک کنند حسابتون رو میبند. صاحب دامنه و ... رو کار ندارند. api از سیستمش میگیرید و روی سیستمتون سوار می کنید همین

-farzin-
June 19th, 2015, 13:18
حساب رو میبندند ، یعنی به پول داخل حساب نمیتونیم دسترسی داشته باشیم ؟ یا اتصال به درگاه سایت رو میبندند ؟

علاوه بر این جریمه ای نداره ؟

بعدش من توسط شخص دیگری که در اروپا زندگی میکنه و به نام اون شخص میخوام پی پال بگیرم ! بازم مشکل ایجاد میشه ؟

spsgorgan
June 19th, 2015, 13:26
کل حساب و پول بلوکه میشه.
دسترسی از ایران رو با تغییر ip باید انجام بدید.

samansystem
June 19th, 2015, 13:46
دسترسی به پنل پی پال با ای پی ایران موجب مسدودی میشه یا خرید از سایت با درگاه پی پال با ای پی ایران ؟
مثلا اگر کسی از ایران از سایت من که درگاه پی پال داره خرید بکنه مشکلی برای من پیش میاد ؟

spsgorgan
June 19th, 2015, 13:56
خیر دسترسی به پنل رو عرض کردم/
paypal اجازه خرید با ip ایران رو اصلا نمیده که بخواد خریدی انجام بشه . بعدش بخوان خریدی هم بکنن با تغییر ip میشه

Nomix
June 19th, 2015, 14:30
حساب پی پال خیلی حساس اگه مواظب نباشبی بلوک میشه دستت هم به جای بند نیست
برای تغییر آی پی هم باید از سرور ها مجازی به صورت ریموت استفاده کنی و از سرور کشوری استفاده کنی که اکانت ساختی .

spsgorgan
June 19th, 2015, 14:32
من به شخصه از فری گ ی ت استفاده می کنم مشکلی هم نداشتم

openz
June 19th, 2015, 15:17
1- حساب پی پال شما برای اتصال به سایت باید یا primer باشه یا bussines
2- حساب باید حتما وریفای بشه
3- پی پال اگر که متوجه شود که شخص پرداخت کننده ادرس ایران رو زده باشه حتما حسابتون رو لیمیت میکنه و از شما مدارک میخاد
4- فرض کنید بدون مشکل با پی پال بتونید کار کنید, چطور میخاید برداشت کنید؟ برای برداشت باید حتما یا حساب بانکی داشته باشی یا کردیت کارت که برای برداشت به کردیت کارت از بعضی کشور ها قابل قبول است. مثلا من الان پی پال تاجیکستان دارم نمیتونم به کردیت کارتم برداشت بزنم فقط بانک رو میذاره.

- - - Updated - - -

دسترسی به پنل پی پال با ای پی ایران موجب مسدودی میشه یا خرید از سایت با درگاه پی پال با ای پی ایران ؟
مثلا اگر کسی از ایران از سایت من که درگاه پی پال داره خرید بکنه مشکلی برای من پیش میاد ؟

پی پال اصلا نمیذاره با ایپی ایران واردش بشی بهت ارور زیر رو میده:

Access Denied You don't have permission to access "http://www.paypal.com/" on this server.

پی پال در حال حاضر به شدت به ایپی ایران حساس است.

Nomix
June 19th, 2015, 15:26
من به شخصه از فری گ ی ت استفاده می کنم مشکلی هم نداشتم

واقعا .. پی پال با چه کشوری ساختی و چند وقت استفاده میکنی ...

k-h
June 19th, 2015, 15:33
درود
برای درگاه گرفتن شرایط سختی دارند و شما باید یک شماره تماس و آدرس به پی پال ارائه کنید
باید با مشخصات واقعی هم این کار ها انجام بشه تا به مشکل نخورید

spsgorgan
June 19th, 2015, 15:35
امارات - 2 سال . البته مدارکم کافیه و اگر احیانا گیر بدن موردی ندارم

openz
June 19th, 2015, 17:19
امارات - 2 سال . البته مدارکم کافیه و اگر احیانا گیر بدن موردی ندارم

بله ایشون از نظر پی پال کاملا وریفای شده هستن. چون دو ساله پی پال دارن.
شما وقتی حساب پی پال میسازید باید ماه اول رو با مبالغ زیر 100 دلار کار کنید.
کلا پی پال به حساب های تازه کار بیشتر حساسه

-farzin-
June 19th, 2015, 18:06
با تشکر از توجه دوستان ....

همون طور که قبلا گفتم ، یک نفر از نزدیکان که ساکن اروپا هست ، قراره که حساب پی پال داشته باشه ! بنابراین از لحاظ صحت اطلاعاتی که باید به پی پال بدم و همچنین برداشت از حساب مشکل ندارم !

سایتم هم که روی سرور خارجی هست و در دامنه هم نامی از ایران نیست !

من نتیجه ای که از صحبت های دوستان گرفتم ، با شرایطی که عنوان کردم ، احتمالش خیلی کمه که پی پال بهم گیر بده !؟

و در صورت گیر دادن ؛ دسترسی به حساب مسدود میشه و شامل جریمه و هزینه ی دیگه ای نمیشه ؟

درسته ؟

در صورت مسدود شدن حساب ، چه کاری میشه کرد که بتونیم حداقل مبلغ رو از حساب برداشت کنیم ؟

و در کل برای کارکردن و فروش محصولات به افراد خارج از کشور ، چه گزینه ی دیگه ای بجزء پی پال وجود داره ؟

مرسی ....

spsgorgan
June 19th, 2015, 20:30
مسدود بشه تا باز نکنید هیچ کاری نمی تونید بکنید. بهترین گزینه به نظرم همینه.با اطلاعاتی که دادید مشکلی نخواهید داشت

openz
June 19th, 2015, 21:24

همون طور که قبلا گفتم ، یک نفر از نزدیکان که ساکن اروپا هست ، قراره که حساب پی پال داشته باشه ! بنابراین از لحاظ صحت اطلاعاتی که باید به پی پال بدم و همچنین برداشت از حساب مشکل ندارم !

من نتیجه ای که از صحبت های دوستان گرفتم ، با شرایطی که عنوان کردم ، احتمالش خیلی کمه که پی پال بهم گیر بده !؟

و در صورت گیر دادن ؛ دسترسی به حساب مسدود میشه و شامل جریمه و هزینه ی دیگه ای نمیشه ؟

درسته ؟

در صورت مسدود شدن حساب ، چه کاری میشه کرد که بتونیم حداقل مبلغ رو از حساب برداشت کنیم ؟

و در کل برای کارکردن و فروش محصولات به افراد خارج از کشور ، چه گزینه ی دیگه ای بجزء پی پال وجود داره ؟

مرسی ....

دوسته عزیز پیشنهاد من به شما اینه که تا زمانی که شخصا در اروپا نیستی بیزینست رو بر پایه پی پال که خیلی سختگیره قراره نده. در ضمن اینو بدون که پی پال برای هر پرداخت 5 درصد کارمزد ازت میگیره. یعنی شما یه جنسی رو میفروشی 100 دلار پی پال بهت 95 دلار میده. که البته کارمزد زیادیه
پیشنهاد من به شما استفاده از درگاه پرداخت بیت کوین, وب مانی, پرفکت مانی هست.
همچنین Skrill هم گزینه مناسبیه( هرچند که بریتانیایی هستش اما نسبت به پی پال کمتر گیره)

spsgorgan
June 19th, 2015, 21:30
پیپال 3 درصد میگیره خاطرم هست. بالاخره هیچ گرونی بی علت نیست.خدماتی در کلاس جهانی و داشتم api های بسیار عالی رو هم باید در نظر بگیرید.

openz
June 19th, 2015, 21:57
https://www.paypal.com/webapps/mpp/merchant-fees

برای International Fees (https://www.paypal.com/us/cgi-bin/marketingweb?cmd=_display-xborder-fees-outside) یک درصد بیشتر میگیره

dayapay.com
June 19th, 2015, 23:05
دوستان تا حالا کسی حسابش لیمیت شده که با پاس ایرانی براش باز کرده باشن؟
پ ن: برای ایرانی های ساکن خارج از کشور که خونه (قبض) و اقامت کار یا دانشجویی دارن

openz
June 20th, 2015, 06:53
دوستان تا حالا کسی حسابش لیمیت شده که با پاس ایرانی براش باز کرده باشن؟
پ ن: برای ایرانی های ساکن خارج از کشور که خونه (قبض) و اقامت کار یا دانشجویی دارن

بله. پی پال رو میشه با پاس ایرانی از لیمیت در اورد.
مشکلی نیست.

toopfile
June 20th, 2015, 08:27

درسته ؟

مرسی ....

سلام

دوست عزیز من الان بیش از ۱۱ سال هست که با پی پال کار میکنم و همه جور مشکلی داشتم باهاشون که همگی شیاد با کمی وقت ولی به راحتی حل شده
خوبی پی پال این هست که خیالتون از بابت پولتون راحت هست

لمییت شدن بستگی به سرویس یا جنسی که میفروشد به خریدار و این چیزها بستگی داره
شما که از پیپال اشناتون از اروپا استفاده میکنید اگه هم لیمیت بسجه میتونید به راحتی با ارایه مدرک و توضیح در مورد مشکل رو حل کنید
مثلا اگه پرداختی بزرگی داشته باشد باید ثبت کنید سرس پول و نحوه کارتون که مشخص بشه پول شویی نمیکنید

من پیشنهاد میکنم حتما قوانین پی پال رو یک بر کامل بخونید

و اگر سوالی هم داشتید با کمال میل در خدمت هستم

موفق باشید

php.online
June 20th, 2015, 08:51
پی پال برای ای پی ایران مسدوده و همچنین هیچ ایرانی داخل ایران از پی پال استفاده نمیکنه اگر هم کسی داحل ایران پی پال داره حتما خودش این قضیه رو میدونه که نباید از ای پی ایران (هرچند ای پی ایران مسدوده) برای پرداخت استفاده کنه
پس جای هیچگونه نگرانی نیست . و فقط باید حساب پی پالتون وریفای شده باشه و همچنین به بعضی کالاها هم گیر میدن برای فروش بخصوص کالاهایی که کپی رایت رعایت نشه. البته این قسمتش هم شانسیه. در کل درست استفاده بشه کاری بهتون ندارن