PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیاده سازی SaaS

redsun
June 18th, 2015, 21:07
سلام
چطور میتوانم یک SaaS را پیاده سازی کنم؟
مراحلش چی هست؟
ممنون

nginxweb
June 18th, 2015, 21:16
درود

سیستم عامل مد نظرتون چی هستش؟

redsun
June 19th, 2015, 15:48
یا لینوکس یا ویندوز ... البته اولویت با ویندوزه

abyz
June 20th, 2015, 05:41
سلام

سوالتون خیلی کلی هست!

از نظر من و با توجه به چیزایی که خوندم اگه شما هر نرم افزاری رو که حتی اکانتش رو بفروشید بصورت SaaS ارائه کردید
سطوح مختلفی هم از SaaS وجود داره

یه وقتی فقط یه اکانت به یه نفر میدی و طرف میتونه از نرم افزار آنلاین استفاده کنه
یه وقتی شما به یه گروه یا تیم یه اکانت میدی
یه وقتی شما به یه شرکت سرویس ارائه میکنی و حتی امکان backup گرفتن از دیتابیس و خروچی گرفتن از دیتا و این چیزا هم میدی

هر کدوم از اینها سطوح مختلفی از برنامه نویسی و زیرساخت نیاز داره. که دقیقا باید مشخص کنید کدوم سطح مورد نیازتون هست تا بشه براش نرم‌افزار طراحی کرد و عملیاتیش کرد.

redsun
June 20th, 2015, 20:41
یه وقتی فقط یه اکانت به یه نفر میدی و طرف میتونه از نرم افزار آنلاین استفاده کنه
یه وقتی شما به یه گروه یا تیم یه اکانت میدی

یکی از این دو مورد منظورمه

- - - Updated - - -

میخوام شبیه به Office تحت وب رو بسازم.چه کار کنم؟

http://www.porseshkadeh.com/Question/42987/SaaS-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA

http://www.tabnak.ir/fa/news/428524

شرکت های ارائه دهنده saas کدومن؟

نظرتون راجع به Force.com چیه؟

abyz
June 24th, 2015, 23:45
خب این حالتی که شما گفتید رو میشه پیاده‌سازی کرد و راحت تر از حالت سومه! حداقل از نظر نرم‌افزاری

اگه بخواید یه چیزی شبیه آفیس تحت وب درست کنید کارتون خیلی سخته. چون عملا خود مایکروسافت هم کلی زحمت کشیده تا تونسته این سرویس رو لانچ کنه یا دراپ باکس کلی وقته داره سعی میکنه که این سرویس رو به سرویس دخیره تحت کلودش اضافه کنه اما من که تاحالا چیز قابل استفاده‌ای ازش ندیدم

اما اگه سرویستون رو بتونید واضح تر و هدفمند‌تر تعریف کنید و بخواید یه نیاز افراد رو حل کنید قطعا موفق خواهید بود

امیدورام این توضیحاتم به دردتون خورده باشه