PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در گرفتن بکاپ در دایرکت ادمین

samiee
June 18th, 2015, 12:19
سلام. من وقتی می خوام در دایرکت ادمین بکاپ بگیرم، این پیغام رو بهم میده.

An error occurred during the backup
Parent directory does not allow write, or one of the directories didn't allow search (execution) permission

من بعضی از موارد رو غیر فعال کردم و ظاهر خطا فقط در صورت فعال بودن گزینه Subdomains List بوجود می یاد. (تصویر ضمیمه)
این مورد دقیقا شامل چه مواردی هست؟
چه جوری می تونم این مشکل رو رفع کنم؟

nginxweb
June 18th, 2015, 12:21
درود

دوست عزیز به نظر میاد پوشه مورد نظر برای بکاپ گیری مشکل درتسرسی دارد و باید permission آن پوشه را بررسی کنید و تصحیح نمایید تا حل گردد وهمینطور پوشه مقصد بکاپ

samiee
June 18th, 2015, 12:24
کدوم پوشه؟ من پرمیژن پوشه ای که در نهایت فایل بکاپ توش ذخیره میشه رو، روی 777 هم گذاشتم اما همین پیغام رو میده باز. البته فایل بکاپ هم ایجاد میشه و دانلودش هم کردم ظاهرا مشکلی نداره ولی این پیغام رو هم میده!

velayati
June 18th, 2015, 18:48
سلام. من وقتی می خوام در دایرکت ادمین بکاپ بگیرم، این پیغام رو بهم میده.

An error occurred during the backup
Parent directory does not allow write, or one of the directories didn't allow search (execution) permission

من بعضی از موارد رو غیر فعال کردم و ظاهر خطا فقط در صورت فعال بودن گزینه Subdomains List بوجود می یاد. (تصویر ضمیمه)
این مورد دقیقا شامل چه مواردی هست؟
چه جوری می تونم این مشکل رو رفع کنم؟

سلام و درود

مشکل شما در دسترسی یا permission است .

دسترسی های لازم رو به پوشه ای که تعیین کردید برای ذخیره بکاب بدید ، مشکلتون حل میشه .

موفق باشید .

samiee
June 18th, 2015, 19:44
عرض کردم که پرمیژن رو روی 777 هم گذاشتم اما هنوز پیغام خطا میده.

openz
June 18th, 2015, 20:08
دایرکت ادمین به درستی پرمیشن بندی نشده...

cd /usr/local/directadmin/scripts
./set_permissions.sh all

samiee
June 19th, 2015, 11:29
این کار رو هم کردم ولی باز هم هممن پیغام رو میده!!!

openz
June 19th, 2015, 14:53
این یکی رو تست کنید:

chmod 1777 /var/spool/virtual

samiee
June 19th, 2015, 23:02
ممنون. اما حل نشد، همون پیغام رو میده.