PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای انکود فیلم و سریال

Saeed-MC
June 18th, 2015, 11:43
سلام وقت بخیر

دوستان عزیزی که میتوانند آموزش انکود و ریلیز فیلم انجام میدن و میتونن به من کمک کنند لطف کنند پیغام خصوصی بدند.(هزینه هم مشکلی نیست در قبال آموزش پرداخت میشه)

با تشکر

mha1368
June 18th, 2015, 20:32
سلام
ببین این به کارت میاد

http://nmedia.afs-cdn.ir/v1/video/LBFTHQRNI8XB9NrYm0LYk0zBdYpQ-XZThuTX7-NGL3ovv8_IL4dSQQ/d/

Saeed-MC
July 10th, 2015, 15:31
دوستان عزیز کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟

hotler
July 11th, 2015, 02:18
فکر میکنم کار سختی باشه ، متسفانه نمیتونم به یوتیوب برم ؛ اگر میتونید به یوتیوب متصل بشید و اونجا یک جستجو بکنید ، حتماً چیزایی خوبی گیرتون میاد.

T.Toosi
July 11th, 2015, 02:44
کاملا مبتدی هستید در این زمینه ؟

داخل گوگل بزنید آموزش اینکود با Megui ، پی دی اف های فارسی آموزش هست.

کانفیگ های حرفه ای رو بخواید کسی آموزش نمیده، میفروشن.

hossin277
July 12th, 2015, 03:18
فکر میکنم کار سختی باشه ، متسفانه نمیتونم به یوتیوب برم ؛ اگر میتونید به یوتیوب متصل بشید و اونجا یک جستجو بکنید ، حتماً چیزایی خوبی گیرتون میاد.

سلام دوست عزیز اگه میشه یک ایمیل به من بزنید کار واجب دارم
مرسی
hossin.asaadi@yahoo.com

Saeed-MC
July 12th, 2015, 22:30
کاملا مبتدی هستید در این زمینه ؟

داخل گوگل بزنید آموزش اینکود با Megui ، پی دی اف های فارسی آموزش هست.

کانفیگ های حرفه ای رو بخواید کسی آموزش نمیده، میفروشن.

شما کسی رو میشناسید که بفروش دوست عزیز؟؟

T.Toosi
July 12th, 2015, 22:40
شما کسی رو میشناسید که بفروش دوست عزیز؟؟

آیدی یاهو براتون فرستادم.

babelirani
July 12th, 2015, 23:22
سلام دوست عزیز

پروسه انکودینگ فیلم با توحه به حجم مورد نظر و سورس اصلی فیلم تنظیمات و روش های مختلفی داره

البته نرم افزار های مختلفی هم برای این کار وجود داره که خوب هر کدوم از این نرم افزار ها تنظیمات خاص و کاربرد های خاص خودشون رو دارن

شما در پورسه انکودینگ نمیشه بنده یک فایل به شما بدم و شما با توجه به اون فایل پیش برید و انتظار داشته باش انکودر بشید

انکودینگ هم مثل کار پزشک هستش که خوب برای هر بیماری خاص یک نسخه خاص مینویسن و تجویز میکنن

در بحث انکودینگ هم همون طور که گفتم با توحه به کیفیت سورس ، میزان نویز سورس ، حجم مورد نظر ، رنگ بندی فیلم ، تاریک یا روشن بودن فیلم و ..... میتونه موارد انکودینگ فرق کنه دوست عزیز

hotler
July 13th, 2015, 02:02
سلام دوست عزیز

پروسه انکودینگ فیلم با توحه به حجم مورد نظر و سورس اصلی فیلم تنظیمات و روش های مختلفی داره

البته نرم افزار های مختلفی هم برای این کار وجود داره که خوب هر کدوم از این نرم افزار ها تنظیمات خاص و کاربرد های خاص خودشون رو دارن

شما در پورسه انکودینگ نمیشه بنده یک فایل به شما بدم و شما با توجه به اون فایل پیش برید و انتظار داشته باش انکودر بشید

انکودینگ هم مثل کار پزشک هستش که خوب برای هر بیماری خاص یک نسخه خاص مینویسن و تجویز میکنن

در بحث انکودینگ هم همون طور که گفتم با توحه به کیفیت سورس ، میزان نویز سورس ، حجم مورد نظر ، رنگ بندی فیلم ، تاریک یا روشن بودن فیلم و ..... میتونه موارد انکودینگ فرق کنه دوست عزیز

تایید میشه !

استاتر میتونید از تجربیات ایشون که خیلی هم وسیع هست استفاده کنید ، گرچه ما موفق به استفاده از تجربیات ایشون نشدیم ولی شما حتماً اینکار رو بکنید.

Saeed-MC
July 13th, 2015, 02:09
سلام دوست عزیز

بله عزیز کاملا حق با شماست...

امکانش هست شما به بنده کمک کنید تا به چیزی که میخوام برسم؟؟

میتونم ایمیل شمارو داشته باشم یا شماره تماس؟

- - - Updated - - -

تایید میشه !

استاتر میتونید از تجربیات ایشون که خیلی هم وسیع هست استفاده کنید ، گرچه ما موفق به استفاده از تجربیات ایشون نشدیم ولی شما حتماً اینکار رو بکنید.

انشالا که بتونیم استفاده کنیم

mohsen1771
July 16th, 2015, 17:04
درود..
بنده میتونم براتون کار کنم به عنوان انکودر
اگر نیاز داشتید خصوصی کنید

stopdvd
August 23rd, 2015, 01:51
راستش منم انکود انجام میدم اما متاسفانه هر بار انجام میدم فایلم یا صدا نداره یا تصوصیر نمید البته روی تی وی می خوام پخش بشه همگی روی کامپیوتر سالم هستن
نمی دونم دیگه باید چکار کنم
واقعا خسته شدم اگر زحمتی نیست یه لطفی بکنید اگر میشه این ایراد ما رو برطرف کنید تمام مقالات و موضوعات انجمن ها رو مطالعه کردم اما به نتیجه نرسیدم
متاسفانه

- - - Updated - - -

کسی نیست اینجا کمکی کنه؟؟؟

- - - Updated - - -

من به اینکود نیاز دارم این ادرسه ایمیل بنده
im.gunners@yahoo.com

Mr.Pr
August 23rd, 2015, 02:49
راستش منم انکود انجام میدم اما متاسفانه هر بار انجام میدم فایلم یا صدا نداره یا تصوصیر نمید البته روی تی وی می خوام پخش بشه همگی روی کامپیوتر سالم هستن
نمی دونم دیگه باید چکار کنم
واقعا خسته شدم اگر زحمتی نیست یه لطفی بکنید اگر میشه این ایراد ما رو برطرف کنید تمام مقالات و موضوعات انجمن ها رو مطالعه کردم اما به نتیجه نرسیدم
متاسفانه

- - - Updated - - -

کسی نیست اینجا کمکی کنه؟؟؟

- - - Updated - - -

من به اینکود نیاز دارم این ادرسه ایمیل بنده
im.gunners@yahoo.com

دوست عزیز انجمن p30world در این زمینه کاربران خبره ای داره از اونجا کمک بگیرید این انجمن موضوع اصلیش مربوط به هاستینگ و طراحی و برنامه نویسی و شبکه و مخلفات ! هست دوستان هم که در این زمینه اطلاعات دارن انگار کم هستن
بهتون اطمینان میدم در انجمن پی سی ورد جوابتونو میگیرین من هم قبلا مشکلاتی داشتم حل کردن...;)