PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست راه اندازی سرور آپدیت نود 32

hsiran
June 18th, 2015, 07:22
سلام

دوستان کسی هست برای ما سرور اپدیت نود 32 راه اندازی کنه که نود 32 بتونه از بخش پ ر ا ک س ی سرور اپدیت بگیره

لطفا دوستان اینجا توضیحات و قیمت را بنویسید لطفا فقط از بخش پ ر ا ک س ی سرور نه از بخش اپدیت سرور

hostorder
June 18th, 2015, 09:03
با عذر خواهی از استارتر عزیز من هم نیاز دارم واسه همین این پست رو ارسال میکنم که اطلاعات این تاپیک به من هم بیاد که با پیغام خصوصی تهیه کنم بابت ارسال پست عذر خواهی می کنم

hsiran
June 18th, 2015, 16:30
با سلام و عرض ادب
درخدمتتون هستیم ، با امکانات زیر راه اندازی میشود :
- سرور اختتصاصی نود 32:
نصب اتوماتیک امکان ذخیره یوزرو پسورد در exe خروجی برای هر مشتری
قفل گذاری برای عدم نصب در سایر سیستم ها فقط برای یک مشتری و کاربر
امکان گذاشتن لوگو اختصاصی درهنگام نصب و ...
اسکریپت سمت وب فروش و ارائه لایسنس سرور مجازی
و ..
با همه نسخه ها سازگاری دارد و اتوماتیک یوزرو پسورد اختصاصی داده شده به مشتری در انتی ویروس اضافه میشود حتی سخه های جدید

راه اندازی کامل با نرم افزار اختصاصی نود 32 وب سایت شرکت (http://payapars.ir)

تماس با شرکت : 38481916- 051

این همه کلاه برداری کردی پول مردم و خوردی رفتی پرو پرو برگشتی با یه اسم دیگه دوباره به انجمن

از خود من 400 هزار تومان خوردی فکر کردی بیخیالت شدم مشهد بیام اولین کاری که میکنم میام سراغت پولم و ازت پس میگیرم

تمام مدارک و ایمیل ها و پرداختی ها رو هم دارم

- - - Updated - - -

با عذر خواهی از استارتر عزیز من هم نیاز دارم واسه همین این پست رو ارسال میکنم که اطلاعات این تاپیک به من هم بیاد که با پیغام خصوصی تهیه کنم بابت ارسال پست عذر خواهی می کنم

یکی برای من درست کرد خواستید با شماره بنده تماس بگیرید تا برای شما هم بنده درست کنم

09352136065

hostorder
June 18th, 2015, 17:22
این همه کلاه برداری کردی پول مردم و خوردی رفتی پرو پرو برگشتی با یه اسم دیگه دوباره به انجمن

از خود من 400 هزار تومان خوردی فکر کردی بیخیالت شدم مشهد بیام اولین کاری که میکنم میام سراغت پولم و ازت پس میگیرم

تمام مدارک و ایمیل ها و پرداختی ها رو هم دارم

- - - Updated - - -

یکی برای من درست کرد خواستید با شماره بنده تماس بگیرید تا برای شما هم بنده درست کنم

09352136065

شرایط رهمینا بگید ممنون

hsiran
June 18th, 2015, 18:15
شرایط رهمینا بگید ممنون

به 2 روش اپدیت میشه نود
روش اول از طریق ادرس سرور
روش دوم هم از طریق پ ر و ک س ی سرور

هر دو روش با هم فعال میشود و از هر کدوم که بخواهید میتونید استفاده کنید

برخی از قابلیت های آن:

قابلیت first login (مدت زمان شروع اکانت از اولین اتصال محاسبه خواهد شد.
قابلیت Multi login (ایجاد یوزرهای یک یا چند کاربره)
مشاهده افراد آنلاین
ایجاد پنل کاربری مخصوص هر فرد
قابلیت اتصال به اسکریپت های Freer , cardstore , WHMcs
ایجاد نمایندگی
اپدیت اتوماتیک بدون نیاز به وارد کردن حتی یک دستور
اتصال به IBsng برای ساخت اکانت
و غیره...

aligoli
June 28th, 2015, 01:46
سلام

دوستان کسی هست برای ما سرور اپدیت نود 32 راه اندازی کنه که نود 32 بتونه از بخش پ ر ا ک س ی سرور اپدیت بگیره

لطفا دوستان اینجا توضیحات و قیمت را بنویسید لطفا فقط از بخش پ ر ا ک س ی سرور نه از بخش اپدیت سرور

با هزینه انجام می شود.

مکاتبه شود.
http://www.my.hezarnevis.ir/contact.php