PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید مستقیم از دیتاسنترهای اروپا

Ricardo
June 18th, 2015, 03:42
سلام ، من میخوام vps مستقیما از دیتاسنترهای اروپا بگیرم ، لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید که از کدوم کشور بگیرم قیمت مناسبه (آلمان، فرانسه، هلند) و کیفیتش خوبه و اینکه چطوری خرید کنم با شرایط تحریم !!!!

besthosti.com
June 18th, 2015, 15:15
از دیتاسنتر ovh می تونید تهیه کنید. برای خرید مستقیم نیاز به آدرس پستی و کارت شناسایی یا پاسپورت می باشد.
در صورتی که مدارک دارید از همین دیتاسنتر تهیه کنید.
دیتاسنتر های دیگه ای هم هست مثل هتزنر و لیزوب هلند.

a.e
June 18th, 2015, 15:19
باید توجه داشته باشید از هر دیتاسنتر اروپایی که نیاز به خرید دارید نیازمند هویت خارجی و مدارک خارجی می باشید که پس از ثبت اولین سفارش خود نیاز به ارائه مدارک مانند پاسپورت؛ آی دی کارت و صورتحساب بانکی یا ... دارید.

Ricardo
June 18th, 2015, 20:19
پاسپورت رو دارم ، اما آی دی کارت و پی پال و این چیزا ندارم !! چطوری باید اقدام به خرید کنم ؟

DjMohsen
June 18th, 2015, 23:13
بایستی شماره موبایل گواهی رانندگی و آدرس پستی خارج کشور و همچنین قبض برق یا تلفن طبق آدرس پستی داشته باشی
وگرنه دردسر برای خودت درست نکن
از بچه های ایران بگیر پول رو هم به ریال بده و خلاص

Ricardo
June 18th, 2015, 23:22
بایستی شماره موبایل گواهی رانندگی و آدرس پستی خارج کشور و همچنین قبض برق یا تلفن طبق آدرس پستی داشته باشی
وگرنه دردسر برای خودت درست نکن
از بچه های ایران بگیر پول رو هم به ریال بده و خلاص
ممنون بابت راهنمایی
اما این بچه های ایرانی که ازشون حرف میزنید غیر از کلاه برداری و کم فروشی(اورسل) و گرون فروشی و پشتیبانی صفر چیزی ندیدیم ازشون !!

DjMohsen
June 18th, 2015, 23:38
درست نیست این رو بگید
به خدا ملت خیلی خوب و عزیزی هستیم. الکی نمی گم واقعا 99/999999999 درصد انسان های شریفی هستیم.
مشکل اینه شما با یک نفر کلاه بردار مواجه شدید طرف اینکاره نبوده . منم پولم رو خوردن و ... بعدش فهمیدم بایستی با هر ننه مرده ای کار نکنی و فقط با شرکت های معتبر کار کنی . شرکت معتبر هم چند بار گند زد به کارمون . بعدش به این رسیدم که باید همه چیز دست خود آدم باشه. هیچ کس بهتر از خود آدم کار نمی کنه
ولی خیلی از وب سایت های (معتبر) ایرانی خدمتشون صادقانه ست.

همه می خوان خوب ترین باشند . خدا یکم رزق و روزی شون رو زیاد کنه که به هم جفا نکنند

sssoheil
June 18th, 2015, 23:47
ممنون بابت راهنمایی
اما این بچه های ایرانی که ازشون حرف میزنید غیر از کلاه برداری و کم فروشی(اورسل) و گرون فروشی و پشتیبانی صفر چیزی ندیدیم ازشون !!

درود

این صحبت شما درست نیست.حتما تا به حال از فروشندگان معتبر تهیه نکردید .

Ricardo
June 18th, 2015, 23:52
درست نیست این رو بگید
به خدا ملت خیلی خوب و عزیزی هستیم. الکی نمی گم واقعا 99/999999999 درصد انسان های شریفی هستیم.
مشکل اینه شما با یک نفر کلاه بردار مواجه شدید طرف اینکاره نبوده . منم پولم رو خوردن و ... بعدش فهمیدم بایستی با هر ننه مرده ای کار نکنی و فقط با شرکت های معتبر کار کنی . شرکت معتبر هم چند بار گند زد به کارمون . بعدش به این رسیدم که باید همه چیز دست خود آدم باشه. هیچ کس بهتر از خود آدم کار نمی کنه
ولی خیلی از وب سایت های (معتبر) ایرانی خدمتشون صادقانه ست.

همه می خوان خوب ترین باشند . خدا یکم رزق و روزی شون رو زیاد کنه که به هم جفا نکنند

نه کسی سر من کلان نزاشته ، یعنی نتونسته سر من کلاه بزاره، اما کیفیت سرویس ها پایینه، هاستینگی هم که یکم کیفیتش خوبه قیمت های نجومی میده ، سرویسی که هتزنر آلمان 100 تومن بده ، همون رو چند هاستینگ معتبر ایرانی 250 تومن میدن !!!! شما به این چی میگید ؟ خدمت صادقانه ؟
اورسل بماند ، راجع بهش حرف نزنیم بهتره !!
پشتیبانی هم که خنده داره! یا من خیلی حرفه ای هستم یا سواد این هاستینگ ها مورد داره !!

آدم که صادق باشه رزق و روزیش هم زیاد میشه !

- - - Updated - - -

درود

این صحبت شما درست نیست.حتما تا به حال از فروشندگان معتبر تهیه نکردید .

صحبت من راجع به برترین هاستیگ های ایرانی هست !

نمیخوام از بحث خارج بشم ، سوال من در پست اول چیز دیگه ای بود !

sssoheil
June 19th, 2015, 00:03
دوست عزیز انتظارات و توقعات باید در حد وجه واریزی باشد.شما هزینه سرویس با منابع اختصاصی را پرداخت کنید و سرویس اختصاصی تهیه کنید.فکر میکنید اگر از سرویس دهنده خارجی تهیه کنید رم 2 گیگ با 4 هسته سی پی یو و یک هارد اختصاصی به شما ارائه میدهند؟! شما باید سرور اختصاصی تهیه کنید و و ی پی اس بفروشید تا درد فروشندگان را درک کنید!
وقتی کاربر ایرانی رم 1 گیگ را با ماهیانه زیر 10 تومان درخواست میکند انتظار دارید فروشندگان به کدام سمت و سو بروند؟! هدف بنده به حاشیه کشیدن تاپیک نیست ولی شما با یک پست کل فروشندگان را زیر سوال بردید!

Ricardo
June 19th, 2015, 00:14
دوست عزیز انتظارات و توقعات باید در حد وجه واریزی باشد.شما هزینه سرویس با منابع اختصاصی را پرداخت کنید و سرویس اختصاصی تهیه کنید.فکر میکنید اگر از سرویس دهنده خارجی تهیه کنید رم 2 گیگ با 4 هسته سی پی یو و یک هارد اختصاصی به شما ارائه میدهند؟! شما باید سرور اختصاصی تهیه کنید و و ی پی اس بفروشید تا درد فروشندگان را درک کنید!
وقتی کاربر ایرانی رم 1 گیگ را با ماهیانه زیر 10 تومان درخواست میکند انتظار دارید فروشندگان به کدام سمت و سو بروند؟! هدف بنده به حاشیه کشیدن تاپیک نیست ولی شما با یک پست کل فروشندگان را زیر سوال بردید!

من کل فروشنده ها رو نگفتم ، اما اکثرا این طوری هستن !
من جنس مفت نمیخوام اما گرون هم نمیخوام!
من سرور اختصاصی نمیخوام، جازی میخوام ، چه فروشنده ایرانی باشه چه خارجی!

اما میدونی تفاوت فروشنده های خارجی با فروشنده های ما چیه ؟ اونا صداقت دارن ، با صداقت گرون هم بفروشی نوش جانت باشه. بلانسبت، جماعت فروشنده ایرانی دروغ میگه، بالاش کل ائمه هم قسم میخوره بخاطر 30-40 تومن.

- - - Updated - - -

درخواست میکنم این تاپیک رو ببندن ، من اینجا اومدم سوال بپرسم وقت بحث کردن ندارم اما تقریبا جوابی نگرفتم، تشکر از دوستان بخاطر پاسخ، لطفا کش ندید موضوع تاپیک رو .

تشکر /

ashkan54
July 17th, 2015, 16:21
اما میدونی تفاوت فروشنده های خارجی با فروشنده های ما چیه ؟ اونا صداقت دارن.

بنده هم این موضوع را تایید می کنم، اینجا سرور بدون منابع اورسل شده نمیدن مگه اینکه دو برابر یا سه برابر قیمت اصلی پول خرج کنی، اون وقت هم شاید!!

AbtinServer
July 17th, 2015, 19:02
ممنون بابت راهنمایی

دوست عزیز مشکل اینجاست که هر سایتی می بینیم که ارزون است خرید انجام میدیم.
هر قیمتی یک دلیلی داره. این موضوع در تمام کشورها وجود داره حتی در بین دیتاسنترها.....

PuMoHost
August 4th, 2015, 01:02
با سلام,

با توجه به لیست بهترین خدمات میزبانی سرور مجازی و قیمتشون. (http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2455706,00.asp)
و با توجه به هزینه های پی پال و غیره...
قیمت برای خرید VPS خیلی غیر منطقی خواهد بود.
اگر همین هزینه و انتظارات برار با هزینه در نظر گرفته شده رو با یک شرکت معتبر در میان بگزارید, مطمانن سرویس خوبی دریافت خواهید کرد.

kouroshez
August 4th, 2015, 11:00
اگر تونایی احضار هویت رو دارید دیتاسنتر ovh مناسب است

klax0n
August 4th, 2015, 11:25
چرا همه فکر میکنن ایرانیا *** و دروغ گو هستن ولی خارجیا معصوم؟!
همون طور که توی ایران افراد با وجدان زیاد داریم، توی خارج هم کلاهبردار و *** خیلی زیاده
نمونه کوچیکش توی همین بحث کپی رایت
درسته بیشتر ما از کرک ها استفاده می کنیم، ولی این کرک ها رو کی درست میکنه؟

مشکل شما مقایسه دیتاسنترهای بزرگی مثل هتزنر (با اون شهرت جهانی) با یه شرکت یک ساله و تک نفره و ... هست