PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال: نحوه ی تغییر میزان ایمیل و add on domain های مجاز برای مشتری های هاست! ?!~!؟

DaRiOuShJh
August 30th, 2010, 06:01
سلام دوستان و خسته نباشید

بنده متاسفانه در مورد برنامه ها و اسکریپت های reseller اطلاع زیادی ندارم

منتها مشکل اینجاست که روی یکی از هاست هام که حالا نمیدونم همون هاست اصلی که نمایندگی ازش فضا گرفته محدودیت گزاشته، یا همین نمایندگی خودش تغییری داده در هر صورت مشکلی که من دارم اینه که نمیتونم حتی ایمیل درست کنم برای دامنه نه اکانت ftp نه add on domain

که چون یکی از هاست هام زمانش تموم شده شدیدا نیازه که سایتم رو بیارم رو این هاست با یک add on domain

خلاصه الکی سره این موضوع چند مدتی هست معطل موندیم

از طرفه منم نیست

باید از کجا و چی رو تغییر بدن که این محدودیت برداشته بشه؟

اتفاقا همون پایین قسمته add on نوشته که من جاز هستم unlimted domqin و .... اضافه کنم ولی موقعه ساختن همچین ارور هایی میده:

Cannot Create Another Domain
Your reseller has reached his/her assigned limit

Cannot Create Another Email
Your reseller has reached his/her assigned limit

لطفا راهنمایی کنید که بلکه خودم بهشون بگم چی کار کنن:-s

من ایمیل اصلیم هم ایمیل دامنم هست که اونم 3 روزه داون هست معلوم نیست تو همین 3 روز چه قدر ایمیل هایی که مشتری ها فرستادن برگشت خورده#-o

Online24
August 30th, 2010, 11:53
دوست عزیز لطفا سوالتون رو با جزئیات کامل بپرسید .
نوع کنترل پنل خودتون رو ذکر کنید ...

DaRiOuShJh
August 30th, 2010, 21:24
برادر کامل توضیح دادم دیگه
پنل من که دایرکت ادمین هست ولی برای هاست اصلی رو نمیدونم

هر جا نیاز به توضیح بیشتری هست بقرمایید تا توضیح اضافه کنم:53:

Rezash
August 30th, 2010, 22:12
روي هاست اشتراكي اختيارات زيادي نداريد كه در صورت بروز مشكل بتونيد رفعش كنيد و اگر در پكيج خريداري شده توسط شما همونطور كه ميگيد unlimited addon domains داريد مي تونيد به جايي كه ازش خريد كرديد تيكت بزنيد تا مشكل رو رفع كنه.

DaRiOuShJh
August 30th, 2010, 23:13
ممنون
دوستان متوجه منظورم نشدید
من که خودم میدونم نمیشه تغییر داد از سمته من
منتها چندین بار هم گفتم به صاحبه سرور گفت به سرور اصلی ایمیل زدیم هنوز جواب ندادن!!
میخواستم ببینم این کار مربوط به سرور اصلی میشه یا کسی که ازش نمایندگی گرفته؟

Rezash
August 30th, 2010, 23:23
ظاهرا شما از يك ريسلر خريد كرديد ؟
خب ريسلر هم اختيارات زيادي نداره و در صورت بروز مشكل مجبوره به صاحب سرور تيكت بزنه ؛ و اينجوري مدت زمان پاسخ گويي به تيكت شما حداقل دو برابر زمان عادي ميشه

DaRiOuShJh
August 31st, 2010, 01:14
همممممم
ممنون
پس درسته که به سایته اصلی تیکت زدن:39:

ولی اینطوری که کاربر خیلی ضرر میکنه
هیچ کسی هم مسئولیت رو قبول نمیکنه

Online24
August 31st, 2010, 01:19
به هر حال اکانت شما شامل محدودیت هایی هست که ادمین DirectAdmin از قسمت list users وModify user میتونه این محدودیت ها رو اعمال کنند .

شما از ایشون بخواید که به جای unlimited ، فیلد ها رو براتون مقدار دهی کنند و لیست محدودیت ها رو براتون ارسال کنند .

چنانچه با تغییر این مقادیر و محدودیت باز هم مشکل داشتید ، باید مشکل ریشه یابی بشه که از وظایف مدیر سرور شما هست .

l

Rezash
August 31st, 2010, 01:19
همممممم
ممنون
پس درسته که به سایته اصلی تیکت زدن:39:

ولی اینطوری که کاربر خیلی ضرر میکنه
هیچ کسی هم مسئولیت رو قبول نمیکنه

خواهش
اينجاست كه جمله معروف ـه "بايد قبل خريد تحقيق كنيد" به كار مياد!
وقتي از ريسلر خريد كنيد و نه از خود صاحب سرور ؛ مسلما زمان پاسخ گويي بالاتر ميره و اگه خود ريسلر هر چقدرم آدم خوبي باشه و سعي كنه ولي صاحب سرور پاسخي نده باز اين وسط شما متضرر ميشيد.

DaRiOuShJh
August 31st, 2010, 01:25
:-<والا چی بگم!
آخه ماشالله کسی هم نمیگه که من ریسلرم یا صاحب سرور
همه میگن همه چی تمومیم و آپ تایم 200 درصد و ....
ولی آخه اولین باره که تو این همه هاسته مختلفی که گرفتم دیدم یه سرور این همه مثله هاست های رایگان محدودیت داره! بلکه بیشتر

اخه دیگه ایمیل و دامنه چیه که محدود کنن

البته گمون کنم رو تنظیماته پیش فرض سیستمی که گرفتن بوده:-?