PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پیچیده و عجیب در ریموت ویندوز

trueenzo
August 30th, 2010, 05:36
سلام دوستان

مشکل من در اینه که وقتی به وی پی اس می خوام متصل بشم با ریموت دسکتاپ ویندوز به تازگی جندین بار باید سعی کنم و در نهایت هم بسیار کند کار می کند و بعد از چند دقیقه هم دیسکانکت می شود ممنون می شوم راهنمایی بکنید برایه حل مشکل

شرح ماجرا:
من از یکی از دوستان همین فروم یه وی پی اس گرفتم ویندوز 2003 و رم 256 و برای وی پی ان و دانلود هایه غیر مستقیم و تورنت ازش استفاده می کردم
بعد از یک و نیم ماه حدودا یک شب همزمان دانلود من از رویه می پی اس که از طریق اف تی پی بود از 55 رسید به 20 کیلو و با ریموت هم سخت کانکت می شد
گجذاشتم پایه مشکلات خط سرور
ولی در همون حال اتصالم با وی پی ان به سرور هیچ مشکلی نداشت و فول اسپید می داد بهم و خود خط اینترنت اینجا رو هم چک کردم مشکلی نبود
روز خوب شد
دوباره شب بد شد ولی دانلود اف تی پی از سرور رفت رویه 5 کیلو و ریموت هم دیگه وصل نمی شد
هنوز اتصالم از طریق وی پی ان مشکلی نداشت
تیکت زدم به ریسلر گفت ما هیچ مشکلی نداریم رویه سرور و مشکل یا از آی اس پی شماست یا خودتون وی پی اس رو بهم ریختین
در حالی که من هیچ تغییری در سرور نداده بودم
ولی روزها خوب میشد
دانلود رو از اف تی پی منتقل کردم رویه اچ تی تی پی و مشکل دانلود حل شد هر چند هنوز از عصر تا به فردا صبح هر شب مشکل رو داشتم
بعد از چند روز مشکل اف تی پی 24 ساعته شد و دیگه کلا از 5 کیلو بالا نمی رفت و ربموت هم یا متصل نمی شد یا خیلی کند کار می کرد
تو تیکت هایه بعدی برایه اثبات اینکه کانکشن اونا مشکلی نداره یکی از فایل هایه اف تی پی خودم رو دانلود کرد که دیدم با سرعت فول گرفت که این مشکل رو عجیب تر کرد
با فرض اینکه مشکل از آی اس پی منه یه دونه وی پی اس دیگه با مشخصات بالاتر گرفتم و یه سری برنامه های اولیه ویندوز رو زدم روش و این سری هیچ برنامه ای که به پ.رت و کانکشن و سرعت و خط مربوط بشه کلا روش نصب نکردم
دو روز باهاش یه سری کار کردم و مشکلی نبود تا اینکه امشب اونم ریموتش جواب نداد و وی پی اس قدیمی هم بد می رفت توش
به سختی به ریموت اول کانکت شدم و برایه امتحات سعی کردم از طریق ریموت اون به سرور دوم متصل بشم که اونم نتونست اینجا دیگه حتم کردم که مشکل از کلاینت من و آی اس پی م نیست
ولی هنوز مشکل عجیب باقی مونده
رویه هر دو وی پی اس هیچ فایر والی فعال نیست و رویه اولی nat فعاله
هر دو هم روزی 2 بار اتوماتیک ریست می شوند تا ویندوز کند نشود
ارتباط با وی ان سی و تیم ویوئر هم همین وضعیت را دارد

حالا با این توضیحات که دادم خودم چندین روز بود که رویه خط و تویه منابع مایکروسافت و غیره سرچ کردم ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم

1. مشکل از کلاینت و آی اس پی منه یا از سرور ریسلر یا از تنظیمات وی پی اس هایه من؟

2. راه رفع مشکل چیه و اصولا کجا این مشکل ایجاد شده؟

خوشحال می شم از تجربیاتتون استفاده کنم
اگه ایده ای به ذهنتون رسید و چک کردن می خواست همین زیر بگین تا مشخصات ریموت رو پخ کنم اگه لازمه

J4vad
August 30th, 2010, 06:31
با سلام ،

من سعی کردم کامل بخونم ! اما بعید می دونم بقیه ، یا حداقل کم کسی پیدا میشه که این همه متن را بخواند ! بیان مشکل شما با 2 خط هم قابل بیان بود و نیازی به این همه داستان سرایی نبود (پوزش)

اگر امکان دارد سوالات من را پاسخ دهید :

سرور مجازی شما توسط چه مجازی سازی ارائه می شود ؟

آیا کیفیت سرویس از زمان ارائه تا به حال همین گونه بوده یا به تازگی اینگونه شده است ؟

سرعت Uplink سرور مجازی شما چقدر است ؟

موفق باشید .

trueenzo
August 30th, 2010, 06:36
من سعی کردم پارامترهایه احتمالی دخیل رو کامل توضیح بدم ممنون از توجهتون
کیفیت سرویس تا یک و نیم خوب بود فقط 3-4 شب بد شد که تیکت که می زدم جواب میومد که لینک سرور مشکل داشته و ظرف چند ساعت رفع می شد مشکل.
ولی 10 روزیه که کامل اون قسمتا که گفتم نابود شده
سرعت وی پی اس اول 10 مگ و دومی 100 مگ است
مجازی سازش رو نمی دونم اگه لازمه تیکت یزنم بپرسم

1eng.ir
August 30th, 2010, 06:40
در تکمیل صبحتهای Javad
1. آی پی به صورت 100% پینگ میده ؟
2. لود سرور احیاناً بالا نرفته (از مدیر سرور سوال بگیرید)

- دیتاسنتر ؟ (ربطی به موضوع نداره!)

J4vad
August 30th, 2010, 06:40
مجازی سازش رو نمی دونم اگه لازمه تیکت یزنم بپرسم

بله مهم ترین گزینه است و می خواهم ببینم منابع شما به شکل است .

تا به حال که حدس می زنم یکی از سرویس های شما Vmware Server است که فقط به درد باز کردن Web Page و سرویس های PPTP/L2TP می خورد . و اگر مشکل افت سرعت داشته باشید طبیعی است . (وی پی اس اول 10 مگ) . و این مشکل از مجازی ساز است چرا که منابع شما اشتراکی می باشد و در زمانی که سرور های مجازی دیگر از سرور کار بکشند سرور شما نیز ضعیف خواهد شد .

trueenzo
August 30th, 2010, 06:46
در تکمیل صبحتهای Javad
1. آی پی به صورت 100% پینگ میده ؟
بله پینگ درسته و معمولا زیر 300 هست

2. لود سرور احیاناً بالا نرفته (از مدیر سرور سوال بگیرید)
ایشون اصرار داره بر اینکه سرور هیچ مشکلی نداره من هر قسمت رو که سوال کردم
.لی چیزی که خودم می دیدم سی پی یو تو هر دو تا آزاد بود
رم تو وی پی اس اول نقریبا پر و تو دومی کامل آزاد

- دیتاسنتر ؟ (ربطی به موضوع نداره!)
ovh فرانسه

بله مهم ترین گزینه است و می خواهم ببینم منابع شما به شکل است .
من مجازی ساز رو الانه تیکت می زنم سوال می کنم

تا به حال که حدس می زنم یکی از سرویس های شما Vmware Server است که فقط به درد باز کردن Web Page و سرویس های PPTP/L2TP می خورد . و اگر مشکل افت سرعت داشته باشید طبیعی است . (وی پی اس اول 10 مگ) . و این مشکل از مجازی ساز است چرا که منابع شما اشتراکی می باشد و در زمانی که سرور های مجازی دیگر از سرور کار بکشند سرور شما نیز ضعیف خواهد شد .

این شیر بودن چیزیه که مدام منو به سمت مشکل دار بودن سرور می برد

J4vad
August 30th, 2010, 06:49
این شیر بودن چیزیه که مدام منو به سمت مشکل دار بودن سرور می برد

در مورد مجازی ساز ها بحث های زیادی در انجمن شده و بارها ذکر کرده ایم سعی کنید سرور خود را از مجازی سازهایی تهیه کنید که منابع اختصاصی ارائه دهند . و خوب بود قبل از خرید تحقیق می کردید .

اما دومی که گفتید 100Mbps احساس می شود مشکل چیز دیگری باشد اگر مجازی ساز آن را نیز بپرسید شما را کمک خواهم کرد .

موفق باشید .

trueenzo
August 30th, 2010, 06:54
مجازی ساز رو تیکت زدم سوال کردم
اما الانه یادم اومد که تویه پروسس ها یه پروسس از
citrix
تویه وی پی اس اولی دیدم
دومی ولی کلا ریموتش نابود شده نمی تونم چک کنم الانه

J4vad
August 30th, 2010, 08:07
اما الانه یادم اومد که تویه پروسس ها یه پروسس از
citrix
تویه وی پی اس اولی دیدم

اگر اولی Citrix باشد که منابع باید اختصاصی باشد ! اطلاعات اولی را برای من پیغام خصوصی کنید تا چک کنم .

دومی را بپرسید .

موفق باشید .

---------- Post added at 08:07 AM ---------- Previous post was at 07:03 AM ----------

با سلام ،

بنده بررسی کردم این یکی که در پیغام خصوصی ارسال کردید مشکلی نداشت و مشکل از سرعت اینترنت یا شبکه ISP شما با شبکه OVH است . ویک مورد دیگر برروی آن برنامه های زیادی نصب کرده اید که ممکن است با کار کشیدن از VPS آن Crash کند .

موفق باشید .

iNicz.Com
August 30th, 2010, 10:27
مجازی سازی هر چی باشه پورت سرور که اختصاصی نیست.

به احتمال زیاد تعداد vps رو سرور کمی بالا هستش و بعضی وقت ها استفاده بالا میره و پرت سرور پر میشه.
:65:

MagicVps.Com
August 30th, 2010, 12:11
با توجه به اینکه گفته شده سیتریکس هست مجازی ساز و دیتا سنتر ovh و پورت 100 میشه حدس زد که از کجا سرویس تهیه شده ومشکل چی هست
به احتمال زیاد بخاطر تعداد زیاد vps های ساخته شده روی سرورها هستش یکی دیگر از دوستان همچین مشکلی داشته قبلا که از اونجا سرور تهیه کرده بود