PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت سرور کاهش پینگ

NimaGame
June 17th, 2015, 14:20
با سلام.
دوستان یک سری سوال در مورد طریقه ساخت سرور کاهش پینگ داشتم.لطفاااااااااااااااا ااااااا کسایی که می تونن کمک کنن.
1-آیا روی Windows Server 2008 میشه ران کرد؟ یا فقط سرور میکروتیک میخواد؟
2-به همراه سرور میکروتیک باید سرور IBSng هم خریداری بشه؟
3-طریقه کانفیگ چطوری هست؟
واقــــــــــــــــــــــ ـــعــــــــــــــــــــا ممنون میشم راهنمایی کنید.:53:

jahromweb
June 17th, 2015, 14:22
سلام

۱)بله میشه اما من ویندوز کار نمیکنم و روش رو نمیدونم (فقط لینوکس و میکروتیک بلدم)
۲)لزوما خیر خود میکروتیک سیستم اکانتینگ داخلی داره اما برای فروش بهتره تهیه کنید
۳)اگر اشنایی ندارید حدود ۲۰ تومن تا ۵۰ تومن بدید دوستان براتون کانفیگ میکن

NimaGame
June 17th, 2015, 14:25
سلام

۱)بله میشه اما من ویندوز کار نمیکنم و روش رو نمیدونم (فقط لینوکس و میکروتیک بلدم)
۲)لزوما خیر خود میکروتیک سیستم اکانتینگ داخلی داره اما برای فروش بهتره تهیه کنید
۳)اگر اشنایی ندارید حدود ۲۰ تومن تا ۵۰ تومن بدید دوستان براتون کانفیگ میکن

ممنون از راهنمایی :53: فکر نمی کردم به این زودی کسی پاسخ بده.
اخه کمی هم با مشکل مالی مواجه هستم و واقعا نمی تونم هزینه ای رو برای کانفیگ کنار بزارم.

MOJTABA005
June 17th, 2015, 22:08
ممنون از راهنمایی :53: فکر نمی کردم به این زودی کسی پاسخ بده.
اخه کمی هم با مشکل مالی مواجه هستم و واقعا نمی تونم هزینه ای رو برای کانفیگ کنار بزارم.

هیچ فرقی با v*p*n نمیکنه فقط شما باید pptp کانفیگ کنید ، و سرور هم از ایران باشه و پینگ پایینی به سرور های خارجی داشته باشه

NimaGame
June 17th, 2015, 23:00
هیچ فرقی با v*p*n نمیکنه فقط شما باید pptp کانفیگ کنید ، و سرور هم از ایران باشه و پینگ پایینی به سرور های خارجی داشته باشه

دقیقا یک کانکشن pptp کانفیگ کردم ولی نه آی پی نه پینگ تغییر کرد!

zarat
June 17th, 2015, 23:13
دوست عزیز فیلم های آموزشی های زیادی در مورد کانفیگ PPTP روی میکروتیک در اینترنت وجود داره .
اگر توانایی مالی برای تهیه سرور IBSng ندارید از همون اکانتیگ میکروتیک استفاده کنین .

NimaGame
June 17th, 2015, 23:50
حدودا چه قدر رم لازم داره؟ سرور میکروتیک؟

AbtinServer
June 18th, 2015, 00:27
حدودا چه قدر رم لازم داره؟ سرور میکروتیک؟

مهم نیست
128 - 256 - 512