PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به دنبال vps

rashid
August 22nd, 2008, 12:44
با سلام

من به دنبال یک vps با مشخصات زیر هستم و بودجه من برای شروع در حدود 10000 تومان در ماه است.

فضا: +10gb
پهنای باند: 100gb+
آی پی: 1+
رم گارانتی شده: 256mb+
دسترسی روت: بله
سیستم عامل: centos 5 or debian

در ضمن اگر با یک مقدار بالا پایین (چه قیمت و چه مشخصات) می تونید بدید لطفا پیشنهادتون رو بگید.

در ضمن چون من تازه کارم اگر پشتیبانی خوب و واردی داشته باشید خیلی عالیه.

با تشکر

Vahid
August 22nd, 2008, 13:28
سلام

بودجه من برای شروع در حدود 10000 تومان در ماه است.
فكر كنم بودجه كمي رو مورد نظر گرفتيد چون بايد بگم فقط لايسنس cpanel پانزده دلار هست !!!
و بايد بگم بدم لايسنس هم اگه بخواي بگيري فكر نكنم كسي بتونه بهت بده با 10 هزار تومن !!
به نظر من اگه تازه كاري هرچي هم بيشتر ميدي بده ولي ساپورت خوبي رو بگير برا وي پي است
حالا بچه ها مياند قيمت ميدند خودت ديگه انتخاب كن

rashid
August 22nd, 2008, 13:33
با تشکر از جوابتون.

البته من لیسانس cpanel نمی خوام و یا یک کنترل پنل مجانی نصب می کنم یا اصلا بدون کنترل پنل کار می کنم.

در مورد قیمت هم حق با شماست ولی بودجه من محدوده. من در نهایت 15000 تومان می تونم بدم. بعد از اون دیگه باید از سر و ته مشخصات بزنین تا با قیمتش جور در بیاد...

منتظر پیشنهادات دوستان هستم.

Vahid
August 22nd, 2008, 13:38
البته من لیسانس cpanel نمی خوام و یا یک کنترل پنل مجانی نصب می کنم یا اصلا بدون کنترل پنل کار می کنم.بدون كنترل پنل كه نميتوني چون تازه كار هم هستي ولي كنترل پنل مجاني زياده يكيش رو نصب كن
حالا بهتر شد 15 تومن 10 تومن خيلي .... بود

ITHOST.IR
August 22nd, 2008, 13:46
سلام دوست عزیز
کمپانی آی تی هاست (http://ithost.ir)
میتواند
3 گیگابایت فضا
256 رم گارانتی شده
آی پی: 1 عدد
روت: بله
پهنای باند : 150 گیگ
سیستم عامل: لینوکس
هدیه ویژه رسلر دامین
راه اندازی رایگان
پشتیبانی
تعداد ریبوت ماهانه
تغییر سیستم عامل
پشتیبانی تلفن و تیکت
uptime 99.9%
پیکره بندی امنیتی
نصب فایروال و انتی داس
نصب انتی ویروس
را بدون سی پانل به شما ماهیانه 18000 هزار تومان بدهید
ما در خدمتیم

Afranet
August 22nd, 2008, 14:42
http://security.afranethost.com/uploads/1218913907_special_offer.gif

فضا (گیگابایت) 10 GB
پهنای باند (گیگابایت) 200 GB
رم(RAM) 256 MB
رم گارانتی شده 128 MB
رم کمکی 256 MB
قیمت / تومان- ماهیانه 19,000
قیمت / تومان- سالیانه 190,000
سرعت اتصال( ثانیه) 100MB
کنترل پنل lxadmin
Port 100
تعداد IP 1
هدیه ویژه رسلر دامین
راه اندازی رایگان
پشتیبانی
تعداد ریبوت ماهانه
تغییر سیستم عامل
پشتیبانی تلفن و تیکت
uptime 99.9%
پیکره بندی امنیتی
نصب فایروال و انتی داس
نصب انتی ویروس

شركت افرانت (http://www.afranethost.com)

سرور مجازي VPS (http://www.afranethost.com/Server-Vps.html)

http://security.afranethost.com/uploads/1218928251_afranet-baner2.gif

nimafire
August 22nd, 2008, 15:09
Linux Canada

CPU quad xeon 8 core
رم 128 مگابایت
هارد 5 گیگ
پهنای باند 50 گیگ
IP 1
پشتیبانی کامل و 24 ساعته.فنی و کمک در زمینه کار با vps
آپتایم 99%
نصب فایروال
T15000.00 تومان ماهانه

آفاق هاستینگ نماینده اولین دیتا سنتر ایرانی

pishtazweb
August 22nd, 2008, 17:11
Dedicated RAM:256mb
Disk Space:6 GB
Bandwidth/mo.:200 GB
Dedicated IP Address:1
Plesk Control Panel:
(30 Domains)
ماهانه :15000تومان

amirizadi
August 22nd, 2008, 22:32
5 گيگ فضا
پهناي باند نامحدود
با كنترل پنل lxadmin
امكانات ديگر نامحدود
لينوكس و دسترسي كامل به Root
قيمت 15000 تومان

rashid
August 23rd, 2008, 20:04
با تشکر از پیشنهاداتتون

vps مورد نظر از سایت samanenic.com (http://samanenic.com/index.php?id=8=VPSSERVERVLOSECORITFORMOL) خریداری شد.

Vahid
August 23rd, 2008, 23:53
نمیگم انتخاب بدی کردی ولی می گم میتونستی بهتر انتخاب کنی
وی پی اس توی آلمان نباید این قیمت رو داشته باشه
سرویس های آمریکا یا کانادا رو همیشه ترجیه بده به بقیه کشور ها
حالا خود دانی ......

rashid
August 26th, 2008, 23:25
البته یکی از مزیت های سرور های اروپا پینگ بهتر به ایران هست.
یک مطلب مهم دیگه برای من پشتیبانی بود که واقعا راضیم.
باز هم متشکر از راهنماییتون.

KamranOnline
September 12th, 2008, 01:44
خوبه ولی همیشه اینو یادت باشه سروری بخر که منیجرش بغلت باشه خرشو بگیری پدرشو در بیاری
چون قطعات همیشه خوب کار می کنن فقط در حال حاظر فرق بیشتر دیتاسنتر ها در منیجر هاشون هست که قیمت شون بالا پایین می شه !
من همیشه اگر سرویس ها دقیقا مشترک باشه از اون دیتا سنتری خرید می کنم که گرون تر می ده چون پشتیبانی بهتری حتما داره !
در رقابت دیگه سرویس مهم نیست پشتیبانی مهمه !

Vahid
September 12th, 2008, 01:50
خوبه ولی همیشه اینو یادت باشه سروری بخر که منیجرش بغلت باشه خرشو بگیری پدرشو در بیاری
چون قطعات همیشه خوب کار می کنن فقط در حال حاظر فرق بیشتر دیتاسنتر ها در منیجر هاشون هست که قیمت شون بالا پایین می شه !
من همیشه اگر سرویس ها دقیقا مشترک باشه از اون دیتا سنتری خرید می کنم که گرون تر می ده چون پشتیبانی بهتری حتما داره !
در رقابت دیگه سرویس مهم نیست پشتیبانی مهمه !

100 درصد تایید میشه ( خدایی باید طلا گرفت این حرفو)
نمونشو خودم تجربه کردم حدود 1 هفته پیش
UltraHosting.com
خرید کردم یه سرور اختصاصی
اولش تا سرور رو نخریده بودم خیلی خوب ساپورت میدادند
ولی وقتی سرور رو خریدم توی ساپورتش هی زدند و مشکل هم داشتن سیستم عاملش
در کل پول و سرور به ملکوت اعلا پیوست .
تا من باشم نخوام زرنگی کنم

DedicatedBOX
September 12th, 2008, 02:43
اوه وحید سرور جدید که میگفتی بستند همین بود از همین Ultra ؟
کامران جان حرف خوبی زد دیگه رقابت تو پشتیبانیه !!!

ping_server
September 18th, 2008, 13:26
با سلام منم تعریف سامانه نیک رو خیلی شنیدم آیا شما دوستان نظری در مورد سامانه نیک دارین چون این سرور به گقته دوستان هم منجر خوبی دارن و هم کیفیت سرورهاشون عالی هست . لطفا در مورد سامانه نیک و سرورهاش بهم کمک کنید تا خریدی بهتر انجام بدم
سایت اصلی شرکت : سامانه نیک - میزبانی وب لینوکس و ویندوز 2003 ، ثبت دامنه ، سرورهای مجازی ، سرورهای اختصاصی (http://www.samanenic.com) و دیتا سنترشون رو دامنه Dedicated Server Giga Hosting - ديتا سنتر شرکت سامانه سهند (http://www.giga-hosting.ir) هستش . -------------------------------------------------
منتظر پاسخ شما هستم
samanenic.com

Nikihost
September 18th, 2008, 16:49
با سلام منم تعریف سامانه نیک رو خیلی شنیدم آیا شما دوستان نظری در مورد سامانه نیک دارین چون این سرور به گقته دوستان هم منجر خوبی دارن و هم کیفیت سرورهاشون عالی هست . لطفا در مورد سامانه نیک و سرورهاش بهم کمک کنید تا خریدی بهتر انجام بدم
سایت اصلی شرکت : سامانه نیک - میزبانی وب لینوکس و ویندوز 2003 ، ثبت دامنه ، سرورهای مجازی ، سرورهای اختصاصی (http://www.samanenic.com) و دیتا سنترشون رو دامنه dedicated server giga hosting - ديتا سنتر شرکت سامانه سهند (http://www.giga-hosting.ir) هستش . -------------------------------------------------
منتظر پاسخ شما هستم
samanenic.com

با سلام.
به نظر من پشتيبانشون به درد خودشون ميخوره . يه جوري ميگن گروه كه كسي فكر ميكنه 7- 8 نفري هستند در حالي كه من فكر ميكنم فقط اقاي نجد است و خلاص . وقتي ازشون درخواست پشتيباني ميكني در صورتي كه سرشون خالي باشه همون موقعه جوابت مي دن . و اينكه ديتاسنتر نيست . فقط از گيگاهاستينگ يه جورايي نمايندگي دارن . و سرورشون آپ تايم خوبي داره .

KamranOnline
September 19th, 2008, 22:31
سایت اصلی شرکت : سامانه نیک - میزبانی وب لینوکس و ویندوز 2003 ، ثبت دامنه ، سرورهای مجازی ، سرورهای اختصاصی (http://www.samanenic.com) و دیتا سنترشون رو دامنه dedicated server giga hosting - ديتا سنتر شرکت سامانه سهند (http://www.giga-hosting.ir) هستش . -------------------------------------------------
منتظر پاسخ شما هستم
samanenic.com
شما یه جوری تعریف کردی که کسی ندونه فکر می کنه که این شرکت ماله خودته !
به جای این که تعریف کنی خیلی ساده می تونی مدرک بیاری چون دیگه آدم ها پست هارو در فروم نگاه نمی کنن !
مدرک های آمده شده رو به اون ها اعتماد می کنن

Nikihost
October 28th, 2008, 22:55
با تشکر از پیشنهاداتتون

vps مورد نظر از سایت samanenic.com (http://samanenic.com/index.php?id=8=VPSSERVERVLOSECORITFORMOL) خریداری شد.
دوست عزيز الان به حال تاسف ميخورم چون باهاشون درگير بد مخمصه اي شدم . اگر خواستي باشي vps را كنسل كني بايد با اون هزينه يك ماه را بدي ( پول زور گيري ) بعد به خاطر 4000 تومان سرورت را down ميكنند . ( خيلي مشتري مدار هستند ) قصد هيچ خراب كردن را نداردم حقيقت را گفتم

Vahid
October 30th, 2008, 17:39
دوست عزيز الان به حال تاسف ميخورم چون باهاشون درگير بد مخمصه اي شدم . اگر خواستي باشي vps را كنسل كني بايد با اون هزينه يك ماه را بدي ( پول زور گيري ) بعد به خاطر 4000 تومان سرورت را down ميكنند . ( خيلي مشتري مدار هستند ) قصد هيچ خراب كردن را نداردم حقيقت را گفتم
مشکلی دارید میتونید در بخش انتقاد و پیشنهاد - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/f26/) مطرح کنید

samanenic
November 1st, 2008, 22:53
سلام دوست عزيز من مديريت سامانه نيك هستم
دوست عزيز مثل اينكه متوجه نيستين كه هر ديتا سنتري يا هر نماينده اي قبل از اينكه به مشتري بگه سرويسش رو تمديد ميكنه -- اگه مشتري دائمي باشه

شما مشتري دائمي بوديد با شما تماس گرفتيم كه ميخواهين تمديد كنيم گفتين بله ما هم هزينه كنترل پنل و تمديد سرويس شما رو انجام داديم . بعد 5 روز ديديم هزينه واريز نكردين مجبور شديم سرويس رو ببنديم
--------------------------------------
و دوباره تماس گرفتيم كه گفتين ما ميخواهيم انتقال بديم . ما نميتونستيم هزينه هاي پرداختي را كه خودمون بديم .

-------------------------
همكاران عزيز خودشون قضاوت كنن

Vahid
November 2nd, 2008, 00:48
به جواب برسید موضوع رو حل کنید
دوست ندارم بی خودی و بدون دلیل تو فروم از یک شرکت بدی گفته شده باشه

samanenic
November 2nd, 2008, 00:58
سلام دوست عزيز mehriz مديريت نيكي هاست اميدوارم به جوابت برسي
نيكي هاست يكي از زير مجموعه هاي سامانه نيك ميباشد كه هنوز كه هنوزه از رو سرور ما استفاده ميكنه .
نميدونم چرا اين حرفارو ميزنه

Vahid
November 2nd, 2008, 01:03
به هر حال به جواب برسید تا من پست ها رو جدا کنم بریزم تو سطل آشغال
با تشکر

Nikan
January 9th, 2009, 13:16
سلام

این مساله تمدید سرویس ها در خیلی موارد مشکل ایجاد می کند مخصوصا در مورد سرویس های VPS و یا Dedicated Server که معمولا ماهیانه تمدید می شود . بهترین راه حل این هستش که تا زمانی که کاربر هزینه تمدید را واریز نکرده سرویس تمدید نشود.
چیزی که شما در موردش صحبت می کنید در مورد تمدید سرویس ها به صورت خودکار در خارج از ایران به این خاطر است که می توانند کارت اعتباری را به صورت اتوماتیک اول هر ماه شارژ کنند .
به هر حال امیدوارم مشکل به خوبی و خوشی حل بشود .

با تشکر

fox999
January 20th, 2009, 23:46
البته یکی از مزیت های سرور های اروپا پینگ بهتر به ایران هست.
یک مطلب مهم دیگه برای من پشتیبانی بود که واقعا راضیم.
باز هم متشکر از راهنماییتون.

بله حق با ایشون هست ... من یک وی پی اس رم 384 از این شرکت برداشتم علاوه بر پشتیبانی مناسب , سایت قبلی منو از هلم به سی پنل به رایگان انتقال دادند...

من هم سامانه نیک تاییدش می کنم ...ب همه چیز واقعی و اون طور که وعده داده شده بود هست حتی ای پی رند.... و بعد از یکی دو ماه دقیق تر کیفیت هم خدمتون می گم هر چند از همین الان هم مشکلی نمی بینم.. واقعا راضی هستم. این پست می زارم تا دوسنان دیگه مثل من سرگردان نشوند.

ممنون.

Nikan
January 21st, 2009, 08:59
سلام

حتی ای پی رند....

آقا ماجرای این ای پی رند چی هست ؟؟

با تشکر

fox999
January 22nd, 2009, 00:44
سلام

آقا ماجرای این ای پی رند چی هست ؟؟

با تشکر

البته ای پی رند معنی خاصی نداره...کاری خاصی هم انجام نمی ده ...چیزی مثل شماره تلفن رند....

البته تا جایی که می دونم به هر شرکت یا درخواست کننده رنج خاصی می دهند...

به هر حال من یک رند درخواست کردم کوتاهی نکردند.موفق باشید .

persian.developer
January 22nd, 2009, 08:35
البته ای پی رند معنی خاصی نداره...کاری خاصی هم انجام نمی ده ...چیزی مثل شماره تلفن رند....

البته تا جایی که می دونم به هر شرکت یا درخواست کننده رنج خاصی می دهند...

به هر حال من یک رند درخواست کردم کوتاهی نکردند.موفق باشید .

سلام
دوست عزیز شما از آی پی بجای دامنه استفاده می کنید؟!
فکر می کنم مهمترین (و شاید تنها) دلیل بوجود آمدن دامنه همین باشه و با وجود دامنه آی پی رند معنی نداره!

fox999
January 22nd, 2009, 11:07
سلام
دوست عزیز شما از آی پی بجای دامنه استفاده می کنید؟!
فکر می کنم مهمترین (و شاید تنها) دلیل بوجود آمدن دامنه همین باشه و با وجود دامنه آی پی رند معنی نداره!

حق با شماست... منم حرف ای پی کشیدم وسط خواستم نمونه ای از توجشون به خواست مشتری بیان کرده باشم (بدلایلی برام مهم بود ای پی) , برای من که خیلی چوب بی توجهی و مشتری نا مداری بعضی شرکت ها و سایت های خدمات میزبانی وب خورده ام اهمیت داشت

به هر حال اصل صحبت من روی موضوع دیگری بود نمی دونم چرا ای پی اومد وسط؟
------------------------------------------------------
سعی می کنم یکی دوماه دیگه برگردم و نظر قطعی خودمو راجب کیفیت سرورها و میزان اپ تایم هم بگم...در همین تایپیک...چون در همین تایپیک با این شرکت اشنا شدم.
به هر حال همگی موفق باشید .

Nikihost
January 22nd, 2009, 11:23
سلام دوست عزيز mehriz مديريت نيكي هاست اميدوارم به جوابت برسي
نيكي هاست يكي از زير مجموعه هاي سامانه نيك ميباشد كه هنوز كه هنوزه از رو سرور ما استفاده ميكنه .
نميدونم چرا اين حرفارو ميزنه
نيكي هاست 4-5 ماهي است كه خودش سرور اختصاصي داره . نياز به سرويس هاي شما نيست.

1eng.ir
February 12th, 2009, 11:36
5 گيگ فضا
پهناي باند نامحدود
با كنترل پنل lxadmin
امكانات ديگر نامحدود
لينوكس و دسترسي كامل به root
قيمت 15000 تومان
آقا قضیه پهنای باند نامحدود چیه ؟؟؟
مثلاً من اگه بخوام بگیرم و بدونم پهنای باند نامحدوده، یه اسکریپت رپید لیچ میندازم روش (حداقلش) تا هم ملت استفاده کنن و مهمتر اینکه بتونم از کنارش درآمدی داشته باشم. یا حتی دانلود سنتر.
الان بعضی از شرکتها هستند پهنای باند رو میگن نامحدوده، ولی تا میای ازش کار بکشی، هاستت رو ساسپند میکنن.
ممنون میشم توضیحات بیشتری بدین.

Soheil Extreme
February 12th, 2009, 19:33
آقا قضیه پهنای باند نامحدود چیه ؟؟؟
مثلاً من اگه بخوام بگیرم و بدونم پهنای باند نامحدوده، یه اسکریپت رپید لیچ میندازم روش (حداقلش) تا هم ملت استفاده کنن و مهمتر اینکه بتونم از کنارش درآمدی داشته باشم. یا حتی دانلود سنتر.
الان بعضی از شرکتها هستند پهنای باند رو میگن نامحدوده، ولی تا میای ازش کار بکشی، هاستت رو ساسپند میکنن.
ممنون میشم توضیحات بیشتری بدین.

دوست گرامی اون شرکتهایی که شما میفرمایید بخاطر مصرف پهنای باند زیاد شما رو ساسپنت نمیکنند.بلکه بخاطر استفاده بیش از حد تعیین شده منابع سرور شما رو ساسپنت میکنند.
مثلا شرکت پرشین هوز که اعلام کرده است پهنایباند نامحدود ارائه میکند انها در سایت خودشان به اطلاع همگان رسانده اند که در هر روز استفاده بیش از 10درصد منابع سرور توسط یه شخص استفاده بشود ساسپنت میشود.برای مثال انها از سی پی یو Core 2 Quad9300 استفاده میکنند و این سی پی یو 2500مگاهرتزی می باشد ولی شما در هر روز حق استفاده بیشتر از 250مگاهرتز را ندارید یا اینکه انها رمشان 8گیگ میباشد حتی اگر شما رم 1گیگ هم برای VPS داشته باشید شما در روز حق استفاده بیشتر از 819مگابایت را ندارید.اما اگر 820مگابایت استفاده نمایید شما را ساسپنت میکنند من تجربه استفاده از این شرکت را داشتم ومنو ساسپنت کردند این دلیل ساسپنت است نه اینکه منظور شما این باشد که چون پهنای زیادی استفاده میکنید شما را ساسپنت میکنند.

1eng.ir
February 12th, 2009, 20:18
دوست گرامی اون شرکتهایی که شما میفرمایید بخاطر مصرف پهنای باند زیاد شما رو ساسپنت نمیکنند.بلکه بخاطر استفاده بیش از حد تعیین شده منابع سرور شما رو ساسپنت میکنند.
مثلا شرکت پرشین هوز که اعلام کرده است پهنایباند نامحدود ارائه میکند انها در سایت خودشان به اطلاع همگان رسانده اند که در هر روز استفاده بیش از 10درصد منابع سرور توسط یه شخص استفاده بشود ساسپنت میشود.برای مثال انها از سی پی یو Core 2 Quad9300 استفاده میکنند و این سی پی یو 2500مگاهرتزی می باشد ولی شما در هر روز حق استفاده بیشتر از 250مگاهرتز را ندارید یا اینکه انها رمشان 8گیگ میباشد حتی اگر شما رم 1گیگ هم برای VPS داشته باشید شما در روز حق استفاده بیشتر از 819مگابایت را ندارید.اما اگر 820مگابایت استفاده نمایید شما را ساسپنت میکنند من تجربه استفاده از این شرکت را داشتم ومنو ساسپنت کردند این دلیل ساسپنت است نه اینکه منظور شما این باشد که چون پهنای زیادی استفاده میکنید شما را ساسپنت میکنند.
ممنون از راهنماییتون

WGB
February 13th, 2009, 03:45
مثلا شرکت پرشین هوز که اعلام کرده است پهنایباند نامحدود ارائه میکند انها در سایت خودشان به اطلاع همگان رسانده اند که در هر روز استفاده بیش از 10درصد منابع سرور توسط یه شخص استفاده بشود ساسپنت میشود.برای مثال انها از سی پی یو core 2 quad9300 استفاده میکنند و این سی پی یو 2500مگاهرتزی می باشد ولی شما در هر روز حق استفاده بیشتر از 250مگاهرتز را ندارید یا اینکه انها رمشان 8گیگ میباشد حتی اگر شما رم 1گیگ هم برای vps داشته باشید شما در روز حق استفاده بیشتر از 819مگابایت را ندارید.اما اگر 820مگابایت استفاده نمایید شما را ساسپنت میکنند من تجربه استفاده از این شرکت را داشتم ومنو ساسپنت کردند این دلیل ساسپنت است نه اینکه منظور شما این باشد که چون پهنای زیادی استفاده میکنید شما را ساسپنت میکنند.

فکر کنم این محدودیت راجب رم نباشه. رم به صورت گارانتی شده ارائه میشه. پس وقتی به شما 1024 مگابایت داده میشه شما می تونید 100 درصد رم رو استفاده کنید.ولی در مورد سی پی یو قبول دارم

Soheil Extreme
February 13th, 2009, 10:05
فکر کنم این محدودیت راجب رم نباشه. رم به صورت گارانتی شده ارائه میشه. پس وقتی به شما 1024 مگابایت داده میشه شما می تونید 100 درصد رم رو استفاده کنید.ولی در مورد سی پی یو قبول دارم

باسلام خدمت دوست گرامی.من اشاره کردم دوست عزیز من سابقه این مشکل رو داشتم.و درسته که رم بنده گارانتی شده بود اما یک روز در حال اپدیت اپاچی بودم که یه هو یه ثانیه فقط دیدم ررم به 894رسیده بود که فرداش به گمانم مونیتور کردند وسرویس منو ساسپنت کردند.با این حال هیچ ضمینی به کارهای ارائه کنندگان نیست.مثلا من اگه از شما سرویس بگیرم vps فکر کنید قیمتشم ماهی 30تومن هست.جسارت نباشه ها فقط یک رح واقعیت هست.بعد از 2ماه کل سرویس رو حذف کنید.من چه دسترسی به شما دارم اخه.دوست عزیز چه تضمینی چه ضمانتی.توی ایران ما هیچ مرجع رسیدگی درست و حسابی در این موارد نداریم

WGB
February 13th, 2009, 10:22
باسلام خدمت دوست گرامی.من اشاره کردم دوست عزیز من سابقه این مشکل رو داشتم.و درسته که رم بنده گارانتی شده بود اما یک روز در حال اپدیت اپاچی بودم که یه هو یه ثانیه فقط دیدم ررم به 894رسیده بود که فرداش به گمانم مونیتور کردند وسرویس منو ساسپنت کردند.با این حال هیچ ضمینی به کارهای ارائه کنندگان نیست.مثلا من اگه از شما سرویس بگیرم vps فکر کنید قیمتشم ماهی 30تومن هست.جسارت نباشه ها فقط یک رح واقعیت هست.بعد از 2ماه کل سرویس رو حذف کنید.من چه دسترسی به شما دارم اخه.دوست عزیز چه تضمینی چه ضمانتی.توی ایران ما هیچ مرجع رسیدگی درست و حسابی در این موارد نداریم

آدم باید طرف حسابشم بشناسه.وقتی از جایی بگیری که اعتبار نداره این مشکلات پیش میاد.
بنده از خودم تعریف نمیکنم. ولی من کارم فقط بابت هاستینگ نیست.اگه زمانی خواستید از من و کارم به طور 100 درصد اطمینان پیدا کنید میتونم یه کنفرانس چت بذارم و تمام مشتریهامو اینوایت کنم تا نظر اونارو راجب من بشنوی.