PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال راجب دیتاسنتر ovh

koro5h
June 17th, 2015, 03:48
سلام دوستان
چندتا سوال داشتم ممنون میشم حرفه ای ها جواب بدن
میخوام مستقیم از دیتاسنتر خرید کنم که قیمت و زدن = 25.98 که تقریبان میشه 49 هزار تومان :| تو پرداخت هزینه کل شد 31.96 که میشه 60 تومن بازم خوبه
میخواستم بدونم الان گزینه هارو درست زدم که برام لینوکس هم نصب کنن ؟ ( whm )

http://up.skinak.ir/view/288711/===========.JPG.jpg

خدایی ازروز میگیرن ها

besthosti.com
June 17th, 2015, 03:52
اول شما یورو رو از کجا تهیه می کنید که 25 یورو میشه 4 هزار تومان؟؟؟ :دی
بعد شما الان در اینجا گفتین که سی پنل هم نصب کنند.
ولی بقیه تنظیمات رو درست وارد کردید.

koro5h
June 17th, 2015, 04:00
اول شما یورو رو از کجا تهیه می کنید که 25 یورو میشه 4 هزار تومان؟؟؟ :دی
بعد شما الان در اینجا گفتین که سی پنل هم نصب کنند.
ولی بقیه تنظیمات رو درست وارد کردید.
والا تو این سایت زده قیت میشه اینقدر :D
http://khabarfarsi.com/currency/calculator
گفتم یکی و پیدا کنم که واسم خرید کنه هزینه و بهش بدم.
بعد عزیز خودشون کانفیگ میکنن ؟

یورو و الان دیدم زده قیمت کل میشه 51286 :دی
من پوند زده بودم

hamra
June 17th, 2015, 04:06
پیشنهاد بنده اینکه از یکی از همین شرکت های معتبر داخل کشور خودمون خرید کنید .
-
اما باید گفت که بله زدید لینوکس نصب بشه .
اما اینکه کانفیگ میکنند هم شما اگر سی پنل میخواهید باید هزینه لایسنس سی پنل رو هم پرداخت کنید .

koro5h
June 17th, 2015, 04:07
پیشنهاد بنده اینکه از یکی از همین شرکت های معتبر داخل کشور خودمون خرید کنید .
-
اما باید گفت که بله زدید لینوکس نصب بشه .
اما اینکه کانفیگ میکنند هم شما اگر سی پنل میخواهید باید هزینه لایسنس سی پنل رو هم پرداخت کنید .
تشکر برای پاسخ
هزینه کل میشه
51286 درسته ؟
و کامل سرور + whm و تحویل میدن ؟
و اینکه از داخل ایران خرید کنی قیمت و 50 تا 70 تومن میکشن روش !!!!!!!!
من سرور با همین مشخصات خریدم 120 تومن بهم دادن !!! تازه ارزون ترین جا بود

hamra
June 17th, 2015, 04:10
هزینه کل میشه هزینه ای که بابت این سرور میپردازید + هزینه لایسنس سی پنل یا دایرکت ادمین + هزینه کانفیگ (حالا بسته به روال کاری اونا داره که چقدر دریافت کنند یا رایگان انجام بدند یا ...) + هزینه مدیریت سرور (البته اگر بخواهید اونا روی سرور مدیریت داشته باشند تا بعدا سرور به مشکل نخوره)
بله در صورتیکه سی پنل نصب کنند whm هم نصب میشه

koro5h
June 17th, 2015, 04:12
هزینه کل میشه هزینه ای که بابت این سرور میپردازید + هزینه لایسنس سی پنل یا دایرکت ادمین + هزینه کانفیگ (حالا بسته به روال کاری اونا داره که چقدر دریافت کنند یا رایگان انجام بدند یا ...) + هزینه مدیریت سرور (البته اگر بخواهید اونا روی سرور مدیریت داشته باشند تا بعدا سرور به مشکل نخوره)
بله در صورتیکه سی پنل نصب کنند whm هم نصب میشه
هزینه کل برای پرداخت شد
31.96 که میشه 51 تومن به نظر من عالی هست ( لایسنس سی پنل + نصب رایگان + سرور )
شما جایی نمیشناسید برام پرداخت کنه ماهانه ؟ ترجیحا شرکت

hamra
June 17th, 2015, 04:20
البته بر چه اساسی میخواین از اون سایت خرید کنین ؟
بعد سرور رو برای چه استفاده ای مد نظر دارید ؟!
همینجا میتونید به یکی از دوستان بفرمایید تا پرداخت داشته باشن براتون (البته پیشنهاد نمیشه اینکار رو انجام بدین حتی اگر بخواین یک شرکت معتبر انجام بده واستون !)
البته اگر با ایران مشکلی نداشته باشه اون سایت ، میتونید خودتون هم پرداخت رو انجام بدید / اگر وریفای مشخصات شما رو هم بخوان که ...

koro5h
June 17th, 2015, 04:23
البته بر چه اساسی میخواین از اون سایت خرید کنین ؟
بعد سرور رو برای چه استفاده ای مد نظر دارید ؟!
همینجا میتونید به یکی از دوستان بفرمایید تا پرداخت داشته باشن براتون (البته پیشنهاد نمیشه اینکار رو انجام بدین حتی اگر بخواین یک شرکت معتبر انجام بده واستون !)
البته اگر با ایران مشکلی نداشته باشه اون سایت ، میتونید خودتون هم پرداخت رو انجام بدید / اگر وریفای مشخصات شما رو هم بخوان که ...
رم 4 گیگابایت میخوام برای 5 تا از سایت هام که سنگین هستن
میگن ovh از نظر سرعت و ... عالی هست
فکر میکنم با ایران مشکل داشته باشن
و اینکه چزا پیشنهاد نمیشه عزیز ؟ ممنون میشم توضیح بدید
بازم تشکر

pedrami
June 17th, 2015, 04:26
دوست عزیز قیمت هر یورو = 3715 تومان

http://www.o-xe.com/

که برای خرید معمولا 100 تومان هم کارمزد میگرن دوستان که میشه 3815 تومان

31.96*3815= 121927 تومان

koro5h
June 17th, 2015, 04:38
دوست عزیز قیمت هر یورو = 3715 تومان

http://www.o-xe.com/

که برای خرید معمولا 100 تومان هم کارمزد میگرن دوستان که میشه 3815 تومان

31.96*3815= 121927 تومان
درسته چقدر گرون شد :| :دی
http://up.skinak.ir/view/288744/sssss.JPG.jpg
majidisaloo1
June 17th, 2015, 09:39
تشکر برای پاسخ
هزینه کل میشه
51286 درسته ؟
و کامل سرور + whm و تحویل میدن ؟
و اینکه از داخل ایران خرید کنی قیمت و 50 تا 70 تومن میکشن روش !!!!!!!!
من سرور با همین مشخصات خریدم 120 تومن بهم دادن !!! تازه ارزون ترین جا بود

سلام

شما به هیچ وجه در این کاری که میخواهید انجام بدهید موفق نخواهید شد چون دنبال تفاوت قیمت تنها چند هزار تومان هستید و اصلا به سورس و... دقت نمیکنید که دیتاسنتر ovh بسیار به این مورد دقت میکند
سورس نامعتبر یعنی ترمینیت سرویس شما
عدم داشتن مدارک یعنی ترمینیت سرویس شما
عدم داشتن اطلاعات فنی لازمه برای صحبت با دیتاسنتر طبق مستندات یعنی قطع ماندن سرویس شما

این دیتاسنتر شوخی بردار نیست
میشه گقت در حال حاظر قدیمی ترین ارائه دهنده سرویس های اختصاصی در این دیتاسنتر هستیم (حداقل در سطح انجمن) و بسیار مورد دیدیم که کاربران برای سورس و عدم داشتن اطلاعات بین المللی و فنی دچار مشکل شده و داده های خودشان را از دست داده اند .
اصلا پیشنهاد نمیکنیم که مستقیم خرید بکنید

با سپاس
عیسی لو

koro5h
June 17th, 2015, 09:49
سلام

شما به هیچ وجه در این کاری که میخواهید انجام بدهید موفق نخواهید شد چون دنبال تفاوت قیمت تنها چند هزار تومان هستید و اصلا به سورس و... دقت نمیکنید که دیتاسنتر ovh بسیار به این مورد دقت میکند
عدم داشتن اطلاعات فنی لازمه برای صحبت با دیتاسنتر طبق مستندات یعنی قطع ماندن سرویس شما

میشه گقت در حال حاظر قدیمی ترین ارائه دهنده سرویس های اختصاصی در این دیتاسنتر هستیم (حداقل در سطح انجمن) و بسیار مورد دیدیم که کاربران برای سورس و عدم داشتن اطلاعات بین المللی و فنی دچار مشکل شده و داده های خودشان را از دست داده اند .

با سپاس
عیسی لو
سلام.
اگه شما بخواید همین مشخصات که گفتم و برای ما خریداری کنید ( سی پنل + لایسنس + رم 4 گیگابایت ) چقدر میشه هزینه ؟
و هزینه کلد لینوکس چقدر هست ؟
Hostline
July 18th, 2015, 21:42
سلام

با سپاس
عیسی لو

جناب عیسی لو
بنده حدود یک سال و خورده ای از ovh سرویس داشتم و هر بار هم با یک دلار فروش کار میکردم( چون بعد از مدتی یکم اذیت میکردن و ...)
بعد از اینکه سورس تغییر می کرد یه سری مدارک هویتی ساده از ما می خواستن و بعد از ارائه، حدود یک یا دو روز فرآیند تایید طول می کشید و تایید می کردن.
مردم رو نترسونین!
ضمنا خدمت دوست عزیزم که میخواد از ovh بگیره بگم دفعه اول که سرویس فعال شد سعی کن دلارفروشت رو تغییر ندی و همیشه یکی باشه اینجوری قبل از فعال کردن سرویست مدارکت رو چک می کنه و با مذاکره تایید می کنن حسابتون رو بعدش دیگه اگه مشکلی داشتین دوباره همون مدارک رو ایمیل کنین براشون.
ضمنا در نهایت اگه حتی تشخیص بدن هم کل هزینه رو بدون دریافت چیزی عودت میدن!
فقط سعی کن دلارفروشت یکی باشه و یه آدم معتبر دیگه مشکلی نخواهی داشت.
نکته دیگه هم اینکه یک هفته قبل از سر رسید پرداخت کتین تا اگه حسابتون به هر دلیلی نتونستین تایید کنین زمان برای انتقال داشته باشید.
بعد از ساسپند و ترمینیت به دلیلی عدم تایید باز هم سرور رو تا چند ساعتی نگه میدارن بکاپ بردارین البته با مذاکره
اینا همشون از تجربیات بنده هستن نه شنیده ها

ali02
September 15th, 2015, 21:14
سلام
ovh روی vps سی پنل رایگان میده؟

farssub
September 15th, 2015, 21:17
سلام
ovh روی vps سی پنل رایگان میده؟
فک کنم هزینه و نصب کانفیگ و لایسنس رو ازتون بگیرم
دقیق اطلاع ندارم

ali02
September 15th, 2015, 21:33
فک کنم هزینه و نصب کانفیگ و لایسنس رو ازتون بگیرم
دقیق اطلاع ندارم
من زدم طبق عکس زیر منظورم هست چیزی اضافه نکرده

28138

farssub
September 15th, 2015, 21:56
من زدم طبق عکس زیر منظورم هست چیزی اضافه نکرده

28138
نمیدونم والا باز جلوتر برید ببینید

ali02
September 15th, 2015, 22:11
نمیدونم والا باز جلوتر برید ببینید
جلو تر هم همینه میره واسه ساخت اکانت
اگر تریال هم باشه جالبه که چیزی نگفته وفاکتور 12 ماهه هم همین قیمت هست چطور میخوان بعد از 15 روز قطع کنند!

farssub
September 15th, 2015, 22:17
سی پنل رو نصب میکنن تحویل میدن 15 روز هم تریاله ، بعدش باید لایسنس تهیه کنید
شما خرید کردید؟ مطمعن هستید؟

ali02
September 17th, 2015, 20:31
شما خرید کردید؟ مطمعن هستید؟
من از ساپورت ایرلند با ایمیل پرسیدم بعد از 24 ساعت هنوز جوابندادن لایسنس دائمی هست یا نه!

ali02
September 22nd, 2015, 01:20
من از ساپورت ایرلند با ایمیل پرسیدم بعد از 24 ساعت هنوز جوابندادن لایسنس دائمی هست یا نه!
با اینکه ایمیل هم تایید کردم بعد از 4 روز هنوز جواب ندادن یعنی این دیتاسنتر اینقدر با ایران مشکل داره چون با آی پی ایران فرم تماس رو پر کردم یا ساپورتش ضعیف هست؟

majidisaloo1
September 22nd, 2015, 12:08
جناب عیسی لو
بنده حدود یک سال و خورده ای از ovh سرویس داشتم و هر بار هم با یک دلار فروش کار میکردم( چون بعد از مدتی یکم اذیت میکردن و ...)
بعد از اینکه سورس تغییر می کرد یه سری مدارک هویتی ساده از ما می خواستن و بعد از ارائه، حدود یک یا دو روز فرآیند تایید طول می کشید و تایید می کردن.
مردم رو نترسونین!
ضمنا خدمت دوست عزیزم که میخواد از ovh بگیره بگم دفعه اول که سرویس فعال شد سعی کن دلارفروشت رو تغییر ندی و همیشه یکی باشه اینجوری قبل از فعال کردن سرویست مدارکت رو چک می کنه و با مذاکره تایید می کنن حسابتون رو بعدش دیگه اگه مشکلی داشتین دوباره همون مدارک رو ایمیل کنین براشون.
ضمنا در نهایت اگه حتی تشخیص بدن هم کل هزینه رو بدون دریافت چیزی عودت میدن!
فقط سعی کن دلارفروشت یکی باشه و یه آدم معتبر دیگه مشکلی نخواهی داشت.
نکته دیگه هم اینکه یک هفته قبل از سر رسید پرداخت کتین تا اگه حسابتون به هر دلیلی نتونستین تایید کنین زمان برای انتقال داشته باشید.
بعد از ساسپند و ترمینیت به دلیلی عدم تایید باز هم سرور رو تا چند ساعتی نگه میدارن بکاپ بردارین البته با مذاکره
اینا همشون از تجربیات بنده هستن نه شنیده ها

شما سابقه استفادتون زیاد نیست
دیتاسنتر ovh همیشه مهربان رفتار نمیکنه
پیشنهادی که میتونم بکنم در ارتباط با آقایان مبین پارسیان ، رضا کوهی و دانیال جلودار و چندی دیگر که با دیتاسنتر ovh کار میکردند مطالعاتی داشته باشید.

با اینکه ایمیل هم تایید کردم بعد از 4 روز هنوز جواب ندادن یعنی این دیتاسنتر اینقدر با ایران مشکل داره چون با آی پی ایران فرم تماس رو پر کردم یا ساپورتش ضعیف هست؟

کلا پاسخگویی به تیکت و ایمیل را روی 7 روز بنا کنید

ali02
September 25th, 2015, 22:00
بعد از 9 روز جواب دادن و لایسنس دائمی نیست trial هست