PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در اسکریپت livezilla

riping
June 17th, 2015, 00:38
با سلام و عرض ادب .

من اسکریپت lIVE ZILLA رو نصب کردم الان میخوام کدی قرار بدم توی ایندکس که بنویسه پشتیبانی آنلاین است برای برقراری ارتباط میان خودم و افرادی که در سایت سوال دارن.
اسکریپت در این ادرس نصب شده : http://www.stylefa.ir/support/
.
-----------------
میخواستم بدونم برای اینکه توی ایندکس به نمایش در بیاد دقیقا باید چه کار کنم ؟
بعدش هم میخوام فارسیش کنم !
دلیل این سوالات این هست که من اصلا با Live Zilla کار نکردم و از اینکه وقت شما دوستان رو میگیرم بی نهایت شرمنده هستم.
ارادتمند.

- - - Updated - - -

uppp

sitetheme
June 17th, 2015, 00:53
با سلام و عرض ادب .

من اسکریپت lIVE ZILLA رو نصب کردم الان میخوام کدی قرار بدم توی ایندکس که بنویسه پشتیبانی آنلاین است برای برقراری ارتباط میان خودم و افرادی که در سایت سوال دارن.
اسکریپت در این ادرس نصب شده : http://www.stylefa.ir/support/
.
-----------------
میخواستم بدونم برای اینکه توی ایندکس به نمایش در بیاد دقیقا باید چه کار کنم ؟
بعدش هم میخوام فارسیش کنم !
دلیل این سوالات این هست که من اصلا با Live Zilla کار نکردم و از اینکه وقت شما دوستان رو میگیرم بی نهایت شرمنده هستم.
ارادتمند.

- - - Updated - - -

uppp
درود, باید با استفاده از کلاینت ویندوزی این سیستم اسکریپت رو روی هاستتون بارگذاری کنید بعدش به شما چندین حالت کد رو نشون میده که میتونید آیکون مورد نظر رو انتخااب کنید در واقع کد مورد نظر رو از طریق کلاینت نرم افزاری نشون میده و شما اون کد رو هر جای قالب بذارید نشون میده برای فارسی سازی هم باید فایل فارسی ساز رو در محل نصب استخراج کنید
سوالی داشتید در خدمتم

riping
June 17th, 2015, 00:55
درود, باید با استفاده از کلاینت ویندوزی این سیستم اسکریپت رو روی هاستتون بارگذاری کنید بعدش به شما چندین حالت کد رو نشون میده که میتونید آیکون مورد نظر رو انتخااب کنید در واقع کد مورد نظر رو از طریق کلاینت نرم افزاری نشون میده و شما اون کد رو هر جای قالب بذارید نشون میده برای فارسی سازی هم باید فایل فارسی ساز رو در محل نصب استخراج کنید
سوالی داشتید در خدمتم
با نهایت تشکر خدمت شما.
آیدی شمارو در یاهو ادد کردم.
اگه تشریف بیارید ممنونتون میشم.