PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحقیق برای خرید سرور

mehrangta
June 16th, 2015, 20:32
از کدام کشور ؟
ایران ؟ آلمان ؟ یا .. ؟

مینا-صیفی
June 16th, 2015, 23:44
سلام چند روزی هست دنبال یک شرکت خوب و معتبر از نظر پشتبانی و سرویس دهی کیفیت مسئولیت پذیر هستم سابقه خوب ...

خیلی جاه ها را دیدم و داشتم و همین انجمن سایت های بسیاری را دیدم اما نمیشناسم اکثریت را میخواهم شما کاربران که از کجا سرور مجازی دارید خوب هست کمک کنید و ادرس ان ها را بدهید
فقط دوستان نظرات خود را بگویند که کجاه ها دارند و خوب هست برای تحقیق با تشکر

- - - Updated - - -

لطفا سایت هایی که خوب هستند برای سرور مجازی معرفی کنید کنم یک جای خوب پیدا کنم هرکسی که تجربه ای داشته راضی بوده ادرس سایت ان شرکت را کاربران بدهند

OmidX
June 17th, 2015, 00:23
از کدام کشور ؟
ایران ؟ آلمان ؟ یا .. ؟

قبل از هر چیز باید کاربردتون از سرور رو مشخص کنید تا بتونیم راهنمایی تون کنیم ...

AbtinServer
June 17th, 2015, 00:24
اگر بابت مجازی سازی و فقط به دنبال سود باشید آلمان و فرانسه

مینا-صیفی
June 17th, 2015, 00:29
دوستان بنده اسم کشور را نگفتم منظورم اسم شرکت سرویس دهنده کجا ها خوبه برای سرور مجازی

AbtinServer
June 17th, 2015, 00:31
دوست عزیز پاسخ ما بابت سوال استارتر بوده.
اینجا هم 80 درصد کاربران همکار هاستینگی هستند. باید صبور باشید تا کاربران پاسخ مورد شما را بدهند

mehrshad.ho
June 17th, 2015, 08:59
شما باید نوع مصرف از سرور رو مشخص کنید تا همکاران بهتر بتونند شما رو راهنمایی کند

هر موقعیت دارای معایب و مزایا می باشد

mehrangta
June 17th, 2015, 09:04
دوستان من استارتر نبودم!
کاربر مینا-صیفی (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=89360) استارتر هستن و من هم ازشون پرسیدم از کدام کشور ؟ ایران ؟ آلمان ؟ یا .. ؟
نمیدونم چطوری جای من و استارتر عوض شده ...

se7en-host
June 17th, 2015, 09:35
دوستان من استارتر نبودم!
کاربر مینا-صیفی (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=89360) استارتر هستن و من هم ازشون پرسیدم از کدام کشور ؟ ایران ؟ آلمان ؟ یا .. ؟
نمیدونم چطوری جای من و استارتر عوض شده ...
چون اون پست خودشون اپدیت کردن و زمان اون شده بعد شما
خوب نظرسنجی در مورد فروشنده ها در انجمن خلاف قوانین هست اینو در نظر داشته باشید

مینا-صیفی
June 17th, 2015, 12:36
استارتر منم چرا ایدی اون اقا بالاست جالبه . خوب بگذریم کسی کمک ما نکرد من به چند نفر که اسم نمیبرم تیکت زدم که اینجا فعالیت دارند اما تیکت را یا دیر ج.اب دادند یا جواب ندادند تنها کسی که تیکت را زود 1دقیقه جواب داد پشتیبانیش عالی بود yasit بود واقعا منو غافلگیر کرد .
دوستان هیچ کدام جواب درستی ندادید و معرفی نکردید لطفا تاپیک حذف شود