PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاستینگ رایگان

rootkit98
June 16th, 2015, 11:38
سلام دوستان

بدلیل مشکلات مالی قادر به خرید هاستینگ نیستم.

از دوستانی که قادر به حمایت هستند قدردانی میکنیم!

respina.net
June 16th, 2015, 11:43
مورد مصرفتون چیه ؟

rootkit98
June 17th, 2015, 10:18
مورد مصرفتون چیه ؟
بیشتر دیتابیس هست. یعنی ممکنه آمار پست ها زیاد بشه و البته میخوام عکس هم آپلود کنم.(عکس های مرتبط با هر پست)

دوستان کسی نیست یاری برسونه؟!

- - - Updated - - -

دوستان کسی نیست یاری برسونه؟!

*توجه :‌ پیام خصوصیم محدود هست. قادر به ارسال پیام نیستم!

TN Projects
June 17th, 2015, 10:21
با درود و احترام.
دوست عزیز چون خلاف قوانین انجمن هست این موضوع ممنوع هست و کسی نمیتونه سرویس بده.
منبع :

29-2: هر گونه تقاضای اسپانسر ، سرویس های رایگان ، مبادلات کالا به کالا و نیز اعلام آمادگی جهت ارائه سرویس ها و خدمات فوق ، پیشنهاد فروش سرویس ها و خدمات و کالا های رایگان به هر نحو در انجمن اکیدا ممنوع می باشد .
پیروزباشید.

T U R K
June 17th, 2015, 10:22
درود ، عزیز ایدی یاهوتون رو قرار بدید .

ادد بفرمایید : afraz_it

rootkit98
June 17th, 2015, 10:28
با درود و احترام.
دوست عزیز چون خلاف قوانین انجمن هست این موضوع ممنوع هست و کسی نمیتونه سرویس بده.
منبع :

پیروزباشید.
حرف شما درسته. اما من چند تا تاپیک دیگه هم دیدم که عنوانش مشابه نبود ولی سرویس رد و بدل شده بود!
از قضای شانس ما - شما هم اومدید دقیقا کلیک کردید روی تاپیک ما!

TN Projects
June 17th, 2015, 10:32
حرف شما درسته. اما من چند تا تاپیک دیگه هم دیدم که عنوانش مشابه نبود ولی سرویس رد و بدل شده بود!
از قضای شانس ما - شما هم اومدید دقیقا کلیک کردید روی تاپیک ما!
بنده عذرخواهی میکنم.:)
روزخوبی داشته باشید.

hamra
June 17th, 2015, 10:32
بهتر بود این تاپیک ایجاد نمیشد و خودتان با سرویس دهنده ها در این خصوص بصورت خصوصی صحبت مکردید .

rootkit98
June 21st, 2015, 17:13
درود ، عزیز ایدی یاهوتون رو قرار بدید .

ادد بفرمایید : afraz_it

ادد کردم.

- - - Updated - - -

بهتر بود این تاپیک ایجاد نمیشد و خودتان با سرویس دهنده ها در این خصوص بصورت خصوصی صحبت مکردید .

دوست عزیز من نمیتونم کسی رو به زور وادار به کاری بکنم! به نظرم اینطوری بهتره - چون هر کس که تمایل داشته باشه میتونه کمک کنه!

- - - Updated - - -

بنده عذرخواهی میکنم.:)
روزخوبی داشته باشید.
شما آقایی
من عذر میخوام!

- - - Updated - - -

سلام دوستان

کسی نیست برای یه مدت ۱ - ۲ ماه ما رو حمایت کنه تا پا بگیریم؟

یکی از دوستان یه سرور داد - دامین روش ست کردیم - متاسفانه سرورش خاموش شده و حتی DNS هم resolve نمیشه!

سایت جدید هست ولی میشه گفت تا ۱ ماه میتونه خوب بیاد بالا و ماه دوم بشه روش حساب کرد!

کسانی که میتونند حمایت کنن همینجا بگن چون پیام خصوصی رو مدیر سایت تا ظهور امام محدود کرده!!!