PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیکربندی centos

aliyousefian
August 29th, 2010, 22:58
با سلام.
می خواستم بدونم کسی هست iso سنت او اس (centos) خودش را با پیکربندی حرفه ای +نرم افزار های نصب شده مثل آنتی ویروس و آپاچی mysql و... برای راه اندازی سایت بزاره برای دانلود. ftp هم بهش میدم.

البته منظورم از iso دی وی دی خود centos نیست منظورم بکاپ سیستم آمل هست.
برای vmware هم میخواهم.جالا centos نشد یک چیز دیگه فقط لینوکس باشه .وم ویر نشد یه چیز دیگری هم شد اشکال نداره(اعلام کنید.).
کلا بگم که میخواهم با لینوکس یک وب سرور مجازی راه بندازم.اگه میشه یک دونه iso کامل برای این کار برام بی زحمت آپ کنید.
اگر کسی هاستینگ داره همون iso بکاپ یکی از سرورهایه مجازی اش را که پیکر بندی هست بزاره.
اگر centos هم نشد عیب نداره فقط لینوکس باشه.!
یجوری باشه که بشه روش DirectAdmin نصب کرد.(whm)

یا این که آموزش پیکربندی 5.4 centos را برای راه اندازی سایت + نرم افزار های مورد نیاز و لینک دانلود آن ها را بهم بدین.

با تشکر از کاربران و ....

Online24
August 29th, 2010, 23:08
نیازی به این کار نیست .

شما CentOS رو در سبک ترین حالت نصب کنید .

یکی از کنترل پنل هایی که مخصوص هاستینگ ارائه شده ( مثل همون دایرکت ادمین ) رو انتخاب و نصب کنید .

سرور شما تبدیل به یک سرور هاستینگ کامل خواهد شد . ( کنترل پنل تمامی نرم افزارها و تنظیمات اولیه رو انجام خواهد داد )

نرم افزار های جانبی مثل آنتی ویروس ( clamAV ) فایروال و ... رو هم به صورت جداگانه نصب کنید .

آموزش تک تک این موارد هم در انجمن موجوده ( فقط جستجو کنید )

aliyousefian
August 29th, 2010, 23:50
حالا کسی نیست یک iso کامل داشته باشه؟

راستی من تاپیک نصب داریکت ادمین را دیدم(http://www.webhostingtalk.ir/f91/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B7%D8%B1%D9%82%D9%87-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%AA-%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C%D9%86-3625/) ولی من از داریکت ادمین نال شده استفاده می کنم باید چیکار کنم؟
بعد اون دستورات را باید توی قسمت ترمینال اجرا کنم.؟

Online24
August 30th, 2010, 00:14
لطفا مرتبط با موضوع تاپیکی که ایجاد کردید سوال کنید .

به هرحال برای نصب direct admin نال بر روی centOS، مثل دایرکت ادمین معمولی نصب کنید
( تنها فرق غیرفعال شدن قسمت دریافت مشخصات لایسنس هست ) . در ضمن فایل های read me همراه با نسخه نال رو هم مطالعه کنید .
دستورات هم در محیط ترمینال CentOS وارد کنید .

aliyousefian
August 30th, 2010, 12:45
اون موقع برای نصب حتما باید به اینترنت وصل باشه.؟ چون من شبکه های vmware را هنوز تنظیم نکردم

شما می گید کدوم را نصب کنم داریکت ادمین نال شده؟ یا Lxadmin ؟ یا Webmin؟

واقعا کسی از این نوع iso نداره که در اولین پست توضیح دادم. اگر بهم بده بهش یک هاست ویندوز 100 مگابایتی میدم