PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سایت روی سرور مجازی

00mostafa00
June 16th, 2015, 03:35
سلامیک سوال داشتم آیا میشه بدون خرید سی پنل یا دایرکت ادمین سایتی روی سرور مجازی راه اندازی کردی؟یعنی بدون استفاده از کنترل پنل اگر امکان پذیره چطوری؟مثلا برای راه اندازی سایتی با 5 هزار آی پی و یک آپلودسنتر روش هزینش چقدره میشه؟چقدر رم و... نیاز داره؟هزینه راه اندازیش چقدر میشه؟و سوال آخر اینکه امنیتش چطوره؟ببخشید اگر تاپیک مکان نا مناسب هست هر چی گشتم از اینجا مناسب تر پیدا نکردم پیشاپیش ممنون که کمک میکنید:x

hamra
June 16th, 2015, 03:56
بله بدون سی پنل یادایرکت ادمین هم میشه !
امنیت هم بستگی داره / یا باید خودتون سرور مجازی رو مدیریت کنید یا به جایی که ازش میخرید بفرمایید که براتون مدیریت کنند که یک هزینه ای هم میگیره .
اگر به دنبال سرور مجازی خوب باشید 100 تومان در میاد به هزینه هم برای مدیریت روی سرو اگر خودتون نخواین مدیریت کنید ، باید بپردازید که برای سرور مجازی معمولا 50 ت به بالا دریافت میشه .
-----------
البته قیمت های بالا حدودی هست که با توجه به خواسته ی شما متغیر هست .

حالا تصمیمتون چی هست ؟
خودتون میخواین مدیریت کنین ؟ یا هاستینگ ؟
سرور مجازی با چه مشخصاتی مد نظر دارید ؟
تا قیمت دقیق خدمت شما اعلام بشه

downloaddl
June 16th, 2015, 03:57
بله این امر امکان پذیر است.

شما نیاز دارید به صورت دستی وب سرور , php , mysql , phpmyadmin , named نصب و پیکربندی کنید

امنیت به نحویه پیکربندی بستگی داره

TukaNet
June 16th, 2015, 04:42
بهترین راهکار استفاده از کنترل پنل هست

اگر مایل نیستید هزینه پرداخت کنید میتونید از کنترل پنل های رایگان استفاده کنید

فکر کنم پیکربندی و نصب مواردی که برای راه اندازی سایت لازم دارید در ابتدای امر کار دشواری برای شما باشه

00mostafa00
June 16th, 2015, 05:52
ممنون از دوستان که راهنمایی کردند

حالا تصمیمتون چی هست ؟
خودتون میخواین مدیریت کنین ؟ یا هاستینگ ؟
سرور مجازی با چه مشخصاتی مد نظر دارید ؟
تا قیمت دقیق خدمت شما اعلام بشه
والا هنوز تصمیم قطعی نگرفتم گفتم ببینم هزینه هاش چقدر میشه
به یکی از دوستان گفتم با 5 هزار آی پی چی مشخصاتی لازمه گفتن اینجا بگم تا راهنماییم کنن
ممنون از کمکتون:x

Mehran18
June 16th, 2015, 09:00
حداقلش اینه که از کنترل پنل های رایگان مانند کلکسو استفاده کنید که ریسک کارتون پایین تر بیاد..

sanatel
June 26th, 2015, 19:40
up