PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدارک مورد نیاز برای شکایت ( کسانی که تجربه دارند تشریف بیاورند )

slashflash
June 15th, 2015, 16:26
با سلام ،

بنده به دادسرای ناحیه 31 ( جرائم رایانه ای ) مراجعه کردم ، که تحقیقات و صحبت هایی که انجام شد ، نیاز به مدارک گفتگو ها بود و اطلاعات حساب و ... بود. ( مدارک برای حساب ، شماره پیگیری واریز مبلغ و شماره کارت طرف و شماره پیگیری واریز به حسابشون داخل جهان پی رو دارم و باقی مدارک تکمیلی که مورد نیاز هستش ) مدارکی ارائه شد ، اما باز میخواهم مدارک بیشتری رو ضمیمه کنم. فعلاً با همان مدارک درگاهشون بسته شده میخوام سریعتر پیگیر شم که مراحل بعدی هم سریعتر انجام بشه.

الان از دوستانی که قبلاً براشون این مشکل پیش اومده و اقدام کردند به شکایت سوالی داشتم اینکه آیا نیاز هستش تمامی گفتگو هایی که در یاهو صورت گرفته اسکرین شات و پرینت گرفته بشه ؟ چون 81 صفحه هستش ( داخل برنامه آفیس ) !!!!

یا اینکه اگر جاهای مهم رو اسکرین شات بگیرم و پرینت کنم مشکلی نداره ؟

متشکر از همه دوستان.

pouria
June 15th, 2015, 16:29
سلام ، برنامه snagit اسکرول اتوماتیک داره

hamra
June 15th, 2015, 16:35
با سلام ،

بنده امروز به دادسرای ناحیه 31 ( جرائم رایانه ای ) مراجعه کردم ، که تحقیقات و صحبت هایی که انجام شد ، نیاز به مدارک گفتگو ها بود و اطلاعات حساب و ... بود. ( مدارک برای حساب ، شماره پیگیری واریز مبلغ و شماره کارت طرف و شماره پیگیری واریز به حسابشون داخل جهان پی رو دارم و باقی مدارک تکمیلی که مورد نیاز هستش )

الان از دوستانی که قبلاً براشون این مشکل پیش اومده و اقدام کردند به شکایت سوالی داشتم اینکه آیا نیاز هستش تمامی گفتگو هایی که در یاهو صورت گرفته اسکرین شات و پرینت گرفته بشه ؟ چون 81 صفحه هستش ( داخل برنامه آفیس ) !!!!

متشکر از همه دوستان.

گفتگو های یاهو هم فکر نمیکنم بی تاثیر باشه اگر ضمیمه پرونده کنید .

- - - Updated - - -

اما تاحالا ندیدم کسی بگه شکایت کردم از فلانی و نتیجه گرفتم !
یعنی اینقدر مملکت ما ...

xphost
June 15th, 2015, 16:36
ماکه پیامک و صدا طرف رو داشتیم رفتیم شکایت
بعد از 3 ماه رفت و امد اخرم پرونده رو انداختن یک گوشه پیگیر نشدن
زیاد دلتون رو خوش نکنید

dakkeh20
June 15th, 2015, 16:37
سلام

از جاهای مهم پرینت تهیه کنید و ضمیمه کنید .

hamra
June 15th, 2015, 16:40
زیاد دلتون رو خوش نکنید

دقیقا بخدا همینطوره این مملکت

slashflash
June 15th, 2015, 16:45
گفتگو های یاهو هم فکر نمیکنم بی تاثیر باشه اگر ضمیمه پرونده کنید .

- - - Updated - - -

اما تاحالا ندیدم کسی بگه شکایت کردم از فلانی و نتیجه گرفتم !
یعنی اینقدر مملکت ما ...

اتفاقاً تاکید داشتن ، حتماً گفتگو ها توی هر برنامه ای که انجام شده رو باید بیارید ( یاهو | وایبر | واتس آپ و ... )
اون کسانی که میگن شکایت کردن و به نتیجه نرسیدند 99% دلایل خودش رو داره وگرنه اگر مدارک کامل باشه خیلی سریعتر بررسی خواهد شد ، نماد اعتماد هم داشته باشند که چه بهتر ... ( مخصوصاً که تمام آدرس و تلفن رو داشته باشید و واقعی هم باشند فیک نباشه )

- - - Updated - - -

زیاد دلتون رو خوش نکنید

شکایت فقط از طرف 1 نفر ( شخص حقیقی ) که بنده باشم صورت نمیگیره دوست عزیز ، به دلیل جعل و مسائل دیگه شرکت .... هم اقدام خواهند کرد.

لطفاً فقط دوستانی که تجربه داشتند داخل تاپیک شرکت کنند و از اسپم جلوگیری کنید تاپیک حذف نشه ممنون میشم.

Mehran18
June 15th, 2015, 16:52
شما بهونه دستشون ندید بهتره و سعی کنید پروندتون کامل باشه که طولش ندن ..

AbtinServer
June 15th, 2015, 16:58
فکر نمیکنم به این طور مدارک استناد کنند.

psfa
June 15th, 2015, 17:33
فکر نمیکنم به این طور مدارک استناد کنند.

ببخشیدا ولی فکر کنم ایشون چند بار تاکید کردن کسایی که تجربه دارن
بیایم الکی از جایی اطلاع نداریم نظر ندیم نه روی نظرات و عقاید شخصی و شاید ها ...
قاضی هر شهری فرق داره کارمندای هر شهری فرق دارن موارد فرق داره پرونده ها فرق دارن
دوست عزیز استارتر شما هر چی مدرک میتونی جمع کن و ارائه بده و پیگیر باش
در همین مورد هم تماس بگیری یا مراجعه کنی و از خودشون سوال کنی هم بهتره
با تاپیک باز کردن در این موارد به هیچ جواب درستی نخواهید رسید

delta
June 15th, 2015, 17:52
دوست عزیز شما اول بگو موضوع شکایت چی هست و اصلا جرم چی هست تا بیشتر بشه راهنماییتون کرد...چون هر جرمی بسته به مبلغش و نوع معامله مراحلش متفاوت هست.یک خلاصه وار بگید چی شده مبلغ چه قدر بوده؟

s.w.a.t
June 15th, 2015, 17:55
باسلام
شما بهتره تشریف ببرید پیش وکیل و از وکیل بخواهیید که راهنمایی تون بکنه بسته به نوع مشکل. ماشاا... اینجا همه دوستان چون روزی 2 3 بار میرن شکایت میکنن و بسیار تجربه دارند در این امر(!!!!)، فلذا ممکنه با راهنمایی اشتباه کار شما رو سختر کنند.
موفق باشید

AbtinServer
June 15th, 2015, 18:03
بیایم الکی از جایی اطلاع نداریم نظر ندیم نه روی نظرات و عقاید شخصی و شاید ها ...
قاضی هر شهری فرق داره کارمندای هر شهری فرق دارن موارد فرق داره پرونده ها فرق دارن

دوست عزیز دوسال پیش سر یک موضوعی که پول ما رو پرداخت نمی کردند صدای ضبط شده تلفنی و چت یاهو ارائه دادیم اعلام کردند مستند نیست
فقط به زور فیش و تراکنش واریزی موفق به دریافت وجه خود شدیم.
اینکه داستان زندگیمونو تعریف نمیکنیم دال بر عدم تجربه نیست. استفاده از کلمه فکر نمیکنم بابت این امر بود که قوانین در کشور لحظه ای تغییر میکنه.

پیروز باشید

sssoheil
June 15th, 2015, 18:19
درود

لیست کلیه مکالمات را پرینت کنید و اسکرین شات بگیرید و قسمت های مهم را های لایت بفرمایید.ضمن اینکه به عنوان شخصیت حقوقی اگر شکایت کنید سریعتر به نتیجه میرسید.در نهایت اگر پرونده راکد بود یا پیگیری جدی انجام نشد وکیل اختیار کنید 100% نتیجه خواهید گرفت.نوع جرم ایشون هم در روند پیگیری پرونده بی تاثیر نیست.

slashflash
June 15th, 2015, 19:11

ممنون از نظر شما ، امروز که دادسرا بودم نصف کارهاش رو انجام دادم ، حتی گفتن 1 عکس هم مدرک حساب میشه ... یه متن مدرک حساب میشه برای اینکه به چرخه بررسی اضافه بشه ، مدارک که تایید میشه ، مسئولانی دارن که خودشون اینهارو چک میکنند و مسائل دیگه ...

- - - Updated - - -

دوست عزیز دوسال پیش سر یک موضوعی که پول ما رو پرداخت نمی کردند صدای ضبط شده تلفنی و چت یاهو ارائه دادیم اعلام کردند مستند نیست
فقط به زور فیش و تراکنش واریزی موفق به دریافت وجه خود شدیم.
اینکه داستان زندگیمونو تعریف نمیکنیم دال بر عدم تجربه نیست. استفاده از کلمه فکر نمیکنم بابت این امر بود که قوانین در کشور لحظه ای تغییر میکنه.

پیروز باشید
صدای ضبط شده مدرک معتبر نیست ( بجز در شرایط خاص ) ، چت یاهو مدرک حساب میشه به صورتی که مدارک تکمیلی به همراهش ارائه بدید ... امروز 2 ساعتی دادسرا ناحیه 31 ( جرائم رایانه ای ) بودم با مدیریت کل اون ناحیه جناب آقای جعفری بودن اگر یادم نرفته باشه هم صحبت کردم.

- - - Updated - - -

بعد از اینکه درگاهشون بسته شد و 2 ساعت بعد از باز شدن این تاپیک ( که باعث شد اون شخص این تاپیک رو ببینه ) مثل اینکه مشکل حل شد البته بعد از 2 ساعت مکالمه تلفنی با مادرشون !

از مدیریت درخواست بسته شدن یا حذف تاپیک رو دارم. با تشکر

mehdialijani
November 27th, 2020, 11:59
با سلام ،

بنده به دادسرای ناحیه 31 ( جرائم رایانه ای ) مراجعه کردم ، که تحقیقات و صحبت هایی که انجام شد ، نیاز به مدارک گفتگو ها بود و اطلاعات حساب و ... بود. ( مدارک برای حساب ، شماره پیگیری واریز مبلغ و شماره کارت طرف و شماره پیگیری واریز به حسابشون داخل جهان پی رو دارم و باقی مدارک تکمیلی که مورد نیاز هستش ) مدارکی ارائه شد ، اما باز میخواهم مدارک بیشتری رو ضمیمه کنم. فعلاً با همان مدارک درگاهشون بسته شده میخوام سریعتر پیگیر شم که مراحل بعدی هم سریعتر انجام بشه.

متشکر از همه دوستان.

سلام

یه موضوعی رو حتما باید متوجه باشید

قضات ما معمولا دانش و تخصص کافی در مورد مسائل اینترنتی ندارند

و از طرفی در خصوص جرائم رایانه ای تقریبا همه پرونده ها به پلیس فتا ارجاع میشه و قاضی بر اساس نظر پلیس فتا نظر میده که باز اونها به مسائل اینترنتی بیشتر واقف هستند

اینکه جرمی انجام شده یا خیر با پلیس فتا هست پس سعی در جلب نظر اونها داشته باشید

و قسمت بد ماجرا این هست که اکثر پرونده های دادسرا منتج به قرار منع تعقیب می شوند و شما مجبور به طرح دادخواست حقوقی هستید

اگر مبلغ بالای بیست میلیون باشد از طریق دادگاه و اگر کمتر باشد از طریق شورای حل اختلاف باید اقدام کنید

قبل از هر اقدامی با وکیل مشورت کنید

موفق باشید