PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت لیمو سرور بسته شده ؟

mamadco
June 15th, 2015, 11:41
سلام دوستان ، کسانی که از سایت لیمو سرور سرویس گرفتن ؟ سایتشون قطع شده
اینهمه اطلاعات از بین رفت اینهمه ایمیل گرفتم من کاری ندارم تو رو خدا حداقل اون طالاعات رو بدین پدرم سر اطلاعاتش در اومد کلی مقاله نوشتمو گذاشتم . کسی اطلاعی داره در باره ای موضوع ؟
سایت مطمئنی هم بود فک کنم کلی یوزر داشت

Yas-Host
June 15th, 2015, 11:50
سلام دوستان ، کسانی که از سایت لیمو سرور سرویس گرفتن ؟ سایتشون قطع شده
اینهمه اطلاعات از بین رفت اینهمه ایمیل گرفتم من کاری ندارم تو رو خدا حداقل اون طالاعات رو بدین پدرم سر اطلاعاتش در اومد کلی مقاله نوشتمو گذاشتم . کسی اطلاعی داره در باره ای موضوع ؟
سایت مطمئنی هم بود فک کنم کلی یوزر داشت

نام دامنه را ارسال کنید.

rahimi_m321
June 15th, 2015, 11:57
ادرس؟

mamadco
June 15th, 2015, 12:15
limoserver.ir قبلا هم اسمش limo20.ir بود
فک کنم با سایت limooweb.com در ارتباط هستن

hamedmj
June 15th, 2015, 12:39
لیمو سرور :| اسمه خدایی ؟ :|

اطلاعات تماسی ندارید؟

hamra
June 15th, 2015, 12:42
روی سایتشون که کلی شماره گذاشتن !!!
چند وقته پاسخگوی شما نیستند ؟

slashflash
June 15th, 2015, 13:17
چند وقته سایتشون باز بوده ؟ چون حتی 1 عدد ایندکس هم ندارن داخل گوگل ...

منظور شما limooserver.ir هستش شاید ؟ با 2تا O ?

whois بگیرید اطلاعاتشون هستش تماس بگیرید شاید مشکلی باشه دارن رفع میکنند.

a3.pirin
June 15th, 2015, 13:22
شاید مشکلات سرور باشه تماس بگیرید با تلفن های پشتیبانی

delta
June 15th, 2015, 18:14
هوا گرمه فکر کنم شده آب لیمو!! :71: خدایی معیار انتخابتون برای هاستینگی که نه شناخته شده هست نه کسی میشناستش چی بوده؟ کاش قبل خرید یک تحقیقی میکردید..این همه هاستینگ پر اعتبار!

مینا-صیفی
June 15th, 2015, 18:24
هوا گرمه فکر کنم شده آب لیمو!! :71: خدایی معیار انتخابتون برای هاستینگی که نه شناخته شده هست نه کسی میشناستش چی بوده؟ کاش قبل خرید یک تحقیقی میکردید..این همه هاستینگ پر اعتبار!

والا پر اعتبار ها و قدیمی ها توش موندیم ناراضی داره چه برسه به این لیمو و یا غیره ... هوا گرم شده رفتند تفریح تابستانی فکر کنم تا سال بعد ظهور کنند :)

AbtinServer
June 15th, 2015, 18:37
دوستان خوشمزه ، تاپیک " تذکر به تعدادی از دوستان (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=139417) " رو حتما بخونید ... چون مخاطبش شمایید .