PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال دوربین مدار بسته به اینترنت

vpsiran.net
June 13th, 2015, 11:55
با سلام
چند تا دوربین مدار بسته دارم که اول به یه سوییچ وصل شده و سوییچ هم با کابل شبکه به مودم وصل شده
آی پی استاتیک هم گرفتم
میخاستم ببینم چه جوری میتونم این دوربینارو با اینترنت ببینم؟ کسی میدونه باید چیکار کنم؟

hamra
June 13th, 2015, 11:59
با برنامه
http://www.apktops.ir/android-ip-cam-viewer-pro.html/
فک کنم راحت بتونین کنترل کنین

007
June 13th, 2015, 12:00
با سلام
چند تا دوربین مدار بسته دارم که اول به یه سوییچ وصل شده و سوییچ هم با کابل شبکه به مودم وصل شده
آی پی استاتیک هم گرفتم
میخاستم ببینم چه جوری میتونم این دوربینارو با اینترنت ببینم؟ کسی میدونه باید چیکار کنم؟

س
توع و مدل دوربین ها رو بفرمایید؟
بعضی از دوربین ها نرم افزارهای خاص خود را دارند و بعضی با یکسری برنامه های رایج قابل راه اندازی هستن
ارادت

vpsiran.net
June 13th, 2015, 12:09
س
توع و مدل دوربین ها رو بفرمایید؟
بعضی از دوربین ها نرم افزارهای خاص خود را دارند و بعضی با یکسری برنامه های رایج قابل راه اندازی هستن
ارادت

دوربینا از نوع ipux ه ک قدیمی ه
نرم افزار خودشو داره که اسمش ultra view pro ک مال خود ipux ه

- - - Updated - - -

با برنامه
http://www.apktops.ir/android-ip-cam-viewer-pro.html/
فک کنم راحت بتونین کنترل کنین
میخام که ب اینترنت متصلش کنم . با نرم افزار خود ش رو پی سی مشاهدش میکنم

farhadhelix
June 13th, 2015, 12:32
ببینید دورین های ip ای هم مانند روتر های adsl دارای یک نرف افزار تحت وب داخل خودشون هستند.
شما میتونید با استفاده از وب پنل خود دوربین ها اقدامات لازم رو انجام بدید.
ای پی های دوربین ها رو روی پورت های مختلف داخل port forwarding مودم قرار بدید و سپس از خونه به ای پی استاتیک خود + پورت مربوطه وصل شید تا به دوربین مورد نظر اتصال پیدا کنید.

ipsat
June 13th, 2015, 13:02
Dmz یا پورت فوروارد.
راحت ترین کار ، اگر مودم شما گزینه dmz دارد می تونید آی پی دوربین در شبکه تو مودم تعریف کنید.

vpsiran.net
June 13th, 2015, 13:45
Dmz یا پورت فوروارد.
راحت ترین کار ، اگر مودم شما گزینه dmz دارد می تونید آی پی دوربین در شبکه تو مودم تعریف کنید.
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26674&stc=1ا

این تنظیمات dmz مودم ه . میشه بگید چجوری وارد کنم ؟
ip static : 84.241.32.185
range ip cam : 192.168.1.37 to 192.168.1.42

ipsat
June 13th, 2015, 18:14
Dmz فقط یک آی پی پشتیبانی می کند مانند دستگاه دی وی آر.
دوربین دارای آی پی جدا باید از گزینه پورت فوروارد استفاده شود.

rahahosting
June 13th, 2015, 19:24
مودم اینترنت چیه؟

ipsat
June 13th, 2015, 19:46
مودم اینترنت چیه؟
از عکسی که بالا داده مشخصه > linksys X2000

iraniserver.ir
June 14th, 2015, 08:47
با سلام
آی پی استاتیک هم گرفتم

با سلام

بستگی به نوع دستگاه داره

مثلا هایکویژن خودش یک نرم افزار اختصاصی برای این کار داره حتی میتونی با زدن آی پی در صفحه اینترنت وارد پنل مداربسته بشی و دوربین هات رو ببینی

مدل دستگاه رو اعلام کن تا راهنمایی کامل برات بفرستم

vpsiran.net
June 14th, 2015, 11:55
- - - Updated - - -

با سلام

بستگی به نوع دستگاه داره

مثلا هایکویژن خودش یک نرم افزار اختصاصی برای این کار داره حتی میتونی با زدن آی پی در صفحه اینترنت وارد پنل مداربسته بشی و دوربین هات رو ببینی

مدل دستگاه رو اعلام کن تا راهنمایی کامل برات بفرستم

نوع دوربینام ipux ه و نرم افزار oltra view که مال خود برند آِ پاکس ه
الان من ای پی رو انتقال دادم ولی ی فقط میتونم یکی از دوربینارو ببینم

mehdimmm
July 14th, 2015, 10:05
بله 09117920049 دوست شما مهدی هستم از گرگان ایمیلت رو بفرست تا بهت بگم با تصویر شما باید از جایی که اینترنت گرفتید بخرید
ip static

- - - Updated - - -

بله 09117920049 دوست شما مهدی هستم از گرگان ایمیلت رو بفرست تا بهت بگم با تصویر شما باید از جایی که اینترنت گرفتید آی پی استاتیک یا همون آی پی ولید رو میگویند رو بخری بعد داخل مودم تی پی لینک
باید تنظیم کرد داخل دی ام زد اون آی پی ولید رو میدهید و توی ویرچوال سرور پورت رو مشخص میکنید و آِی پی که داخل دستگاه دادی دی وی آر دادی رو به مودم میدهید برای اطلاعات بیشتر زنگ بزنید

best10
October 7th, 2015, 12:39
دوستان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتونید به سایت زیر مراجعه کنید
دوربین مدار بسته (http://www.aradcctv.com)

ghomeishi
October 7th, 2015, 18:08
داخل سایت پرشین نتورک جستجو کنید