PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 120 تومن چیکار کنم ؟

persiantools
June 12th, 2015, 18:56
120 تومن پول به دستم رسیده - 3ماهه نمیدونم با این پول چیکار کنم -
دانشجوام - تو شهرستانم - از خرید و فروش خودرو اصلا سردر نمی آرم - سربازی نرفتم - با پولم هم نمی تونم آپارتمان بخرم ( پولم نمی رسه )
الان هم پول به صورت روزشمار تو بانکه

من دنبال یک کار یا سرمایه گذاری مطمئن و سود آورترم یکسالم فکر کردم ولی هیچ کار جدیدی به ذهنم نرسیده .
تو شهر خودمم اصلا با این قیمتها نمیشه آپارتمان خرید .
اینم بگم که خودم عاشق تولیدم ، البته منظورم چیزای کوچیک مثل کول پد لب تاب و کنسول (زیر آرنجی ) ماشین و از اینجور چیزاست ولی اصلا سررشته ای ندارم و نمی دونم چطور تولید بکنم و مهمتر از تولید اینکه چطور و کجا بفروشم .
اینم بگم که قبلا یه دفتر طراحی وب کوچیک تو شهرم داشتم که با وجود اینکه مراجعه زیادی به دفترم برای طراحی وب نبود با تبلیغات و فکر نو تونستم بالای 1000 مشتری هاستینگ جذب کنم و اسم هاستینگم هم کاملا تو وب معروف شد و تو اکثر سایتهای مرتبط تبلیغ دادم ولی به خاطر بالا رفتن شدید قیمت دلار و بالطبع هزینه سرور و لایسنها مجبور شدم که واگذار کنم .

dakkeh20
June 12th, 2015, 18:59
سلام

خرید ساختمان نیمه کاره / تکمیل / فروش .

یا خرید زمین در محمود آباد و ساخت چند ویلا و فروش .

rahimi_m321
June 12th, 2015, 19:05
خرید فروش از همه چی بهتره و ریسک کمتری داره

hamra
June 12th, 2015, 19:07
با 120 میلیون خیلی کار ها میشه کرد .
بزن توی یه کار یه سال نشده پولت چند برابر میشه .
البته از همون روز شمار بانک هم باز یه سودی گیرت میاد که از هیچی خیلی بهتره .
-------
با 50 میلیونش کلی کار میشه کرد با کلی سود .
خیلی ها به دنبال سرمایه گذار هستند و ایده های خیلی خوبی دارند . با یکی شریک بشی خیلی به نفعته .
کار از اون سرمایه از شما با قرارداد و تضمین شده / بنظرم این بهتره

ertebat7
June 12th, 2015, 19:21
سلام

خرید ساختمان نیمه کاره / تکمیل / فروش .

یا خرید زمین در محمود آباد و ساخت چند ویلا و فروش .

دوست عزیز هزینه ساخت و ساز خبر دارید چفدر هست؟ با 120 میلیون میشه ساخت و ساز کرد؟
الان سرمایه دارهای بزرگش هم ریسک ساخت و ساز را نمی کنند با شرایط رکود فعلی
( چون در حال حاضر ساختن یک واحد اپارتمانی بیشتر در میاد تا اینکه شما برید یک اپارتمان صفر بخرید یا حتی ویلا در محموداباد)

این پول اونقدر نیست که بشه باهاش این کار را کرد
من جای شما بودم فعلا توی بانک نگه می داشتم تا ببینم شرابط اینده چی میشه
اگه بازار رونق گرفت وارد خرید و فروش میکردم (بستگی به رونق بازار) ولی حالا فعلا بانک بهترین گزینه هست

hfiroozib
June 12th, 2015, 19:31
جسارتا کدوم شهرستانید که با این پول نمیتونید خونه بخرید ؟!!

persiantools
June 12th, 2015, 19:34
جسارتا کدوم شهرستانید که با این پول نمیتونید خونه بخرید ؟!!

اردبیلم
نه نمی تونم

TN Projects
June 12th, 2015, 19:36
با درود و احترام.
برای این سرمایه بهتره صرفا ایده هاتون و تخصصتون رو دنبال کنید.
چون همونطوری که دوستمون عرض کردن با این سرمایه اولا نمیشه وارد کارهای ساخت و ساز شد و اگر هم بشید شما با این سرمایه برای این دسته کارها یه سرمایه دار کوچیک محسوب میشید و بار هر لرزش ساده ممکنه خیلی از پولتون رو از دست بدین. مخصوصا در این شرایط بنده کار ساخت و ساز و ماشین و موارد نظیر رو بهتون پیشنهاد نمیدم.
پیشنهاد بنده اینه :
اکثر پول رو فعلا بانک بذارید. قسمت کمتری ازش رو برای کار یا ایده نوپا اگر در نظر دارید بزارید.
مثلا اگر بنده بخوام با این پول بازی کنم، بخشی رو در بخش هاستینگم بخشی رو در قسمت تبلیغات شاید بشه گفت برای استارت 1 یا 3% درصد پول خیلی عالی میشه یه کار رو شروع کرد.
با توجه به پستتون اگر هاستینگ علاقه دارید میتونید یه سرور عالی رو چند ماهه و بهترین لایسنس ها رو یکساله یا چند ساله تمدید کنید. و پایداری کارتون رو با هزینه اندکی از کل پولتون، تثبیت کنید.
بازم تاکید میکنم با این سرمایه بهترین کار دنبال کردن و تقویت تخصصتونه !
پیروزباشید.

spsgorgan
June 12th, 2015, 19:45
بزار بانک یا موسسه سودتو بگیر . سری که درد نمی کنه هم نبند آقاجان. 24 درصد بهت 2367123 تومن سود میده پولتم سرجاشه

persiantools
June 12th, 2015, 19:54
با درود و احترام.
برای این سرمایه بهتره صرفا ایده هاتون و تخصصتون رو دنبال کنید.
چون همونطوری که دوستمون عرض کردن با این سرمایه اولا نمیشه وارد کارهای ساخت و ساز شد و اگر هم بشید شما با این سرمایه برای این دسته کارها یه سرمایه دار کوچیک محسوب میشید و بار هر لرزش ساده ممکنه خیلی از پولتون رو از دست بدین. مخصوصا در این شرایط بنده کار ساخت و ساز و ماشین و موارد نظیر رو بهتون پیشنهاد نمیدم.
پیشنهاد بنده اینه :
اکثر پول رو فعلا بانک بذارید. قسمت کمتری ازش رو برای کار یا ایده نوپا اگر در نظر دارید بزارید.
مثلا اگر بنده بخوام با این پول بازی کنم، بخشی رو در بخش هاستینگم بخشی رو در قسمت تبلیغات شاید بشه گفت برای استارت 1 یا 3% درصد پول خیلی عالی میشه یه کار رو شروع کرد.
با توجه به پستتون اگر هاستینگ علاقه دارید میتونید یه سرور عالی رو چند ماهه و بهترین لایسنس ها رو یکساله یا چند ساله تمدید کنید. و پایداری کارتون رو با هزینه اندکی از کل پولتون، تثبیت کنید.
بازم تاکید میکنم با این سرمایه بهترین کار دنبال کردن و تقویت تخصصتونه !
پیروزباشید.

راستش خودمم اگه وارد کاری بشم می خواهم که پله به پله وارد کار بشم تا اگه مشکلی پیش اومد پول رو از دست ندم .
در مورد هاستینگ هم متاسفانه الان شرایطی پیش اومده که حتی با 10 هزار تومن و یک نمایندگی هم میشه وارد این کار شد به همین دلیل تعداد رقیب بیش از حد بازاره ، مسئله دیگه هم سودشه که واقعا کمه .

- - - Updated - - -

بزار بانک یا موسسه سودتو بگیر . سری که درد نمی کنه هم نبند آقاجان. 24 درصد بهت 2367123 تومن سود میده پولتم سرجاشه

الان هم تو بانکه ولی توجه کنید که تورم هم 17 درصده . با احتساب 24 درصد سود در حقیقت سود خالص 7 درصده .

mohammadali3517
June 12th, 2015, 20:13
دوست عزیز جار مد نظرتون مجازی هست یا حقیقی?
اگر مجازی هست هدفتون میتونین شروع به فروش و واسطه گری توی خرید و فروش سرور اختصاصی کنین( کلا سعی کنین واسطه باشین توی هر ضمینه ای)
یا یه سایت توی ضمینه دلخواهتون( که علاقه + سود داشته باشه) ران کنین
تبلیغات کنین روش و بالا بیارین
اگر هم حقیقی هست بسته به مکان محل زندگیتون ببینین چه چیزی توی منطقه کم هست و مردم مشتاق هستن بزنین توی همون کار...

- - - Updated - - -

اگر مجازی هست هدفتون میتونین شروع به فروش و واسطه گری توی خرید و فروش سرور اختصاصی کنین( کلا سعی کنین واسطه باشین توی هر ضمینه ای)
اگر هم حقیقی هست بسته به مکان محل زندگیتون ببینین چه چیزی توی منطقه کم هست و مردم مشتاق هستن بزنین توی همون کار...

- - - Updated - - -

با لین مبلغ شما کارهای زیادی میشه انجام داد با توجه به علاقتون انتخاب کنین
(البته با این مبالغ نمی صرفه بزنین توی کارماشین و خونه چون ریسکش واقعا بالاست و مبلغتون هم پایین هست)

AbtinServer
June 12th, 2015, 20:25
اول اینکه با این پول زمین هم نمیشه خرید در منطقه ای که بازرا خرید و فروش باشه
اگر دنبال ریسک نیستید بانک ماهانه نزدیک به 2.5 سود می دهد
ولی اگر ریسک پذیر هستید خیلی از اجناس هستند که با وارداتش میشه سود برد که بحثش طولانی است

nima73
June 12th, 2015, 20:27
دانشجوام - تو شهرستانم - از خرید و فروش خودرو اصلا سردر نمی آرم - سربازی نرفتم - با پولم هم نمی تونم آپارتمان بخرم ( پولم نمی رسه )

من دنبال یک کار یا سرمایه گذاری مطمئن و سود آورترم یکسالم فکر کردم ولی هیچ کار جدیدی به ذهنم نرسیده .
اینم بگم که خودم عاشق تولیدم ، البته منظورم چیزای کوچیک مثل کول پد لب تاب و کنسول (زیر آرنجی ) ماشین و از اینجور چیزاست ولی اصلا سررشته ای ندارم و نمی دونم چطور تولید بکنم و مهمتر از تولید اینکه چطور و کجا بفروشم .
اینم بگم که قبلا یه دفتر طراحی وب کوچیک تو شهرم داشتم که با وجود اینکه مراجعه زیادی به دفترم برای طراحی وب نبود با تبلیغات و فکر نو تونستم بالای 1000 مشتری هاستینگ جذب کنم و اسم هاستینگم هم کاملا تو وب معروف شد و تو اکثر سایتهای مرتبط تبلیغ دادم ولی به خاطر بالا رفتن شدید قیمت دلار و بالطبع هزینه سرور و لایسنها مجبور شدم که واگذار کنم .

به نظر من در مناطقی از شهر که در حال رشد هست زمین بخر و چند سال دیگه که درس و خدمتت تمام شد مطمئن باش چندین برابر ارزش پیدا کرده ، مخصوصا که الان فکر کنم خانواده تشکیل ندادی و هزینه زیادی بابت امرار معاش و خانواده احتمالا نداری و خوب زمان مناسبی برای سرمایه گذاری هست

kami1360
June 12th, 2015, 20:36
من یکی از دوستانم یه سایت معروف داره
زیر قیمتم میخواد بفروشتش
درامد ماهیانم داره
اگر میدونی میتونی روی سایت وقت بذاری و به کار اینترنت علاقه داری
بهم ایمل بزن بهم وصلتون کنم

mammad_fahion
June 12th, 2015, 20:51
همه پیشنهاد دادن من هم پیشنهاد خودم و میدم !
معافیت خدمت و بخر تا سقف 20 تومن بری دنبالش پیدا میکنی ! 60% آیندت روشن میشه
بعد که خیالت از خدمت راحت شد راحت تر میتونی فکر کنی و نقشه بکشی ...

kourosh_it
June 12th, 2015, 20:52
120 میلیون تومن ! میتونید چند تا سرور بخرید و کلو کنید و اجاره بدید !
میتونید یک آژانس هواپیمایی خیلی کوچیک و جمع و جور راه بندازین البته اگه با این پول بشه! با این وضع رفت و امد ها و تور و ... سود زیاد داره
فست فود ! چیزی که مردم زیاد دارن میرن به سمتش ! و واقعا دارمد خوبی داره ! با 120 تومن خیلی راحت میشه یه جا رو رهن کامل کرد و شروع به کار کرد !
کار زیاده ! ایده نیست ! اقتصاد خوابیده ! همایت کننده هم 0 !
البته پیشنهاد من به شما اینه بذارین بانک سودش بیاد روش ! برین سربازی برگردین :) اونموقعه هم پول نسبتا خوبی به مقدار پول اولیه شما اضافه شده و هم با کارت پایان خدمت خیلی از محدودیت ها رو دور زدین !
موفق باشید :)

mammad_fahion
June 12th, 2015, 21:00
120
البته پیشنهاد من به شما اینه بذارین بانک سودش بیاد روش ! برین سربازی برگردین :) اونموقعه هم پول نسبتا خوبی به مقدار پول اولیه شما اضافه شده و هم با کارت پایان خدمت خیلی از محدودیت ها رو دور زدین !
موفق باشید :)

120 تومان داره بره خدمت برگرده ؟!
بره 2 سال از عمر خودش و به باد بده ؟!
در صورتی که میتونه با 20 تومن بخره ؟!
شما احتمالا از اون دسته ادمایی هستید که رفتید خدمت و به همه هم پیشنهاد میکنید برن خدمت .... ! :)

kourosh_it
June 12th, 2015, 21:03
120 تومان داره بره خدمت برگرده ؟!
بره 2 سال از عمر خودش و به باد بده ؟!
در صورتی که میتونه با 20 تومن بخره ؟!
شما احتمالا از اون دسته ادمایی هستید که رفتید خدمت و به همه هم پیشنهاد میکنید برن خدمت .... ! :)

اتفاقا نرفتم عزیز :) اما باید دید چند سالشونه ! با 20 تومن میشه !؟ یا نه ! قانون این خریدن سربازی رو شما میدونید ؟ من طبق اطلاعاتی که خودم دارم و شنیدم باید 27 سال سن داشته باشید ! اگر دیپلم باشید 15 میلیون تومان! اگر لیسانس باشید 25 میلیون تومان اگر درست یادم باشه !

mammad_fahion
June 12th, 2015, 21:20
اتفاقا نرفتم عزیز :) اما باید دید چند سالشونه ! با 20 تومن میشه !؟ یا نه ! قانون این خریدن سربازی رو شما میدونید ؟ من طبق اطلاعاتی که خودم دارم و شنیدم باید 27 سال سن داشته باشید ! اگر دیپلم باشید 15 میلیون تومان! اگر لیسانس باشید 25 میلیون تومان اگر درست یادم باشه !
اگر نرفتی پس به دیگران پیشنهاد نده :) شما پول داشته باش قانون و میتونید تغییر بدید و همین الان خدمت و بخرید ! ایران همیناش خوبه دیگه ...
7 سال غیبت داشته باشه میتونه به صورت قانونی 15 تومن بده بخره دیپلم باشه شما برو بگو غیبیت ندارم 20 تومن میدم ببین چی میگن بهت !
راه واسه خرید خدمت بسیار هست کافیه پول داشته باشی ، بخوای و پشت کار داشته باشی. تمام

reza115
June 12th, 2015, 21:34
سلام

10 یا 20 ت بده رهن یه مغازه خوب و جنس بیار و بفروش

میبینی که بعد از 6 ماه سرمایت حداقل 2 برابر شده(بشرطی که خودت تمایل داشته باشی)

کاری به حروم بودن سود بانک نداریم ولی اینا مردم و .... فرض کردن

پدرسوخته ها خودشون ماهی حداقل بالای 40 درصد سود میکنن و فقط 2 درصد به مردم میدن

مردم ما هم ساده - فکر میکنن زرنگی کردن و بانک ها دارن بهشون خدمت میکنن

چندسال پیشن نمای بانک ها چطور بود ؟! امروز چطوره ؟(آسمون و زمین فرق داره)

اینا همش با پول مردم ه

سربازی هم نرو - هرچند که به شما گفتن زکات عمرتونه :دی

به نظر بنده نه سربازی برو و نه بخرش

هیچ اقدامی انجام نده - هیچ کسی به شما کاری نداره-خیالتون راحت باشه

هرچند کمی طولانی شد ولی اینم بگم
دیشب بحث حقوق سربازی زمان خدابیامرز بود که برای گروهبان 1800 بود و اوون موقع دلار 7 ت بوده

یعنی با دلار امروز میشه تقریبا ماهی 800 هزار تومان

امروز برای لیسانس 49500 ت هست !

xphost
June 12th, 2015, 21:42
همون بانک بزار سودت رو بگیر
بانک ثامن و پارسیان هم سود خوبی میدن

mammad_fahion
June 12th, 2015, 21:44

عزیزم اونوقت تا آخر عمر باید تو همین خراب شده باشه ؟! از کشور میتونه خارج بشه ؟!
میتونه پاسپورت بگیره ؟!
میتونه بیمه بشه دیگه ؟!
یه روزی کار بخواد پیدا کنه فکر می کنید بهش میدن ؟!

reza115
June 12th, 2015, 22:09
عزیزم اونوقت تا آخر عمر باید تو همین خراب شده باشه ؟! از کشور میتونه خارج بشه ؟!
میتونه پاسپورت بگیره ؟!
میتونه بیمه بشه دیگه ؟!
یه روزی کار بخواد پیدا کنه فکر می کنید بهش میدن ؟!
به نظر شما پاسپورت ایران چقدر اعتبار داره ؟

برای عراق +سوریه+ترکیه+افغانستان استفاده میشه

بیمه هیچ ربطی به سربازی نداره

(برای کارمندان احترام قائل هستم) ولی کسی که 120 ت سرمایه داره نیازی به کارمند شدن نداره دوست عزیزم

کسب و کار آزاد 100 شرف به کارمندی و معلمی و .... داره

سعی کنیم کمتر خودمونو توجیه کنیم....

shahab-f
June 12th, 2015, 22:20
با سلام

غیر از وب در زمینه دیگری تخصص یا آشنایی دارید؟
بنده پیشنهاد میکنم لوازم یدکی خودرو بزنید مثلا پردایدو سمند و ...
چیزیه که هیچ وقت بازارش نمیخوابه

xphost
June 12th, 2015, 22:21
من کسی رو میشناسم شرکت رنگ سازی داره 34 سالشه
سربازی نرفته
میلیاردیه که نگو
براش خارج و ررفتن و اینا مهم نیستش
خیلی ادم 14 سال مشمول بشه نره
داره عشق و حالشو میکنه
شما هم اگر واقعا این مقدار سرمایه داری به فکر راه انداختن یک شغل آزاد باش چون موفقیت تو کارمند شدن نیستش

mammad_fahion
June 12th, 2015, 22:25
به نظر شما پاسپورت ایران چقدر اعتبار داره ؟

بیمه هیچ ربطی به سربازی نداره

(برای کارمندان احترام قائل هستم) ولی کسی که 120 ت سرمایه داره نیازی به کارمند شدن نداره دوست عزیزم

کسب و کار آزاد 100 شرف به کارمندی و معلمی و .... داره

سعی کنیم کمتر خودمونو توجیه کنیم....

شما چطوری همچین حرفی میزنید ؟!

ربطی به خدمت نداره ؟!!
تا حالا برای تمدید بیمه تامین اجتماعی اقدام کردید ؟! تا حالا بیماری سختی گرفتی که بفهمی بیمه به چه دردی میخوره ؟!

پاسپورت ایران اعتبار نداره ؟!

خیلی افکار عجیبی شما دارید !

پس من چطوری به مالزی ، فیلیپین ، تایلند سفر کردم ؟

فقط کشورهای بزرگی مثل آمریکا ، کانادا ، آلمان ، هلند ، انگلیس سخت میشه رفت که با وکیل بری سفارت 1 ماهه ویزا آماده میشه !!

خیلی حرف شما خنده دار بود !! برای عراق +سوریه+ترکیه+افغانستان استفاده میشه :))
جالب بود !!

shahab-f
June 12th, 2015, 22:29

ربطی به خدمت نداره ؟!!
تا حالا برای تمدید بیمه تامین اجتماعی اقدام کردید ؟! تا حالا بیماری سختی گرفتی که بفهمی بیمه به چه دردی میخوره ؟!

فقط کشورهای بزرگی مثل آمریکا ، کانادا ، آلمان ، هلند ، انگلیس سخت میشه رفت که با وکیل بری سفارت 1 ماهه ویزا آماده میشه !!

جالب بود !!

آخرین باری که بنده برای گفتن بیمه اقدام کردم نیازی به سربازی نداشت. برای تمدید نیاز دارند؟
فک میکنم قبلا چنین قانونی بود اما برداشته شده.

amirhasan
June 13th, 2015, 00:10
تو کار تولید نرین

reza115
June 13th, 2015, 08:58

ربطی به خدمت نداره ؟!!

جالب بود !!
کشورهایی هم که اسم بردین مشخصه که چی هستن :دی

تا حالا کشوری رفتین که به پاسپورتتون نگاه بندازه و ابزار تاسف کنه ؟ و بگه از کجا اومدی از همونجا برگرد ؟

http://www.seratnews.ir/fa/news/175153/%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-8%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%B9%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C

به گزارش استار تایمز سنگاپور، در این فهرست گذرنامه کشورهای مختلف براساس امکان ورود به کشورهای دیگر بدون دریافت ویزا (روادید) دست بندی و رتبه بندی شده اند.

در این بررسی، تمامی کشورها در 93 رتبه، جای گرفته اند. رتبه نخست (بهترین گذرنامه) به طور مشترک به سه کشور " فنلاند، سوئد و انگلیس" اختصاص یافت زیرا دارندگان گذرنامه یکی از این کشورها می توانند بدون کسب ویزا، وارد 173 کشور جهان شوند. این رقم بالاترین تعداد در جهان است.

در رتبه 2 بهترین گذرنامه های جهان هم چهار کشور دانمارک، آلمان، لوکزامبورگ و آمریکا قرار دارند که دارندگان گذرنامه آنها می توانند بدون ویزا وارد 172 کشور شوند.

سه کشور آنگولا، جیبوتی و میانمار در این دست بندی (رتبه 86) در کنار ایران قرار گرفته اند و دارندگان گذرنامه این چهار کشور می توانند بدون دریافت ویزا وارد 40 کشور شوند.
ای

persiantools
June 13th, 2015, 10:21

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

با لین مبلغ شما کارهای زیادی میشه انجام داد با توجه به علاقتون انتخاب کنین
(البته با این مبالغ نمی صرفه بزنین توی کارماشین و خونه چون ریسکش واقعا بالاست و مبلغتون هم پایین هست)

من به کلوکیشن فکر کردم ولی با چند شرکت وارد که صحبت کردم گفتن سود درستی نداره و حتی اگه نتونی مشتری خوب پیدا کنی ضرر هم بدی

mahdi-relax
June 13th, 2015, 10:23
من به کلوکیشن فکر کردم ولی با چند شرکت وارد که صحبت کردم گفتن سود درستی نداره و حتی اگه نتونی مشتری خوب پیدا کنی ضرر هم بدی
بله درستی توی هاستینگ سود زیادی نیست
بنظرم یه سایت پر بازدید بخرید درامدش ماهانه میلیونیه

persiantools
June 13th, 2015, 11:14
سلام

10 یا 20 ت بده رهن یه مغازه خوب و جنس بیار و بفروش

میبینی که بعد از 6 ماه سرمایت حداقل 2 برابر شده(بشرطی که خودت تمایل داشته باشی)

کاری به حروم بودن سود بانک نداریم ولی اینا مردم و .... فرض کردن

پدرسوخته ها خودشون ماهی حداقل بالای 40 درصد سود میکنن و فقط 2 درصد به مردم میدن

مردم ما هم ساده - فکر میکنن زرنگی کردن و بانک ها دارن بهشون خدمت میکنن

چندسال پیشن نمای بانک ها چطور بود ؟! امروز چطوره ؟(آسمون و زمین فرق داره)

اینا همش با پول مردم ه

هرچند کمی طولانی شد ولی اینم بگم
دیشب بحث حقوق سربازی زمان خدابیامرز بود که برای گروهبان 1800 بود و اوون موقع دلار 7 ت بوده

یعنی با دلار امروز میشه تقریبا ماهی 800 هزار تومان

امروز برای لیسانس 49500 ت هست !

تنها مشکلی که با مغازه دارم اجاره بالاشه ، هر ماه حداقل باید 2 الی 3 میلیون اجاره بدم

farhadhelix
June 13th, 2015, 12:44
خرید چنید سرور + کلو یک ساله ، مجازی سازی و اجاره سرور مجازی در ایران.
البته شریک فنی برای این کار بگیرید.

mammad_fahion
June 13th, 2015, 13:02
کشورهایی هم که اسم بردین مشخصه که چی هستن :دی

تا حالا کشوری رفتین که به پاسپورتتون نگاه بندازه و ابزار تاسف کنه ؟ و بگه از کجا اومدی از همونجا برگرد ؟

http://www.seratnews.ir/fa/news/175153/%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-8%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%B9%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C

ای

شما تا حالا از پای سیستم بلند شدی بری دنبال کارای اونور ؟! یا فقط میشینی اینجا تو نت سرچ می کنی و حرف میزنی ؟!

"کشورهایی هم که اسم بردین مشخصه که چی هستن :دی" چی هستن ؟! از اینجا بدتر هستن ؟! اول به جیب خودت نگاه کن بعد بگرد دنبال کشور خوب.

من به شما گفتم به هر کشور بزرگی بخوای میتونی سفر کنی کافیه پول داشته باشی با وکیل بری سفارت ببین 1 ماهه بهت ویزا میدن یا نه

طرف نه پول داره ! نه زبان بلده ! نه .... بعد تو رویا دنبال بهترین کشورها هست !! بهونه خوبی هم داره ! پاسپورت ایران معتبر نیست میترسه بره اونجا بگن برگرد !! :))

شما اراده داشته باش ، پشت کار داشته باش ، پول داشته باش ببین میتونی بری آمریکا یا نه سخت هست اما بخوای میشه.

ایرانی ها همه چیز و با بدبختی بدست میارن اما در آخر بدست میارن میفهمی که چی میگم ؟!

Amir Mohammad 99
June 13th, 2015, 13:33
خرید فروش ماشین دونستن نمیخواد . سرمایتو چند برابر میکنه و ریسکش کمتره نسبت به ساخت ساز و کار های اینترنتی

smhnw
June 13th, 2015, 14:11
هیچی بهتره بانک نیست :d

persiantools
June 13th, 2015, 14:31
خرید فروش ماشین دونستن نمیخواد . سرمایتو چند برابر میکنه و ریسکش کمتره نسبت به ساخت ساز و کار های اینترنتی

منظورتون خرید و فروش ماشین دست دوم هست یا خرید ماشین صفر ؟ کدوم ماشین ؟ خریدم کجا بفروشم ؟

farhadhelix
June 13th, 2015, 14:45
البته اگه جا دارین چند تا ماشین (پراید پژو) ثبت نام کنید هم سود مشارکت میگیرید هم بعد از تحویل میتونید یا چند میلیون سود بفروشید تنها با یک آگهی در همشهری یا در اینترنت.
فقط باید جا داشته باشید که ماشین رو بخوابونید همین.

rouzfun
June 13th, 2015, 14:46
پیشنهاد میکنم یه فروشگاه اینترنتی بزنید که همکاری در فروش هم داشته باشه
مثل سایتهای دایان شاپ یا مسبی

persiantools
June 13th, 2015, 14:55
البته اگه جا دارین چند تا ماشین (پراید پژو) ثبت نام کنید هم سود مشارکت میگیرید هم بعد از تحویل میتونید یا چند میلیون سود بفروشید تنها با یک آگهی در همشهری یا در اینترنت.
فقط باید جا داشته باشید که ماشین رو بخوابونید همین.

ولی همین الان که ایران خودرو فروش نقدی تحویل یک ماهه داره .در ضمن به جز l90 که قیمت بازار رو کارخونه 5 میلیون فرق داره بقیه حداکثر 1 تومن تفاوت قیمت داره و اینکه بعدش که ماشین رو خریدم چطور و کجا بفروشم

- - - Updated - - -

پیشنهاد میکنم یه فروشگاه اینترنتی بزنید که همکاری در فروش هم داشته باشه
مثل سایتهای دایان شاپ یا مسبی

فروشگاه اینترنتی داشتم شاید بالای 20.000.000 فروش در کل داشتم ولی آخرش چیزی نموند ، هزینه تبلیغات و برگشتی برام دردسر شده بود

Ashkankamangar.ir
June 13th, 2015, 15:13
نباید این حرف رو بزنم اما توی ایران بهترین شغل دلالی هست دوست عزیز
پیشنهاد میکنم ماشین خرید و فروش کنید
خیلی سود داره اونم پراید
من یه آشنایی دارم
پراید داغون میخره تر تمیزش میکنه و رنگ و کارواش بعد سه میلیون بالاتر میفروشه
ماهی سه تا پراید این جوری میفروشه و ماهی 9 میلیون خوشبینانه سود داره
نه بنگاه داره نه چیزی
از طریق نت خرید و فروش میکنه یا میره بنگاه ها میشینه ماشین خوب اومد رو هوا میزنه

اما متاسفانه برای اینکه یک دلال خوب باشید(جسارت نباشه) باید خوب دروغ بگید،باید خوب حق اینو اون رو بخورید،باید خوب سر دیگران کلاه بذارید، وجدانتونم روی استند بای بذارید)

- - - Updated - - -

من کسی رو میشناسم که با بیست میلیون تونست کار آفرین بشه
حرف دوستانی که میگند تو ایران نمیشه کاری کرد رو اصلا قبول ندارم
الان بتونید 40 تومن یه مغازه خوب رهن کنید 50 میلیون هم کیف و کفش زنونه بریزید کلی سود میکنید

از دلالی هم خیلی بهتره که بالاتر گفتم و کلاً دلالی بدترین شغل دنیاست به نظر من

اما حرفهای من ودوستان همه یه جورایی خیال پردازی هست
و کسی نمیتونه خودش رو جای شما بگذاره

velayati
June 13th, 2015, 16:38

پولتو بده من واست نگههههه دارم . :71:

راستی یه سوال واسم پیش اومده ، ببخشیدا ولی چجوری به دستت رسیده ؟

بگو تا ما هم انجام بدیم به دستمون برسه . :111:

mehrangta
June 13th, 2015, 16:46
برای هر کاری باید قدرت ریسک داشته باشید ...

persiantools
June 13th, 2015, 17:27
نباید این حرف رو بزنم اما توی ایران بهترین شغل دلالی هست دوست عزیز
پیشنهاد میکنم ماشین خرید و فروش کنید
خیلی سود داره اونم پراید
من یه آشنایی دارم
پراید داغون میخره تر تمیزش میکنه و رنگ و کارواش بعد سه میلیون بالاتر میفروشه
ماهی سه تا پراید این جوری میفروشه و ماهی 9 میلیون خوشبینانه سود داره
نه بنگاه داره نه چیزی
از طریق نت خرید و فروش میکنه یا میره بنگاه ها میشینه ماشین خوب اومد رو هوا میزنه

اما متاسفانه برای اینکه یک دلال خوب باشید(جسارت نباشه) باید خوب دروغ بگید،باید خوب حق اینو اون رو بخورید،باید خوب سر دیگران کلاه بذارید، وجدانتونم روی استند بای بذارید)

- - - Updated - - -

من کسی رو میشناسم که با بیست میلیون تونست کار آفرین بشه
حرف دوستانی که میگند تو ایران نمیشه کاری کرد رو اصلا قبول ندارم
الان بتونید 40 تومن یه مغازه خوب رهن کنید 50 میلیون هم کیف و کفش زنونه بریزید کلی سود میکنید

از دلالی هم خیلی بهتره که بالاتر گفتم و کلاً دلالی بدترین شغل دنیاست به نظر من

اما حرفهای من ودوستان همه یه جورایی خیال پردازی هست
و کسی نمیتونه خودش رو جای شما بگذاره

بله دلالی بهترین و پرسودترین شغل ایرانه ولی همونطور که گفتید زبون چرب و دروغگو می خواهد که کار من نیست

- - - Updated - - -

پولتو بده من واست نگههههه دارم . :71:

راستی یه سوال واسم پیش اومده ، ببخشیدا ولی چجوری به دستت رسیده ؟

بگو تا ما هم انجام بدیم به دستمون برسه . :111:

یه خونه قدیمی از پدربزرگم ارث رسیده بود که فروختیم و اینقدرم سهم ما شد

ParsWebIT
June 13th, 2015, 18:18
الان دوست بنده 6 طبقه آپارتمان زده شده 6 واحد 255 متری لوکس مشتری نداره اما داره هر مدت یک بار یکیشو میفروشه زیر قیمت که چکها پاس بشند فقط!!!
120 میلیون تومن برای برخی کارها پول زیاد و برای برخی دیگر پول کمی هست، شمائید که باید تشخیص خوب بدین وگرنه با یه حرکت اشتباه پول رو از دست میدین.
هر کاری میکنید کل پول رو نزارید که اگر مشکلی بود یا فروشی نبود بک آپ داشته باشید تو حساب

بنده تنها موردی که دیدم مردم میخرند غذا هست تو این دورو زمونه
شما شاید 3 ماه یه بار یه پیرهن یا لباس جدید بگیرید اما هر روز غذا که میخورید
یه مغازه تحقیق کنید راجع به موارد روزمره مردم و راهش بندازید

به هیچ وجه به فکر خرج کردن این پول در اینترنت نباشید

در آخر این نصیحت طلایی رو بهتون میکنم که همیشه دروغگو طمعکار رو گول میزنه! پس مراقب شراکت اینام باشید

persiantools
June 13th, 2015, 18:31
الان دوست بنده 6 طبقه آپارتمان زده شده 6 واحد 255 متری لوکس مشتری نداره اما داره هر مدت یک بار یکیشو میفروشه زیر قیمت که چکها پاس بشند فقط!!!
120 میلیون تومن برای برخی کارها پول زیاد و برای برخی دیگر پول کمی هست، شمائید که باید تشخیص خوب بدین وگرنه با یه حرکت اشتباه پول رو از دست میدین.
هر کاری میکنید کل پول رو نزارید که اگر مشکلی بود یا فروشی نبود بک آپ داشته باشید تو حساب

بنده تنها موردی که دیدم مردم میخرند غذا هست تو این دورو زمونه
شما شاید 3 ماه یه بار یه پیرهن یا لباس جدید بگیرید اما هر روز غذا که میخورید
یه مغازه تحقیق کنید راجع به موارد روزمره مردم و راهش بندازید

به هیچ وجه به فکر خرج کردن این پول در اینترنت نباشید

در آخر این نصیحت طلایی رو بهتون میکنم که همیشه دروغگو طمعکار رو گول میزنه! پس مراقب شراکت اینام باشید

بله بازار مسکن الان خیلی راکد هست ولی معمولا مسکن یهدفعه میکشه بالا .البته بنده پولم هیچ رقمه به خرید مسکن و زمین نمی خوره

rahahosting
June 13th, 2015, 19:23
فقط رو تخصصی دارید سرمایه گزاری کن !

lvlehrad
June 13th, 2015, 23:38
1. دوستان چرا بحث رو منحرف میکنید... مگه راجع به سربازی تاپیک زدن که سه صفحه راجع بهش بحث کردید ...ایشون مدرکشو بگیره تازه چندین سال بعدش میتونه سربازیشو بخره

2. دلالی سریعترین راه واسه پولدار شدنه ...ولی خودم شخصا متنفرم از این کار

3. اگر ایده ای داشته باشی که در رابطه با تخصصت باشه و رو ایده و تخصص خودت سرمایه گذاری کنی 100% جواب میگیری ! اگر میخوای تو اینترنت هزینه کنی یا باید اولین باشی که یعنی ایده از خودت باشه یا باید بهترین باشی که یعنی حسابی برنامه ریزی کنی و خرج تبلیغات و ....خلاصه فکر همه جاشو بکنی ! همین شرکتی که حدود یکی دو سال تاسیس شده چند تا سایت زده به نام های bamilo mozando و ... رو ببین !! تقریبا میشه گفت خودش هیچ کار خاصی انجام نمیده و فقط به صورت اینترنتی واسطه شده و حسابی داره پول میزنه به جیب :) تازه اولین نفری هم نیست که رو این ایده کار کرده فقط حساب شده و با برنامه ریزی و سرمایه کارو شروع کرده که قطعا موفق هم خواهد بود.

4. از من میشنوی سرور اینا نخر ! اصلا تو هاستینگ سرمایه گذاری نکن ! نه اینکه این کار سود نداره ها اتفاقا اگر سوادشو داشته باشی و برنامه ریزی کنی با این سرمایه میتونی پول خوبیم دربیاری ولی ریسکش خیلی خیلی بالاس

5. با این پول میتونی یه کافه حرفه ای بزنی....اگر رو دکوراسیون داخلیش کار کنی و یجورایی پاتوق جوونا و مخصوصا دانشجوها بشه راحت ماهی چند میلیون سود میکنی ...رفیق من با 100 میلیون سرمایه تو تهران کافه زد ماهی چند میلیون هم پول درمیاورد و خیلی راضی بود

fashen
June 14th, 2015, 03:22
دوست عزیز هزینه ساخت و ساز خبر دارید چفدر هست؟ با 120 میلیون میشه ساخت و ساز کرد؟
الان سرمایه دارهای بزرگش هم ریسک ساخت و ساز را نمی کنند با شرایط رکود فعلی
( چون در حال حاضر ساختن یک واحد اپارتمانی بیشتر در میاد تا اینکه شما برید یک اپارتمان صفر بخرید یا حتی ویلا در محموداباد)

این پول اونقدر نیست که بشه باهاش این کار را کرد
من جای شما بودم فعلا توی بانک نگه می داشتم تا ببینم شرابط اینده چی میشه
اگه بازار رونق گرفت وارد خرید و فروش میکردم (بستگی به رونق بازار) ولی حالا فعلا بانک بهترین گزینه هست

شما به جا اینکه بیای به مردم پیشنهاد بدی برور ایمانتو قوی کن کم ***ی کن کم مشتری ها رو وسوسه کن و سرور اختصاصی کنسلی رو پنلت رو بفروش و بعد از اینکه پولو گرفتی با یه تهدید که ای تو رگ من خون بسیجی هستش ای من خاک پای رهبرمو این حرفا سرور مردمو قطع کنی..

به این برکت قصم این پول ها خوردن نداره هر چی میخوای بگو چون من آدم های دورو مثل شما توی این انجمن کم ندیدم!!!

اشکان
June 14th, 2015, 03:53
دوست عزیز بزن تو کار سایت موزیک الان یه سایتی مثل پاپ موزیک راحت ماهی 20 میلیون درامد داره وقتی هم که روش می زارن در روز 30 دقیقه نیست
ولی بانک هم گزینه ی خوبی هست

meva300
June 14th, 2015, 11:58
یه خاور بخر بده دست یکی کار کنه
سود خوبی داره :d

persiantools
June 14th, 2015, 21:51
دوست عزیز بزن تو کار سایت موزیک الان یه سایتی مثل پاپ موزیک راحت ماهی 20 میلیون درامد داره وقتی هم که روش می زارن در روز 30 دقیقه نیست
ولی بانک هم گزینه ی خوبی هست

دوست عزیز دور کاری که قانونی نباشه رو خط کشیدم قبلا هم فروشگاه اینترنتی فیلم و سریال داشتم آخرش کارم به پلیس فتا ختم شد البته جریمه نشدم ولی خوب دیگه ترجیح میدم کاری بکنم که کسی بهم گیر نده

- - - Updated - - -

ماهی تقریبا چقدر درمیاره ؟ شنیدم راننده خودش چند میلیون میگیره

baxair
June 14th, 2015, 22:03
من یه فکر بکر دارم سرمایه اولیه هم دارم

ولی واس تبلیغات سرمایه ندارم

اگه خواستین این یاهو منه
baxair

تو ایران اولینه در نوع خودش

اشکان
June 14th, 2015, 23:49
دوست عزیز دور کاری که قانونی نباشه رو خط کشیدم قبلا هم فروشگاه اینترنتی فیلم و سریال داشتم آخرش کارم به پلیس فتا ختم شد البته جریمه نشدم ولی خوب دیگه ترجیح میدم کاری بکنم که کسی بهم گیر نده

- - - Updated - - -

سایت موزیک کجاش غیر قانونیه؟
الان بنظرت اگه پاپ موزیک غیرمجاز بود نباید ***** می شد؟این 20 میلیون که میگم درامد از راه درست هست

meva300
June 15th, 2015, 00:31

بستگی داره به راننده که چقدر کار کنه
ولی اگه زرنگ باشه تقریبا ماهی 5تومن
دقیقشو نمیدونم
باس از راننده خاور سوال کنید

persiantools
June 15th, 2015, 07:42
سایت موزیک کجاش غیر قانونیه؟
الان بنظرت اگه پاپ موزیک غیرمجاز بود نباید ***** می شد؟این 20 میلیون که میگم درامد از راه درست هست

ولی سایت دانلود دیگه اشباع شده و اونقدر سایتهای قدیمی هستن که جا برای فعالیت سایتهای جدید نیست

Yas-Host
June 15th, 2015, 07:49

خدا نکنه یه روز تصادف کنه!

اونوقت سودش رو متوجه خواهید شد.

meva300
June 15th, 2015, 10:13
خدا نکنه یه روز تصادف کنه!

اونوقت سودش رو متوجه خواهید شد.

خوب بیمه باید داشته باشه دیگه
بعدشم کسی که میخواد یه خاور بگیر باهاش مصالح و... جابجا کنه باید خاور کارکرده بگیره

nexinel
June 15th, 2015, 11:19
برای این قبیل سوالات بهتر هست تشریف ببرید انجمن های تخصصی مربوط به سرمایه گذاری:

سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://www.forum.unc-co.ir/)

ضمنا ما هم میتونم بهتون مشاوره مناسب بدم، اما اگر جسارت نباشه با توجه به اینکه تعداد افرادی که ادعای داشتن سرمایه را می کنند و بعد از کلی وقت گذاشتن متوجه کذب بودن ادعای ایشان می شویم، در ابتدای امر می بایست فونت مالی شما را مشاهده کنیم.

javadk
June 16th, 2015, 14:33
اگر قدرت ریسک دارید, pamm

meva300
June 16th, 2015, 15:04
یه کاری دیگه هم میتونی بکنی
چندتا گاو بخر بده دست یه گاوداری برات نگهداره
سود داره اما ریسک هم داره
یه دفعه دیدی گاوه مرده و.... :d

persiantools
June 18th, 2015, 15:37
اگر قدرت ریسک دارید, pamm

pamm دیگه چیه ؟

iraniserver.ir
June 18th, 2015, 16:22
سلام

بزن تو کار خرید و فروش ملک

delta
June 18th, 2015, 19:45
من 1 میلیون گیرم بیاد دیگه تو wht پیدام نمیشه..شما 120 میلیون گیرت امده بلند شدی امدی تاپیک زدی چیکار کنم؟ :106:

1 : اول چند میلیون میدی یک دفتر اجاره میکنی با 500 هزار تومانشم شرکت ثبت میکنی..فرقی نداره چی باشه اسمش شرکت باشه..یک ماشین مزدا 3 تمیز کارکرده بگیر تا 70 میلیونم گیرت میاد.....یک تیپ خوش گل بزن با اتوکولون...یک چند تا تراول 50 + 100 بزاری جیبت برو بالا شهرتون..یک دختر تو دل بروی خر پول که پول باباش از پارو میره بالا انتخاب کن باهاش دوست شو تریپ ازدواج بردار بقیه عمرت خوش بخت میشی و نیازی به کار هم نداری... >:D<

2 : از این کشور برو..... :111: فرقی نداره افغانستانم بری خوش بخت میشی...

velayati
June 18th, 2015, 19:47
یه کار دیگه هم میتونی بکنی

ماشن های قدیمی بخری تر و تمیزش کنی بعد بفروشی . با چند برابر قیمت . . .

یا خونه های قدیمی بخری ، مرمت کنی و چند برابر قیمت بفروشی . . .

- - - Updated - - -

من 1 میلیون گیرم بیاد دیگه تو wht پیدام نمیشه..شما 120 میلیون گیرت امده بلند شدی امدی تاپیک زدی چیکار کنم؟ :106:

1 : اول چند میلیون میدی یک دفتر اجاره میکنی با 500 هزار تومانشم شرکت ثبت میکنی..فرقی نداره چی باشه اسمش شرکت باشه..یک ماشین مزدا 3 تمیز کارکرده بگیر تا 70 میلیونم گیرت میاد.....یک تیپ خوش گل بزن با اتوکولون...یک چند تا تراول 50 + 100 بزاری جیبت برو بالا شهرتون..یک دختر تو دل بروی خر پول که پول باباش از پارو میره بالا انتخاب کن باهاش دوست شو تریپ ازدواج بردار بقیه عمرت خوش بخت میشی و نیازی به کار هم نداری... >:D<

جالب بود و ایده ای زیباااا

javadk
June 18th, 2015, 22:51
pamm دیگه چیه ؟

توضیح پم
http://iran-egold.com/forum/showthread.php?t=8325

hotler
June 19th, 2015, 00:29

:)):)):)):)):)):)):)):)):))