PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی با مدیریت کامل + نظر خواهی

ebookmemory
August 29th, 2010, 09:50
مشخصات سرور: (لینوکس)

رم : 1 گیگا بایت
هارد : 20 تا 30 گیگابایت (بیشتر از 30 لازم ندارم )
پهنای باند: 1.5 الی 2 ترابایت
کنترل پنل : سی پنل یا دایرکت ادمین
مهمتر از همه : آپتایم بالا و تضمینی ، سرعت و کیفیت خوب. عدم تحریم ( در ضمن لطفا از دیتا سنتر ovh سرویس معرفی نکنید)

مدیریت سرور شامل : تنظیمات امنیتی ، حل مشکل ، بهینه و به روزرسانی منابع ونرم افزار های سرور
پشتیبان گیری خودکار و فضای بک آپ

-----------------------------------------------------------------------
دوستان لطفا بفرماییدکدامیک از موارد زیر بیشتر مورد تایید هست:
persianwhois.com
afraweb.net
parsdev.ir

با تشکر

alborzhost
August 29th, 2010, 10:28
سلام

لطفا قیمت های ما رو مشاهده کنید. (http://alborzhost.net/vps.php)
تمامی سرویس ها مدیریت شده و داری بک آپ روزانه هستند.

nimafire
August 29th, 2010, 11:12
سلام
من این سرویس را با دایرکت ادمین بهتون ماهانه 30000 تومان میدم.
به همراه cpanel ماهانه 36000 تومان

مدیریت سرور شامل : تنظیمات امنیتی ، حل مشکل ، بهینه و به روزرسانی منابع ونرم افزار های سرور
ما گروه منیجینگ سرور هستیم. این سرویس ماهانه 20000 تومان هست. من بهتون افر میدم که مشکلی برای ماه اول نداشته باشید ماه اول 10000 تومان و ماه های بعدی 5000 تومان

از کل دیتابیس های شما و بعضی از بخش های اساسی سرور در سروری جدا که تماما برای نگهداری پشتیان طراحی شده از اطلاعات شما نگهداری میشود به صورت روزانه.12 ساعته و حتی 1 ساعته.

این افر در وبسایت ما نیست.
اگر مایل بودید به من پیام خصوصی بزنید

IranianServer
August 29th, 2010, 11:23
با سلام.
در خدمت شما هستیم با تخفیف 25% - البته در صورت سفارش با cPanel.
لیست قیمت : سرور مجازی با سیستم عامل لینوکس (http://iranianserver.net/?pid=linux-vps)

Arashdn
August 29th, 2010, 11:35
مهمتر از همه : آپتایم بالا و تضمینی ، سرعت و کیفیت خوب. عدم تحریم ( در ضمن لطفا از دیتا سنتر ovh سرویس معرفی نکنید)

اینی ک شما اینقدر برات مهمه یا باید ددکیت سرور بگیری
یا یه هاست قوی که قبل خرید همه موارد از قبیل فشار و .. رو باهاش مطرح کنید

asrhosting
August 29th, 2010, 12:43
مشخصات سرور: (لینوکس)

-----------------------------------------------------------------------
دوستان لطفا بفرماییدکدامیک از موارد زیر بیشتر مورد تایید هست:
persianwhois.com
afraweb.net
parsdev.ir

با تشکر

سلام .
سرور اختصاصی مجازی :
سی پی یو : 4 هسته > intel 4*2.40 GHz
هارد : 40 GB
+ 50 گیگ فضای بک آپ
پهنای باند: 2 TB
سیستم عامل : centos 5.5
کنترل پنل : directadmin
پورت اختصاصی : 100 مگابیت یا 1000 مگابیت !
آی پی 1 :
دیتا سنتر : آمریکا - singlehop

$ ماهیانه : پیام خصوصی شد !

% تضمین آپ تایم و کیفیت !
+ تنظیمات اولیه امنیتی و حل مشکلات اولیه + آپدیت !
- دایرکت ادمین رایگان نصب و تنظیم می شه
* و اینکه تمام منابع سرور شما کاملا اختصاصی هست و کیفیت خوبی دارند .

---

در مورد دوستان :
1. پرشین هویز از آلمان معمولا سرور داره که با آلمان هم دیتا سنتر های آشغالی داره ولی نهایت کیفیت اون دیتا سنتر ها رو بهت می دن
2. افرا وب از کانادا سرویس می ده و کیفیت های دیتا سنتر عالیه . پشتیبانی افرا وب می گن خوبس . خودشون هم آدم خوبی هستند .
3. پارس هم کیفیت سرور هاش عالی هست پشتیبانی خوبی دارند و سابقه طولانی .

موفق باشید .

taghikhani
August 29th, 2010, 13:13
رم 1024
هارد 30
پهنای باند 2000
سی پی یو 6 هسته ای
vds
+ مدیریت کامل
58000 تومان

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:12 PM ----------

دایرکت ادمین 5500
سی پنل 16500

vPsPersia.COM
August 29th, 2010, 13:53
Value -
40 GB Web Space
500 GB MonthlyTraffic
1024 MB RAM
Dual Intel Xeon QuadCore E5410
1 IP
FREE DirectAdmin Control Panel

ماهانه 30 هزار تومان

+ لایسنس cPanel هم 16 هزار تومان

هزینه مدیریت هم ماهانه 30 هزار تومان که ماه اول برای تخفیف 20 هزار تومان گرفته می شود

در مورد بک آپ هم میشه به صورت رایگان روی خود VDS شما انجام بشه اما اگه نیاز به فضای اضافی دارید برای هر 1 گیگ باید مبلغ 1000 تومان بپردازید

pardishosting
August 29th, 2010, 15:46
با سلام

اول آپتایم ما تو سایتمون هست ، قسمت مقایسه آپتایم هم داریم که لینک شرکت هایی که درباره اشون پرسیدید هم توش هست.

اینم افر ما :
2.27 پردازنده اختصاصی
2 گیگ رم
30 گیگ هارد RAID10 , SAS
ترافیک 1500 گیگابایت
ای پی : 5 عدد رایگان ...
کنترل پنل ، دایرکت ادمین یا سی پنل : رایگان
بک اپ روی سرور دیگه با سیستم r1soft رایگان
کاملا مدیریت شده
شبکه اختصاصی
قیمت 130 تومان ماهانه

srashedian
August 29th, 2010, 20:49
سلام... در صورتی که مشکل پرداخت ارزی ندارید من خرید از Resellerzoom رو پیشنهاد میکنم... تاپیک نقد من هم ممکنه کمکتون کنه...
http://www.webhostingtalk.ir/f129/%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-14159/
(متاسفانه با حذف یا انتقال بعضی از پست های من، دیگه نتونستم توی اون تاپیک به دوستان جواب بدم)

J4vad
August 29th, 2010, 22:08

سرور درخواستی شما ماهیانه : 45 هزار تومان .

Cpanel ماهیانه : 15 هزار تومان .

Directadmin ماهیانه : 8 هزار تومان .

Uptime:100% - USA Datacenter

تنظیمات امنیتی و بهینه سازی اولیه رایگان .

فضای بکاپ هر 10 گیگابایت ماهیانه 5 هزار تومان .

------
parsdev.ir از مابقی معتبر تر است .

موفق باشید .

srashedian
August 29th, 2010, 22:56
دوستان توجه داشته باشید که ایشون سرور ادمینیستریشن لازم دارن، شما همه دارید سرور منیجمنت میدید... (نمیخوان یه بار براشون تنظیم کنید و ول کنید برید، باید مدیریت دائم سرورشون رو بر عهده بگیرید، و البته اگر سرورشون هک بشه یا اطلاعاتش به هر دلیلی مشکلی پیدا کنه مسئولیتش با شماست و باید کل خسارت های مربوطه رو جبران کنید)

pardishosting
August 30th, 2010, 00:01
سروریس هایی که ما اراه می دیم فول منیج هستند ... ضریب صحت بک اپ هم بالای 99 درصد هست . و تا به حال هیچگونه مشکل از دست رفتن اطلاعات نداشتیم . چون اطلاعات مجموعا روی 6 هارد هستند.

taghikhani
August 30th, 2010, 03:31
دوستان توجه داشته باشید که ایشون سرور ادمینیستریشن لازم دارن، شما همه دارید سرور منیجمنت میدید... (نمیخوان یه بار براشون تنظیم کنید و ول کنید برید، باید مدیریت دائم سرورشون رو بر عهده بگیرید، و البته اگر سرورشون هک بشه یا اطلاعاتش به هر دلیلی مشکلی پیدا کنه مسئولیتش با شماست و باید کل خسارت های مربوطه رو جبران کنید)

معنای مدیریت این نیست. من خودم از شرکتهای بسیار معتبر سرویس مدیریت شده داشتم، ولی هیچکس تضمین هک نشدن نمیده. ممکنه هک به علت بی احتیاطی خود مشتری باشه.

srashedian
August 30th, 2010, 06:53
معنای مدیریت این نیست. من خودم از شرکتهای بسیار معتبر سرویس مدیریت شده داشتم، ولی هیچکس تضمین هک نشدن نمیده. ممکنه هک به علت بی احتیاطی خود مشتری باشه.

جناب تقی خانی، من نزدیک به 2 سال هست که کارم همینه، تفاوت Management و Administration رو میدونم... اما از متن تقاضای ایشون مشخص هست که به Administration احتیاج دارن، نه منیجمنت... (میبینید که زیر پستم هم تشکر کردن)
و اما در مورد بحث هک، منظورم این نبود که تضمین کنید سایتشون هک نمیشه (که هر کسی میدونه نزدیک به غیر ممکنه)... من میگم باید امنیت سایتشون رو تضمین کنید، یعنی اگر هم هک شدن شما بتونید با کمترین تلفات ممکن اطلاعاتشون رو برگردونید (مساله بک آپ گیری دائمی)... حالا اگر بد بیان کردم عذر خواهی میکنم... البته این که ایشون دقیقا چه انتظاراتی از مدیر سرورشون دارن رو باید شفاف تر بیان کنند، که خوب مسلما در هزینه Administration تاثیر داره...
اگر نظر شما متفاوت هست خوشحال میشم بدونم

taghikhani
August 30th, 2010, 14:02
جناب تقی خانی، من نزدیک به 2 سال هست که کارم همینه، تفاوت Management و Administration رو میدونم... اما از متن تقاضای ایشون مشخص هست که به Administration احتیاج دارن، نه منیجمنت... (میبینید که زیر پستم هم تشکر کردن)
و اما در مورد بحث هک، منظورم این نبود که تضمین کنید سایتشون هک نمیشه (که هر کسی میدونه نزدیک به غیر ممکنه)... من میگم باید امنیت سایتشون رو تضمین کنید، یعنی اگر هم هک شدن شما بتونید با کمترین تلفات ممکن اطلاعاتشون رو برگردونید (مساله بک آپ گیری دائمی)... حالا اگر بد بیان کردم عذر خواهی میکنم... البته این که ایشون دقیقا چه انتظاراتی از مدیر سرورشون دارن رو باید شفاف تر بیان کنند، که خوب مسلما در هزینه Administration تاثیر داره...

فرمایش شما درسته. ولی این خدماتی که شما می فرمایید رو بنده کلا ندیدم جایی ارائه بده.

pardishosting
August 30th, 2010, 21:08

ما این خدمات رو ارائه می دیم ... اگر اطلاعاتشون پرید با کمترین تلفات اطلاعات برگردونه می شه .
فول منیج هم هست و کاربر نیازی به ورود به ssh نداره .. البته به نظر می رسه این اقا می خوان بهترین خدمات به بهترین کیفیت رو با کمترین قیمت داشته باشند که همچین چیزی وجود نداره .

taghikhani
August 30th, 2010, 21:18
ما این خدمات رو ارائه می دیم ... اگر اطلاعاتشون پرید با کمترین تلفات اطلاعات برگردونه می شه .
فول منیج هم هست و کاربر نیازی به ورود به ssh نداره .. البته به نظر می رسه این اقا می خوان بهترین خدمات به بهترین کیفیت رو با کمترین قیمت داشته باشند که همچین چیزی وجود نداره .

برگردوندن اطلاعات چیز عجیب و غریبی نیست. یک سرور بکاپ جداگونه براشون در نظر گرفته میشه که هزینه خودش رو داره. بحثی که برای من عجیب بود تضمین هک نشدن بود که امری غیرممکن است.

srashedian
August 30th, 2010, 21:32
برگردوندن اطلاعات چیز عجیب و غریبی نیست. یک سرور بکاپ جداگونه براشون در نظر گرفته میشه که هزینه خودش رو داره. بحثی که برای من عجیب بود تضمین هک نشدن بود که امری غیرممکن است.

بله، من هم گفتم، بیانم بد بود، منظور این هست که امنیت سرور رو تضمین کنید نه هک نشدن رو...
ضمنا در این مورد که تا حالا ندید، دلیلش اینه که تاحالا نخواستید... من کارم همین هست، کار سرور وب انجام نمیدم، اما الان دو سال هست که مدیریت سرور رو انجام میدم... الان برای یک شرکت این کار رو انجام میدم ماهیانه 300 هزار تومان (سرور شبکه اداری هست)