PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از مهمانان نت افراز کسی اینجا هست

samanmo
June 11th, 2015, 03:15
سلام ، دوستان کسی با نت افراز کار کرده؟ دقت کنید لطفا نت افراز منظورم هست نه نت افزار
اینم لینک (http://netafraz.com) ازشون راضی هستین ؟؟؟ من میخوام ازشون هاست اشتراکی بگیرم و میخوام سه تا از سایت هام رو منتقل کنم اونجا .... تایید میشن یا نه ؟؟؟؟؟؟؟

mha1368
June 11th, 2015, 03:17
سلام./
همه چیزشون اوکی هست

چقدر بازدید داره سایت هاتون؟
موضوع سایت هاتون چی هست؟

نزدیک 3 سال سرویس داشتم ازشون
یه فروشگاه روش داشتم که ایمیل ارسال نمی کرد..انگار محدودیت گذاشته بودند
برای همین پرسیدم موضوع سایتتون چیه

hamra
June 11th, 2015, 03:57
نت افراز خوبه اما اخرین سرویسی که ازشون داشتم مربوط به 2 سال پیش بود تقریبا که مدام روی سرورشون ابیوز میومد !
ولی باز پشتیبانیشون خوب هست و سریع.
اما فقط دایرکت ادمین ارائه میدن روی سرور هاشون . و یعنی اکگر هاست سی پنل بخواین اینا ارائه نمیدن .

samanmo
June 11th, 2015, 09:10
سلام./
همه چیزشون اوکی هست

چقدر بازدید داره سایت هاتون؟
موضوع سایت هاتون چی هست؟

نزدیک 3 سال سرویس داشتم ازشون
یه فروشگاه روش داشتم که ایمیل ارسال نمی کرد..انگار محدودیت گذاشته بودند
برای همین پرسیدم موضوع سایتتون چیه
سایت شرکتی و دانلود کتاب های صوتی ، هر دوتا رو میخوام ببرم روی یک هاست
در مورد ایمیل که گفتن مشکلی نیست
حتی گفتن براتون اسکریپت نصب میکنیم با اون تبلیغات ارسال کنید ولی من در حد تایید ثبت نام میخوام
- - - Updated - - -

نت افراز خوبه اما اخرین سرویسی که ازشون داشتم مربوط به 2 سال پیش بود تقریبا که مدام روی سرورشون ابیوز میومد !
ولی باز پشتیبانیشون خوب هست و سریع.
اما فقط دایرکت ادمین ارائه میدن روی سرور هاشون . و یعنی اکگر هاست سی پنل بخواین اینا ارائه نمیدن .
ابیوز چیه؟؟؟ میدونم ، دایرکت ادمین بهتره ، یعنی امن تر هست ، فرقی نمیکنه برای من ولی سرعت دایرکت ادمین بروز خیلی بیشتر از سی پنل هست . اصلا سی پنل ندارن و میگن بخاطر تحریم ها خطرناکه و امنیتش کمه ، خیلی روی امنیت وسواس هستن ، یک ایراد دیگه ای که داره اینه که توو پلن هاش حجم پایگاه داده مشخص کرده و توو پلنی که به من پیشنهاد دادن 500 میگ نهایت حجم پایگاه داده هست ، البته فکر کنم خیلی خوبه که اولش بهت میگن ، بعضیا میان میگن نامحدود بعد از ی حدی که رد میشه بهت اخطار میدن که منتقل کنید روی یک پلن بالاتر
بجز یک مورد بقیه مشتریاش همه راضین ، اصلا ناراضی نداره ... اصلا

hostorder
June 11th, 2015, 09:30
من هم چند سال پیش باهاشون کارکردم یکی از بهترین شرکت ها هستند

samanmo
June 11th, 2015, 10:11
بله ، معمولا ازشون راضین ، منم ی خرده بخاطر حجم پایگاه داده که زده 500 میگ مردد هستم وگرنه همین الآن خرید میکردم

hostorder
June 11th, 2015, 10:53
بله ، معمولا ازشون راضین ، منم ی خرده بخاطر حجم پایگاه داده که زده 500 میگ مردد هستم وگرنه همین الآن خرید میکردم
پارس پک هم مناسب هست یک خوبی داره پنل میدند بهتون می تونید میزان مصرف سی پی یو و رم خود رو ببینید

s0NY
June 11th, 2015, 12:16
سرچ نمایید بهتر است تاپیک نارضایتی دارند

ballance
June 11th, 2015, 12:54
با سلام

من از سال 90 باهاشون کار میکنم و همه جوره تاییدشون میکنم.پشتیبانی بسیار حرفه ایی و خوبی دارند .کیفیت سرویس ها هم در سطح بسیار خوبی هست و من تا به حال هیچ مشکلی باهاشون نداشتم.

سرچ نمایید بهتر است تاپیک نارضایتی دارند

من در این سال ها فقط یک مورد تاپیک برای نت افراز دیدم اون هم مربوط به ضبط شدن هارد یکی از سرور هاشون توسط پلیس آلمان بود که با پیگیری های که انجام دادند مشکل برطرف شد.

با تشکر

30SecondToMars
June 13th, 2015, 01:45
دایرکت ادمین بهتره ، یعنی امن تر هست ، فرقی نمیکنه برای من ولی سرعت دایرکت ادمین بروز خیلی بیشتر از سی پنل هست . اصلا سی پنل ندارن و میگن بخاطر تحریم ها خطرناکه و امنیتش کمه ، خیلی روی امنیت وسواس هستن ، یک ایراد دیگه ای که داره اینه که توو پلن هاش حجم پایگاه داده مشخص کرده و توو پلنی که به من پیشنهاد دادن 500 میگ نهایت حجم پایگاه داده هست ، البته فکر کنم خیلی خوبه که اولش بهت میگن ، بعضیا میان میگن نامحدود بعد از ی حدی که رد میشه بهت اخطار میدن که منتقل کنید روی یک پلن بالاتر
بجز یک مورد بقیه مشتریاش همه راضین ، اصلا ناراضی نداره ... اصلا

عزیزم کی گفته دایرکت ادمین امنیت بیشتری داره؟!!!
به نظرم بهتره بیشتر در این مورد تحقیق کنید.

"اصلا سی پنل ندارن و میگن بخاطر تحریم ها خطرناکه و امنیتش کمه "
اگر گفتن امنیتش کمه دروغ گفتند.
بله تحریم هست اما بسیاری از شرکت های ایرانی در دوبی و غیره شرکت دارند و لایسنس قانونی استفاده میکنند؛ اون هایی هم که شرکت ندارد از واسطه ها استفاده میکنند

"بجز یک مورد بقیه مشتریاش همه راضین ، اصلا ناراضی نداره ..."
فکر کنم همین سال قبل بود که سرورشون به مشکل خورد و به صورت همزمان سرور بک آپشون هم به مشکل خورد و اطلاعات خیلی ها از بین رفت.
یکم سرچ کنید احتمالا در همین wht مواردی رو پیدا میکنید ...

در کل؛ پشتیبانی اش رو شنیدم خوبه، از دایرکت ادمین متنفرم چون واقعا کار باهاش حوصله میخواد... بنابراین انتخاب من نیست.

kourosh_it
June 13th, 2015, 11:08
سلام ، دوستان کسی با نت افراز کار کرده؟ دقت کنید لطفا نت افراز منظورم هست نه نت افزار
اینم لینک (http://netafraz.com) ازشون راضی هستین ؟؟؟ من میخوام ازشون هاست اشتراکی بگیرم و میخوام سه تا از سایت هام رو منتقل کنم اونجا .... تایید میشن یا نه ؟؟؟؟؟؟؟

نت افراز یکی از شرکت ها باسابقه میباشد
هر شرکتی مشتری راضی و ناراضی رو داره !
نت افراز فقط ارائه دهنده دایرکت ادمین هست که همونطور که دوستان ذکر کردن حوصله زیادی میخواد کار باهاش ! و سی پنل قطعا بهتره !
در کل یکی از شرکت های با سابقه و نامدار میباشد کیفیت سرویس رو نمیشه نظر داد چون ما مشتریانی رو داشتیم از نت افراز به ما منتقل کردن و کسایی بودن که از ما به نت افراز منتقل کردن ! اما طبق شنیده ها راضی بود دوستان

velayati
June 13th, 2015, 16:12

سلام و درود

درشهر اصفهان از هاستینگ های معتبر و پر فروش هستند .

ولی پیشنهاد میکنم در خریدتون بیشتر تحقیق کنید .

مینا-صیفی
June 13th, 2015, 18:28
چند روزی گذشته از این تاپیک و تاپیک های دیگر که زدید هنوز این همه میگویند که خوب هست شما در حال تحقیق هستید خریداری نکردید هنوز از نت افراز ؟ عجب !!!!!