PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ویرایش افزونه کلیجا

zafarian
June 11th, 2015, 10:55
با سلام و درود خدمت همگی دوستان

دوستانی که اطلاع دارن به تازگی افزونه ای از سمت پشتیبان فارسی کلیجا(کلیفا) منتظر شد با عنوان افزونه پیشرفته ftp که هنگام اپلود فایل ها رو به هاست دانلود منتقل میکنه؛خب این افزونه خیلی کاربردیه ولی برای لینک های غیرمستقیم مشکلاتی داره...
در این افزونه من با فرمت هایی که لینک مستقیم میدم مشکلی ندارم ولی فایل هایی که لینک غیرمستقیمشون رو میدم هنگام دانلود چند مشکل بوجود اومده؛
اول )دانلود منیجر فایل رو با تک کانکشن دانلود میکنه و سرعت دانلود خیلی پایین میاد
دوم)به طبع قابلیت ایست دانلود هم از بین میره..

خواستم دوستانی که میتونن این مشکل رو برام حل کنن چیزی بشه مثل لینک دانلود هایی که پیکوفایل در صفحه دانلودش میده!
دوستان لطفا قیمت ها رو هم بگین...

====
بجز مورد بالا یه مشکلی هم که دارم اینه که همین کلیفا افزونه لودینگ اپلود رو منتشر کرده یعنی فایل اپلود میشه توسط یه نوار لودینگ درصد پیشرفت اپلود رو نشون میده ولی متاسفانه با قالب سایت من ست نیست دوستانی هم که میتونین اینکارو برام انجام بدن ممنون میشم قیمت ها رو تو همین پست اعلام کنن...