PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست لایسنس سی پنل فوری

farid-13
June 9th, 2015, 22:04
سلام
درخواست لایسنس سی پنل دارم که سریع امشب اکتیو بشه

همیشه از آلما هاست تهیه میکردم . ولی امروز کلا ناحیه کاربریشون دان هست . چند بار هم تماس گرفتم ظاهرا اهمیتی براشون نداره یا جوابای سر بالا میدن

asrhosting
June 9th, 2015, 22:09
سلام

همیشه از آلما هاست تهیه میکردم . ولی امروز کلا ناحیه کاربریشون دان هست . چند بار هم تماس گرفتم ظاهرا اهمیتی براشون نداره یا جوابای سر بالا میدن

سلام .
49900 تومان . تحویل به صورت آنی .
http://billing.asrhosting.com

Edwin
June 9th, 2015, 22:09
درود

تحویل آنی هست.
عضو بشید تیکت بدید براتون فاکتور بشه
اطلاعات تماس در امضاء

farid-13
June 9th, 2015, 22:11
ممنون
یادم رفت بگم برای سرور اختصاصی میخوام

websazha
June 9th, 2015, 22:15
با سلام

سرور اختصاصی 120 هزار تومان تحویل همین الان :)

mobinhost.in
June 9th, 2015, 22:17
سلام 117 تومان ارائه لایسنس به صورت انی

دوست من یک پینهاد ارازنتر هم به شما دارم
با من تماس بگیرید در خدمت شمت هستم

66573866

speednet
June 9th, 2015, 22:19
سلام

سلام
وی پی اس یا سرور اختصاصی
وی پی اس ماهانه 47 تومان اگر سرور اختصاصی هست بفرمایید تا بهتونقیمت داده بشه

xphost
June 9th, 2015, 22:22
به جناب سنجری مراجعه کنید
بهترین قیمت+تحویل فوری
www.yasit.ir

AlmaHost
June 9th, 2015, 22:23
سلام

سلام
از اینکه امروز سایت دارای اختلال بوده طلب بخشش اما این مورد قبلا روی اختبار سایت اطلاع رسانی شده بوده
در آخر تمامی کاربران آلما ارزشمند ترین سرمایه آنها هستند و با توجه به اینکه از سرویس ها ما استفاده کردید و مشکلی تا امروز نبوده فکر میکنیم کمی بی انصافی و یا ... کرده اید
باز اگر موردی بود در خدمت شما هستیم
موفق وپیروز
حامد آرایش

farid-13
June 9th, 2015, 22:32
سلام
از اینکه امروز سایت دارای اختلال بوده طلب بخشش اما این مورد قبلا روی اختبار سایت اطلاع رسانی شده بوده
در آخر تمامی کاربران آلما ارزشمند ترین سرمایه آنها هستند و با توجه به اینکه از سرویس ها ما استفاده کردید و مشکلی تا امروز نبوده فکر میکنیم کمی بی انصافی و یا ... کرده اید
باز اگر موردی بود در خدمت شما هستیم
موفق وپیروز
حامد آرایش

سلام
جناب آرایش
اگر لحنم نامناسب بود از شما و شرکت آلما هاست پوزش میخوام
من هیچ وقت دوست ندارم از جای دیگه خرید کنم وقتی الما هاست هست . مطمئنن شما بهترین هستید

ولی بنده دو بار تماس گرفتم شرکت شما . که همکار بخش فنی شما به بنده میگه هیچ مشکلی نداره . هر چی میگم از توی vps هم چک کردم نمیاد بالا اصرار اکید دارن که هیچ مشکلی نداره دیگه ادم میمونه چی بگه .
دفعه دوم به بنده اعلام میشه 10 دقیقه دیگه مشکل حل میشه که نشد و ساعت کاری به پایان رسید

AlmaHost
June 9th, 2015, 22:37
سلام
جناب آرایش
اگر لحنم نامناسب بود از شما و شرکت آلما هاست پوزش میخوام
من هیچ وقت دوست ندارم از جای دیگه خرید کنم وقتی الما هاست هست . مطمئنن شما بهترین هستید

ولی بنده دو بار تماس گرفتم شرکت شما . که همکار بخش فنی شما به بنده میگه هیچ مشکلی نداره . هر چی میگم از توی vps هم چک کردم نمیاد بالا اصرار اکید دارن که هیچ مشکلی نداره دیگه ادم میمونه چی بگه .
دفعه دوم به بنده اعلام میشه 10 دقیقه دیگه مشکل حل میشه که نشد و ساعت کاری به پایان رسید

سلام
اگرچنین برخوردی بوده طلب بخشش ولی احتمالا چون لود کاری امروز ما بالا بوده این چنین شده ولی در نهایت حق با شما میباشد
بابت پایان ساعت کاری نگران نباشید شما هر ساعت از شبانه روز که سفارش دهید لایسنس به صورت خودکار همان لحظه فعال میشود و محدود به تایم اداری نیست
همچنین ارسال تیکت
در حال حاظر مشکل حل شده و مانند گذشته اماده خدمات رسانی
با آرزوی بهترینها برای شما

aligoli
June 9th, 2015, 22:38
سلام

در خدمتیم.
www.my.hezarnevis.com

farid-13
June 9th, 2015, 22:53
سلام
اگرچنین برخوردی بوده طلب بخشش ولی احتمالا چون لود کاری امروز ما بالا بوده این چنین شده ولی در نهایت حق با شما میباشد
بابت پایان ساعت کاری نگران نباشید شما هر ساعت از شبانه روز که سفارش دهید لایسنس به صورت خودکار همان لحظه فعال میشود و محدود به تایم اداری نیست
همچنین ارسال تیکت
در حال حاظر مشکل حل شده و مانند گذشته اماده خدمات رسانی
با آرزوی بهترینها برای شما

مشکل حل نشده
بنده ناحیه کاربریتون را تنها با vps المان در دسترس دارم ان هم موقع سفارش ظاهرا تغییر داده شده قالب . قسمتی که باید ایپی را وارد کرد مشخص نیست

rouhallah
June 9th, 2015, 22:59
مشکل حل نشده
بنده ناحیه کاربریتون را تنها با vps المان در دسترس دارم ان هم موقع سفارش ظاهرا تغییر داده شده قالب . قسمتی که باید ایپی را وارد کرد مشخص نیست

سلام دوست عزیز
در صورت تمایل می توانید به صورت انلاین از ما تهیه فرمایید
https://servering.info/%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D8%B3%DB%8C%E2%80%8C%D9%BE%D9%86%D9%84-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86/?lang=fa

farid-13
June 9th, 2015, 23:08
سلام دوست عزیز
در صورت تمایل می توانید به صورت انلاین از ما تهیه فرمایید
https://servering.info/%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D8%B3%DB%8C%E2%80%8C%D9%BE%D9%86%D9%84-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86/?lang=fa

سلام
اتفاقا بنده تیکت زدم خدمتتون که ببینم میتونین فعال کنید ولی پاسخی داده نشد

rouhallah
June 9th, 2015, 23:31
سلام
اتفاقا بنده تیکت زدم خدمتتون که ببینم میتونین فعال کنید ولی پاسخی داده نشد
من تو سیستم تیکت غیر فعال نمی بینم ؟
تو کدوم سایت زده اید ؟

- - - Updated - - -

ولی در کل ما خدماتمون به صورت 100% انلاین است