PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقاد شدید از مدیریت wht

iNicz.Com
August 28th, 2010, 22:06
تا حالا کی اسپم منو دیده !!!!
تمام پستهای من کمک به همکارا و قرار دادن آموش تو wht بوده و مثله بعضی ها نستیم 2 روزه سرور گرفته باشم.بیا هی هی رف کنم تا زود به هر پستی الکی جواب داده باشم تا بیام تو قسمت فروش بیا حودمو تبلیغ کنم. آقا امروز من یک پست دادم بعد از ماه ها که میشه گفت جوابه دوستارو دادم و چون تعداد پست هام 100 تا نشده نمیتونم اونجا بزارم. اومدیمو :

پیش فرض Shoam Yek Ekhtar Takhalof Dar Array [bbtitle]Daryaft Kardid

جناب iran.nicz,

شما یک اخطار تخلف در انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران دریافت کردید.

نوع: ارسال اسپم تبلیغاتی
-------
فروش در بخش نامناسب
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

اصل پست:
LeaseWeb هم داون شد
کاملا توپ ولی هزینه های اولیه زیاده . setup fee داره. با این همه با کیفیتی که داره 6 -7تا سرور دارم ازش.
واسه خرید باید مدارک بفرستید . (passport va master cart ) .
برای خرید توصط ما با قیمت های توپ کسی خواست بیاد یاهو مکاتبه.
نصف هزینه گرفته میشه 3-12 ساعته روز های 2 شنبه تا جمعه سرور با یک لینوکس تحویل داده میشه 5 روز بعد نصف هزینه رو میگیریم.
09149600789
gmail:royal.pc1@gmail.com
ما برای شما دیتا سنتر خواهیم بود.هر مشکلی بود ما در خدمتیم.به دیتا سنتر دخلی نداره
با تشکر,
انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران

یه همچین چیزی نوشتیم . انصافه و امده به من اینو میگه . از 85 پیت من 80 پست مفید بوده :(
اگه من به دوستی تا حالا کمکی کرده باشم نظر شو میگه . ممنون از همه [-(

Online24
August 28th, 2010, 22:17
فروش در بخش نامناسب = اسپم تبلیغاتی .

IranianServer
August 28th, 2010, 22:25
واقعاً که کار ما رو راه انداختن.
معلومه که کارشون آموزشه نه تبلیغ.
الان کلی وقت گذاشتن تا کار منو حل کنند.

Sajad
August 28th, 2010, 22:28
خوشبختانه اسم تاپیکی که بوده و متن اسپم شما در تصویر دیده میشه و گویای همه چیز هست.
بهر حال انسان جایز الخطاست . حکم اعدام هم براتون بریده نشده . اخطار = کارتون اشتباه بوده دفعات بعد دقت کنید. ولی خوب اگه چندین بار تکرار بشه برخورد هم جدی میشه.

Online24
August 28th, 2010, 22:29
من به شخصه از فعالیت ایشون تشکر میکنم . ولی طبق قوانین انجمن فروش یا تبلیغات خدمات به خصوص در بخش های آموزشی انجمن خلاف قوانین هست و شامل تذکر میشه .

asrhosting
August 28th, 2010, 22:30
من ایشون رو 101/5 5 تأیید می کنم به خیلی ها تو انجمن کمک می کنه نمی دونم چرا برخورد مناسبی نمی شه ! ( الان یه اخطار هم از طرف سجاد برا من می یاد : دی )

Sajad
August 28th, 2010, 22:48
همه که اینجا هستند کمک بهم میکنند. من از کمک هایی که شما میکنی متشکرم جناب iran.nicz عزیز.
شما قبول ندارید که پستتون واقعا بیجا بوده ؟ ما اصلا به اینکه شما تبلیغ کردی یا نکردی کار نداریم. جای پست شما اونجا بوده ؟

من ایشون رو 101/5 5 تأیید می کنم به خیلی ها تو انجمن کمک می کنه نمی دونم چرا برخورد مناسبی نمی شه ! ( الان یه اخطار هم از طرف سجاد برا من می یاد : دی )
هر موقع اخطار الکی گرفتید مثل ایشون علتش رو جویا بشید. ترجیحا داخل پیغام خصوصی
سجاد بیکار نیست که بیاد به شما الکی اخطار بده . حتی فکر نکنم من اصلا هیچ دفعه به شما اخطاری داده باشم. همچنین یادم نمیاد تو هیچکدوم از تاپیک های انتقاد و پیشنهاد به کسی اخطار داده باشم. پس وقتی میخواهید یه حرفی رو بزنید حتما قبلش توی ذهنتون سبک سنگینش کنید.

asrhosting
August 28th, 2010, 22:52
همه که اینجا هستند کمک بهم میکنند. من از کمک هایی که شما میکنی متشکرم جناب iran.nicz عزیز.
شما قبول ندارید که پستتون واقعا بیجا بوده ؟ ما اصلا به اینکه شما تبلیغ کردی یا نکردی کار نداریم. جای پست شما اونجا بوده ؟

هر موقع اخطار الکی گرفتید مثل ایشون علتش رو جویا بشید. ترجیحا داخل پیغام خصوصی
سجاد بیکار نیست که بیاد به شما الکی اخطار بده . حتی فکر نکنم من اصلا هیچ دفعه به شما اخطاری داده باشم. همچنین یادم نمیاد تو هیچکدوم از تاپیک های انتقاد و پیشنهاد به کسی اخطار داده باشم. پس وقتی میخواهید یه حرفی رو بزنید حتما قبلش توی ذهنتون سبک سنگینش کنید.

آره
دقیقا پیغام خصوصی هاتون که بد تر اینها رو هم گفتید دارم ! ( شعور رو برم ) + کل اخطار هایی که گرفتم بیشترش از شما بوده !

Mohsen
August 28th, 2010, 22:57
کمک کردن یا نکردن که ربطی به اخطار گرفتن نداره،‌هر کدوم از کاربرا که قوانین رو رعایت نکنه اخطار میگیره، حالا میخواد اولین پستش باشه میخواد از کاربرای قدیمی و خوب باشه که فعالیت آموزشی هم داشته.
وقتی هم اخطار می‌گیرین باید ببینید کدوم قانون رو زیرپاگذاشتین و دیگه تکرار نکنین نه اینکه بیاین تاپیک بزنین که من کاربر خوبیم چرا اخطار گرفتم!

vPsPersia.COM
August 28th, 2010, 22:58
اول از همه بگم ، کلا من از امیر عزیز عذر خواهی می کنم . خیلی ازش می ترسم :D کلا اعصاب نداره ( خواهش می کنم برام اخطار ندی :D )

شما باید برای زحمات هر کسی ارزش قائل شید . باید فرقی بین کسی که اینجا زحمت می کشه و کسی که SPAM می کنه . 5 یا 10 نفر تاپ پستر اینجا رو نگاه کن ، حاظرم شرط ببندم خیلی هاشون با اسپم های مختلف ( نظیر تشکر و چرت و پرت گویی پست زیاد دارند ____ توهین به کسی نباشه ها ___ )

تفاوت پست های ایشان رو نگاه کنید تا با افرادی که فقط خواستند 100 پست بشوند که در فروش تاپیک بدند ، کدام علمی تره !

آقای Veria که به اصطلاح مدیر VMWARE هستند ارزش گذاری کنند پست های ایشان را !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

طرف یا قالب میزاره ، یا پست های بی ارزشی که همه می دانند ( نظیر نصب MOD Evasive و ... CSF ) قرار می دهند ، اما یکی مثل این دوست عزیز که پست های کاربردی و مفید و ارزشمند میزاره نباید این طوری باهاش برخورد بشه .

Sajad
August 28th, 2010, 22:59
آره
دقیقا پیغام خصوصی هاتون که بد تر اینها رو هم گفتید دارم ! ( شعور رو برم ) + کل اخطار هایی که گرفتم بیشترش از شما بوده !
در مورد شعور احتمالا حرف بیجایی زدید که این جواب رو گرفتید. بهر حال میتونید مطالبش رو بذارید.
شما ۸ اخطار دارید که ۲ تاش از طرف من بوده. اگه براتون سواله که چرا این اخطارها رو گرفتید شفاف سازی کنم براتون ؟

nimapendar
August 28th, 2010, 23:03
داره دعوا میشه ما رفتیم:104:
iran.nicz (http://www.webhostingtalk.ir/members/iran-nicz/) :من شما را کاملا قبول دارم می دونم هدفتون تبلیغ نبوده و نمیدونستید اونجا نباید تبلیغ کرد با یه اخطار که زمین به آسمون نمیاد
Sajad (http://www.webhostingtalk.ir/members/sajad/) : اینقدر تند نرید takhoster (http://www.webhostingtalk.ir/members/takhoster/) منظوری نداشت

Sajad
August 28th, 2010, 23:06
nimapendar عزیز ایشون دارن رسما میگن من به ایشون بی ادبی کردم. اگه حق با ایشون باشه من در جمع از ایشون معدزت خواهی خواهم کرد.

NovinServer
August 28th, 2010, 23:16
به نظر من یک اخطار ساده است خیلی بزرگ کردید موضوع رو ...
من هم بارها اخطار گرفتم محمد هم تاحالا گرفته یک چیز طبیعی هست ...
اخطار یعنی اینکه اقا حواست را بیشتر جمع کن منظور این نیست که شنا بد پست دادی یا منظوری داشتی ...
بهتر بود به جای این زود برای ایشون اخطار ثبت کنید ابتدا پست ایشون را ویرایش می کردید و می گفتید تکرار نشه ...
مثل محسن عزیز که بارها این کار را انجام میدهد ! یکم هوای کاربران خوب را داشته باشید ! تا یک پست اشتباه می دهند نیاد زود بهشون کارت بدهید که ...
از نظر من بهتر بود 1 یا 2 بار اول از سیاست محسن استفاده می کردید بعد اگر تکرار میشد کارت می دادید !

Sajad
August 28th, 2010, 23:27
به نظر من یک اخطار ساده است خیلی بزرگ کردید موضوع رو ...
من هم بارها اخطار گرفتم محمد هم تاحالا گرفته یک چیز طبیعی هست ...
اخطار یعنی اینکه اقا حواست را بیشتر جمع کن منظور این نیست که شنا بد پست دادی یا منظوری داشتی ...
بهتر بود به جای این زود برای ایشون اخطار ثبت کنید ابتدا پست ایشون را ویرایش می کردید و می گفتید تکرار نشه ...
مثل محسن عزیز که بارها این کار را انجام میدهد ! یکم هوای کاربران خوب را داشته باشید ! تا یک پست اشتباه می دهند نیاد زود بهشون کارت بدهید که ...
از نظر من بهتر بود 1 یا 2 بار اول از سیاست محسن استفاده می کردید بعد اگر تکرار میشد کارت می دادید !
خیلی مهمه اون پست چی باشه.
وقتی قانون مشخص شده و ایشون قبول کرده و عضو شده در وهله اول باید تمام قوانین رو بدون استثنا رعایت کنه. هر کس که باشه. حتی خود من.
در مرتبه دوم همونجور که محسن جان پیام میدن من هم زیاد اینکار رو کردم و توی پ خ به کاربران گفتم که قوانین رو بخونید.

جدای از این حرفها امیدوارم جناب تک هاستر دلیلی بر گفته هاشون داشته باشن و همونطور که گفتن "کل اخطار هایی که گرفتم بیشترش از شما بوده !" در حالی که فقط ۲ اخطار از من داشتن نباشه و بقیه حرفها رو توی ذهنشون سبک سنگین کرده باشن و نوشته باشن.

iNicz.Com
August 28th, 2010, 23:57
میدونید در کل یکی اینکه
کسی به عمدا بیا پست تبلیغاتی بده کجا و یکی اصلا خواسش نباشه و قصدش فقط پاسوگویی باشه.
نمیدونم چی بگم از نظر قانونی بعله من پست تبلیغاتی دادم و خدایش قصد من این نبود و از اخطار سریع توسط سجاد جان منو خیلی تاراحت کرد.:66:
و دوم ابنکه آقا سجاد جان هر کسی رو مدیر نکن و با بیش از 70% برو بچه wht دوستم و از یکی از مدیران خیلی گلایه میکنند.
فقط روزی نشه که شما هم برید واسه کمک و وسط این جوری بشید .:60:
این تاپیک رو هم ببند کسی نظری نده.
موفق باشید.

nimapendar
August 29th, 2010, 00:02
بله بهتره این تاپیک را ببیندید بحث را بیش از این ادامه ندید مشکل حل شد

Sajad
August 29th, 2010, 00:04
کسی به عمدا بیا پست تبلیغاتی بده کجا و یکی اصلا خواسش نباشه و قصدش فقط پاسوگویی باشه.متاسفانه من نمیتونم عمد بودن یا نبودن پست رو تشخیص بدم.

نمیدونم چی بگم از نظر قانونی بعله من پست تبلیغاتی دادم و خدایش قصد من این نبود و از اخطار سریع توسط سجاد جان منو خیلی تاراحت کرد.:66:این اخطارها مهم نیست . مهم اینه که دفعات بعد رعایت بشه :)

و دوم ابنکه آقا سجاد جان هر کسی رو مدیر نکن و با بیش از 70% برو بچه wht دوستم و از یکی از مدیران خیلی گلایه میکنند.در مورد مدیر کردن یا نکردن افراد تمام مدیرا تصمیم میگیرن و من این وسط هیچکاره هستم. اگه مدیر خاصی مشکل داره میتونید به صورت پ خ با یکی دیگه از مدیرا در میون بذارید تا رسیدگی کنن. حتی اگه اون مدیری که ازش گلایه میشه خود من باشم.

فقط روزی نشه که شما هم برید واسه کمک و وسط این جوری بشید .:60:متوجه منظورتون نشدم

این تاپیک رو هم ببند کسی نظری نده.برای انتقاد و پیشنهاد نسبت به مدیران و سایت تا زمانی که حدود رعایت بشه همه آزادن نظر بدن.

من مجددا از پست های مفید شما تشکر میکنم و اگه ناراحت شدید معذرت میخوام.

1eng.ir
August 29th, 2010, 01:16
این اخطارا خوبه، از صدقه سریه این اخطاراست که من دیگه مثه قبل لا چرخ پای کسی نمیذارم :d

Ali-718
August 29th, 2010, 01:23
اخطار خوبه ولی یکم نرم تر برخورد بشه بهتره مثل همین قضیه چیل ترینگ که وجودش نیازه ولی اگه نرم تر باشه ...

Sajad
August 29th, 2010, 12:16
اخطار خوبه ولی یکم نرم تر برخورد بشه بهتره مثل همین قضیه چیل ترینگ که وجودش نیازه ولی اگه نرم تر باشه ...
خوب قبلا خیلی نرم برخورد شده. شما اگه بتونید چک کنی میبینی من چندین ماه بود اصلا شاید کلا روی هم ۳ اخطار هم نداده باشم ولی متاسفانه وقتی دوستان خودشون رعایت نمیکنن و از برخورد نرم سوء استفاده میشه ما چیکار کنیم؟ و اینطور میشه که اونا که وقت برخورد نرم هر کار خواستن کردن و وقتی ما جدی میشیم تر و خشک با هم میسوزه.

Aria
August 29th, 2010, 12:54
سلام.

در حال حاظر مشکلی که در این تاپیک مطرح شده "علت دریافت اخطار" برای یک کاربر هست.

مشخصاً این مورد پاسخ داده شده و تعدادی از مدیران انجمن هم در این بحث شرکت کردند و همینطور کاربران دیگر نیز لطف کردند و نظرشون رو گفتند.

اولاً بهترین راه برای حل این موارد ارسال پیغام خصوصی هست و مثل تاپیک زدن، جو انجمن رو متشنج نمی کنه و همینطور خیلی سریعتر و بهتر جواب خواهید گرفت چون مدیران بهتر می تونند مشکل شما رو بررسی کنند و نیازی به خودنن یک تاپیک کامل و جواب دادن به تک تک کاربران نیست.

همینطور باید عرض کنم که دلیلی وجود نداره که یک کاربر به دلیل ارسال 1000 پست مفید، مجاز به ارسال 1 پست خارج از محدوده قوانین باشه و در حالت منطقی، اشتباه مجازات داره و در غیر این صورت شخص خاطی متوجه خطای خودش نمیشه و در نتیجه به کار خودش ادامه میده.

ارسال اخطار از روشی که در این انجمن به کار میره، یکی از نرم ترین و بی خطر ترین روش های موجود هست و نه امتیازی از کاربر گرفته میشه و نه مشکلی براش ایشان پیش میاد و نه حتی شخص دیگری می تونه متوجه بشه که یک کاربر اخطار گرفته.

پس بهترین کار حفظ آرامش هست و *در صورت نیاز* ارسال یک پیغام خصوصی به یکی از مدیران و دریافت علت پیش آمدن این مورد.

با تشکر.

iNicz.Com
August 29th, 2010, 16:15
با اینکه نمیخواستم پستی راجع به این بدم. با اینکه مسئله دیروز حل شده بود و هنوز کسانی هستند که میخوان چیزی گفته باشن.
من در طول تمام سالهای تحصیلم کلاس رو میزدم به هم، ولی شاگرد زرنگ کلاس بودم و کسی با هام کاری نداشت میدونی چرا ؟:^O
اصلا میخوام ببینم واقعا آقا Aria یعنی تو زندگی شخصی خودت هم این نظرات رو داری !!! یا خیلی ماشینی هستی و یا احساس نداری . ( مدیری هست که تاپیکی رو که مشکل حل شده رو ببنده !!!!)

Aria
August 29th, 2010, 16:39
سلام.

مورد همینجاست!

در کشور هایی مانند ایران، افراد موضوع رو شخصی قلمداد می کنند و جنبه احساسی رو در نظر می گیرند بدون اینکه متوجه باشند که احساس افراد فقط برای خودشون وجه قابل قبولی داره و برای عموم این قوانین و مقررات هست که آرامش رو حکم فرما می کنه.

بنده هم برای اشتباهاتم مجازات شدم (در زندگی شخصی از بچگی تا به حال) و شاید هم عکس العمل های مشابه با شما رو از خودم نشان داده باشم که هیچ کس خریدارش نبود و در نهایت یاد گرفتم که به جای احساسی برخورد کردن و چونه زدن، کمی موضوع رو برای خودم تجزیه و تحلیل کنم و کاری رو بکنم که درست هست یعنی *از اشتباه درس گرفتن* !

بنده نمی خوام "چیزی گفته باشم" دلیل پاسخ دادن به این تاپیک هم پاسخ دادن به اعتراض شما نیست چون قبلاً پاسخ داده شده و تنها قصد من از ادامه دادن تاپیک گوشزد کردن نکاتی بود که در اجرای قوانین در هر سطحی و برای هر شخصی باید مورد احمیت قرار بگیره.

امیدوارم هیچ کس با قوانین یک جامعه شخصی و احساسی برخورد نکنه چون در اون حالت تنها خودش رو مورد آزار و اذیت قرار داده.

با تشکر.

Sajad
August 29th, 2010, 16:40
فکر میکنم موضوع الکی داره کشدار میشه.
شرمنده اما قفل میشه، اگر واقعا نیازی به ادامه هست پ خ بدید باز کنم.