PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روتر میکروتیک

aminexe
June 8th, 2015, 23:55
با عرض سلام و شب بخیر خدمت تمامی دوستان
چندین سوال داشتم خواستم مطرح کنم و راهنمایی ازتون بگیرم ؛ برای ارائه اینترنت وایرلس
1- به صورت تایم دار یعنی کاربر 15 دقیقه کانکت بشه و دیگ توی اون روز نتونه کانکت بشه
2- حجم مصرفی مشخصی داشته باشه یعنی توی اون 15 دقیقه 50 مگابایت استفاده کنه
3- پهنای باند هم جوری باشه که باعث افت سرعت نشه

طبق جستجوهای خودم مودم میکروتیک RB951u رو به من پیشنهاد کردن یا اگر شما مودم یا نظر دیگه ای رو دارید در میون بذارید ؛ منتظر پاسختون هستم

یاحق

wgp
June 10th, 2015, 01:56
سلام دوست من
بهرتین انتخاب رو کردین همه این کارها در این روتر میکروتیک مقدرو هست کافیه هات اسپات رو فعال کنید.
ما از این روتر برای شبکه اکانتینگ جند خوابگاه استفاده کردیم

foorooghkafi
December 13th, 2017, 15:10
تور کیش نوروز 97 از آن دسته از تور هایی است که بیش تر مسافران داخلی برای گذراندن تعطیلات خود این تور را انتخاب می کنند.در این جزیره ی زیبا و دیدنی می توانید بهترین تفریحات نوروزی را تجربه کنید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید.
قابل توجه گردشگران تور کیش نوروز 97 (http://lahzeakhar.com/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%DA%A9%DB%8C%D8%B4-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2-97) ، این جزیره ی زیبا در استان هرمزگان و از توابع شهرستان بندر لنگه می باشد.این جزیره با وسعت 90 کیلومتر مربع سالانه میزبان بیش از دو میلیون گردشگر از سراسر جهان می باشد که این آمار در تعطیلات فروردین به اوج خود می رسد.

farhadhelix
December 13th, 2017, 15:16
با عرض سلام و شب بخیر خدمت تمامی دوستان
چندین سوال داشتم خواستم مطرح کنم و راهنمایی ازتون بگیرم ؛ برای ارائه اینترنت وایرلس
1- به صورت تایم دار یعنی کاربر 15 دقیقه کانکت بشه و دیگ توی اون روز نتونه کانکت بشه
2- حجم مصرفی مشخصی داشته باشه یعنی توی اون 15 دقیقه 50 مگابایت استفاده کنه
3- پهنای باند هم جوری باشه که باعث افت سرعت نشه

طبق جستجوهای خودم مودم میکروتیک RB951u رو به من پیشنهاد کردن یا اگر شما مودم یا نظر دیگه ای رو دارید در میون بذارید ؛ منتظر پاسختون هستم

یاحق

فقط و فقط میکروتیک برای این موارد

انجام بدید همین کار رو

NetworkFA
December 13th, 2017, 16:53
فقط و فقط میکروتیک برای این موارد

انجام بدید همین کار رو

تاریخ تاپیک رو نگاه کنید