PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی هاست خارجی ( بدون تحریم )

hoka
June 8th, 2015, 11:47
سلام

دوستان کسی هاست خارجی ای میشناسه که با ایرانی و دامنه ی آی ار و سایت فارسی مشکلی نداشته باشه ؟
یه سایت کم بازدید هست ولی میخوام سرویس دهنده خارجی باشه

jahromweb
June 8th, 2015, 11:58
باسلام
اگر مورد خلاف و ... ندارید پیشنهاد میدهم هاست ایرانی استفاده کنید
درمورد خارجی تا جایی که با مدیر هاستینگر یکی دو سال پیش صحبت کردم مشکلی با ایرانیان نداشتند حتی تمایل به همکاری و ... داشتند.
اگر پنل اختصاصی خودشان مدنظر دارید hostinger.co.uk سرویس رایگان هم دارد میتوانید پنل را در ان مشاهده کنید (پنل بسیار مناسب و زیبا است درضمن سرویس رایگان کیفیت خوبی ندارد...)
سایت زبان های زیادی دارد که در hostinger.com میتوانید مشاهده کنید
اگر سی پنل مدنظر است hosting24.com
هر دو مربوط به یک شرکت هست.(شرکت بزرگی هستند...)

mizbanwebhost
June 8th, 2015, 14:00
سلام

دوستان کسی هاست خارجی ای میشناسه که با ایرانی و دامنه ی آی ار و سایت فارسی مشکلی نداشته باشه ؟

با سلام

مورد استفاده را بفرمایید .

aligoli
June 8th, 2015, 18:05
سلام

چرا از شرکت های معتبر ایرانی خرید نمی کنید ؟

Web_Site
June 8th, 2015, 18:20
سلام

توصیه می شه در صورتی که مورد خاصی ندارید حتما با شرکت های ایرانی همکاری کنید (هاست خارج از ایران تهیه کنید اما از شرکت های ایرانی)

mobinhost.in
June 8th, 2015, 18:24
دوست من در ایران شرکت های معتبر زیادی فعالیت می کنند

چرا به هموطنانتون که در دسترس شما هستند اعتماد نمی کنید

hoka
June 8th, 2015, 20:31
باسلام
اگر مورد خلاف و ... ندارید پیشنهاد میدهم هاست ایرانی استفاده کنید
درمورد خارجی تا جایی که با مدیر هاستینگر یکی دو سال پیش صحبت کردم مشکلی با ایرانیان نداشتند حتی تمایل به همکاری و ... داشتند.
اگر پنل اختصاصی خودشان مدنظر دارید hostinger.co.uk سرویس رایگان هم دارد میتوانید پنل را در ان مشاهده کنید (پنل بسیار مناسب و زیبا است درضمن سرویس رایگان کیفیت خوبی ندارد...)
سایت زبان های زیادی دارد که در hostinger.com میتوانید مشاهده کنید
اگر سی پنل مدنظر است hosting24.com
هر دو مربوط به یک شرکت هست.(شرکت بزرگی هستند...)

با سلام

مورد استفاده را بفرمایید .

چرا از شرکت های معتبر ایرانی خرید نمی کنید ؟

سلام

توصیه می شه در صورتی که مورد خاصی ندارید حتما با شرکت های ایرانی همکاری کنید (هاست خارج از ایران تهیه کنید اما از شرکت های ایرانی)

دوست من در ایران شرکت های معتبر زیادی فعالیت می کنند

چرا به هموطنانتون که در دسترس شما هستند اعتماد نمی کنید

دوستان عزیز بنده سایتم جوری هست که میخوام هاستم خارجی باشه ...
دیگه خودتون بهتر میدونید که تمامی هاست ها و سرور های ایرانی زیرنظر هستند و هیچ حریم خصوصی و حفظ اطلاعات مشتری ای در ایران نیست .
ممنون میشم هاست خارجی ای اگر میشناسید معرفی بفرمایید

hoka
June 9th, 2015, 12:43
up