PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به سمینار و نمایشگاه OstingCon هلند

toopfile
June 8th, 2015, 07:46
با سلام دوستان

بنده برای شرکت در نمایشگاه و کنفرانس هاستینگکن در آمستردام برای ماه سپتامبر دعوت شدم و شرکت میکنم

و این فرصت رو دارم که با نمایندگان دیتا سنترهای بزرگ دنیا و شرکتهایی که خدمات میدن دیدار و گفتگو کنم

دوست دارم از فرصت پیش آماده استفاده کنم و اگر کمکی از دستم بر بیاد انجام بدم

اگر شما دوستان مشکل یا سوال خاصی دارید که من بتوانم پیگیر بشم خوشحال میشم کمکی انجام بدم

معمولا در کنفرانسها افراد مهم شرکتها شرکت میکنند و میشه مشکلات رو بهتر و سریع تر پیگیری کرد

خلاصه در خدمت هستم دوستان

موفق باشید

novin-web
June 8th, 2015, 09:55
با سلام دوستان

بنده برای شرکت در نمایشگاه و کنفرانس هاستینگکن در آمستردام برای ماه سپتامبر دعوت شدم و شرکت میکنم

و این فرصت رو دارم که با نمایندگان دیتا سنترهای بزرگ دنیا و شرکتهایی که خدمات میدن دیدار و گفتگو کنم

دوست دارم از فرصت پیش آماده استفاده کنم و اگر کمکی از دستم بر بیاد انجام بدم

اگر شما دوستان مشکل یا سوال خاصی دارید که من بتوانم پیگیر بشم خوشحال میشم کمکی انجام بدم

معمولا در کنفرانسها افراد مهم شرکتها شرکت میکنند و میشه مشکلات رو بهتر و سریع تر پیگیری کرد

خلاصه در خدمت هستم دوستان

موفق باشید

سلام
خوشحال هستیم که این افتخار نسیب شما شده است دوست عزیز
در کل ایجاد رایطه با یک دیتاسنتر هلندی و دریافت نمایندگی مستفیم خیلی عالی هست.

toopfile
June 8th, 2015, 17:59
سلام
دوستانی که پیام خصوصی فرستادند مطلع باشند سایت به بنده اجازه پاسخ گویی به پیامهای ارسالی رو نمیده
احتمالا به دلیل کم فعال بودنم در این سایت است

بله بنده هم در زمان نمایشگاه دنبال گرفتن نمایندگی مستقیم از دیتا سنترهای معروف هستم

AbtinServer
June 12th, 2015, 20:08
میتونید بررسی کنید دیتاسنتر خوبی رو انتخاب و در مورد نمایندگی مستقیم بحث نمایید.
هم کار جالبیه و هم سود ده

toopfile
June 13th, 2015, 07:20
میتونید بررسی کنید دیتاسنتر خوبی رو انتخاب و در مورد نمایندگی مستقیم بحث نمایید.
هم کار جالبیه و هم سود ده

با سلام و تشکر از ابراز نظرتون

شما خودتون کدام دیتا سنتر ها رو پیشنهاد میکنید ؟

با تشکر

AbtinServer
June 13th, 2015, 17:29
اگر قرار بر ملاقات با نمایندگان تمامی کشورهاست به سمت چیزی بروید که نادر است
برای نمونه خرید مستقیم با هویت ایرانی از کانادا همواره برای ایرانی ها مشکل ساز بوده. این یک نمونه است

toopfile
June 14th, 2015, 07:56
اگر قرار بر ملاقات با نمایندگان تمامی کشورهاست به سمت چیزی بروید که نادر است
برای نمونه خرید مستقیم با هویت ایرانی از کانادا همواره برای ایرانی ها مشکل ساز بوده. این یک نمونه است

من ملیت بریتانیایی دارم بعید میدونم از اون لحاظ مشکلی باشه

Amir Mohammad 99
June 14th, 2015, 09:41
تبریک میپم بهتون .

AbtinServer
June 14th, 2015, 21:58
من ملیت بریتانیایی دارم بعید میدونم از اون لحاظ مشکلی باشه

خوب اینکه دیگه خیلی بهتره و هیچ محدودیتی برای شما نخواهد بود

toopfile
June 15th, 2015, 07:25
سلام

بعد از دریافت چند ایمیل ترجیح میدم در همین تاپیک توضیح بدم

حقیقتش قصد من از باز کردن این تاپیک اصلا خود نمائی نبود و صرفا خواستم اگه کسی قبلا با داتا سنتر ها مشکل داشته و به نتیجه نرسیده بگه که من اگر امکانش باشه به عنوان نماینده پیگیری کنم و اگه حقی پامال شده برگردونیم

حقیقتش از سن من دیگه گذشته که بخواهم فخر فروشی کنم خدایی نکرده

باز هم اگه کاری از دست بنده بر بیاد در خدمت دوستان هستم

موفق باشید

---
June 15th, 2015, 11:36
سلام

بعد از دریافت چند ایمیل ترجیح میدم در همین تاپیک توضیح بدم

حقیقتش قصد من از باز کردن این تاپیک اصلا خود نمائی نبود و صرفا خواستم اگه کسی قبلا با داتا سنتر ها مشکل داشته و به نتیجه نرسیده بگه که من اگر امکانش باشه به عنوان نماینده پیگیری کنم و اگه حقی پامال شده برگردونیم

حقیقتش از سن من دیگه گذشته که بخواهم فخر فروشی کنم خدایی نکرده

باز هم اگه کاری از دست بنده بر بیاد در خدمت دوستان هستم

موفق باشید
سلام کانکشن بزنید برای برگزاری سمینار توی تهران
من میتونم کمکتون کنم

toopfile
June 16th, 2015, 06:03
سلام کانکشن بزنید برای برگزاری سمینار توی تهران
من میتونم کمکتون کنم

سلام

این میتونه ککی از آرزوهای من باشه که بشه یک کنفراس با این مقیاس رو در ایران اجرا کرد ولی با محدودیتهای نرم افزاری و سخت افزاری در ایران کمی بعید به نظر میاد

مثلا روز آخر نمایشگاه و تمام شدن کنفرانسها شرکت کننده ها جمع میشوند در بار نمایشگاه برای کژوال چت همراه با مشروب که دیدارها از حالت فرمال و خسته کننده در بیاد
و همچین چیزی در ایران غیر ممکن هست

ولی نظر خوبی هست و میشه با گروه برگزار کننده برنامه در میان گذاشت