PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عدم پرداخت تعهدات مالی از سوی کارفرما

reza8
June 8th, 2015, 01:53
با درود و عرض ادب

همونطور که از عنوان پیداست مشکل عدم پرداخت تعهدات مالی از سوی کافرماست

من برای کسی یک کار طراحی انجام دادم،
طبق قرارداد بسته شده من مبلغی رو برای پیش پرداخت دریافت کردم و پروژه رو به پایان رسوندم

بعد از انجام کار کارفرما درخواست یک سری اضافاتی را مد نظر داشت که طبق یک بند از قرارداد با پرداخت هزینه قابل انجام بود، من به صورت تلفنی با ایشان صحبت کردم و متاسفانه من اضافات را بدون آنکه به قرارداد متممی را اضافه کنم انجام دادم...

در شرایط فعلی مبلغ باقیمانده از قرارداد اصلی (بصورت مکتوب) + مبلغی که برای اضافات (که در حقیقت بدون سند است) از طرف کافرما پرداخت نمیشود، و با توجه به اینکه دسترسی بنده را بسته است اینطور تصور میکنم که برنامه ای برای پرداخت هزینه ندارد، لطفا راهنمایی فرامایید که چطور پیگیری کنم که بتوانم حقم را از ایشان بگیرم؟!

البته امکان از کار انداختن سایت را دارم ، اما فکر نمیکنم این اقدام درستی باشد...

loveisover
June 8th, 2015, 01:57
خیلی راجت هست بگید در صورت پرداخت نکردن هزینه کد های که برای شما نوشتم به صورت رایگان در سطح نت پخش می کنم مطمین باش تا شب مبلغ توافقی توی حسابت هست

reza8
June 8th, 2015, 01:59
خیلی راجت هست بگید در صورت پرداخت نکردن هزینه کد های که برای شما نوشتم به صورت رایگان در سطح نت پخش می کنم مطمین باش تا شب مبلغ توافقی توی حسابت هست

خوب این کار که کاملا غیرقانونینه و با پیگیری به سادگی حتی محکوم میشم!

Mehran18
June 8th, 2015, 02:01
سلام.

اگر دسترسی دارید فکر میکنم بهترین کار اینه که موقت سایتشون رو ببندید حداقل کاری هست که برای زنده کردن پولتون میتونید انجام بدید.. اگرم دنبال شکایت بخواید برید که سال بعد این موقع ها شاید به شکایتتون رسیدگی کنن و شاید بتونید مابقی پولتون رو بگیرید.

ولی باز هم میگم شما طبق قراردادی که بستید ایشون موظف بوده در پایان کار مابقی هزینه سایت رو به شما پرداخت کنه ولی نکرده . خب بهترین کار هم اینه که سایتشون رو ببندید و تا زمانی هم که هزینتون رو پرداخت نکردند هیچ دسترسی بهشون ندید.

دوستمون گفتن که کد رو پخش کنید تو نت ، به نظرم این کار توهین به خودتون هست و ارزش کار خودتون پایین میاد.

ارادتمند.

taksis
June 8th, 2015, 02:02

نه این حکمش میشه گرو کشی.و چون ایشون مبلغ رو کامل گرفته و فقط پول اضافاتش مونده و سندی هم نداره که از اون بابا طلبکاره،اگر بخواد گرو کشی کنه اون راحت میتونه درد سر درست کنه

reza8
June 8th, 2015, 02:04
نه این حکمش میشه گرو کشی.و چون ایشون مبلغ رو کامل گرفته و فقط پول اضافاتش مونده و سندی هم نداره که از اون بابا طلبکاره،اگر بخواد گرو کشی کنه اون راحت میتونه درد سر درست کنه

البته دقت نکردید دوست عزیز، من مبلغ پیش پرداخت قرارداد رو گرفتم فقط! و ماباقی + اضافات پرداخت نشده

taksis
June 8th, 2015, 02:13
البته دقت نکردید دوست عزیز، من مبلغ پیش پرداخت قرارداد رو گرفتم فقط! و ماباقی + اضافات پرداخت نشده

خب فرقی نمیکنه.شما الان سندی ندارید که از اون اقا طلبکارید
دسترسیشو بخواید ببندید و برنامشو تو نت پخش کنید و..... اشتباه ترین کاره
اول ببینید میخواد بده یا نه
اگر نمیخواد
شکایت کنید،میفرستن حل اختلاف
اونجا هرچی دارید درباره ی انجام این کار مثل قرار داد و.... رو بهشون میدید و بررسی میکنن و حالا اگر اون اقا بگه به شما پول داده،ازش رسید میخوان
بالاخره یه پولی داده باید رسیدشو میگرفته دیگه.قانون معامله س
اگر داشت که هیچ اگر نداشت باید ثابت کنه به شما بدهکار نیست.....

- - - Updated - - -

اگر نمیخواد
اونجا هرچی دارید درباره ی انجام این کار مثل قرار داد و.... رو بهشون میدید و بررسی میکنن و حالا اگر اون اقا بگه به شما پول داده،ازش رسید میخوان

reza8
June 8th, 2015, 02:19
اگر نمیخواد

- - - Updated - - -

اگر نمیخواد

ممنون دوست عزیز
تنها سندی که من دارم قرارداده و بس! ایشون هم نه مبلغ باقی مانده را پرداخت کردند و نه سندی برای چیزی که پرداخت نکردن!
شما تجربه ای در زمینه این شکایت ها دارید؟
میدونید نرمال چه مدت طول میکشه تا این پروسه رسیدن به حقم انجام بشه؟
از چه کانالی باید اقدام کنم؟
کلا اگر اطلاعاتی دارید ممنونم میشم اگر در اختیارم قرار بدید...

taksis
June 8th, 2015, 09:47
ممنون دوست عزیز
تنها سندی که من دارم قرارداده و بس! ایشون هم نه مبلغ باقی مانده را پرداخت کردند و نه سندی برای چیزی که پرداخت نکردن!
شما تجربه ای در زمینه این شکایت ها دارید؟
میدونید نرمال چه مدت طول میکشه تا این پروسه رسیدن به حقم انجام بشه؟
از چه کانالی باید اقدام کنم؟
کلا اگر اطلاعاتی دارید ممنونم میشم اگر در اختیارم قرار بدید...
خب مشکلی نداره
تو همون قرارداد اگر مبلغ پیش پرداخت و.... ذکر شده باشه میشه راحت ازش گرفت
اگر نیست بازم عیبی نداره.همشو میتونید بگیرید ازش
چون اگر ادعا کنه که اصلا با شما معامله ای نداشته،شما قراداد داری که ثابت میکنه باهاش طرف حسابی
اگر ادعا کنه پول رو به شما داده و تسویه کرده،باید رسید داشته باشه که نداره
و حالا چون اینارو نداره باید ثابت کنه که به شما بدهکار نیست،چون شما مدعی هستی و قرارداد داری.حتی اون پول پیش پرداختی هم که داده میتونید دوباره ازش بگیرید :d
برای من که نه برای دوستم مشکل پیش اومده بود مشابه همین.اون حتی قرار داد و هیچی نداشت.رفت شورا حل اختلاف شکایت و...... دو سه بار رفتن دادگاه و طرفش قبول کرد بدهکاره.منتها ادعا کرد که نمیتونه نقدی بده و همون حل اختلاف براش قسط بندی کرن.البته اون مبلغش بالا و قابل توجه بود
مال شما مشکلی نداره برو حل اختلاف شکایت کن ازش میگیری
نهایتش دو سه ماه طول بکشه