PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات فرشگاه اینترنتی دیجی کالا

hotler
June 7th, 2015, 22:59
سلام
از نظر شما مشکلات سیستم دیجی کالا چه چیز هایی میتونه باشه ؟
نبود اجناس ؟
گرون بودن اجناس ؟
ندادن گارانتی معتبر ؟
دیر تحویل دادن اجناس به مشتری ؟
ممنون میشم در این نظر سنجی شرکت کنید.
چه شمایی که با دیجی کالا کار کردید و چه شمایی که دورادور این فروشگاه قدرتمند رو دنبال میکنید.

Shahin X2
June 7th, 2015, 23:02
به نظر من نداشتن گارانتی معتبر
البته توی ایران گارانتی اجناس همه جا همینه ولی خب چون اشاره کردید گفتم

OmidX
June 7th, 2015, 23:20
سلام
نبود اجناس ؟
گرون بودن اجناس ؟
ندادن گارانتی معتبر ؟
چه شمایی که با دیجی کالا کار کردید و چه شمایی که دورادور این فروشگاه قدرتمند رو دنبال میکنید.

بنده چند ساله از شون خرید دارم ، هیچ مشکلی ندارن ...

البته یه ایراد میشه ازشون گرفت و اونم اینه ک بعضی اجناس شو ک سریع تموم میشه ، نمیارنش دیگه ... :دی

softlayer
June 7th, 2015, 23:22
درود
تمام مواردی رو که فرمودید به نحوی نقطه قوت برای دیجی کالا محسوب میشه
عدم موجودیت اجناس رو میشه تا حدودی در نظر گرفت اما تنها عیبی که در حال حاضر از نظر بنده میشه به دیجی کالا گرفت عدم ارسال رایگان سفارش های کمتر از 100 هزارتومان هست
هزینه تیپاکس سرویس نهایتا 4 5تومان هست اما مقداری توی ذوق میزنه به هرحال چرا که اگر یک فلش 40 تومانی رو درنظر بگیرید که از نظر شما قیمتش خوبه با هزینه ارسال 45 میشه که در مجموع میتونید برید بیرون خرید کنید و آنی تحویل بگیرید

vp_server
June 7th, 2015, 23:27
درود
تمام مواردی رو که فرمودید به نحوی نقطه قوت برای دیجی کالا محسوب میشه
عدم موجودیت اجناس رو میشه تا حدودی در نظر گرفت اما تنها عیبی که در حال حاضر از نظر بنده میشه به دیجی کالا گرفت عدم ارسال رایگان سفارش های کمتر از 100 هزارتومان هست
هزینه تیپاکس سرویس نهایتا 4 5تومان هست اما مقداری توی ذوق میزنه به هرحال چرا که اگر یک فلش 40 تومانی رو درنظر بگیرید که از نظر شما قیمتش خوبه با هزینه ارسال 45 میشه که در مجموع میتونید برید بیرون خرید کنید و آنی تحویل بگیرید
اینگونه محصولات به تنهایی صرفه اقتصادی برای خرید اینترنتی ندارد.
بهتر است در کنار سفارش محصول اصلی موارد متفرقه را نیز سفارش دهید تا بدون هزینه مازاد به دستتان برسد

downloaddl
June 7th, 2015, 23:27
سلام
نبود اجناس ؟
گرون بودن اجناس ؟
ندادن گارانتی معتبر ؟

در چند ماهه گذشته نزدیک 15 باری میشه ازشون خرید کردم

هیچ مشکلی نداشتن

مشتری مداری عالی :دی

قیمت مناسب تحویل خیلی سریع

sepahanserver
June 7th, 2015, 23:39
درود

مشکلی ندارند
خیلی ازشون خرید داشتیم
ولی یک مورد ک دوستمون اشاره کردم دیر به دیر جنس جدید میذارن یعنی اگ تموم شد مدت زیادی طول میکشه تا تکمیل کنند

Mehran18
June 8th, 2015, 01:31
به نظر من نداشتن گارانتی معتبر
البته توی ایران گارانتی اجناس همه جا همینه ولی خب چون اشاره کردید گفتم

اتفاقا من فکر میکنم دیجی کالا گارانتی خوبی میده 7 روز تعویض و گارانتی های دیگه ای که رو محصول ارائه میده...

انصافا کارشون خوبه فقط به نظرم توی بعضی از محصولات قیمت های فضایی میدن که اگر قبلش استعلام نگرفته باشید ، بعدش زورتون میاد که ای کاش نمیخریدم !

ارادتمند.

isp
June 8th, 2015, 01:39
سلام فروشگاه خوبیه
چند باری ازش خرید داشتم

درمجموع خوبه

یا حق

MihanV
June 8th, 2015, 12:32
گرون فروشی بزرگترین مشکلشه به نظر من ...

mehrangta
June 8th, 2015, 12:40
مشکلی ندارند ... برای مثال بنده لپ تاپی میخواستم بخرم بیرون 2600-2700 میفروختن اما تو دیجی کالا 2550

parsvia
June 8th, 2015, 12:51
هیچ کدام از این مشکلات رو نداره
فقط بعضی اجناسش خیلی گرونتر از بازار میدن! بازم میگم! بعضی از اجناس...
اکثر اوقات هم قیمت هایی میدن که خود نمایندگی وقتی ازشون حتی عمده خرید می کنیم اون قیمت به ما نمیده!!!
گارانتی 90 درصد اجناسش هم معتبر هست
مثل : سازگار - ویستا - ماتریکس - آوات - آونگ - آواژنگ

sadmusic
June 10th, 2015, 05:07
من یه ماه پیش ازشون یه گوشی خریدم همه چیزشون عالیه !! هم از نظر کیفیت اجناس و هم تحویل سریع ! پشتیبانی قوی هم دارن من که از خریدم راضی بودم

SamaN DL
June 16th, 2015, 23:37
ازنظر من مشکلی نداره...

دوست عزیزی بالا به یه نکته ای اشارع کردن قیمت برخی از اجناس فوق العاده بالاست! برام جای تعجب داره!

AbtinServer
June 17th, 2015, 00:09
از نظر گارانتی که تایید میشه. اکثرا از گارانتی های معتبر استفاده میکنه
مورد کمبود جنس هم مثلا ما یک مدل هارد وسترن میخواستیم که با گارانتی سازگارش موجود نبود اینها هم نداشتند با گارانتی دیگه تو بازار بود و معتبر نبود
از بابت گرانی که کلا بازار پاساژ ایرانی ها و خیلی های دیگر را به دلیل قیمت نسبتا پایین ترش خراب کرده